Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dugogodisnju zelju, teznju, da premasi Javora, Koljensica, Vojinovice sinoc nije mogao skriti Juras. Koliko je bilo mucno gledati njegove bravure, pokazao je i Radovic, kada se iskusno povukao iz organizovane pljacke.
    Vrhunac, negde pred kraj utakmice, kad svira faul Lazicu, na pretpostavku jer je bio na 7 metara od dogadjaja i zaklonjen od igraca koji se nalaze na metar od Radovica i Sakote.
    Ovakvoj pojavi treba ozbiljno prici, jer mi smo pribliznog kvaliteta sa konkurentima i svaka greska, makar i jedna, moze uticati na ishod prvenstva.
    Ranijih godina smo bili bolji nemerljivo, tako da pomaganje protivnika je bilo dovoljno da im ublazi poraz tj katastrofu. Medjutim, sada kada imaju bezrezervnu podrsku, drzave, sudija, preskupih trenera, igraca (neograniceno kolicinama) treba biti obazriv i ukazati na sramno ponasanje, narocito Jurasa.
    Last edited by L a z a r; 04-02-20, 08:56.

    Comment


    • "To je vezano za onaj momenat kada smo pravili promene, dovodili igrači sa većom energijom. Derik (Braun) i (Mohamed) Faje nisu energetski igrači. Došli su Štiamc i Kuridža koji su borbeni, stalno na skoku, požrtvovani u odbrani, više Kuridža nego Štimac zbog fizionimije igre, ali je ovaj agresivniji u napadu. Nažalost, Marko je bio povređen, ali se sa jednim treningom brzo vratio i dao veliki doprinos", rekao je Šakota
      Pu, sram te bilo.

      Ako nisi gledao Fajea nemoj ni da pričaš o njemu.

      Čovek se lavovski borio na svakoj utakmici i jedan od najzaslužnijih što ove sezone igramo Evroligu.



      Comment


      • Ma dobro bar smo navikli da Sakota jedno prica a drugo radi. Suludo je reci da Faje nije energetski igrac.

        Comment


        • On je u sukobu sa samim sobom. Još je i zaboravan, ne zna ni šta priča ni šta hoće.

          Kad je došao pričao da mu treba plej, pa doveo beka. Pa kuka da ima previše bekova.

          Ponižava i svoje igrače pričom da se neko zeza sa njima na parketu. Sad i ovo oko Fajea.

          Nego, šta mislite za Borišu, hoće li se vraćati u sastav?

          Ja mislim da hoće. On umesto Odža, a Stratos umesto Dobrića.

          Dobrić i sinoć užasan u odbrani. Lako ispada.

          Comment


          • Originally posted by poacher View Post
            Derik Braun izgleda završava karijeru...
            Nadam se da je on poslednji eksperiment sa dovođenjem velikih imena koji su na zalasku karijere. Sofo, Antić, DB, donekle i Stratos koji je bar pružio nešto klubu ali je više bio van nego u igri to je činjenica
            Pa kako onda da se izvuce neka para i podeli na ravne casti? Bice toga jos.

            Sto se tice Sakote - rekao da nam treba plej, popio packu, pa doveo sutera. Packa je urodila plodom pa sada zna sta treba da kaze na konfi....ne ono sto misli nego ono sto treba da opravda necije poteze.

            Comment


            • Pošto imam vremena za luftiguzovanje rešio sam da proverim neke stvari oko Gista.

              Njemu je najviše prijao Tomić gde je igrao samo peticu.

              Na tri utakmice koje je vodio Tomić u ABA ligi na startu sezone imao je prosek od 17 poena, 8 skokova i 3 asistencija.

              U Evroligi na tri utakmice prosek - 12 poena i oko 6 skokova.

              Njegov pad je krenuo odlaskom Tomića. Nije bio toliko loš kod Gavrilovića a sa duzdibiduzovanjem je krenuo dolaskom Šakote.

              Ovaj ga korsiti samo na 4 a Gist uglavnom samo štetuje.
              Last edited by Karamazov; 04-02-20, 10:28.

