Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • realno bićemo 16.

    Comment


    • U nastavku sezone Perpera, Davidovca i Simanića koristiti na 4.

      Gista i Štimca na 5.
      Last edited by Karamazov; 31-01-20, 20:45.

      Comment


      • Ова утакмица је била за уживање у којој нисмо уживали. У понедељак је утакмица коју треба добити.

        Comment


        • bitnije je dobiti sve ostale do kraja nego derbi

          Comment


          • Naravno da je bitno dobiti derbi. To je statement pobeda.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Partizan ce nam biti odgovor koliko se moze. Mi imamo bolji tim od njih, veci plafon rostera, ali oni imaju bolju atmosferu oko tima i bolje vodjenje ekipe. Covic nam je jeb’o mater sa sinom i trenerima.

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                bitnije je dobiti sve ostale do kraja nego derbi
                Никад, и нити једна утакмица не може и не сме бити већа него дерби. Цигани смо пре него што смо људи.

                Comment


                • Ništa Trinkijeri nije bolji od Šakote. Samo učestvuje u trećerazrednom takmičenju.Šakota je u jednom takvom osvojio titulu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Smorno bez Hobita

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Па Тринки није био у топ 10 са играчима какви су Тајс, Вонамејкер, Мели и један од мојих омиљених играча Милер какав је то играч био. Мотиватор, не тренер.
                      Last edited by Triple; 31-01-20, 22:17. Reason: Грешка

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Partizan ce nam biti odgovor koliko se moze. Mi imamo bolji tim od njih, veci plafon rostera, ali oni imaju bolju atmosferu oko tima i bolje vodjenje ekipe. Covic nam je jeb’o mater sa sinom i trenerima.
                        Ogomna zabluda, nemamo bolji tim. Imamo boljeg prvog (i jedinog) plejmejkera, ostatak spoljne linije egal. No na žalost, unutra su daleko jači, naročito na 4.

                        A što se tiče trenera, bolje je ne uspoređivati uopšte.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Sakota nije bolji od Alimpija, kamoli od Znojavog.

                          Tim u El izgleda lose, Stimac, Braun, Beron i Panter preuzeli tim. Simanica bih poslao u Borac, samo zbog bezmudosti.

                          Kuzmicu cim je zavrsio sa bolnicom je trebalo dati otkaz.

                          Skroz tuzno kako nemamo nilakav game plan. Dobric na Larkina, lik se sprdo, igrao u drugoj brzini.

                          Mec protiv partizana i Znojavog se mora dobiti. Onda i Pao, a posle nebitno.

                          Ukanalio nas je Ludi Mica sa svojim otkazom i doveo senilnog Sakotu. Ne treba nama trener da nam kaze da je Efes bolji, mi to svi znamo, taj penzionerski mentalitet isto.

                          Proigrali smo od ulaska Dede, koji pored Brauna i Perpera jedini ima potrebni iq za kosarku na visokom nivou.

                          Nisam razocaran porazom, vec igrom, pristupom o trenerom.

                          Djenka na back up pg je gori od Filipa. Veze nema i neverovatno da lik ima toliku platu za to sto isporucuje. Ide u kontru, ima 1 na 1 i on staje.

                          Efes je trenutno najjaci tim u Evropi a Ataman najbolji trener u EL.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Vi ste svi zaboravili MJK, dali će on biti spreman i zdrav ili je još uvek na listi povređenih? MJK inače može snagom držati njihove četvorke.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sve je to uzalud, dokle god bude bilo da se ne sutne sa centra da se ne bi kvarile brojke.
                              Nisam bas siguran da im puca paja za Zvezdu.

                              Comment


                              • Ja ne mogu da verujem protiv ovakve surove ofaznivne ekipe Šakota izvodi onakvu petorku.

                                On kad nešto umisli to zabetonira i nema menjanja.

                                Nadam se da onakvu petorku više nećemo gledati zajedno jer je štetočinska.

                                Protiv Partizana Lorenco, Đenka, Davidovac, Simanić i Kuzmić da startuju.

                                Mislim da se u Boriši nakupio strašan bes i da će to na svojoj koži osetiti Partizan.

                                Comment

                                Working...
                                X