Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da iskoristim sliku gde igrači kkcz čestitaju rođendan kapitenu Branku Laziću...da primetim da je Čarli na treningu. Pisao je Šarac o tome na drugom mestu ali lepše izgleda kad ga I vidimo[emoji1]

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      Ja nemam problem sa Dekkard-om i Lošmijem pojedinačno...ali u tandemu truju ko erte-es.
      već neko vreme pišem manje gusto i oko dvojke kada klonu i iskreno već mi je bolje...samo da potraje.

      u stvari...Lošmija ipak ne mogu ni pojedinačno...ako ćemo iskreno ni Dekkard-a.
      Svakim upisom ovde propuštaš priliku da na voxu probaš da ispadneš kul, a može da se desi i da ispadneš iz omiljenog bandwagona ako odgovorni pročitaju da pišeš ovde. Razmisli šta radiš.
      Last edited by Karamazov; 13-01-20, 08:50.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        Ja nemam problem sa Dekkard-om i Lošmijem pojedinačno...ali u tandemu truju ko erte-es.
        već neko vreme pišem manje gusto i oko dvojke kada klonu i iskreno već mi je bolje...samo da potraje.

        u stvari...Lošmija ipak ne mogu ni pojedinačno...ako ćemo iskreno ni Dekkard-a.
        Hahahahaahahahahah ne mogu da lažem sebe fazon

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Унапред да се извиним модераторима што ћу да одем са теме, на воксу сам писао око месец дана и добио сам бан нисам вређао никог да се разумемо не би никог увредио у стварном животу а не камоли особу коју не видим и не познајем. Али оне на воксу оно као да је једна мајка родила сви су исти сви хејтују и овде постоји одбојност и хејт али овде је на мањем нивоу него тамо. Волим кошарку и Звезду и ако немам исто мишљење као ти то не мора да значи да сам глуп или ко зна шта већ или супрутно. Да је неко од нас стручан толико не би писао на форуму него би зарађивао од тога.
          Драго ми је да уђем у распараву здраву без подсмеха и подлости има овде људи који знају доста и који се разуму доста у кошарку али деградирати неког само зато што се не слаже с тобом ни у лудилу.
          Исто тако разумем да ја као делимично нов овде је могу да имам исти статус као већина старијих форумаша и да је њима дозвољено да пишу мало да кажем "отвореније" него мени или некима који пишу чешће.

          Још једно извињење модераторима. Пријатно свима!

          Kad smo ood zaradjivanja. Samo jos NBA da ispostuje.

          Nikako sa moba da postavim sliku.
          Last edited by Brajkula; 12-01-20, 21:55.

          Comment




          • Jbt.....

            Comment


            • Pre dve godine velika pobeda nad Fenerom ,,,trebaju nam ovakvi Čarli , Kuz i dobro poznata atmosfera sa zvezdinih utakmica i možemo da očekujemo puno toga dobroga

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Svakim upisom ovde propuštaš priliku da na voxu probaš da ispadneš kul, a može da se desi i da ispadneš iz omiljenog bandwagona ako odgovorni pročitaju da pišeš ovde. Razmisli šta radiš.

                probao sam na jedan kul način da ti dočaram moje pravo da mi se ne sviđaju tvoji i Lošmijevi nerimovani dvanaesterci na steroidima.

                ... Laza dribla Gagića na sredini terena al jedno sat-dva...i obaška.
                Last edited by Karamazov; 13-01-20, 08:51.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post


                  Jbt.....
                  vidim da me slušaju neki

                  Comment


                  • Sta je ovo neka ispovedaonica? Verujem da vam je tesko, ali opustite se malo. Mogu ja da napism nesto o vama? Svasta xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      probao sam na jedan kul način da ti dočaram moje pravo da mi se ne sviđaju tvoji i Lošmijevi nerimovani dvanaesterci na steroidima.

