Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Mozda je bolja opcija npr. Bamberg-C. Zvezda?
    Cisto da pokusamo da secanjem na te zadnje minute "probudimo" naseg Djenku, a i setimo se finog ponasanja vrhunskihstrucnjaka.
    Evo da se podsetimo finiša te utakmice:

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Euforija je splasnula nakon poraza od Žalgirisa, posle večerašnje tekme će opet da se vazdigne i tako. Te amplitude su normalna pojava.
      Bitnije od euforije jeste da se DeDa oporavi i da konačno Evstratios prođuska, da Zo nema problema sa zglobom i da Đenka bude konstantniji.
      E onda neka se pričuvaju protivnici.
      Ma i nije splasnula.

      To možda deluje tako sabajle, ali kako se utakmica bude približavala euforija će rasti, Alba večeras mora pasti.

      Ustani Srbijo! Ajmo cigani da pokažemo švabama da nemaju ovde šta tražiti.

      Comment


      • Stojanče, nemoj mi to raditi, pa najlepse si okratio burazeru.

        Comment


        • Šakota je potvrdio da i u petak neće moći da računa na triling Davidovac – Jagodić Kuridža – Čović, dok je Lorenzo Braun pod velikim opterećenjem jer već nekoliko dana ne trenira zbog obnavljanja povrede levog skočnog zgloba i zato igra u ograničenoj minutaži, ali i bez karakterističnog samopouzdanja. Kako je iskusni trener objasnio, Braun je dan posle utakmice s Megom probao da odradi trening, ali je to učinio uz veliki bol, zbog čega ga je stručni štab poštedeo obaveza.
          Ne treba rizikovati sa Lorencom.

          Što se mene tiče može ovu utakmicu da preskoči.

          Čovek još uvek oseća bol, zato je i odigrao loše protiv Žalgirisa.

          Comment


          • Bez Lorenca mi nema sta da trazimo. Key player.

            Comment


            • Ne bih rekao da nemamo šta tražiti bez njega.

              U svakom slučaju najbitnije je njegovo zdravlje. Ako čovek ima i dalje bolove bolje ne rizikovati.

              Jao nama ako ne daj Bože ostanemo na duži period bez Lorenca.

              Comment


              • Slažem se sa g.dinom Karamazovim da je daleko bitnije zdravlje Zoa nego da igra večeras. Što se tiče izloga, on se dovoljno pokazao, što se tiče bitnosti - pa daleko je bitnije da nam bude zdrav kada se bude o titulama odlučivalo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Zo ce verovatno igrati veceras, a moze da leci zglob posle citave dve nedelje, ima Cibonu, i komotno moze da preskoci i Barsu, tamo svakako nema sta da trazimo sa njim ili bez njega.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Zo ce verovatno igrati veceras, a moze da leci zglob posle citave dve nedelje, ima Cibonu, i komotno moze da preskoci i Barsu, tamo svakako nema sta da trazimo sa njim ili bez njega.
                    Gde si bre Sarac Nema te na HT, morao je SZ da izadje na branik otadzbine )) Propustio si tesku zajebanciju...ceo pokret otpora je bio prisutan posle tekme )
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Zo ce verovatno igrati veceras, a moze da leci zglob posle citave dve nedelje, ima Cibonu, i komotno moze da preskoci i Barsu, tamo svakako nema sta da trazimo sa njim ili bez njega.
                      Trebace nam mnogo veceras ako je u stanju da igra posto vesti sa RSB-a kazu da "ne cveta cvece u nase preduzece" pred duel sa Albom

                      "Bez Davidovca i večeras. Ozbiljne probleme imamo sa virusom i sitnim povredama, tako da je pitanje da li ćemo uspeti da skinemo 12 igrača i koliko će moći da pruže neki od njih."

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Gde si bre Sarac Nema te na HT, morao je SZ da izadje na branik otadzbine )) Propustio si tesku zajebanciju...ceo pokret otpora je bio prisutan posle tekme )
                        Bio sam na HT sa @Samo Zvezda, doduse celu pauzu sam proveo na tlfonu, morao se da se izvuces malo levo a ne da se usidris kod standa za kokica. Sorry, zaboravio od uzbudjenja da te pocastim kokicama. Ako ste vas trojica pokret otpora, onda ce Covic da vlada jos 100 godina

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Bio sam na HT sa @Samo Zvezda, doduse celu pauzu sam proveo na tlfonu, morao se da se izvuces malo levo a ne da se usidris kod standa za kokica. Sorry, zaboravio od uzbudjenja da te pocastim kokicama. Ako ste vas trojica pokret otpora, onda ce Covic da vlada jos 100 godina
                          Pokret otpora prema Felipeu, nas posao je uradjen, mi smo u dubokoj penziji pa proslavili posle...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pokret otpora prema Felipeu, nas posao je uradjen, mi smo u dubokoj penziji pa proslavili posle...
                            Zbog bolesti igraca ( Lazic i Stimara, uz vec standardne otpisane) ne bi me zacudilo da FC3 napravi herojski napor da "pomogne" veceras timu, inace necemo imati 12 da skinemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Zbog bolesti igraca ( Lazic i Stimara, uz vec standardne otpisane) ne bi me zacudilo da FC3 napravi herojski napor da "pomogne" veceras timu, inace necemo imati 12 da skinemo.
                              Biće treći centar ili prvi plej?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Biće treći centar ili prvi plej?
                                Četvorka... da odmori Gista [emoji41]

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X