Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ja nisam napisao ''Ne slažem se sa tim'' i ponudio takav argument.

    Valjda si nekad naleteo na nečije mišljenje za koje si mislio da nije vredno komentarisanja i gubljenja vremena.

    Za nečija mišljenja je i dovoljan posprdan smeh.

    Al ajd načiniću izuzetak pa ću prokomentarisati iako sam svestan da mogu vreme staviti i u službi pametnijih stvari.

    Prvo što se tiče odgovornosti, Šakota nije đak prvak. Ako je prihvatio da bude trener, mora da prihvati i odgovornost.

    Tim nije on pravio, ali je imao priliku da tamo gde škripi podmaže. On je odustao od pleja da ne bi ljutio tatu iako je na početku trubio kako mu je potreban plej.

    Filipa ne bi izbacio nikada iz tima da nije tata reagovao i pokazao prstom da je došlo vreme skloniti ga iz rotacije. To je prava istina i to govori mnogo o Šakoti.

    U tim godinama dozvoljava sebi da bude nečija igračka.

    Ne volim kao u tekstu tuc muc naklapanja i okolišanja, kao da i kod autora teksta postoji strah od Čovića.

    Dalje, autor teksta ima i gle čuda kritike za Šakotu, ali brzo i za to što mu zamera nalazi opravdanja. Kod tog dela je morao malo bolje razmisliti.

    Govori kako je matori imao muda da prihvati posao (uh 'bem ti sunce žareno, svaka čast) i da treba imati razumevanja za njega jer se penzionisao i dugo nije radio.

    Kako kaže potrebno mu je vreme da ponovo uđe u fazon.

    Zamisli koliko smo mi ozbiljan klub kad za trenera dovodimo nekog koji se penzionisao čekajući da ponovo uđe u fazon. Samo dok on uđe u fazon možda ode voz.

    Tekst je šuć muć pa prolij.

    Da li smatras da je bilo koji drugi trener sa kojim smo navodno pregovarali mogao nesto drugo da ucini, osim da umesto trojice koje je doveo direktno ili indirektno Sakota i sklanjanjem dvojice plus FC3 , to uradi sa tri druga igraca i skloni isto tri igraca koje je sklonio Shakota.

    Znaci umesto Kuridze, Punthera i Stimare, mogli smo da dovedemo Redinga, Tilija i Ristica iz Astane. Evo i ovaj Miskov Kane je bio slobodan jedan ceo dan pa je vec nasao novi klub. Takodje uz FC3 mogli smo da sklonimo Gista, Simanica i Stratosa/Oja svejedno.

    Mogli smo sto ti kazes da dovedemo Siska, koji je by the way sinoc valjda i debitovao u El i ono sto sam gledao je daleko od El kvaliteta jer jedno je ABA liga a drugo je biti play u El.

    I od onih imena, zzasto Paskual, Martinez, Filipovski su jos uvek bez klubova, cekaju cenu, klub ili nisu hteli da prihvate vruc krompir. Da te podsetim u to vreme i Dejan Radonjic je bio pod ugovorom, tj jos uvek je pod ugovorom ali nema obaveze da vodi ekipu vec njegov treci pomocnik.

    Znaci niko nije prezadovoljan sa njegovim radom, ali sbbkbb je da li bi imali vise ili manje pobeda da smo nekog drugog postavili.

    Argument ti je da ti se ne svidja sta je on napisao, bez da si napisao smatram da bi xy trener doveo tog i tog, izbacio bi tog i tog i garantujem da bi sada imali 14/10 u El i ne bi izgubili nijednu u ABA ligi.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post

      Argument ti je da ti se ne svidja sta je on napisao, bez da si napisao smatram da bi xy trener doveo tog i tog, izbacio bi tog i tog i garantujem da bi sada imali 14/10 u El i ne bi izgubili nijednu u ABA ligi.
      Ovde je izlgeda problem i sujete jer sam čačnuo druga, jer samo tako mogu razumeti ovo što si napisao.

      Nema potrebe ja da zamišljam šta bi neki drugi trener uradio umesto Šakote, koga bi doveo i koliko pobeda bi imao.

      Postavio si tekst, ja sam prokomentarisao neke delove u kojima se ne slažem.

      U čemu je sad problem?

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ovde je izlgeda problem i sujete jer sam čačnuo druga, jer samo tako mogu razumeti ovo što si napisao.

        Nema potrebe ja da zamišljam šta bi neki drugi trener uradio umesto Šakote, koga bi doveo i koliko pobeda bi imao.

        Postavio si tekst, ja sam prokomentarisao neke delove u kojima se ne slažem.

        U čemu je sad problem?
        Nikakav problem, ne znam decka uoopste, jedan od retkih ako ne i jedini koji pisu iskljucivo o kosarci, bez uplitanje politike, Vucica, Bia, Arapa i ostalih igraca koji nama postizu koseve.

        Ali te teme su mnogo zanimljivije nego o samoj igri i strucnim analizima gde su nase mane.


        Da ne sirimo vise pricu, zavrsavam.

