Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Svaka utakmica, svka njegova igra me podseća zašto ga nisam voleo i zašto sam smatrao da on jedino na tribinama može da da doprinos. Naavno, reč je o Štimcu.
    P.S. Radonjić bi Štimca i mnoge u ovom rosteru "odrobijao". Koliko kandidata za slanje u svlačionicu.
    Prvi na listi je Gist. Kurcobolja i neodgovornost level beskonačno.

    Originally posted by Šarac View Post
    Samo da sleti avion i krece borba,

    @Karamazov, brzo bez guglanja navedi mi dva igraca Radnickog, nemoj se sprdamo, ljudi su amateri.

    Shakota ako uzme kup ostaje, ako ne uzme Kup ne znam sta ga moze zadrzati na klupi,
    Plata. Bolja je od penzije.
    Last edited by Laki21; 10-02-20, 21:41.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Da sve bude idealno,da sve dobijemo do kraja,sve poosvajamo mi moramo nanovo ceo tim da sklapamo za narednu sezonu.
      Nikakav, ali bukvalno nikakav dugorocni plan nije postajao niti postoji.
      Sve je bilo zbrda zdola,gledanje u nebesa da se moze na precac i ludilo individualaca,doduse oronulih,dobijati. Sve to protiv,mladosti,energije,uigranosti i na kraju ,a mozda i najbitnije,ogromna podrska i logistika koju imaju protivnici.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Nije problem poraz, problem je igra. Ako ne pogodimo dvocifren broj trojki gubimo mec i to je to. Do titule samo na neko ludilo. Srecom pa ni konkurencija ne igra neku spektakularnu kosarku. Plejof ce biti mucan.
        Protiv Partizana smo pogodili 9 trojki. Partizan 11.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Naša sreća što se Primorska raspala zbog finansija inače bi izvisili za plej-of.

          Samo smo sa Lorencom pogodili.

          Što se ostalih novih igrača tiče koje smo doveli pre početka sezone i u toku sezone da te uvati jeza.

          Odžo nam je trenutno najbolji centar a to mnogo govori o našoj centarskoj liniji.

          Luković je večeras ponizio Kuzmića i Štimca.

          U četvrtak protiv Radničkog u četvrfinalu Kupa.

          Neće biti lako, moguće da i tu bude povuci potegni.

          Prethodne dve sezone smo na jedvite jade prolazili četvrtfinale.

          Trener Radničkog gos'n Vučković je u ovom trenutku bolji trener od Šakote i može ga nadigrati.
          Možda će biti povuci pobegni.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Samo da sleti avion i krece borba,

            @Karamazov, brzo bez guglanja navedi mi dva igraca Radnickog, nemoj se sprdamo, ljudi su amateri.

            Shakota ako uzme kup ostaje, ako ne uzme Kup ne znam sta ga moze zadrzati na klupi,
            Problem je sto uprava nije mogla krajem Novembra (posle mesec dana sa pomocnikom na klupi koji je sa razlogom to celu karijeru) da nadje bolje resenje od vracanja iz penzije Dragana Sakote, sta ocekivati polovinom Februara onda?
            Da ne govorimo da je i taj Sakota imao sansu da nesto izmeni u igrackom kadru (ogradjujem se malo ovde posto ne znam da li je on birao svu 3-cu pridoslih ili samo Pantera koga poznaje) i vremena da nesto proba da izmeni u igri, taj eventualni novi bi morao da bude madjionicar i preokrene situaciju u ovoj sezoni.
            Last edited by Borca; 10-02-20, 21:52.

            Comment


            • Jednostavno tim sa Šaktom na klupi i Štimcem van klupe ne osvaja ništa. Prosta jednačina.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Prvi na listi je Gist. Kurcobolja i neodgovornost level beskonačno.



                Plata. Bolja je od penzije.
                Ma to je jasno da ako bi mu urucili otkaz ( citaj gubitka Kupa) jer otkaz posle gubitka Aba lige nikoga ne tangira .

                Ova sezona je vec imalo dovoljno finansijksih kikseva a tice se odnosa ugovorenih plata i ono sto su igraci vratili za te pare.

                Moze se reci da LB, Beron, Punther, Deda, svoje plate odradjuju adekvatno onoliko koliko su placeni, cak je kod LB da smo ga platili ispod cene.
                Ostali Kuzmic, Gist,Stratos, DB, Faye, Ojo, Jovanovic, Fc3 je cist minus tako da ne vidim da bi nesto bolno odjeknulo na finansije kluba jos jedan otkaz na nasu stetu.

