Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem su rešenja u napadu.

    Imamo Lorenca, Berona i Pantera koji uzimaju najveći broj šuteva, što je i očekivano.

    Al problem je način na koji do njih dolaze. Nema akcija.

    Mi smo ranije imali Cirbesa koji je odlično pravio livade svojim plejmejkerima.

    Pravio je i odlične blokove.

    Imamo akcije za Berona ali retko kad prolaze. On se muči da dođe do pozicije.

    Često sam pokušava da napravi sebi prostor za šut.

    Sećam se izjave Ročestija kada je pričao o Omiću. Rekao je da je njegovim dolaskom njemu i Feldinu mnogo lakše.

    Visok je i pravi odlične blokove.

    Odžo ma koliko bio apa trapa od naših centara pravi najbolje blokove. Tomić je njega najbolje koristio, pogotovo u polufinalnoj i finalnoj seriji ABA lige.

    Nemamo ni lake poene. Mi ni kod Radonje nismo blistali u napadu, ali smo zahvaljujući agresivnoj odbrani postizali golem broj poena iz kontri.

    Toga je sve manje u našoj igri.

    Što se tiče Fajea, sve najbolje u daljoj karijeri. Jedan od najvećih profesionalca koji je kod nas igrao.

    Njegov ratnički mentalitet bi nam sada dobrodošao. Jedino tako možemo ove sezone napraviti uspeh.

    Comment


    • @Karamazov...imate tri centra i to Kuzmu, Odza, Stimca i po potrebi Gista. Ne zezaj. Ko ima takve centre? I u evropi rijetko ko

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        @Karamazov...imate tri centra i to Kuzmu, Odza, Stimca i po potrebi Gista. Ne zezaj. Ko ima takve centre? I u evropi rijetko ko
        Lepo ovo deluje kad pogledaš njihova imena, ali grozno kad pogledaš njihov način igre.

        Veruj mi da u ovom trenutku sa ovakvom igrom retko ko će poželeti da ih ima u timu.

        Ima do toga da nije sve i do njih. Neki drugi trener bi ih možda bolje iskoristio.

        Kuzmić ne može više od 5 minuta da igra. Fizički je nespreman.

        Gist je katastrofa. Da se naježiš kako igra ove sezone.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Problem su rešenja u napadu.

          Imamo Lorenca, Berona i Pantera koji uzimaju najveći broj šuteva, što je i očekivano.

          Al problem je način na koji do njih dolaze. Nema akcija.

          Mi smo ranije imali Cirbesa koji je odlično pravio livade svojim plejmejkerima.

          Pravio je i odlične blokove.

          Imamo akcije za Berona ali retko kad prolaze. On se muči da dođe do pozicije.

          Često sam pokušava da napravi sebi prostor za šut.

          Sećam se izjave Ročestija kada je pričao o Omiću. Rekao je da je njegovim dolaskom njemu i Feldinu mnogo lakše.

          Visok je i pravi odlične blokove.

          Odžo ma koliko bio apa trapa od naših centara pravi najbolje blokove. Tomić je njega najbolje koristio, pogotovo u polufinalnoj i finalnoj seriji ABA lige.

          Nemamo ni lake poene. Mi ni kod Radonje nismo blistali u napadu, ali smo zahvaljujući agresivnoj odbrani postizali golem broj poena iz kontri.

          Toga je sve manje u našoj igri.

          Što se tiče Fajea, sve najbolje u daljoj karijeri. Jedan od najvećih profesionalca koji je kod nas igrao.

          Njegov ratnički mentalitet bi nam sada dobrodošao. Jedino tako možemo ove sezone napraviti uspeh.

          Ako je ovo boldovano, onda sebi ne sme da dozvoli da u ranu zoru pred utakmicu u jednoj prestonici Evrope bude "uhvacen" na nekom mestu umesto u sobi i hotelu sa ostalim igracima.

          Comment


          • Da li je uhvaćen ili ne to ne znam.

            Znam da je na terenu uvek bio profesionalac.

            Nisu postojale za njega male i velike utakmice.

            Uvek je davao maksimum.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ako je ovo boldovano, onda sebi ne sme da dozvoli da u ranu zoru pred utakmicu u jednoj prestonici Evrope bude "uhvacen" na nekom mestu umesto u sobi i hotelu sa ostalim igracima.
              I šta je to drugačije od ostalih igrača? Još će tražiti od igrača da se zamonaše. Više mi liči na spin lansiran da se lakše podnese što je otišao. A otišao je jer nije bio dovoljno kvalitetno rešenje na toj poziciji. Toliko je mašio šuteve za tri da su ga na kraju puštali, on nije pogađao, pa se bojao i da šutne. Kad god je on bio na terenu protivnici su momentalno sužavali odbranu, i to im je davalo rezultata.
              Last edited by dekkard; 08-02-20, 10:34.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nema tog igraca ili trenera posl kog ne ide spin masinerija da ga ispljuje...nverovatno, jel moze onda nesto o Alimpiju i njegovom vec cuvenom putu....
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  I šta je to drugačije od ostalih igrača? Još će tražiti od igrača da se zamonaše. Više mi liči na spin lansiran da se lakše podnese što je otišao. A otišao je jer nije bio dovoljno kvalitetno rešenje na toj poziciji. Toliko je mašio šuteve za tri da su ga na kraju puštali, on nije pogađao, pa se bojao i da šutne. Kad god je on bio na terenu protivnici su momentalno sužavali odbranu, i to im je davalo rezultata.

