Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro+6 Alba onda deluje kao zicer. Neka pusti malog jos ovaj put, da vidi tede i drugi krug
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • kakav cirkus ...bolje da predamo pa neka odmaraju igraci ...nataknem ih ...kad hoces da budes sampion stisnes zube i izadjes na teren ...kad je najteze ...i pobedis !!!

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Četvorka... da odmori Gista [emoji41]
        Da Gist ne odmori njega?

        Comment


        • Gist na Sikmu ...i nema brige ....

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            kakav cirkus ...bolje da predamo pa neka odmaraju igraci ...nataknem ih ...kad hoces da budes sampion stisnes zube i izadjes na teren ...kad je najteze ...i pobedis !!!
            Nismo te prepoznali Rambo, znaci sa 39 temperaturom stisnes zube jel tako? I kakav korist ima tim od igraca pod temperaturom na terenu.
            Jel neko znao pre utakmice da su Punter i Stimara igrali gripozni. I jel to razlog da opet izadju i dobiju salvu uvreda od istih "zdravih" navijaca koji iz kreveta nece da izadju ako im se zalomi zanoktica i onda nece moci da udaraju po tastaturi jer ih boli.

            Ali bravo , dobio je pare i treba da igra u bilo kakvim uslovima, on je sportista ne moze biti bolestan ili povredjen, mora uvek biti 100 % zdrav, jebote ja samo za Vucica znam da nikada nije bolestan, da ne spava i uvek je spreman. Izgleda da ovde imamo i forumase supermene tkdj. Kakav qrz bolest.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Nismo te prepoznali Rambo, znaci sa 39 temperaturom stisnes zube jel tako? I kakav korist ima tim od igraca pod temperaturom na terenu.
              Jel neko znao pre utakmice da su Punter i Stimara igrali gripozni. I jel to razlog da opet izadju i dobiju salvu uvreda od istih "zdravih" navijaca koji iz kreveta nece da izadju ako im se zalomi zanoktica i onda nece moci da udaraju po tastaturi jer ih boli.

              Ali bravo , dobio je pare i treba da igra u bilo kakvim uslovima, on je sportista ne moze biti bolestan ili povredjen, mora uvek biti 100 % zdrav, jebote ja samo za Vucica znam da nikada nije bolestan, da ne spava i uvek je spreman. Izgleda da ovde imamo i forumase supermene tkdj. Kakav qrz bolest.
              Rambo ...nisam rekao da treba da igraju metiljavci sa temperaturom nego oni koji su zdravi da stisnu zube i da dobiju utakmicu! A igrao je i Jovic sa otecenim zglobom ....e zato se plati i 700k takav igrac a ne jebeni Derik metiljavi ...

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Nismo te prepoznali Rambo, znaci sa 39 temperaturom stisnes zube jel tako? I kakav korist ima tim od igraca pod temperaturom na terenu.
                Jel neko znao pre utakmice da su Punter i Stimara igrali gripozni. I jel to razlog da opet izadju i dobiju salvu uvreda od istih "zdravih" navijaca koji iz kreveta nece da izadju ako im se zalomi zanoktica i onda nece moci da udaraju po tastaturi jer ih boli.

                Ali bravo , dobio je pare i treba da igra u bilo kakvim uslovima, on je sportista ne moze biti bolestan ili povredjen, mora uvek biti 100 % zdrav, jebote ja samo za Vucica znam da nikada nije bolestan, da ne spava i uvek je spreman. Izgleda da ovde imamo i forumase supermene tkdj. Kakav qrz bolest.

                Valjda si prepoznao repliku iz filma.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • upravo tod Deliju sam citirao ....

                  Comment


                  • Djenka bi mogao da povuce u tranziciji sa par lakih poena, Alba igra mozda i najbrzu kosarku u EL, tu nam je sansa.
                    Ocekujem i od Pantera da zasija nocas, posebno ako Lorenzu bude manja minutaza.

                    Comment


                    • Još samo malo drugovi i počinje.

                      Na SK1 je počeo studio posvećen utakmici.

                      Comment


                      • Neće valjda opet baksuz Plavšić da prenosi
                        Daj brata Iliju Kovacica.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Zbog bolesti igraca ( Lazic i Stimara, uz vec standardne otpisane) ne bi me zacudilo da FC3 napravi herojski napor da "pomogne" veceras timu, inace necemo imati 12 da skinemo.
                          Ne igraju Stimac i Lazic?

                          Comment


                          • Opet ona baksuscina procelava, jedna uteha nije u tandemu sa onim iz, kosarkaske velesile, Portugala.

                            Comment


                            • Fićina sjena će hodati po Beogradu, lutati po dvoru, plašiti "gospodu"...

                              Ne ložite se "navijači" KKCZ.

                              Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Igraju svi ''prehladjeni'' po Sarcu!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X