                Postavlja se samo pitanje da li bi DR prihvatio da se odrekne ostatka ugovora iz MinKena, da prihvati da preuzme vruc krompir i ocekivanja armije navijaca da on bude spasilac sezone. Prosli put je dosao u Martu ali kao totalni anonimus za vecinu navijaca i bez tih ocekivanja koje bi imao sutra.

                Eh sada kako docekati Kup, sa zeljom da se osvoji i ostaviti da gledamo u pasulj kako ce se ovo odvijati do kraja ili da se pozeli jos jedan krah koji moze najmanje da boli u odnosu na nastavak u El i u Aba LIGI ako bi to rezultiralo otkazom Sakote.



                Naravno, treba uzeti u obzir da niko od nas ne zna sta se desava u svlacionici, mi samo vidimo ovo sto smo videli veceras odnos igraca prema igri i svemu onome sto iz tog njihovog odnosa proizvede na kraju. Pre 7 dana sam video krv u ocima kod igraca, ginuli su na parketu od prvog do poslednjeg sa sve Shakotom na klupi, to sam isto video i protiv Pao u dve cetvrtine i danas mozda 5 minuta u 3/4 i u 4/4. Gde i zasto ne moze u svakoj da bude kao u prethodnim pomentim slucajevima je na ovima u klubu da procene.

                Poznajuci Dejana mislim da mu i NC klekne i zamoli ga da ne bi prihvatio, on zeli da ostane upamcen onakav kakav je bio kada je otisao iz kluba, docek 2 januara je i dokaz toga i da ce da ceka leto da mu Misko iscupa neku Spaniju, Tursku , Rusiju, Poljsku ili Grcku, ne vidim njega kod nas u ovom brlogu ponovo sa ili bez Covica na celu kluba.

                Ali kao sto sam obecao @LosmiSK sve cu uciinit da bunarim tamo gde treba da im se udje u glavu da moraju da razmisljaju o DR kao opciji pa neka kosta koliko kosta.
                Last edited by Šarac; 10-02-20, 22:12.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Protiv Partizana smo pogodili 9 trojki. Partizan 11.
                  Zato smo igrali egal mec sa 12 skokova vise. Ne valja ovo sto igramo i kraj. Najmocniji roster u novijoj istoriji, ali igra kurac.
                  Last edited by Storm; 10-02-20, 22:15.

                  Comment


                  • Dobro objašnjeno.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Kada se samo setim CIGLICA sa pocetka sezone! Majko rodjena, od sveg tog "armiranog betona" ispade suplja kreda!

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ma to je jasno da ako bi mu urucili otkaz ( citaj gubitka Kupa) jer otkaz posle gubitka Aba lige nikoga ne tangira .

                        Ova sezona je vec imalo dovoljno finansijksih kikseva a tice se odnosa ugovorenih plata i ono sto su igraci vratili za te pare.

                        Moze se reci da LB, Beron, Punther, Deda, svoje plate odradjuju adekvatno onoliko koliko su placeni, cak je kod LB da smo ga platili ispod cene.
                        Ostali Kuzmic, Gist,Stratos, DB, Faye, Ojo, Jovanovic, Fc3 je cist minus tako da ne vidim da bi nesto bolno odjeknulo na finansije kluba jos jedan otkaz na nasu stetu.

                        Postavlja se samo pitanje da li bi DR prihvatio da se odrekne ostatka ugovora iz MinKena, da prihvati da preuzme vruc krompir i ocekivanja armije navijaca da on bude spasilac sezone. Prosli put je dosao u Martu ali kao totalni anonimus za vecinu navijaca i bez tih ocekivanja koje bi imao sutra.

                        Eh sada kako docekati Kup, sa zeljom da se osvoji i ostaviti da gledamo u pasulj kako ce se ovo odvijati do kraja ili da se pozeli jos jedan krah koji moze najmanje da boli u odnosu na nastavak u El i u Aba LIGI ako bi to rezultiralo otkazom Sakote.



                        Naravno, treba uzeti u obzir da niko od nas ne zna sta se desava u svlacionici, mi samo vidimo ovo sto smo videli veceras odnos igraca prema igri i svemu onome sto iz tog njihovog odnosa proizvede na kraju. Pre 7 dana sam video krv u ocima kod igraca, ginuli su na parketu od prvog do poslednjeg sa sve Shakotom na klupi, to sam isto video i protiv Pao u dve cetvrtine i danas mozda 5 minuta u 3/4 i u 4/4. Gde i zasto ne moze u svakoj da bude kao u prethodnim pomentim slucajevima je na ovima u klubu da procene.

