Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da treba da klub bude kažnjen, naravno i da svako onaj ko ubacuje predmete na teren i preti sudijama fizičkim kontaktom treba da bude kažnjen. Klub mora da se potrudi da takve izgrednike udalji iz dvorane (način uvek postoji) i kazne će prestati da pljušte.

    Što se tiče pisma kojim je odluka o kazni napisana - to je po meni normalna stvar kada se vidi da službeno pismo i jezik nisu određeni a mesto gde se nalaze upravni organi je Zagreb, po meni je logičan zaključak da je pisano na Hr jeziku i za njega osim za šoviniste ne treba prevodilac i prevod. Mislim da oko toga praviti problem je nonsens.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A da li bi bila normalna stvar kada bi za utakmicu Cibona - Zadar stigla kazna pisana u Beogradu, na srpskom, na ekavici (ne mora da bude na cirilici), vezano za vredjanje izmedju purgera i dalmosa na dogadjaju koji se desio u Zagrebu, i shodno tome izricanje kazne klubovima? Ja mislim da bi oni napravili haos, i da bi takva kazna bila proglasena za jos jedan instrument velikosrpske politike. Zasto bi disciplinski sudija bio pojedinac ko se javno izjasnjava kao navijac jednog kluba, umesto da bude komisija sudija iz svih zemalja koji ce donositi odluke na sluzbenom jeziku ili na svim jezicima ako nijedan nije sluzbeni?

      I na mom poslu 80% nas govori ovim jezikom, pa opet svi pisemo na engleskom jer je engleski jezik sluzbeni. Kako bi ovu kaznu protumacila Krka jer ipak nerazumljiva za prosecnog Slovenca koji nije ziveo u SFRJ pa nije ni ucio nas jezik?
      Last edited by mmajstor; 12-02-20, 17:08.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        A da li bi bila normalna stvar kada bi za utakmicu Cibona - Zadar stigla kazna pisana u Beogradu, na srpskom, na ekavici (ne mora da bude na cirilici), vezano za vredjanje izmedju purgera i dalmosa na dogadjaju koji se desio u Zagrebu, i shodno tome izricanje kazne klubovima? Ja mislim da bi oni napravili haos, i da bi takva kazna bila proglasena za jos jedan instrument velikosrpske politike. Zasto bi disciplinski sudija bio pojedinac ko se javno izjasnjava kao navijac jednog kluba, umesto da bude komisija sudija iz svih zemalja koji ce donositi odluke na sluzbenom jeziku ili na svim jezicima ako nijedan nije sluzbeni?

        I na mom poslu 80% nas govori ovim jezikom, pa opet svi pisemo na engleskom jer je engleski jezik sluzbeni. Kako bi ovu kaznu protumacila Krka jer ipak nerazumljiva za prosecnog Slovenca koji nije ziveo u SFRJ pa nije ni ucio nas jezik?
        Kako bi protumacili kaznu da je sediste ABA lige u Pirotu ili Nisu?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1653757
          kao sto rekoh,nece Aba jos dugo

          Comment


          • Sto se pre ugasi to bolje

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Sto se pre ugasi to bolje
              Sto, bas me zanima tvoj stav. Ajte da mi objasnite..Czbg9..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by miloje View Post
                Nije poenta u tom saopštenju već u žalbi:
                http://kkcrvenazvezda.rs/wp-content/...12-02-2020.pdf
                Koja stoji u nastavku saopštenja na službenoj stranici KK CZv.
                Crvena Zvezda ovde teži samo legalnosti, ne poriče učinjene navijačke prestupe.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Kako bi protumacili kaznu da je sediste ABA lige u Pirotu ili Nisu?
                  Nemoj da si dzavkalo... to da budne ne bi bil vako da se karaju i ne brenuju, neg bi se iskao svaki evro dok si ne pocrkamo.

                  Comment


                  • Ja sam za gasenje ABA. Donosi vise kvaliteta od domacice, ali i vise tenzije i ‘Ubij Srbina’ momenata. Ne treba nam to.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sto, bas me zanima tvoj stav. Ajte da mi objasnite..Czbg9..
                      Jadna liga, ne zna se ko pije, a ko placa... Nece imati prohodnost u el samim tim i ne vredi nista....

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Jadna liga, ne zna se ko pije, a ko placa... Nece imati prohodnost u el samim tim i ne vredi nista....
                        A KLS je kakva? a tu ce se znati i ko pije i ko placa...pisete bzvze...ABA je jedina liga sto vredi na celom podrucju SFRJ, koja je to liga u bilo kom sportu kvalitetnija i zanimljivija...vi bi da gledate..Smederevo-Zvzda..OKK B-partizan..da cele hale navijaju za Zvezdu i partizan i da bude dominacija nikad vidjena..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ми ћемо следеће сезоне имати 6 клуба у АБА рачунајући и Игокеу, тако да, разлика између домаће лиге и АБА лиге су само 2 тима која праве разлику у квалитету, Футура и ЦедОли, то су 4 јаче утакмице. Мислим да утакмицом може да се назове само против ЦедОли јер против Футуре то је све сем утакмице. Хрватски клубови су мало изнад нивоа двааба лиге. Морнар је мени се чини инстант пројекат на силу.
                          Сад питање је за шта се одлучити за политичке ратове у АБА или за кошарку у домаћој лиги која је мало слабијег квалитета.

                          Comment


                          • Фан факт: Уласком Борца у АБА лигу, српски тимови ће чинити 50% лиге. 6/12 тимова.

                            Comment


                            • Evo Linglong liga pokazuje kako može da se održi vrhunski kvalitet i na lokalnom nivou.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • I ja sam za gasenje Aba. Ne vidim poentu igranja lige koju finansira Srbija a zabadaju nam se nozevi u ledja sa svih strana i sve cesce. Drzava sa parama koje upumpava u Aba kroz Arenu da podigne par centara u Srbiji i da napravimo jako domace takmicenje , i da se obezbede sredstva da se kupe mesta u EL i Ec kod Djordija, on je bar uvek otvoren za dogovor. Siguran sam da bi dugorocno bila zdravija prica i da bi se ustedelo i na igrackom kadru jer bi opet imali priliv mladih igraca iz manjih klubova, a manje bi se dovodili stranci posebno ovi EL penzioneri koji cesto ne opravdaju ulozeno. Ti sad imas situaciju da i ako se u Aba pojavi mladi igrac u Hrvatskoj u Sloveniji CG tesko mozes da ga dovedes u Zvezdu ili Partizan a najbolji si klub i logicno bi bilo da kupis najvece lokalne talente kao sto je Vujosevic radio ili Radonjic iz Radnickog. Aba bi imala smisla kada bi sve drzave imale po jedan ili 2 kluba koje finansiraju pa da se onda koncentrise kvalitet na celom prostoru bivse sfrj. Toga nema , hrvate vise kosarka ne zanima, a i olimpija je postala cedevita tako da ta neka ideja koja je gurala Aba ligu nema vise uporiste u realnosti.

                                Comment

                                Working...
                                X