Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Najtrofejnijem treneru u istoriji KKCZ i najboljem ste uzeli za gorivo i telefon...cak i za coviceve standarde prejadno.. nece to Dejo traziti nikad, ali eto, cisto da budemo precizni..
    U svakoj firmi ce ti zalepiti troskove telefona ako ih koristis u privatne svrhe, nagrade je dobio po zasluzi, zna se koliki su bonusi bili za svaki trofej, neka plati pice nekom u klubu,kupi cokoladu , bombonjeru, ne nego ce da trosi i mobilni telefon da ugovara novu gazu u Baskoniji. E pa ne moze to kod ovog sto mu zmija ne izlazi iz dzepa.

    Comment


    • Vidi, za te pare da je Mars zvao a ne Baskoniju.

      Cova da mu ljubi sliku svaki dan, bez njega bi Almondi, Samardzinski, Vanzemaljci i Skotovi igrali i nista uzeo ne bi, prvi bi ga tero. Da mu slavi rodjendan kao svoj.

      U klub posle Deja je uslo tona sns para i opet ni blizu...gde su Kinezi?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • U Minkenu su mu dali minute i gorivo fraj, pa kad je Pirocanac na kraju video godisnji racun umalo ga slog nije strefio. Dobro je da je prosao samo sa otkazom.

        Originally posted by Šarac View Post
        .

        @mmajstor

        Dovodjenje Radonjica u ovom trenutku vise ima kao poziv navijacima da se vrate podrsci klubu,a ne toliko koliko bi on trenerski pomogao u ovoj situaciji, ocigledno je da toga ne moze doci iz vise razloga vrlo opravdanih a na poslednjem mestu je odnos Covic - Radonjic. Navijaci su sebi dali mnoga prava da smenjuju svakoga posle svakog poraza, tako da posle Filipa, D Browna, na redu su dosli Sakota, Lazic, Stimac i teraj do poslednjeg, LB je bio isto na izlaznim vratima poslednjih dana pa je izgleda primio platu pred finale, ocigledno pa se sada ne tera mada je promasio poslednji sut, treba ga oterati.
        Jasno, samo mene ne mogu potkupiti tim potezom a verujem da nas ima dosta. Sad bi kao Radonjic trebalo da zamaze oci za los posao koji je uradjen ove sezone? Jednostavno im selekcija trenera nije na nivou takmicenja za koji svi mi a ukljucujuci i upravu imamo ambicije. Zasto je to tako to samo oni(on) znaju.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Vidi, za te pare da je Mars zvao a ne Baskoniju.

          Cova da mu ljubi sliku svaki dan, bez njega bi Almondi, Samardzinski, Vanzemaljci i Skotovi igrali i nista uzeo ne bi, prvi bi ga tero. Da mu slavi rodjendan kao svoj.

          U klub posle Deja je uslo tona sns para i opet ni blizu...gde su Kinezi?

          Nisi ispratio kada su juniori bili tamo proslog leta, nisi ispratio koliko kineskih juniorskih ekipa dolazi ovde preko leta na pripreme i rade sa trenerima iz naseg kluba. Da li ti mislis da se to radi za dzabe ili ti smatras da sa kinezima jedino se radi tako sto neko uplati par miliona eur.

          Druze kakvo je znanje engleskog jezika Dejana Radonjica iz tog perioda verujem da su pregovori trajali jako dugo, tesko ga je bilo razumeti kada na svom jeziku prica ( nije se izjasnio da li on prihvatio crnogorski jezik sa Vraacara, izvorni podgoricki, ili nas srpski jezik) a ne na engleskom koji je on pokusavao da koristi.

          Dok je Dejo bio verovatno su bile marsovske pare ili iz Bangladesa a mozda ga je i Bokan placao kao sto se prica u Strahinica Bana.
          Last edited by Šarac; 18-02-20, 17:24.

          Comment


          • Da si bio u Spaniji bar jednom, znao bi da nemaju pojma engleski. Jel Kinezi dolaze u Zeleznik ili u neki kamp i ciji? Ako imas neki link baci.

            Onda mi nadji gde da uplatim na Laki betu na titulu u ABA ligi.

            Jeste, Bokan je placao Deja zbog Deja a ne zbog tala sa Covicem..

            Obrni okreni, covic veze nema bez Deja, tu negde i bez vesica .
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              On je u startu odmah morao da podigne ruke, kao što je uradio i Davidovac.



              Pejdž ga nije steg'o rukama, priklještio, maltene ga i ne dodiruje, koristi ruke kao mamac.

              Nije smeo Panter da rizikuje i čeka sudiju, ranije izvlačiš ruke.

              On ga još i malčice odgurnuo.
              Pogledaj dobro levu ruku Pejdža, obuhvatio je iznad nadlaktice Pantera. Ne mora ga držati šakom, isto tako može da ga drži pomerajući šaku u zglobu i podlakticu u laktu. Dovoljno da mu ograniči kretnje.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Da si bio u Spaniji bar jednom, znao bi da nemaju pojma engleski. Jel Kinezi dolaze u Zeleznik ili u neki kamp i ciji? Ako imas neki link baci.

                Onda mi nadji gde da uplatim na Laki betu na titulu u ABA ligi.

