Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće opet Kalemegdan!

    Comment


    • Meni bilo žao Odža.

      Ne ume momak, ovi se poigravaju sa njim a Šakota nemo gleda.

      O Kuzmiću ne znam ni šta da mislim. Ono je amaterski nivo košarke.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Čestitke komše.

        Mogu obe ekipe to puno bolje i lepše.

        Davno sam prognozirao kako će ovo biti finale.
        Hvala za čestitke.
        Što se tiče boljeg to može al ljepše teško. Pravi derbi, pun preokreta, egal rezultata, minijatura oba trenera i atraktivnosti na obrucu.
        Bez seljackih faulova I trikova, prava kosarka za sladokusce. Ovo na kraju klasični trijumf EL ekipe, smireno sa jasnom idejom kako.
        Nama se vrate Stratos i Kuz, vama forma malo jača + bilo kakav doprinos Zagor&Birca i biće opet povući potegni mada realno imamo iskusniji tim a to u PO dodje do izražaja.

        Comment


        • Hvala Ružni!
          Last edited by Karamazov; 03-02-20, 19:55.

          Comment


          • Čini mi se da će povratkom Stratosa iz 12 ispasti Boriša.

            A i jbg, nije da nije imao šansi. Nije baš i da svaki trener greši u vezi njega.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ako Šakotin neko ne saopšti da je Gist PETICA, ode ova sezona u qrac krasni


              Super je pobeda ali teško da će sve moći na ovaj način

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Apsolutno se slazem! Sve pet! Sakota im je dao 20 minuta fore! Nejasno mi je iz kog razloga tacno odustaje od Gista na petici! Covek godinama jedino to moze da igra i danas bi znacio dosta na preuzimanju i teranju Partizanovih bekova u sirinu, sto je na kraju Kuridza maestralno radio!

              Comment


              • Ako Gist i dalje bude igrao na 4-ci dok su i Kuridza i Simanic i Davidovac zdravi onda da se nadamo da ce Braun, Beron, Dzenkins i ostatak spoljne linije biti na visini zadatka kad dodju odlucujuce utakmice.
                Sakota je vec 100 godina u Grckoj, Gist u PAO sve vreme mu ispred nosa, pitam se da li je uopste gledao sta i kako covek igra zadnjih godina.

                Comment


                • Comment


                  • Kad izađe snimak ako budem slobodan da izračunam koliko poena smo im poklonili okretanjem ledja naših centara, tehničkom Šakote, newportskom Lazića...
                    Previše protiv lidera na tabeli previše za derbi. Imali smo dosta sreće ali mislim da smo i zasluženo dobili, mora Šakota dobro da pogleda ovaj meč više puta da uoči greške i da ih do kraja sezone ne ponavlja ili bar svede na minimum.
                    Debitanti su osetili derbi, dobro je da je bilo pred našom publikom, neki su bili dobri neki i ne, ali su osetili šta ih čeka na putu do titule i Evrolige.
                    Nadam se da će se meč u PG odigrati ne zbog pobede nego da osete novajlije atmosferu, u prvom meču kod nas nije bilo publike nisu mogli da osete kakav pritisak donosi duel sa ekipom Budućnosti.

                    Dodao bih za Jagodića, iskusnjara je to ima ABA prsten čovek

                    Comment


                    • Kad pobedimo i Partizan i sudije, to samo Zvezda može!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ono sto daje nadu, to je da smo pobedili protivnika koji je postigao 4_5puta koseve u zadnjoj sec., jedan cak sa centra o tablu. Protivnika koji je poguran dobrano od sudija sa 10_lopti,sto je na ovom nivou i za ovaj kvalitet ekipa ogroman broj.
                        Raduje da smo pobedili bez nekoliko igraca, a bilo je i onih bez ikakvog ucinka tj uzasno ucinka.
                        Moj utisak je, mozda se ponavlja, da je ovaj Panter totalni visak i pogresan izbor na stetu nekog dobrog pleja.
                        Inace, nije da mi nije drago sto smo ih drknuli, narocito zbog Jurasa.
                        Last edited by L a z a r; 03-02-20, 20:57.

                        Comment


                        • Ono što vam daje nadu je Bili.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Kad bi Sakota i Italijan zamenili rostere, Trinkijeri bi dobio utakmicu sa 15ak razlike.
                            Ne bi. Šakota je bolji od njega. Došao je na roster koji većinom nije birao i rastavio debelog Žabara koji je sve do jednog igrača birao.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I da, ponekad mi bude zao ona dva mucenika sa arene.
                              Zar malo dostojanstva i realnosti nemaju.
                              Samo jedan jedini primer "Beron je izasao u aut sa loptom"? Hajde da previdi sudija, ali on gleda usporen snimak i laze.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ono što vam daje nadu je Bili.
                                Bas to, a ima ih jos nekoliko koji cekaju iz prikrajka.
                                Mora da se pojacate, malo je Juras i pomalo Radovic.

                                Comment

                                Working...
                                X