Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa njihov savez vec godinama zeli da klubovi igraju samo domacu ligu, zato su i naterali Cibonu, Zadar i Cedevitu da uporedo igraju ABA i domacu ligu (Cedevita je imala igrace koji su samo domacu ligu igrali uz dodatke nekih prvotimaca).
    To je sve krenulo sa onom ucenom FIBA oko reprezentacija pa i sa ucenom oko vlasnicke strukture ABA koja je bila na Liscu, Lorbeku i kompaniji, tada Covic i ostali koriste priliku i pravi se nova ABA liga gde su klubovi vlasnici iste.
    Velic je u pravu kad kaze da ne bi bila prava regionalna liga bez klubova iz Hrvatske, ali sa njihovim trenutnim stanjem ne bi se ni osetila razlika da je igraju npr. MZT i Borac.

    Comment


    • Ma da mi dobijemo licencu bar na 3 godine i onda slobodno mozemo da se posvetimo kosarci, bez Bokana, Limara i slicnih “kosarkaskih radnika”. Ubedjen sam da bi pao neki f4.

      Comment


      • Odgovor je prost, nije ovo Coviceva dedovina da ucenjuje klubove i ligu kako zeli i kako mu se cefne. Postoje i drugi klubovi koji nece da budu deo dnevno-politicke kampanje i da se politika toliko mesa u sport u ovom slucaju i lige. Ako su mu popustili ocigledno za FMP i jos nek stvari koje je doneo, neke i nisu lose ali su njegove,ne moraju na svaki njegov mig svi da skacu i podrzavaju sve sto kazu. Ako jedna Grcka izbacila Olymipakos iz lige, moze biti izbacena i Zvezda. Zbog cega bi postojala pravila ako bi se ona mimoilazila i krsila kako kome odgovara.

        Sad ce ljudi reci mrzi Covica, sto nije istina. Mrzim neke njegove odluke koj nisu bas uvek u vinklu i stete ovakvoj ligi koja je jedina ozbiljna i kvalitetna liga na ovom podruciju. ABA je nesto odlicno i ne sm da padn zbog nekih uticaja. Ako nisi dosao na mec, prihvati kaznu i poraz jedna utakmice i teraj dalje, nemoj da liga trpi.

        Sta njemu konkretno fali, ima dva kluba, Zvzda je zadnjih 4 od 5 godina prvak, igramo EL zbog nje i kvalitet kosarke je na bas visokom nivou. Pogledajte strance koje sad imate da gledat u Zvezdi, partizanu, Cedeviti, Buducnosti, Zadru, Mornaru itd itd..i gledajte sta je bilo i sta bi bilo posle raspustanje lige. Ogroman broj kvalitetnih domacih igraca je izasao iz ABA, mnogo veci broj nego pre lige, da ne pisem o kvalitetu stranaca. Sad dolaze iz jakih evropskih klubova a nekada niko nije cuo za njih.

        Na kraju bi izgubili samo mi kao gledaoci. Sustina jeste da gledas sto vise kvalitetnih meceva i takmicenja gde mozes biti prvak i na sto sirem podrucju. Te price Uzice bi dovele Mitu Amerikanca, Stamatovic bi napravio jak Zlatibor itd su smesne i na staklenim su nogama. To smo vidli u slucaju Kg, Vrsca, Vojvodine, Metalca, gde dnevno politicke seme resavaju sudbine klubove.

        Covic je uveo za mandata npr ABA2 ligu, sto je odlican potez, sad treba pomoci klubovima da budu sto stabilniji iz te ABA2 pa iz ABA da se ne desava slucaj Primorske i ako takvih slucajeva ima u mnogo jacim ligama i bogatijim zemljama. Evropa je odlicna, ali klub koji je lokomotiva ove regije treba da pomogne ovoj ligi a ne da je ucenjuje.

