Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorry Sarac hteo sam da napisem Ganac posto je on pitao sta je sa Beronom.

    Comment


    • Ako je neko bolestan, umoran, on neaka 20sec loptu 1na 5 i sutira preko ruke, sa 10 metara solira it'd.
      Ako je ekipa umorna, onda trener I pomocnici radporede minutazu naprave plan, pripremu, analizu, ko, kad, koliko, na koga, sa kim.
      Naprave balans igraca po pozicijama, a ne 1 plej na 6 centara, i gle klinca mu ni jedan nevalja.
      Jednostavno nemamo igru, sve je divljastvo, zbrda zdola, nema discipline, organizacije, rad trenera.
      Partizan pobeda =Bili ludilo, bez ikakve igre.
      PAO pobeda = ovaj novi divljak, malo Perper I tuga od grka.
      To je sto je, samo biti realan I reci onako kako je.
      Nije da ne boli, ali druge nam nema, cuti i trpi dok ne uvatis za kukove.
      Last edited by L a z a r; 07-02-20, 20:06.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Treba odmah dovesti Vladu Jovanovića i spasiti sezonu.
        Nepotrebo stavljanje pod ogroman pritisak mladog i neiskusnog trenera koji bi u budućem periodu mogao da bude dugogodišnji trener kluba.
        I moja je velika želja da ga vidim na našoj klupi, možda veća nego kod ostalih, ali 4 trenera za 2/3 sezone pritom mlad trener, na roster koji je dva puta krpljen, da pravi nove rezove je čisto samoubistvo i propast sezone.

        Comment


        • Bilo bi dobro da se Jovanovic pokaze kada vodi tim u bar 2 takmicenja uporedo (2 utakmice nedeljno) pa da vidimo kako se snalazi u toj situaciji, kako priprema ekipu itd.

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            Bilo bi dobro da se Jovanovic pokaze kada vodi tim u bar 2 takmicenja uporedo (2 utakmice nedeljno) pa da vidimo kako se snalazi u toj situaciji, kako priprema ekipu itd.
            Pokazace to iduce sezone, kada odradi pripreme sa ekipom i kada selektira ekipu po svom ukusu. Da li ce to biti kroz EL ili kroz EK to je na ovosezonskoj ekipi.
            EL je dobra zbog privlačenja boljih igrača, a EK u takmičarskom smislu imamo više šansi za neki rezultat, a moguće je i dati priliku mladim/domaćim igračima da odigraju veću ulogu.

            Comment


            • Pustili smo ovaj mec, tj tankovali smo malo. Nista od EL ,idemo na ABA. Ovolika ulaganja i mi igramo kao neke babe sve 1-1 i bez ikakvih akcija. -6 je poklon nsa neba za ono sto su nasi igraci odigrali veceras.

              Ne moze im se reci da se nisu trudili, ali igra nam je go qrac, dobjacemo u ABA al na suv kvalitet pojedinaca...kad nema Brona da iskace iz blokova nema akcija..doduse ima za Perpera..sve isto kao kad je ''trener'' bio Gavrilo ili Tomic....

              Zalosno da nemamo rezervnog pleja bas zbog ovakvih utakmica...

              Teraj za Bar preko Tivta..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Do nekle se slažem sa Covicem u odabiru trenera, mnogo skuplji i jači po imenima su iza nas, tako da stranac nije najsrecnije rješenje.
                Treba dobro odvagati pa videti za sl sezonu da se ne zajebavamo, mlad trener bez iskustva ne može u Zvezdu a pogotovo ne na ovaj ritam.
                Neko gladan uspeha a da ima staža. Obradović mi deluje kao zreo za nas i onaj što vodi ASVEL mi je simpatičan. Sve ostalo bi bilo experiment.
                Na žalost što se odabira rostera tiče i dalje ćemo morati da rizikujemo sa nekim imenima no ne mora nužno biti flop ali malo mladji roster ne bi bilo loše.
                Što se ove sezone tiče sa zdravim rosterom ne vidim kako iko može da nas dobije pa sve i da loš dan imamo. Skroz je druga priča kad su svi fokusirani i spremni na samo jednu utakmicu/seriju.