                        Poznajuci Dejana mislim da mu i NC klekne i zamoli ga da ne bi prihvatio, on zeli da ostane upamcen onakav kakav je bio kada je otisao iz kluba, docek 2 januara je i dokaz toga i da ce da ceka leto da mu Misko iscupa neku Spaniju, Tursku , Rusiju, Poljsku ili Grcku, ne vidim njega kod nas u ovom brlogu ponovo sa ili bez Covica na celu kluba.

                        Ali kao sto sam obecao @LosmiSK sve cu uciinit da bunarim tamo gde treba da im se udje u glavu da moraju da razmisljaju o DR kao opciji pa neka kosta koliko kosta.
                        Konačno i kritičnih tonova s tvoje strane, znači doteralo cara do duvara..

                        Sezona je puštena niz vodu još odavno, katastrofalnom selekcijom i forsiranjem Gnoma. Dodatno je usrana otkazom Tomića i nesposobnošću menadžmenta da dovede pristojnog trenera, što naravno ima veze sa tačkom jedan b. Takođe je i doselekcija odrađena loše, škartiran je uz Lazića najveći hustle igrač u timu, ostavljena je pizda koja se boji sospstvene senke. O Štimcu ne vredi ni progovarati, igrač kojeg bih uvek poželeo našem protivniku, bilo koji da je.

                        Nema mnogo vremena za ispravke, sezona je u finišu, sa gubitnikom na klupi je svakako nećemo završiti na iole zadovoljavajući način.

                        Isto tako sumnjam da bi i Dejo u vidu šok terapije sada doneo neki veći boljitak.

                        Jedino što bi po meni u ovom trenu delovalo je neki trener motivator, stručnost i nije toliko bitna, koji bi umeo da pokrene ekipu, da škartira pizde i neodgovorne iz tima i ostatak takmičenja proba da osvoji na juriš. Sve drugo mi se čini kao opcije koje neće proći.
                        Last edited by Laki21; 10-02-20, 22:26.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Konačno i kritičnih tonova s tvoje strane, znači doteralo cara do duvara..

                          Sezona je puštena niz vodu još odavno, katastrofalnom selekcijom i forsiranjem Gnoma. Dodatno je usrana otkazom Tomića i nesposobnošću menadžmenta da dovede pristojnog trenera, što naravno ima veze sa tačkom jedan b. Takođe je i doselekcija odrađena loše, škartiran je uz Lazića najveći hustle igrač u timu, ostavljena je pizda koja se boji sospstvene senke. O Štimcu ne vredi ni progovarati, igrač kojeg bih uvek poželeo našem protivniku, bilo koji da je.

                          Nema mnogo vremena za ispravke, sezona je u finišu, sa gubitnikom na klupi je svakako nećemo završiti na iole zadovoljavajući način.

                          Isto tako sumnjam da bi i Dejo u vidu šok terapije sada doneo neki veći boljitak.

                          Jedino što bi po meni u ovom trenu delovalo je neki trener motivator, stručnost i nije toliko bitna, koji bi umeo da pokrene ekipu, da škartira pizde i neodgovorne iz tima i ostatak takmičenja proba da osvoji na juriš. Sve drugo mi se čini kao opcije koje neće proći.


                          Moze neke klince iz Mege, Fmpa da pokrene takav trener, mislim da je Vlada Jovanovic to uspeo da usadi klincima da mogu da se nose sa ostatkom ABa lige i to mu je uspevalo dok nije doslo vreme da je malo i znanje sa jedne i druge strane potrebno. To je Miloje uspevao godinama u Megi, ali ko moze sada da unese tu energiju igracima kao sto su Stratos, Gist, Lorenzo, BORISA na vrhu tog brega, da neki ludak poput POCEKA ili Alimpijevica da im skace pored klupe, da li stvarno mislis da bi njih to pokrenulo.

                          Pa, znas li koliko puta su samo u ovom prvenstvu igraci direktno sa aerodroma isli u Basket Land na propitivanje, sta je problem, gde je problem motivacija, jer plate nisu problem, uslovi nisu problem, stvar je u karakteru igraca.

                          Zato koliko god ti bio protiv njih Stimac, Kuridza, Lazic, Djenka, Berona, Faye, Dobric pa i muceni Filip nisu igraci koji ce da lade guzice na parketu bez obzira ko je trener, njima ne treba trener da kaze da moraju da igraju 100 %.