        Covic da svoju pamet stavi u sluzbu kosarke a ne dnevno politickih sranja ja bih bio srecan i dao bi mu podrsku, od ovih govana sto se desavaju trenutno niko nema konkretnih benefita. Svi klubovi bi za 50% bili slabiji da nema ABA ligu. Ajde da vidimo na Balkanu da se nesto gradi a ne da se nesto rusi, za promenu bi bilo lepo.
        Last edited by LosmiSK; 13-01-20, 10:22.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Istini za volju nikad nije rečeno da ćemo I stupiti iz lige već da će to biti "kraj ABA lige".
          Ne bih ja tome pridavao mnogo značaja da Grbovic, Ostoja i neka ugledna imena iz Srpske košarke to nisu već pominjala kao ideju. Sto me tjera na pomisao da se o tome razmišljao u nekim krugovima. Jasno da ABA ima WC a Jordi će da podeli nekom klubu iz ABA. Takođe, Jordi, istini za volju, nikad nije rekao pobedniku.
          Citat iz saopštenja

          "U slučaju da se oni koji treba da odluče o epilogu ove utakmice, kruto drže samo slova, ne i okolnosti u kojima je trebalo da bude odigrana utakmica u Podgorici, i kao merodavni potvrde ovu uslovnu odluku disciplinskog sudije – koji se ponavljamo, i samoproglasio nenadležnim za izricanje konačne kazne, onda će ABA liga kakvom je znamo – prestati da postoji!"

          Ovo boldovano možeš različito da tumačiš ...može i odmah a može i kasnije . Svi se tu "kurvaju" ...Bokan tvrdi da mu je Katalonac rekao da šampion ide u EL , Ostoja kaže da Aba ostaje bez mesta a pojačava ekipu , NČ je bio "zagonetan" oko WC pa je promenio priču .

          Možda Velić zna odluku , pošto je Cibona predsedavajuća Aba , pa iz izjava NČ zaključuje da će kkcz odmah istupiti iz Aba lige ...


          Kako god , mislim da kkcz MORA da završi ovu Aba sezonu a šta će biti dalje videćemo...

          Ja se zalažem za Aba čak i kad ne bi imala direktan prolaz za EL ,jer sam jedan od onih "ludaka" koji gleda i KLS ...to je dve klase ispod Aba
          Last edited by Samo Zvezda; 13-01-20, 10:26.

          Comment


          • Naravno da bi igranje kls bilo samoubistvo za Zvezdu, u slucaju da nemas licencu. Sa A licencom te savrseno boli kurac za ABA.

            Kao sto Zalgiris boli kurac da se gura u tamo neku vtb ligu vec igra rekreativno domace prvenstvo i belezi solidne rezultate u El. Ja sanjam tu a licencu i mislim da bi to bukvalno bio ulazak u sam krem evropske kosarke i da bi se svake godine borili za f8.
            Last edited by Storm; 13-01-20, 10:43.

            Comment


            • Po novoj regulativi Evrolige dodeljuju se 2 wild card-a za ucesce u njoj gde ce prioritet biti dat ucesniku ABA lige.

              Znaci nije sigurno mesto nego prioritet, i nije sampion nego ucesnik ABA lige. Za Evrokup vec postoje sigurna mesta. Kosarkaska liga Srbije nema zagarantovano mesto u Evrokupu.

              Mislim da je onda sve jasno, igranje u KLS bez ABA omogucava igranje samo Fiba Lige Sampiona.


              edit: a mozda pise da se prioritet daje i sampionu a ucesniku Evrolige....ne mogu da se najbolje setim pa nek me neko ispravi.
              Last edited by mmajstor; 13-01-20, 10:46.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Naravno da bi igranje kls bilo samoubistvo za Zvezdu, u slucaju da nemas licencu. Sa A licencom te savrseno boli kurac za ABA.