                Comment


                • Moj valtere,
                  Taj sto vodi Asvel, ne lici mi na covek a pristojnog ponasanja, bar sto se tice odnosa prema klubu za koji navijamo.
                  U oba meca ove godine a pogotovo posle meca u BG.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Pokazace to iduce sezone, kada odradi pripreme sa ekipom i kada selektira ekipu po svom ukusu. .
                    Kako mislis pokazace... ima jedan trener bez posla sto ispija kafice na vracaru i dorcolu a menadzer mu je azdaja koji nece dozvoliti da ostane bez provizije za naredni angazman.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Kako mislis pokazace... ima jedan trener bez posla sto ispija kafice na vracaru i dorcolu a menadzer mu je azdaja koji nece dozvoliti da ostane bez provizije za naredni angazman.
                      Taj bez posla će u Virtus, navikao je da pegla tuđe greške.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako mislis pokazace... ima jedan trener bez posla sto ispija kafice na vracaru i dorcolu a menadzer mu je azdaja koji nece dozvoliti da ostane bez provizije za naredni angazman.
                        Steta sto nije ispljuvao ceo klub kako je otisao sa titulama, EL i 16-0

                        Prevaru je i Zagorac skolovao. x2
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Pokazace to iduce sezone, kada odradi pripreme sa ekipom i kada selektira ekipu po svom ukusu. Da li ce to biti kroz EL ili kroz EK to je na ovosezonskoj ekipi.
                          EL je dobra zbog privlačenja boljih igrača, a EK u takmičarskom smislu imamo više šansi za neki rezultat, a moguće je i dati priliku mladim/domaćim igračima da odigraju veću ulogu.
                          Pa mislio sam da pokaze u nekoj drugoj ekipi to i "polozi" te dokaze da je spreman za visi nivo, nisam mislio da se sa tim izazovom susrece na klupi tima kod koga je pritisak ogroman i mnogo iskusniji pucaju pod istim.
                          Mislim taj "film" smo vec gledali pre 2 sezone i znamo kako se zavrsio.
                          Last edited by Borca; 08-02-20, 00:29.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Pa mislio sam da pokaze u nekoj drugoj ekipi to i "polozi" te dokaze da je spreman za visi nivo, nisam mislio da se sa tim izazovom susrece na klupi tima kod koga je pritisak ogroman i mnogo iskusniji pucaju pod istim.
                            Mislim taj "film" smo vec gledali pre 2 sezone i znamo kako se zavrsio.
                            Ruku na srce, pored svih problema, kako sa odugovlacenjem Radonjica, prodajom ekipe da ne popijemo po ušima od EL pa sklapanja rostera sa kojim se kasnilo iz gore navedenih razloga... Alimpije je još i dobro prošao, njega je od Doncic medju trenerima delilo polaganje Lesora i pored teške krađe.
                            Igra mu je pucala u defanzivi al realno kakav je roster skupio dobro je i dobacio.
                            Nekako mi je Alimpije ponajmanje kriv za tu sezonu nešto mi osjećaj da je odradio max u datim uslovima.

                            Comment


                            • Nama treba nekih 6 pobeda da bi dohvatili TOP 8, pošto kako sad stoje stvari i ispod 50% učinka će biti dovoljno da se uđe u plej-of zonu.
                              Poslednjih 5 kola imamo dobar raspored:
                              vs Armani
                              @ Oly
                              vs Zenit
                              @ Bayern
                              @ Valencia

                              Tu bi mogli da napravimo 5:0 seriju, pre toga dobijemo Baskoniju kod kuće i to je to.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Alimpije odradio max sezonu

                                On je Cokijeva pudlica da dokaze da je on Zvezda. Dobio je top tim i izgubio sve. Prepotentni seljo i nista vise od toga.
                                Ponasanje posle Zvezde i treniranje dosta govori o tome.

                                Uzrok usrane sezone sigurno nije samo taj zicer.

                                Koliki je uspeh bio 16-14 sa timom sa svega par stranaca govori ova sezona gde tim sa budzetom koji Balkan nije video nikad ima debelo negativan skor.

                                Ako je budzet 8.3m skinucu se go i setati Savamalom ..

                                Svakako igramo lose, ali na suv kvalitet..izvlacimo stvari, pozvati Radonju...vec je jednom menjao neznalicu i lagano uzimao trofej.

                                Mislim da bi Gist bio 10x bolji igrac. Ovde zida mesto da se vrti pik non stop...
                                Last edited by Karamazov; 08-02-20, 09:11.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X