Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta drugo da merim... cetvrti smo na tabeli, necemo imati domaci teren u oba eventualna plej of meca, ukoliko se uopste plasiramo u plej of - znaci ako se bude nesto menjalo to treba da donese promptan rezultat a svi znamo da Radonja ima kasno paljenje i da on nije taj. Na stranu sto to ni on nikad ne bi prihvatio jer hoce da dobije dobre parice od Nemaca sto ce biti samo u slucaju neradenja, a i poznat je kao ziheras koji voli samo na sigurno a ovo bi bio posao za nekog hazardera sto Radonja sigurno nije.

    Bice da je najbolje zadrzati Sakotu i zadrzati neki koliki toliki kontinuitet, i nadati se da Lorenco, Beron ili Panter polude, jer od kolektivne igre nemamo nista.
    Last edited by mmajstor; 10-02-20, 20:17.

    Comment


    • Bio je bas ziheras kad je dosao u Zvezdu onda. Kakve ti gluposti pises. Cuj slabo paljenje sa Skotom, Rakocem 36g i Samardzinskim..

      Doduse samo Salo se zaleti na pocetku a na kraju nista...

      Dejo bi doneo vetar u ledja samom pojavom. Lord of the rings
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dobro, bespotrebno je sa tobom diskutovati na pomenutu temu.

        Comment


        • Nije problem poraz, problem je igra. Ako ne pogodimo dvocifren broj trojki gubimo mec i to je to. Do titule samo na neko ludilo. Srecom pa ni konkurencija ne igra neku spektakularnu kosarku. Plejof ce biti mucan.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Bio je bas ziheras kad je dosao u Zvezdu onda. Kakve ti gluposti pises. Cuj slabo paljenje sa Skotom, Rakocem 36g i Samardzinskim..

            Doduse samo Salo se zaleti na pocetku a na kraju nista...

            Dejo bi doneo vetar u ledja samom pojavom. Lord of the rings


            Radim sve sto je u mojoj moci da se ovo ostvari.

            Ako je mogao da povije kicmu i skloni sina, vreme je da opet ucini po drugi put u jednoj sezoni, jer sledece ga mozda nece biti, a nece biti kriva neprincipijelna koalicija u Aba ligi nego odluke da ja najbolje znam.

            Samo da bi se to ostvarilo mora i DR da se odrekne malo zelembaca iz MinKena , naravno ako mu se supruga slozi oko toga.
            Last edited by Šarac; 10-02-20, 21:00.

            Comment


            • Naša sreća što se Primorska raspala zbog finansija inače bi izvisili za plej-of.

              Samo smo sa Lorencom pogodili.

              Što se ostalih novih igrača tiče koje smo doveli pre početka sezone i u toku sezone da te uvati jeza.

              Odžo nam je trenutno najbolji centar a to mnogo govori o našoj centarskoj liniji.

              Luković je večeras ponizio Kuzmića i Štimca.

              U četvrtak protiv Radničkog u četvrfinalu Kupa.

              Neće biti lako, moguće da i tu bude povuci potegni.

              Prethodne dve sezone smo na jedvite jade prolazili četvrtfinale.

              Trener Radničkog gos'n Vučković je u ovom trenutku bolji trener od Šakote i može ga nadigrati.
              Last edited by Karamazov; 10-02-20, 21:10.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post

                Radim sve sto je u mojoj moci da se ovo ostvari.

                Ako je mogao da povije kicmu i skloni sina, vreme je da opet ucini po drugi put u jednoj sezoni, jer sledece ga mozda nece biti, a nece biti kriva neprincipijelna koalicija u Aba ligi nego odluke da ja najbolje znam.

                Samo da bi se to ostvarilo mora i DR da se odrekne malo zelembaca iz MinKena , naravno ako mu se supruga slozi oko toga.
                Posla sam mu poruku...Dejo, vreme je da se vratis kuci!!!!

                Sarac, oprosticemo ti ruznu proslost/pricu!!!

                VREME JE ZA UJEDINJENJE!!!

                LORD OF THE RINGS!!!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Svaka utakmica, svka njegova igra me podseća zašto ga nisam voleo i zašto sam smatrao da on jedino na tribinama može da da doprinos. Naavno, reč je o Štimcu.
                  P.S. Radonjić bi Štimca i mnoge u ovom rosteru "odrobijao". Koliko kandidata za slanje u svlačionicu.
                  Last edited by nebitan; 10-02-20, 21:16.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Posla sam mu poruku...Dejo, vreme je da se vratis kuci!!!!

                    Sarac, oprosticemo ti ruznu proslost/pricu!!!

                    VREME JE ZA UJEDINJENJE!!!

                    LORD OF THE RINGS!!!
                    Samo da sleti avion i krece borba,

                    @Karamazov, brzo bez guglanja navedi mi dva igraca Radnickog, nemoj se sprdamo, ljudi su amateri.

                    Shakota ako uzme kup ostaje, ako ne uzme Kup ne znam sta ga moze zadrzati na klupi,

                    Comment


                    • Pisati i palamuditi jedno te isto od pocetka sezone i opet sve to ponavljati je cista budalastina.

                      Ono sto je prava istina i realnost sta nas ceka u buducnosti je tim sa 10 igraca , plus dvojicu smo u medjuvremenu odpustili,sa 30 i vise god.Ostatak je uspesno ukanaljen,doduse neki su se i sami potrudili.
                      Tako da nam je perspektiva najjaci adut,narocito ako se uzdamo u energiju,mladost,fanatizam strucnog staba na celu sa gospodinom koji je strucnjak za davanja smisljenih izgovora za ucestale poraze.
                      Last edited by L a z a r; 10-02-20, 21:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post

                        @Karamazov, brzo bez guglanja navedi mi dva igraca Radnickog, nemoj se sprdamo, ljudi su amateri.

                        Shakota ako uzme kup ostaje, ako ne uzme Kup ne znam sta ga moze zadrzati na klupi,
                        Znam ali neću da navedem.

                        Ne znam im igrače niti sam ih gledao, verujem da jesu amateri ali problem je što i mi u ovom trenutku delujemo tako.

                        Ovo večeras je bio kao bojkot igrača, ja i dalje ne mogu da verujem šta sam gledao u prvom poluvremenu.

                        Comment


                        • Vala kad Šakota ode jedini ko nam ostaje je mladi gospodin iz FMP-a.

                          E sad ne znam da li će eventualno osvajanje kupa nešto i doneti osim što će produžiti agoniju pošto ja stvano ne vidim način kako ćemo mi sa ovakvom igrom tri puta da obijemo Grobare u finalu.

                          Comment


                          • Sad kad dovede Jovanovica..xa xa xa...

                            Samo Dejo Zvezdu spasava!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • To i ja mislim, nema ko drugi. Msm jasno kao dan, nije to ismiljanje tople vode.

                              Comment


                              • Vec je promenio trenera. I to na jedvite jade posle pokvarenog pokusaja sa jos jednim pomocnim.
                                Ako ni Sakota ne valja to znaci da je problem do onoga ko ga je doveo. Nije uradjen dobar posao po ko zna koji put. Da li cemo cuti jednom: 'jeste jeo sam govna, bas tim recima, jeo sam govna jer sam bio slep pored ociju'?

                                Tako da ili ostaviti Sakotu, ili Nebojsa put pod noge. Ali ko umesto Nebojse.....munje i gromovi. To je veliki problem.

                                Comment

                                Working...
                                X