                Jeste, Bokan je placao Deja zbog Deja a ne zbog tala sa Covicem..

                Obrni okreni, covic veze nema bez Deja, tu negde i bez vesica .
                A opet, dejo nema veze sa Dejom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Pogledaj dobro levu ruku Pejdža, obuhvatio je iznad nadlaktice Pantera. Ne mora ga držati šakom, isto tako može da ga drži pomerajući šaku u zglobu i podlakticu u laktu. Dovoljno da mu ograniči kretnje.
                  Meni više sumnjiva njegova desna nego leva. Napisao sam sve u vezi ove situacije, da se ne repriziram.

                  Inače ovo je još jedna greška Šakote. Jasno se i ovde vidi da je išao na to da Panter primi loptu i izgleda niko drugi.

                  Davidovac je krenuo da pravi blok Panteru, pogledaj Brauna koji sve vreme gleda Pantera i nikog više.

                  A maltene je imao sve vreme slobodnog Davidovca koji je pre toga izveo 4 od 4 slobodna bacanja.

                  Comment


                  • Skolski faul u napadu, moze da se kaze nad Beronom da nije sigurno..ali ovo je epska greska loseg Pantera..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Pogledaj dobro levu ruku Pejdža, obuhvatio je iznad nadlaktice Pantera. Ne mora ga držati šakom, isto tako može da ga drži pomerajući šaku u zglobu i podlakticu u laktu. Dovoljno da mu ograniči kretnje.
                      To daje za pravo Panteru da ga baci s dvije ruke na pod

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Meni više sumnjiva njegova desna nego leva. Napisao sam sve u vezi ove situacije, da se ne repriziram.

                        Inače ovo je još jedna greška Šakote. Jasno se i ovde vidi da je išao na to da Panter primi loptu i izgleda niko drugi.

                        Davidovac je krenuo da pravi blok Panteru, pogledaj Brauna koji sve vreme gleda Pantera i nikog više.

                        A maltene je imao sve vreme slobodnog Davidovca koji je pre toga izveo 4 od 4 slobodna bacanja.
                        Pa normalno da ce da ide Puntheru lopta kada je imao 8/8 slobodna bacanja do tada, pa tako je valjda i nacrtano ko da primi, a negde sam procitao da je neko napisao da je trebao Gist da se otvori i primi loptu igrac koji baca kroz celu sezonu oko 50 % slobodna bacanja.

                        Beron je skroz u cosku, faul je Pejdza , drugi je padez sto Tarzan ovo povlacenje ne sme da svira ni pre urucenja lopte ni u tih pola sekundi dok ga ovaj nije odgurnuo.

                        Da li je bio timeout pre ovoga ili ne, mogli smo izubiti loptu i ispod naseg kosa , da je bacimo u aut, da je oni preseku pri ubacivanju pa da onda bude sto nije trazio time out kada je ekipa u panici sto prima dve trojke u 10 sekundi.

                        Julovac Vulin uopste ne treba da brine za oficirski kadar , toliko generala ovde da je to cudo.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          To daje za pravo Panteru da ga baci s dvije ruke na pod
                          Naravno da ne da ali da bi došlo do pozicije 2 moralo se proći kroz poziciju 1...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Pa normalno da ce da ide Puntheru lopta kada je imao 8/8 slobodna bacanja do tada, pa tako je valjda i nacrtano ko da primi, a negde sam procitao da je neko napisao da je trebao Gist da se otvori i primi loptu igrac koji baca kroz celu sezonu oko 50 % slobodna bacanja.

                            Beron je skroz u cosku, faul je Pejdza , drugi je padez sto Tarzan ovo povlacenje ne sme da svira ni pre urucenja lopte ni u tih pola sekundi dok ga ovaj nije odgurnuo.

                            Da li je bio timeout pre ovoga ili ne, mogli smo izubiti loptu i ispod naseg kosa , da je bacimo u aut, da je oni preseku pri ubacivanju pa da onda bude sto nije trazio time out kada je ekipa u panici sto prima dve trojke u 10 sekundi.
                            Normalno je da ide i Davidvocu koji je u finišu kad je stani pani bio ladan ko ledenica i ubacio 4 od 4 bacanja.

                            Na njega se izgleda nije ni pomišljalo što i ne čudi od Šakote.

                            Originally posted by Šarac View Post

                            Julovac Vulin uopste ne treba da brine za oficirski kadar , toliko generala ovde da je to cudo.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Da si bio u Spaniji bar jednom, znao bi da nemaju pojma engleski. Jel Kinezi dolaze u Zeleznik ili u neki kamp i ciji? Ako imas neki link baci.

                              Onda mi nadji gde da uplatim na Laki betu na titulu u ABA ligi.

                              Jeste, Bokan je placao Deja zbog Deja a ne zbog tala sa Covicem..

                              Obrni okreni, covic veze nema bez Deja, tu negde i bez vesica .

                              http://kkcrvenazvezda.rs/2019/06/05/...atili-iz-kine/

                              Comment


                              • LoooooL...pa trebali su Kinezi doci vamo koliko ja znam a ne obrnuto. Platili su sta i kakva je to dobit...

                                Inace bio je cist faul Pantera, ne treba plakati vec naloziti igrace, pustati im to iz dana u dan i da se pokazu u ABA...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X