                Kao sto Zalgiris boli kurac da se gura u tamo neku vtb ligu vec igra rekreativno domace prvenstvo i belezi solidne rezultate u El. Ja sanjam tu a licencu i mislim da bi to bukvalno bio ulazak u sam krem evropske kosarke i da bi se svake godine borili za f8.
                Opet gresis poentu. Litvanija je kosarkaska zemlja koja je ulozila dosta zadnjih 10g u infrastrukuturu vis nego mi 10x ako ne i vise. Drugo, Zalgirisu se ne jebe za svoju ligu koja je solidna i gde ima dosta solidnih klubova koji podrzavaju svoj tim i gde su hale iskljucivo pune domacim navijacima. Da zanemarimo i to, ogromna je razlika izmedju VTB lige i ABA lige, podrucije izmedju Moskve, St Petersburga i Kazana je vece nego celo podrucije ABA lige,a putovanja su ogromna,ides u Talin, Kazan, Enisej, Novgorod, Astana Avtodor i to dosta zamara, a ovde su putovanja kratka,imas 4 kluba iz Bg-a, dol CG i i veoma blizu je Zagreb, Zadar pa cak i Slovenija... te dve stvari nisu poredive i to jejedini razlog zasto su oni to napustili.

                VTB je zatvoren,ABA liga ima dve lige, VTB nije isao tako daleko. Pa trenutna ruske Superleague je najteza na svetu, putuju kao NBA klubovi.. u vreme Zalgirisa su putovali cak Vladivostok koji je u tri picke materine... pre bi stigao u Njujork nego u Vladivostok...

                Moje misljenje je da EL timovi ne treba da igraju domace lige, vec treba da s pridruz tek u PO. Pa vidite vi kako jedna Barsa i Real i ostali Spanci igraju, kolika je FRA ili Italija i koliko su to teze lige i svi igraju sa nekim intezitetom, njima je tamo EL svako kolo. Nisam cuo da se oni nesto zal u vezi lige.

                Broj kola i utakmica odgovara najvise kladionicama sto ne treba zanmariti posto su one jedne od najvecih investitora u sport i sto vise utakmica sanse da nesto pogodis su manje i mnogo teze..

                Ovo je zajebana igra iz koje trenutno nema nekog adekvkatnog resenja, ali se radi na tome. Po meni ABA ligu je trebalo dati EL da to kontrolise i uredjuje i bili bi reseni svi problemi.
                Last edited by LosmiSK; 13-01-20, 10:58.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Po novoj regulativi Evrolige dodeljuju se 2 wild card-a za ucesce u njoj gde ce prioritet biti dat ucesniku ABA lige.

                  Znaci nije sigurno mesto nego prioritet, i nije sampion nego ucesnik ABA lige. Za Evrokup vec postoje sigurna mesta. Kosarkaska liga Srbije nema zagarantovano mesto u Evrokupu.

                  Mislim da je onda sve jasno, igranje u KLS bez ABA omogucava igranje samo Fiba Lige Sampiona.


                  edit: a mozda pise da se prioritet daje i sampionu a ucesniku Evrolige....ne mogu da se najbolje setim pa nek me neko ispravi.

                  Uopšte se ne pominje Aba ...nego neko usmeno obećanje da će jedna od dve WC biti data Abi i to važi za naredne dve sezone .Đordi je potpuno isključio nacionalne (regionalne) lige


                  Pa vidite vi kako jedna Barsa i Real i ostali Spanci igraju, kolika je FRA ili Italija i koliko su to teze lige i svi igraju sa nekim intezitetom, njima je tamo EL svako kolo. Nisam cuo da se oni nesto zal u vezi lige.
                  Ma gde se ne žale ...svi kukaju zbog nenormalnog broja utakmica , povreda igrača ...teško da je sve ovo održivo

                  Naravno da bi igranje kls bilo samoubistvo za Zvezdu, u slucaju da nemas licencu. Sa A licencom te savrseno boli kurac za ABA.