              Comment


              • Kad dovodis igrača imena kao što je Gist, pored finansijskih moraš do detalja da definiše šta je to što od njega očekuješ, kakva je njegova uloga, kakav stil preferira i ko bi mu bili saigrači...
                Znajući da Gist poslednje dve sezone igra na 5 uz najboljeg dodavaca iz p&r igre, verujem da mi neke obećane stvari nismo ispunili.
                To sada gledamo na terenu. Nikada kroz karijeru nije sam sebi uspešno gradio igru na niskom postu, šut mu je nekonstantan, atletika daleko od prime i šta mi radimo? Forairamo sve ono u čemu nije dobar a dobre stvari ne koristimo. Gist vam izgleda loše? Pa i do nas je (stručni štab). Jer videli smo da zna i može samo mora mu se prilagoditi.
                OK razumijem I njegovo igranje PF, to je ovih mjesec dana iznudjena opcija, ne treba da je posmatrate kao Šakotin hir.
                Sudjenje je bilo loše ali onaj faul svira Laziću od sudije 6m od događaja i to igrač i lopta pokriveni leđima dok Radović ispred koga se desilo, nevera,na našem terenu ej.

                Comment


                • Dobar derbi, visok tempo kosarke. Najgori sudeonici su sudije. Nisu krale za nikog, jednostavno su lose. Dosta promena kritrijuma tokom meca, dosta greski sa obe strane. Vracali su nas i njih u zivot, sudili gluposte, ono je jezivo. Oni su profesionalci i ostetili su oba kluba i to poprilicno.

                  Sto s tice igra odbranom sam relativno zadovoljan, napadom isto. Ovo sto mi igramo je jezivo i moze nam se obiti o glavu. Beron jes dao 26p ali to je vecina suteva bila izrazito teski. Oni su namenski pustali Gista, Lazica, Dedu i ostale ali obratili paznju na Berona i Vudu Amera...Beron je dao bar 12 poena preko ruke da kos nije video dok nije glavu digao.

                  Kuridza je odlican boraz, fizicki je veoma jak i pametan igrac. Mala cena i velika nagrada sa njim. Braun je igrao dobro u razigravanju ekipe, ali napadacki jako los kad mu se zatvori ulaz.

                  Stimac je splacina u odbrani ali u napadu aktivan i opasan. Mislim da je partizan pogresio u tome da su previse brinuli u Biliju. Odlicni skokovi od nas u napadu, njihovi centri su kratki i to je logicno.

                  Faktor x je bio Deda koji je doneo pamet u napadu ali i odbrani. Kuridza je isto pametan lik. Gist je uzas i ovo je sad vec ogroman uzorak.

                  Defanzivno je ovo moralo bolje,dali su nam da ih bijemo a opet smoprimili puno poena.

                  Sakota je dobro pratio igru, osetio je Dzenkinsa i ovo mu je mozda bio i najbolji mec od kad je u CZ ali svakako Trinki ga je i takvog nadigrao, ali dobili smo na suv kvalitet i dobrog Sakotu na kraju kad je osetio Djenku...

                  Atmosfera kao protiv Buducnosti, kuka i motika i primitivno ponasanje koje dolikuje derbiju. Ono sto je problem, to je sto necemo imati prednost domaceg terena u fnalu, mozda i u polufinalu a onda cemo dobiti isto, ali mozda i gore...mislim da je covic pogresio sto je vec sad izvukao svog aduta da pritisne sudije i gostujuce igrace.

                  Iskreno on je sramota i zao mi je sto mu se sve ovo dozvoljava, daje ljudima u prvim redovima karte da prave sranja... meni je to bolesno...i ostala dva predsednika ce to pratiti u stopu....

                  Ono sto je problem kod Sakote, jeste sto on zna da oseti igraca, posebno kad se mec lomi, nije glup, ali nema on neke akcije...sve je to ostalo od Tomica i Gavrila...na kraju smo imali i srece sa onim faulovima Tomasa, ali u principu svodimo se na sutere pa sta nam Bog da..mada nije to odlucilo vec off skok...imali smo vise suteva a dobili smo sa slabijim procentom istog.