        Comment


        • Svaka čast njemu ako je tako. Verujem da momak voli klub, samo nekad hoćemo da laž pretvaramo u istinu kako bi nam bilo lakše.

          Ne tvrdim da momak ima loše namere.

          Ispoštovaću te i oko pitanja vezano za trenera i da li bi neki drugi uradio više od Šakote.

          Od onih koji su se pominjali neki bi uradili svakako više, al pitanje je koliko su oni bila iskrena želja ili samo zamajavanje navijača?

          Čoviću je odgovarao neko kao Šakota i mišljenja sam da je on vrlo brzo po odlasku Tomića znao da će on biti novi trener.

          Kad smo kod Radonje, njega najbolje i da ne pominjemo. I ti si svestan Šarac da dok god je tu Čović, Radonja neće biti trener.

          Ja znam da bi i Vlada Jovanović u nekim stvarima morao slušati Čovića, ali sam i siguran da bi uradio bolji posao od Šakote.

          Da bi dobio utakmicu u Zadru, a možda i Cedevitu i da bi imao dve pobede više u Evroligi.

          Eto kad već moramo pričati šta bi bilo kad bi bilo. Morao sam dozvati u pomoć i pasulj.
          Last edited by Karamazov; 08-02-20, 17:29.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Prvo što se tiče odgovornosti, Šakota nije đak prvak. Ako je prihvatio da bude trener, mora da prihvati i odgovornost.

            Tim nije on pravio, ali je imao priliku da tamo gde škripi podmaže. On je odustao od pleja da ne bi ljutio tatu iako je na početku trubio kako mu je potreban plej.

            Filipa ne bi izbacio nikada iz tima da nije tata reagovao i pokazao prstom da je došlo vreme skloniti ga iz rotacije. To je prava istina i to govori mnogo o Šakoti.
            Na osnovu čega ovo tvrdiš, imaš li neki dokaz ili ti se samo sviđa da misliš da je tako bilo? Meni je logičnije da kad je došao, nije želeo nikakve prerane zaključke da donosi o bilo kome, i kad je video svačiji individualni kvalitet popričao je sa Nebojšom i našli su elegantan način da juniora izostave iz tima.

            U tim godinama dozvoljava sebi da bude nečija igračka.

            Ne volim kao u tekstu tuc muc naklapanja i okolišanja, kao da i kod autora teksta postoji strah od Čovića.
            Ovo je samo tvoja projekcija, osim ako ne znaš lično Šakotu, Čovića starijeg i madafaku, onda se izvinjavam. Mada mi ne deluje da ih znaš.

            Dalje, autor teksta ima i gle čuda kritike za Šakotu, ali brzo i za to što mu zamera nalazi opravdanja. Kod tog dela je morao malo bolje razmisliti.

            Govori kako je matori imao muda da prihvati posao (uh 'bem ti sunce žareno, svaka čast) i da treba imati razumevanja za njega jer se penzionisao i dugo nije radio.

            Kako kaže potrebno mu je vreme da ponovo uđe u fazon.

            Zamisli koliko smo mi ozbiljan klub kad za trenera dovodimo nekog ko se penzionisao čekajući da ponovo uđe u fazon. Samo dok on uđe u fazon možda ode voz.
            Doveden je trener sa određenim evropskim renomeom, koliko god ja nipodaštavao FCl, ipak je to neki evropski trofej, iako je trećerazredno takmičenje, i ako se dovode igrači iz tog takmičenja da igraju EL, ne vidim što se ne bi doveo trener koji je osvojio to takmičenje?
            ISTINA je da od trenutnog rostera je samo izabrao Puntera, tako da samo zahvaljujući ogromnom iskustvu koje ima uspeva da tako brzo hendluje situaciju sa timom, uspeva da ih posloži i svakom nađe pravu ulogu. Poprilično sam zadovoljan kako tim izgleda čak i kad izgubi utakmicu. Da li pravi greške? Naravno da ih pravi, prave ih i Ataman i Itudis. Iz nekog razloga je gadljiv na TO, tu pokušavam da nađem racionalan razlog, to bi moglo da bude da je u FCL-u navikao na manji broj TO (ne znam koliko tamo ima TO na raspolaganju, nagađam).
            U svakom slučaju, vidljivo smo se stabilizovali otkako je on preuzeo ekipu i fino guramo, s tim da mislim da još nismo pokazali svoje pravo lice, i da možemo da budemo bolji za još nekih 20-30%.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Na osnovu čega ovo tvrdiš, imaš li neki dokaz ili ti se samo sviđa da misliš da je tako bilo? Meni je logičnije da kad je došao, nije želeo nikakve prerane zaključke da donosi o bilo kome, i kad je video svačiji individualni kvalitet popričao je sa Nebojšom i našli su elegantan način da juniora izostave iz tima.
              Imaš li ti neki dokaz ili ti se sviđa da nije onako kako ja mislim?

              Neke stvari su očigledne i neću sigurno u ovim mojim godinama dozvoliti da me neko tuca u zdrav mozak.

