Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ide pick and roll kao "podmazan" kad te "brani" Vladimir Stimac.

    Comment


    • Ovakvo prcanje iz pika odavno nisam video.

      Comment


      • Faul Davidovac, faul pravi.

        Comment


        • Šakota zapisao da Dobrić igra prvih 5 minuta i poslednjih 5 minuta.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Šakota zapisao da Dobrić igra prvih 5 minuta i poslednjih 5 minuta.
            Simanic samo prvih 5 bez obzira koliko su ostali na njegovoj poziciji losi u toku utakmice.

            Comment


            • Čekao je Šakota poslednje 4 skunde da pravi faul.

              Bravo!

              Comment


              • Treba odmah dovesti Vladu Jovanovića i spasiti sezonu.

                Ovaj čovek koji nas vodi je pogubljen.

                Govori o umoru a ne zna ni da dozira minutažu.

                I večeras kao i uvek kasni sa izmenama, tajm autima, ne zna kad da napravi tehničku.

                Imamo sreću što nam odbrana završava posao inače smo napadački jedna od najgorih ekipa u Evroligi.

                Večeras lagan prc Himkija.

                Ovakvu do mojega ekipu morali smo pobediti.

                Šta je tu je, pravac Bar i pokušati nekako pobediti.

                Comment


                • Bitno je, kad već nismo pobedili, da smo bolji u međusobnom skoru.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Neko pametan je davno rekao, a narod filtrirao i ostavio za navijek "po jutru se Dan poznaje".
                    Kako je krenulo, sezona, kilavo, Tomic, Braun, Fica, rezervni trener, treci trener, nemanje jasne ideje, pleja, trenera, ovo ispade i dobro.

                    Comment


                    • Šta je sa Bilijem? Mi poslovično pogubljeni, Zo je u krizi i to se odmah oseća. Petice su svi od reda (sačuvaj me bože ove centarske linije).
                      Odžo zaista deluje smešno onako širok kao šifonjer a tako i pokretan, Štimac je retko glup košarkaš i meni je tragično da gledam kako Kurtinaitis "radi" našu odbranu preko Štimca, stalno me podseća što ga ni prošli put nisam voleo gledati u našem dresu. Zatrpaće on nekog, možda i više njih ali on je čudo ravno Fatimi, da ostvari karijeru košarkaša i to zavidbnu a da je drvo bio i ostao - to nema nigde.
                      Gista nisam pominjao do sada u kontekstu loš igrač jer nije ali šta se sa njim dešava to ni Trgovčević ne zna, samo znam da izgleda tragično.
                      Biće bolje.
                      P.S. Kako su Tima i Lazić krenuli u ove obračune i od kada datira njihovo neprijateljstvo, ne mogu da se setima a verujem da je to još od Dejinog vakta?
                      Last edited by nebitan; 07-02-20, 19:13.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ritam utakmica, putovanja sve to razumem i umor dobrog dela igraca, ali koriscenje Simanica i Dobrica koji cak i nisu igrali sve utakmice u zadnje vreme (Simanic nije igrao u ponedeljak, a u sredu je presedeo celu utakmicu) ne razumem nikako.

                        Eto taj Simanic je mogao doneti neki sut spolja veceras, cak je i pogodio onu jedinu trojku koju je sutnuo u prvoj cetvrtini ali od kad je izasao ni sekund vise. Nije da su se ostali koji su igrali 4-ku veceras nesto proslavili.

                        Sarac, za Berona sam procitao na RSB-u par sati pre utakmice da mozda nece igrati, ne znam da li bese da su pomenuli temperaturu da ima.

                        Comment


                        • Preumorni smo, lorenco je u opasnom kurcu... Al bas onako opasnom

                          Comment


                          • Centar da bi imao bilo kakav ucinak mora, bar mora, da ima nekog ko ce ga razigravati, ko ce praviti blokove, krila 4,3 , ko ce osmisliti i pozvati akcije, trener npr, plej.
                            Neshvatljivo je da Odzo ne da je napredovao jao igrac od prosle sezone, on je debelo nazadovao. Negde je tu zestok problem. Nemoguce da se gle slucajnosti isto dogadja Borisi, Ognjenu it'd.

                            Comment


                            • "Dragi Zvezdaši, prijatelji. Obraćam Vam se sa pomešanim emocijama. Crvena zvezda mi je u karijeri dala neke nove mogućnosti i priliku,šansu da osvajam trofeje, priliku da igram Evroligu. Pamtiću trofej ABA lige, šampionsku titulu u Srbiji. Zahvaljujem se stručnom štabu, trenerima, ljudima zapolsenim u klubu svima koji su mi olakšali boravak u Crvenoj zvezdi. I naravno želim da se zahvalim navijačima koji su činili da se osećam posebno iz nedelje u nedelju igrajući za klub. Ovo je bilo lepo putovanje novo životno i profesionalno iskustvo i sa velikim žaljenjem se opraštam od svih. Crvenoj zvezdi želim puno sreće u budućnosti i još puno osvojenih trofeja", izjavio je Faje u oproštajnoj poruci na sajtu Crvene zvezde."
                              Oproštajna od Moa.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Ritam utakmica, putovanja sve to razumem i umor dobrog dela igraca, ali koriscenje Simanica i Dobrica koji cak i nisu igrali sve utakmice u zadnje vreme (Simanic nije igrao u ponedeljak, a u sredu je presedeo celu utakmicu) ne razumem nikako.

                                Eto taj Simanic je mogao doneti neki sut spolja veceras, cak je i pogodio onu jedinu trojku koju je sutnuo u prvoj cetvrtini ali od kad je izasao ni sekund vise. Nije da su se ostali koji su igrali 4-ku veceras nesto proslavili.

                                Sarac, za Berona sam procitao na RSB-u par sati pre utakmice da mozda nece igrati, ne znam da li bese da su pomenuli temperaturu da ima.

                                Bolestan, umoran sta god hoces mozes mu pripissati,jebiga mogao je i da odigra nesto, ovako i on prima dovoljnu kolicinu pljuvacine, jer jebiga igras za pare, kako moze biti umoran. Ne samo on nego svi ostali .
                                Djordi hoce NBA sistem, e pa ovo ce se gledati kao i u NBA ligi, po neku utkamicu ces igrati u low motionu i samo da se ne povredis. Sto je najgore , i oni su isto tako odigrali.


                                Zato svu paznju na kifla kup, tamo se ekipe ne stede, u kost svaku pa da uzivamo u kosarci. Mi smo svoje odsvirali.


                                Ali ajmo malo optizima, evo i Fener izgubio kuci, nije mogao vola da ubode u 4/4 , i oni su igrali protiv Zenita proslu pa eto ispusili kuci, jebiga i njima je neki dunster trener pa ne moze da ih motivise da igraju punom snagom dve zaredom.

                                Neka izgubi Valensija i Armani veceras , ista meta isto ostojanje.

                                Barem sme u dvomecu bolji od Himkija ako to bude nesto znacilo nekada.
                                Last edited by Šarac; 07-02-20, 19:51.

                                Comment

                                Working...
                                X