Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što su nam sudije uradile u trećoj četvrtini je čist bezobrazluk, koji je na kraju rezultovao porazom. Lazić sve lošiji, Dobrić - šta reći ali mi je najjači utisak Štimac, podsetio me je zaašto sam u njegovom prošlom mandatu molio Boga da ode. Čovek nema skoka u odbrani, neće ili nemože da zagradi. Užas. Svaka neutralna lopta je na kraju bila njihova.
    Loša stvar - raspršeni snovi o ulasku u 8 najboljih, dobra stvar bićemo odmorniji za ABA ligu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Čovek igra sa Gistom i Štimcem

      Daj bre da pojurimo Radonju i oteramo ovog.

      Odluke koje je donosio Lazić na ovoj utakmici su da se opevaju u formi satire.

      Džaba toliko iskustva iz Evrolige.

      Comment


      • Kako stvari stoje, za ovu sezonu, to bi bilo to.
        Stvari se spasiti mogu, koliko toliko, ako se rasprodaju, otpuste, raspuste oteraju, rasteraju trecepozivci, I probati uci sa sto manjim minusom u "sledecu sezonu".

        Comment


        • HOCEMO RADONJU!!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ponavljam, Gist veceras mora da ode. Kakvo djubre od kosarkasa.

            Comment


            • Ja sam jedan period branio Gista, al više jok.

              Boli njega stojko, igra neka svoju igru, mrzi ga da skoči, da zagradi.

              Dovoljno je pogledati njegovo lice, na njemu sve piše.

              Mi sa ovakvim ulogama izgubićemo i Đenku.

              Mislio sam da ide na bolje, al sam se prevario.

              Od sjaja do očaja, i tako tokom cele sezone.

              Comment


              • У суштини смо ми одиграли добру утакмицу неких 33-35 минута, добру одбрану смо имали они погодили буквално све и то је оборило неке играче. Позитивна ствар овог пораза јесте спуштање на земљу и повратак у реалност, да се не заносимо са ТОП8. Преосталих 10ак кола ће служити за испуцавање Пантера и компаније, да се мало обиђе Европа, а АБА лига мора постати приоритет без обзира водила она у ЕЛ или не.
                Све и да ми уђемо у тај топ8 једина екипа од евентуалних носилаца са којом би могли да играмо је Макаби, можда. Људи немају пораз на домаћем паркету а прошло је више од пола сезоне, питање је и да ли ће до краја остати међу носиоцима па и ако остану то сигурно неће бити више од #3 и то значи да би ми морали бити #6 па да се надамо да неким чудом правимо брејк у Тел Авиву и одемо на Ф4. И да смо добили сад обе питање је колико би то било одрживо до краја, превелика потрошња и напори, преклапања плејофа АБА и ЕЛ, извесно без предности домаћег паркета у оба такмичења (повећан број путовања) због чега? Да се додворавамо Бартомеуу? Нека хвала, ако је решио да "нас" пусти низ воду пустиће макар освојили ЕЛ.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  HOCEMO RADONJU!!!!
                  Za to treba imati hrabrosti, mudrosti i malo dobre volje.
                  Uvek si bio pametan covek, samo te retko ko razume.
                  Nadam se da Civi i deki nisu tu.

                  Comment


                  • Да додам само да се Перпероглу опоравља и да ћемо га вероватно ускоро видети на паркету. Остатак ЕЛ ових 10ак кола треба искористити да га вратимо у форму за завршницу сезоне у АБА и то ће нам бити највеће појачање уз одличног Штимца и Пантера. Такође, враћају се и Давидовац и Јагодић, са комплетним ростером мислим да можемо све до краја у АБА да добијемо и тако евентуално пробамо да се домогнемо позиције #2 која нам тренутно бежи 2 победе (и негативна кош разлика са свим конкурентима!)

                    Comment


                    • Za TOP8 je potreban kvalitet, a mi ga nemamo.

                      Alba je poznata i kao šuterska ekipa, mnoge trojke koje su pogodili su bile otvorene.

                      Izradili su nas u odbrani i zbog naših udvajanja. Neverovatna su bila ta bespotrebna udvajanja, da se čovek prekrsti ne samo na te odluke nego i na mnoge druge.

                      Teško se ovo moglo dobiti uzimajući u obzir njihov šut, našu pogubljenost i užasne sudije.

                      Šteta što onog Grka nije Lorenco jače zviznuo loptom. Smrad.

                      Comment


                      • neće Radonja medj ove majmune da dodje,nije lud

                        Comment


                        • Mnooogo "slucajnih" koseva smo primili,odbitaka, nicijih lopti, znaci nema energije. Logoka kaze, ako smo umorni menjaj cesce, drzi ritam, agresivnost, ne, covek bije sa Stimcem zadnji 13 - 14min,Simanoc I Kuzmic zakovani za klupu, a prva opcija su i koji su odigrali sasvim OK.
                          Last edited by L a z a r; 17-01-20, 20:30.

                          Comment


                          • Najgore u celoj prici je sledece.. dva najbolja igraca na terenu su Stimac i Panter, prvi ubi odbranu, drugi je zaustavio i onako bedan protok lopte. Baca neke gluposti preko ruke...itd..on doneo,on odneo...

                            Vapimo za nekim ko zna da kreira..jbte onaj Hermanson je suva inteligencija za sve nase bekove...Stimac dobar u napadu, ali odbrana jad i beda kao i uvek...bukvalno nam je jedina nada Perper...

                            Sve se svodi jedan na jedan i rokanje...Alba i protok lopte 10/10..mi smo tonu suteva dali prko ruke i opet zamalo da dobijemo...tuci ih jbt..sta ih pustats da se Siva krevelji..sl napad ga pokupi u bloku i cao...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • I ako sam se odjavio moram ovo da kazem.

                              Gist je najveca bruka ikada u nasem klubu, mislim na strance. Bilo je tu igraca koji se nisu snasli ali su se trudili. Sta se desilo? Ne znam. Dobro je usao u sezonu ali ovo je ocaj. Ne znam ko je gori Sakota koji ga gura a ovom mrsko da skoci ili on supak od igraca kojeg nije sramota ovog pristupa. "Profesionalac".

                              Nebojsa, odjebi ga veceras, molim te.

                              Comment


                              • Uh, al bi Faje pojeo ove. Uvek je potreban jedan takav fajter.

                                Boriša se taman naložio i ovaj ga zakuca za klupu.

                                Comment

                                Working...
                                X