                      ... Laza dribla Gagića na sredini terena al jedno sat-dva...i obaška.
                      Što ranije nisi rekao, evo neću više, Filipa Čovića mi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ti nisi zaslužio da virtuelno postojiš jer nemaš niti jedan smislen post o košarci, a kamoli nešto više, a učestvuješ na košarkaškim pdf-ovima gde god stigneš.
                        Ti i tebi sličnima smisao postojanja počinje i završava sa Čovićima uz neizostavnu političku korektnost, toliku da je navijačima Partizana i Budućnosti prosto neprijatno da navijaju pored vas.
                        Last edited by Karamazov; 13-01-20, 08:52.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Svi vi sto se zalite, bukvalno vam se ne obracam. Ne znam koji je vas problem. Bukvalno ne znam sta zelite od mene licno, da ne uzimam nekog drugog u usta. Ovo je forum za razmenu misljenja i suocavanja stavova Ne znam iskreno sta vam konkretno smeta, sto neko pise i aktivan je clan foruma. Evo napisite sta se po vama treba pisati. Upoznao sam dosta ljudi sa foruma i i bas nam je bilo super i lepe uspomene nosim. Bukvalno nemam pojma sta zelite konkretno. Cak mi Sarac deluje kao odlican covek van foruma kad se dopisujemo...

                          Evo streljajte me ako ja znam sta vi zelite..da na forumu pismo o cemu? Cak mmajstor i Chiwwi su ok, a odakl izasli svi ovi ljudi danas ja ne znam. Bukvalno nemam nista protiv nikog, cak i onih koji su pretili i ovako se kao nesto sprdaju. Uzivajte u zivotu, smejte se..jbm li ga ne znam sta vis da vam napisem. Ako vam nesto smta, imate Stojanceta,saljite mu poruke itd..ovako nisko ponasanje ne treba da bude na forumu. Cak sam i sa tim Lazom sam supr, doduse na twiteru...vas ko niko ne spominje s tu zalite bzvz...cak se i sa ova dva vragolana Saletova zezamo...i to je to..ako vam se ne svidja forum idite na vox, rsb..n znam sta vam kazm. Mogu ja da sastavljam vas profil i da se tuzakam ovde, ali me to ne zanima...

                          Evo dodjem u BG sad na tekmu,mozemo na pice, da izblejimo..ne znam stvarno kako da vam pomognem..
                          Last edited by LosmiSK; 12-01-20, 23:57.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ti nisi zaslužio da virtuelno postojiš jer nemaš niti jedan smislen post o košarci, a kamoli nešto više, a učestvuješ na košarkaškim pdf-ovima gde god stigneš.
                            Ti i tebi sličnima smisao postojanja počinje i završava sa Čovićima uz neizostavnu političku korektnost, toliku da je navijačima Partizana i Budućnosti prosto neprijatno da navijaju pored vas.
                            To bi se i moglo prihvatiti kao argument da smo ovu razmenu započeli na tu temu.
                            Možeš nelagodnu situaciju da okreneš još sto puta kako misliš da manje žulja ali moja poenta je da sam prestao da pišem ovde upravo zbog vašeg sparingovanja. Iako ti je poznato kako forum diše kada ste banovani, vi na svakom povratku nanovo derete jarca. Nigde ne postoji sličan tandem i ovoliki stepen tolerantnosti admina na samoživo ispucavanje u sada već prevelikom vremenskom uzorku.
                            Nije do košarke...do nevaspitanja je.
                            Kakvi crni smisleni postovi...mnogo to košta kod obojice.

                            Ja sam na taj nivo sebičnog svojatanja ovih strana odreagovao otklonom...ali evo svratim povremeno da vidim da li ste i dalje u standardnom snobovskom ''smack my bitch'' up fazonu...a forumaši lagano pale...što sa odjavom, što prećutno.
                            Last edited by Karamazov; 13-01-20, 08:54.

                            Comment


                            • Pozdrav!
                              Citam forum vec neko vrijeme, a kako sam prije 15ak dana dobio trajni ban na RSB, prirodno je bilo da dodjem ovdje. Ili nije?

                              Comment


                              • Originally posted by rasomanbp View Post
                                Pozdrav!
                                Citam forum vec neko vrijeme, a kako sam prije 15ak dana dobio trajni ban na RSB, prirodno je bilo da dodjem ovdje. Ili nije?
                                Naravno da jesi. Dobrodosao!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X