                          Selekcija a nas klub je tu se uvek dicio time da pre izbora i potpisa igraca gledaju karakter igraca prvo a tek onda kvalitet. Mi imamo surove profesionalce ali ocigledno da nesto ne stima u toj njiovoj motivaciji da u svakoj udju kao da sutra ne postoji. Hocu da verujem da nesto svesno kriju ali je suvise veliki rizik da olako prepustas neke pobede u stednji igraca zarada uspeha na kraju.
                          Last edited by Šarac; 10-02-20, 22:47.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post

                            Moze neke klince iz Mege, Fmpa da pokrene takav trener, mislim da je Vlada Jovanovic to uspeo da usadi klincima da mogu da se nose sa ostatkom ABa lige i to mu je uspevalo dok nije doslo vreme da je malo i znanje sa jedne i druge strane potrebno. To je Miloje uspevao godinama u Megi, ali ko moze sada da unese tu energiju igracima kao sto su Stratos, Gist, Lorenzo, BORISA na vrhu tog brega, da neki ludak poput POCEKA ili Alimpijevica da im skace pored klupe, da li stvarno mislis da bi njih to pokrenulo.

                            Pa, znas li koliko puta su samo u ovom prvenstvu igraci direktno sa aerodroma isli u Basket Land na propitivanje, sta je problem, gde je problem motivacija, jer plate nisu problem, uslovi nisu problem, stvar je u karakteru igraca.

                            Zato koliko god ti bio protiv njih Stimac, Kuridza, Lazic, Djenka, Berona, Faye, Dobric pa i muceni Filip nisu igraci koji ce da lade guzice na parketu bez obzira ko je trener, njima ne treba trener da kaze da moraju da igraju 100 %.

                            Selekcija a nas klub je tu se uvek dicio time da pre izbora i potpisa igraca gledaju karakter igraca prvo a tek onda kvalitet. Mi imamo surove profesionalce ali ocigledno da nesto ne stima u toj njiovoj motivaciji da u svakoj udju kao da sutra ne postoji. Hocu da verujem da nesto svesno kriju ali je suvise veliki rizik da olako prepustas neke pobede u stednji igraca zarada uspeha na kraju.
                            Sledeci mec u ABA je iz kategorije "kao da sutra ne postoji" pa da vidimo da li su ti nasi "surovi profesionalci" toga svesni. Pre te utakmice ima i Kup, i CSKA kuci i Baskonija u gostima ali je Cedevita-Olimpija najvazniji test dosadasnjeg dela sezone.

                            Comment


                            • NAJGORA opcija je da sad odpustas trenera.
                              Drugo: evidentan je umor kod nosilaca a ovi gore nabrojani nemaju muda da uzmu loptu i pobiju se na terenu!
                              Trece: biće ovo sve super.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                .

                                Poznajuci Dejana mislim da mu i NC klekne i zamoli ga da ne bi prihvatio, on zeli da ostane upamcen onakav kakav je bio kada je otisao iz kluba, docek 2 januara je i dokaz toga i da ce da ceka leto da mu Misko iscupa neku Spaniju, Tursku , Rusiju, Poljsku ili Grcku, ne vidim njega kod nas u ovom brlogu ponovo sa ili bez Covica na celu kluba.
                                Tako je... delim misljenje. Svima je jasno da je ogroman rizik preuzimati klub u ovom trenutku, i cistiti govna ko je neko drugi napravio i prihvatiti to na kraju na svoja pleca. Dejan Radonjic nema sanse to da prihvati u toku ove sezone.

                                Originally posted by Šarac View Post
                                . li kao sto sam obecao @LosmiSK sve cu uciinit da bunarim tamo gde treba da im se udje u glavu da moraju da razmisljaju o DR kao opciji pa neka kosta koliko kosta.
                                I kada smo vec sve ono prethodno rekli, zbog cega bi to radio majke ti? Da bunaris da se vrati Radonjic...zbog radi zasto, sta bi to on promenio do kraja ove sezone?

                                A to nek kosta koliko kosta je prilicno kasno za to. Kada smo govorili mnogo ranije da treba dovesti dobrog trenera, ako treba i skupljeg naustrb nekog kraceg rostera, ti si se zalio kako je to preskupo, kako treneri mnogo traze i raznorazni izgovori zasto to nije dobra ideja. E zbog toga sada zajebi sa ovom pricom. Treba da idemo sa ovim trenerom do kraja kao sto je i bilo planirano, pa nek se onda na tom kraju prihvati odgovornost za svoje odluke. Zajebes sa selekcijom trenera jednom, dva puta, tri puta...i sad kad je dovelo cara do duvara odjednom nek kosta koliko kosta??

                                Comment

                                Working...
                                X