                  Kao sto Zalgiris boli kurac da se gura u tamo neku vtb ligu vec igra rekreativno domace prvenstvo i belezi solidne rezultate u El. Ja sanjam tu a licencu i mislim da bi to bukvalno bio ulazak u sam krem evropske kosarke i da bi se svake godine borili za f8.
                  Sve tačno samo što Đordi će dva mesta dati Bajernu , Asvelu + Rusi , Valensija ...još ako nekako prevari Engleze sa dve wc za EC to se zatvara .Jedino se nadati da kad isteknu ove desetogodišnje licence se nekako uvučeš u odabrano društvo na duže vreme
                  Last edited by Samo Zvezda; 13-01-20, 11:11.

                  Comment


                  • Za dobijanje pozivnice tj wc za LE,pored regularnih tokova finansija, afirmacije lige,rezultata u istoj,veoma veliku ulogu ce igrati i rad i razvoj mladjiih selekcija.
                    Kako je poznato na ovim prostorima tu primat drzi c.zvezda, FMP, mega i Jos par manjih klubova npr spars iz Sarajeva , Cibona, partizan itd .
                    Tako da se vrlo jasno nazire,a i sasvim realno,kome je poziv najbliži i koji klub zaslužuje učešće u najelitnim takmičenju.
                    Last edited by L a z a r; 13-01-20, 11:50.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post



                      Ma gde se ne žale ...svi kukaju zbog nenormalnog broja utakmica , povreda igrača ...teško da je sve ovo održivo
                      Ne zale se u vezi svoje lige, vec da je raspored prenatrpan, to sam mislio. Svakako da nije odrzivo, zato sam i napisao da ulazak u PO jedino ima smisla. Opet, realno gledano, onda bi klubovi imali samo 17 meceva kod kuce za celu sezonu, sto je opet malo.

                      Ako ti vodeci klubovi imaju svoje avione tj cartere, to bi vec bila druga prica. Onda nista nije malo, u NBA ni ne osete, zato sto imaju dobar komfor. Kad putujes regularno to je problem, pa ja kad otputujem negde iskrivljen sam po ceo dan, a ladim muda ne treba da idem da treniram i igram utakmicu, ali opet oni su placeni za tako nesto i to sa poprilicno velikim parama.

                      U principu ti imas 28 domacih utakmica sto nije puno. Da Zvezda moz uvek da napun halu kad igra kod kuce, tipa 5-6-7k ljudi to bi bilo super i za sam klub.Problem je kad ti imas gust raspored i protiv Zadra dodje 1.5k ljudi i to vecina sezonaca...Kulutura dolazenja na utakmice je ovde bedna i treba biti znatcno veca.

                      Meni nisu jasni ljudi u BG da ne mogu da ispune halu i protiv Krke, jbga gledas preozbiljan tim za jeftine pare, opustis s malo sa drugarima,izbejis ..uzivas..Rade ljudi i u drugim drzavama pa dodju da gledaju meceve.

                      Zato bi izgradnja hale dala neku porodicnu atmosferu u jos dobre dodatke uz hale gde bi ljudi mogli u nekom mestu da jeftino rucaju, veceraju i popiju casu vina..samo bi doprinelo razvitku kluba i priblizavanju navijaca koji bi se tad osetili kao istinski deo kluba.

                      Englezi nece skoro dobiti ni Ligu Sampiona. Dosao im je, Lawrnce, Robinson i najveca Zvezda Soko.. sad Soko je tolika Zvezda u vb da to nije realno, on npr da instagramu ima 2.1m pratilaca, ne znam dal je zbog kosarke ali on je tamo Bog, a vecina ove i nasire ne zna ni koje on..imao je tanku karijeru po Spaniji, Fra i Grckoj npr...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Uopšte se ne pominje Aba ...nego neko usmeno obećanje da će jedna od dve WC biti data Abi i to važi za naredne dve sezone .Đordi je potpuno isključio nacionalne (regionalne) lige
                        Pominje se napismeno.....ne garantuje se ucesce kao do sada, vec ce se prioritet za WC dati ucesniku ABA lige - to stoji napismeno. To sto pise prioritet, ne mora da znaci da je moranje dati ABA ucesniku mesto...jer to i nije mesto nego divlja karta koja se svake godine razmatra.
                        Last edited by mmajstor; 13-01-20, 11:50.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Citat iz saopštenja

                          "U slučaju da se oni koji treba da odluče o epilogu ove utakmice, kruto drže samo slova, ne i okolnosti u kojima je trebalo da bude odigrana utakmica u Podgorici, i kao merodavni potvrde ovu uslovnu odluku disciplinskog sudije – koji se ponavljamo, i samoproglasio nenadležnim za izricanje konačne kazne, onda će ABA liga kakvom je znamo – prestati da postoji!"