                  Dodji u parter b sledecu pa cu te uputiti na navijace koji su sa njim popricali na tom "javnom' mestu. Uostalom mozes ga videti na svim gostovanjima u prvim redovima medju navijacima, nikakve veze sa klubom nema.

                  Ne ulazim u njegove kvalitete, ali nije samo on preskocio stepenik sto se tice kvaliteta El, nekada nije dovoljno samo biti ludo hrabar i pun energije, to ne prolazi uvek u El inace bi sve ekipe imali gro igraca Lazic i Faye style. a ne samo nasa ekipa.

                  @karamazov jesu postojale male i velike utakmice bas u ovoj sezoni a ticu se ABA lige, jedno je sta mi gledamo preko tv a drugo je ono sto se desava svaki dan na treninzima.
                  Last edited by Karamazov; 08-02-20, 13:40.

                  Comment


                  • Alimpijevic je najvece zlo koje je moglo da zadesi nas kk, jebem ti dan kad je promovisan u prvog trenera... Boze kad se samo setim, doduse sta je on i kriv mucenik... Samo se kod njega dilan enis raspadao

                    Comment


                    • Halid se svugde raspadao.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Izvinjavam se sto prenosim upis sa drugog foruma ali je nas bivsi clan, ako smatrate da treba da se brise vi to uradite ali sam ga podelio i na drugim drustvenim mrezama jer je nesto najbolje sto sam procitao davno, a ako neko ima kontra argument a da nije puko pljuvanje slobodno neka ih predoci .

                        U dva twita je podeljen ovaj tekst pa izvolte:

                        https://twitter.com/SaracMilZvezda1/...20591595491328

                        nastavak

                        https://twitter.com/SaracMilZvezda1/...21370184056834
                        Attached Files
                        Last edited by Šarac; 08-02-20, 12:38.

                        Comment


                        • Odličan post od madafake, do najsitnijeg detalja se slažem sa napisanim.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Neka ga post, mada ne bi trebalo, jer nije ni potrebno da na ovakav način brusimo mišljenja sa forumašima sa drugih foruma.

                            Pročitao sam post misleći da u njemu ima nečeg vrednog, al sam se prevario. Ko da ga je Šakota pisao.

                            Izgubih vreme i delić svog života bespotrebno. Nije vredno komentarisanja.

                            Comment


                            • Obrazložio ga je i argumentovao što je redak slučaj na bilo kom forumu, na stranu to što se slažem sa napisanim.
                              Kao i uvek u tim situacijama izostanu kontrargumenti. " Ne slažem se sa tim" nije argument, napiši zašto se ne slažeš.
                              Last edited by dekkard; 08-02-20, 15:19.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja nisam napisao ''Ne slažem se sa tim'' i ponudio takav argument.

                                Valjda si nekad naleteo na nečije mišljenje za koje si mislio da nije vredno komentarisanja i gubljenja vremena.

                                Za nečija mišljenja je i dovoljan posprdan smeh.

                                Al ajd načiniću izuzetak pa ću prokomentarisati iako sam svestan da mogu vreme staviti i u službi pametnijih stvari.

                                Prvo što se tiče odgovornosti, Šakota nije đak prvak. Ako je prihvatio da bude trener, mora da prihvati i odgovornost.

                                Tim nije on pravio, ali je imao priliku da tamo gde škripi podmaže. On je odustao od pleja da ne bi ljutio tatu iako je na početku trubio kako mu je potreban plej.

                                Filipa ne bi izbacio nikada iz tima da nije tata reagovao i pokazao prstom da je došlo vreme skloniti ga iz rotacije. To je prava istina i to govori mnogo o Šakoti.

                                U tim godinama dozvoljava sebi da bude nečija igračka.

                                Ne volim kao u tekstu tuc muc naklapanja i okolišanja, kao da i kod autora teksta postoji strah od Čovića.

                                Dalje, autor teksta ima i gle čuda kritike za Šakotu, ali brzo i za to što mu zamera nalazi opravdanja. Kod tog dela je morao malo bolje razmisliti.

                                Govori kako je matori imao muda da prihvati posao (uh 'bem ti sunce žareno, svaka čast) i da treba imati razumevanja za njega jer se penzionisao i dugo nije radio.

                                Kako kaže potrebno mu je vreme da ponovo uđe u fazon.

                                Zamisli koliko smo mi ozbiljan klub kad za trenera dovodimo nekog ko se penzionisao čekajući da ponovo uđe u fazon. Samo dok on uđe u fazon možda ode voz.

                                Tekst je šuć muć pa prolij.
                                Last edited by Karamazov; 08-02-20, 15:55.

                                Comment

                                Working...
                                X