                  Covic ako nema trenera za sledecu sezonu to je problem. Ovo je sala zabava kosarka..da je F4 bio bih siguran... na 2-3 pobede nece moci ovako...valjda starac foco ima nekog keca u rukavu..
                  Last edited by LosmiSK; 04-02-20, 14:53.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • *losmi
                    Cemu ovakvi upisi?
                    Koji ti je interes da mozda jednu slucaju gresku, MOZDA, izjednacavas sa konstantnom namerom, tendencijom da ostete jedan tim, a drugi dobra no poguraju?
                    Sta ti i ovo treba oko publike, sta je to bilo vise ili manje nego na predhodnim utakmicama vecine abaligasa,narocito Partizana, Buducnosti, Zadra, Zvezde itd.?
                    Batali tu kobajagi korektnost, dodje covek malo pripit sa svadbe, opsuje neku i odmah Covic kriv.

                    Comment


                    • Kad covek dodje pripit sa svadbe i pocne da pravi sranja, obicno dobije vaspitnu za pet minuta. Oni koji dobiju karte za prvi rede to sto rade su Bog zna kakvi likovi,ne bih zeleo ni po danu da ih upoznam. Ima stoke svuda i nigde se ne kaznjavaju i to je problm ovog drustva. Svaka malo jaca budala moze da radi sta hoce. Sad da me roknu i cao...sve je to ok dok ne dodjes u poziciju zrtve...znaci policije i zelje za mirom nema...zbog kosarkaske utakmice? Ok je pevati Novici, Covicu i ostale gluposti, to nije u redu ali je podnsljivo..ali ovo sto je postao vec folklor je sramota za covica i bokana..zajedno..i ove ostale...drzave su u raljama kriminala i debila...

                      Sto se tice faulova...pa bilo ej greski i ranije na njihovu stranu..kao fauli Djenke kad je odvalio Gordica kad je ukrao loptu...istoubrzo nad Makadu ili onom drugom lice....Faul Dobrica nije bio nad onim suterom itd...bilo je raznih sranja...takodje je bio faul nad Voldenom a ne na Kuridzi malo pre....dolenisu svirali Stimcu itd..bilo je bas dosta greski..na obe strane..

                      Koji bi to sudija sudio kontra domaceg tima u onoj atmosferi? Brale ostrascen si,mene je to davno proslo...Ipak moraju i da se razumeju sudije koje nisu zasticene..stoji ti u prvom redu njih 10-20 i jebe ti majku non stop...ne znam,meni se to vise gadi..ok je malo pritisnuti..ali zna se kad se predje granica...

                      Policija je u raljama mafije i to sitne u principu sto je najgore..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Dokle god su tu Novica i Rade na celu sa milionerom vickastim, nama moze da bude bilo ko trener, a ne penzioner.

                        Comment


                        • Atmosfera je bila vrhunska. Čak smo podržavali protivnika povicima "Igra,j Novice!"
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sutra je novi spektakl.

                            Stižu nam zečevi koji će se upuvati i poželeti da uvate maglu kad gi dovati naša mašina.

                            Vreme je za novih 40 'iljajde evrića.

                            Veliki je sutra dan za Srbiju. Nestrpljivo ga ljudi očekuju.
                            Last edited by Karamazov; 04-02-20, 20:36.

                            Comment


                            • *Losmi
                              Izvinjenje iskreno, sala neumesna.
                              Podjoh da obrisem, ali domacin Stojanče bio brzi pa pocistio, hvala.
                              Losmi, prastaj prijatelju, krivo vino iz Popova polja.
                              Last edited by L a z a r; 05-02-20, 08:04.

                              Comment


                              • Neće se Lošmi ljutiti.

                                Uvek se možemo i ovde našaliti, nije problem.

                                Samo da ne preterujemo.

                                Užasno vreme danas. Pre dva dana proleće, danas zima.

                                Nadam se da to neće uticati na posetu.

                                Comment

                                Working...
                                X