                          Ovo boldovano možeš različito da tumačiš ...može i odmah a može i kasnije . Svi se tu "kurvaju" ...Bokan tvrdi da mu je Katalonac rekao da šampion ide u EL , Ostoja kaže da Aba ostaje bez mesta a pojačava ekipu , NČ je bio "zagonetan" oko WC pa je promenio priču .

                          Možda Velić zna odluku , pošto je Cibona predsedavajuća Aba , pa iz izjava NČ zaključuje da će kkcz odmah istupiti iz Aba lige ...


                          Kako god , mislim da kkcz MORA da završi ovu Aba sezonu a šta će biti dalje videćemo...

                          Ja se zalažem za Aba čak i kad ne bi imala direktan prolaz za EL ,jer sam jedan od onih "ludaka" koji gleda i KLS ...to je dve klase ispod Aba
                          "Trener Cibone indirektno najavio odlazak Zvezde iz ABA lige!

                          Cibona je u utakmici dva hrvatska predstavnika u ABA ligi saladala Zadar i napravila korak ka krajnjem cilju, opstanku u elitnom takmičenju u regionu.
                          Ipak, trener „Vukova sa Tuškanca“ Ivan Velić je u neformalnom razgovoru za hrvatske medije, najavio da ove godine iz lige neće niko ispasti, aludirajući na kaznu Crvenoj zvezdi i pretnjama iz tabora crveno-belih.
                          Podsetimo, ABA liga je donela odluku da utakmici Budućnost – Crvena zvezda registruje rezultatom 20:0 u korist ekipe iz Podgorice, uz oduzimanje boda aktuelnom šampionu. Cibona u narednom kolu gostuje Zvezdi, a Velić sumnja da će ekipa uopšte i ići u Beograd. Do tada bi trebalo da bude poznata odluka Žalbene komisije lige ili Predsedništva lige na žalbu Crvene zvezde.
                          – Mislim da niko neće ispasti iz ABA lige, jer na ovakav… No, neću pričati o tome. Ne znam hoćemo li ići u Beograd, no nemojte to pisati. Ta liga bez Cibone i Zadra je smešna, to nije prava regionalna liga, rekao je Velić za medije u Hrvatskoj."

                          Rekao bih da je Velić mislio o zakulisnim radnjama i kako će u tim radnjama da izvise Cibona i Zadar. Što se mene tiče Zadar bih rado video kako ispada a nekako mi žao Cibone i ovaj tekst indirektno optužuje srpske klubove za "igre van terena".
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Odgovor je prost, nije ovo Coviceva dedovina da ucenjuje klubove i ligu kako zeli i kako mu se cefne. Postoje i drugi klubovi koji nece da budu deo dnevno-politicke kampanje i da se politika toliko mesa u sport u ovom slucaju i lige. Ako su mu popustili ocigledno za FMP i jos nek stvari koje je doneo, neke i nisu lose ali su njegove,ne moraju na svaki njegov mig svi da skacu i podrzavaju sve sto kazu. Ako jedna Grcka izbacila Olymipakos iz lige, moze biti izbacena i Zvezda. Zbog cega bi postojala pravila ako bi se ona mimoilazila i krsila kako kome odgovara.

                            Sad ce ljudi reci mrzi Covica, sto nije istina. Mrzim neke njegove odluke koj nisu bas uvek u vinklu i stete ovakvoj ligi koja je jedina ozbiljna i kvalitetna liga na ovom podruciju. ABA je nesto odlicno i ne sm da padn zbog nekih uticaja. Ako nisi dosao na mec, prihvati kaznu i poraz jedna utakmice i teraj dalje, nemoj da liga trpi.