              To ne dozvoljavam.

              Originally posted by dekkard View Post
              Ovo je samo tvoja projekcija, osim ako ne znaš lično Šakotu, Čovića starijeg i madafaku, onda se izvinjavam. Mada mi ne deluje da ih znaš.
              Ovo je samo moje mišljenje.

              Kao što ti imaš pravo misliti da se Čović ne meša Šakoti u posao, da ovaj ima potpuno slobodu, tako i ja imam pravo da mislim suprotno.
              Last edited by Karamazov; 08-02-20, 17:08.

              Comment


              • Svako ima pravo na svoje mišljenje, kao onaj što veruje da je Zemlja ravna ploča , ili da ne postoji globalno zagrevanje, pitanje je samo ako već nema dokaza za bilo čiju tvrdnju na čemu se ono temelji? Ja ne znam prirodu odnosa između Čovića starijeg i Šakota i ne mogu da tvrdim da ovaj njemu bilo šta "naređuje". Mislim da ih niko na ovom forumu ne zna, osim možda Šarca, obojicu.
                Kad nemam dokaze onda se vodim logičkim zaključivanjem zašto se neke stvari dogode tako kako se dogode, i to sam upravo uradio.
                Svako ima pravo da veruje u šta god hoće, i u Jetija, čudovište iz Loh Nesa, ili da je video Elvisa pre pet minuta.
                Last edited by dekkard; 08-02-20, 17:26.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kad nemam dokaze onda se vodim logičkim zaključivanjem zašto se neke stvari dogode tako kako se dogode,
                  To je to, bravo!

                  Comment


                  • Takve vrste tvrdnji vezane za Šakotu i Čovića se iznose samo ako ih taj koji ih iznosi zna, to je poenta. U suprotnom su spekulacije u pitanju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Forumaši jel dolazi neko u Niš za kup možda?

                      Comment


                      • Ako Zvezda dođe do finala mogao bih ja. [emoji16]
                        Da vidim ko bi još mogao od ovih redovnih posetilaca pa da se izdogovaramo. [emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Idem ja redovno ali samo ako je finale sa komšijama

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Poslednjih par godina sam dobijao komplet karata pa sam išao, ove godine ništa od toga a nekako mi žao da dam 2.5k za jednu - dve dobre utakmice. I još nemam sa kim da idem jedan ortak grobar drugi ne prati toliko pa uglavnom odustanem.

                            Comment


                            • Da li imate informaciju da li ce biti pojedinacnih karata u prodaji? 3000 me izlazi prevoz, puno mi je da dam jos 2.5 za set...

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Izvinjavam se sto prenosim upis sa drugog foruma ali je nas bivsi clan, ako smatrate da treba da se brise vi to uradite ali sam ga podelio i na drugim drustvenim mrezama jer je nesto najbolje sto sam procitao davno, a ako neko ima kontra argument a da nije puko pljuvanje slobodno neka ih predoci .

                                U dva twita je podeljen ovaj tekst pa izvolte:

                                https://twitter.com/SaracMilZvezda1/...20591595491328

                                nastavak

                                https://twitter.com/SaracMilZvezda1/...21370184056834
                                Povrsno gleda kosarku. Niko nije ni napisao da je Sakota najveci krivac. On jednostavno nije trebao da bude trner nasg najskupljg tima ikada. Da li je dovodio nke igrac ili ne, to je pitanje. Sumnjam da je oko Filipa on zasluzan, ali svakako mi i alje nismo dobili drugog pleja. Problem je ostao bukvalno isti.

                                Niko ne place zbog poraza u Moskvi, ali nacin je bio surov. Ljudi su dosli za 7 igraca, dva omladinca i raskantali nas. Da se razumemo nije on los trener, ali je alib trener, ako izgubi niko mu nista necemoci reci, potpuno bez pritiska ako snsto lose desi.

                                Drugo, trose se igraci, ali trosi se on i nije neko ko je navikao na ovakav tempo. Mi i dalje ne vidimo nista drugo od par izolacija i spustanje na Perpera.

                                Sve sto igramo sa Sakotom se po meni zove coin flip, skoro svaki mec. Dobiti ili izgubiti zavisi iskljucivo od napaljenosti bekova koji sutiraju nemilice a da ne vide kos..

                                Drasticno je opala odbrana, dodus i progirao je napad, ali iskreno ne vidim sigurnost u igri. Svaki mec je mozs dobiti ili izgubiti ako je rival tu neke snage.

                                Sakota j po meni lose resenje, moze uraditi nesto a moze nista...potpuno nista nije doneo, promne su bil najavljivane i pre...dovedeni su dobri igraci, zamnjeni losijem na sve ono sto smo imali..ali igru tima, neki zastitni znak ja ne vidim..

                                Nema sta ko da pljuje Sakotu, ali trazis trenra msec dana i dovedes Sakotu...koji je igrao EL pre 17godina i koji je otisao u penziju..tragican potez po meni...jedini koji ce da napreduje je Panter.. igramo na puku snagu i nista vise..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X