                            Sta njemu konkretno fali, ima dva kluba, Zvzda je zadnjih 4 od 5 godina prvak, igramo EL zbog nje i kvalitet kosarke je na bas visokom nivou. Pogledajte strance koje sad imate da gledat u Zvezdi, partizanu, Cedeviti, Buducnosti, Zadru, Mornaru itd itd..i gledajte sta je bilo i sta bi bilo posle raspustanje lige. Ogroman broj kvalitetnih domacih igraca je izasao iz ABA, mnogo veci broj nego pre lige, da ne pisem o kvalitetu stranaca. Sad dolaze iz jakih evropskih klubova a nekada niko nije cuo za njih.

                            Na kraju bi izgubili samo mi kao gledaoci. Sustina jeste da gledas sto vise kvalitetnih meceva i takmicenja gde mozes biti prvak i na sto sirem podrucju. Te price Uzice bi dovele Mitu Amerikanca, Stamatovic bi napravio jak Zlatibor itd su smesne i na staklenim su nogama. To smo vidli u slucaju Kg, Vrsca, Vojvodine, Metalca, gde dnevno politicke seme resavaju sudbine klubove.

                            Covic je uveo za mandata npr ABA2 ligu, sto je odlican potez, sad treba pomoci klubovima da budu sto stabilniji iz te ABA2 pa iz ABA da se ne desava slucaj Primorske i ako takvih slucajeva ima u mnogo jacim ligama i bogatijim zemljama. Evropa je odlicna, ali klub koji je lokomotiva ove regije treba da pomogne ovoj ligi a ne da je ucenjuje.

                            Covic da svoju pamet stavi u sluzbu kosarke a ne dnevno politickih sranja ja bih bio srecan i dao bi mu podrsku, od ovih govana sto se desavaju trenutno niko nema konkretnih benefita. Svi klubovi bi za 50% bili slabiji da nema ABA ligu. Ajde da vidimo na Balkanu da se nesto gradi a ne da se nesto rusi, za promenu bi bilo lepo.

                            Bravo za upis. Sve si lepo napisao, ni zarez da ti ne stavim.

                            Mislim da je i Covic svestan da od istupanja KKCZ iz lige nema nista, zna on vrlo dobro da mu je takmicenje KLS koje igramo samo dodatni trosak dva meseca plate za igrace, hale , najradije bi dan po zavrsetku aba lige raspustio sve zaposlene a ne da ih mrcvari i nas i igrace da bi se igrao hrkljus sa komsijama na plus 50 stepeni u Pionir da bi mi i oni uzeli trofej. Sada zamisli da ta liga pocne u oktobru i traje do juna da bi pobednik te lige isao gde, u Fiba LIgu, ili u Fiba Cup, jer kvalitet te iste lige ne moze nikako dati predstavnika za neko jace takmicenje.

                            I oni koji su protiv ABA lige a za domacu ligu su svesni da ne postoji grad u Srbiji koji ce stvoriti klub da konkurise KKCZ ili KKP u parama, kvalitetu, bazi navijaca itd, i gde je tu interes bilo kog pojedinca, ili lokalne samouprave da se trkaju sa ova dva kluba.
                            Isti primer imamo u fudbalu, od raspada YU samo je Obilic uspeod da uzme titulu i to zna se zbog cega, da li vidimo neki novi Obilic u KLSu?



                            p.s.

                            Posto se igra neka utakmica veceras, kazu da je isti sastav kao i protiv Asvela ,samo sto umesto MJK ( pauza dve nedelje min) ulazi Djenka.
                            Last edited by Šarac; 13-01-20, 13:32.

                            Comment


                            • Steta,baš steta za Kuridzu!

                              Comment


                              • Znaci na poziciji 4 ce se menjati Borisa i Gist....po mogucstvu DeDa kao lazna cetvorka.

                                Comment

                                Working...
                                X