Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Baš tako.

    Možda je i tako što ne piše mnogo ljudi na ovom delu foruma, ali šta nam i vredi veći broj ljudi ako bi svakog dana bio pičvajz i pisanje takvo da ti pripadne muka.

    Ponavljam, pooštrićemo kriterijum, pa i neka ostane nas nekoliko.

    Bolje i nekoliko vrednih nego stotinu bezvrednih.
    Znači, Stojanče krećeš:
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by From downtown View Post
      Ovde je uvek neko nabedjivanje i uvek ide ono "e jesam vam rekao". Pa kada krenemo da gubimo onda se jave ovi drugi pa kaze "e sta sad jesam li ja vama rekao". I tako u krug...

      Previse je ovo za mene nezdravo okruzenje. Pozdrav od mene. Posebno za Ganca
      Pa ovde dobar deo forumasa za jedini cilj ima da izmeri patku sa nekim.
      Ko je veci kosarkaski strucnjak, ko je inteligentniji, ko je vise uspeo u zivotu itd...
      ''Patkometrija'' je uglavnom ilegalna na forumima ovog tipa, ali ovde se pravi cirkus konstantno. Mnogo je forumasa i napustilo ovaj forum.

      Comment


      • Dosta ih je i došlo. Ko ne trpi drugačije mišljenje, ili puca pod pritiskom svojih loših procena/neznanja i ne treba da bude na ovom forumu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Moram da napisem nesto u odbranu ovog mesta, iako se slazem sa tobom da nekolicina forumasa truje ovaj forum. Druga dva foruma, ex b92 i rsb su neuporedivo losija mesta. Apsolutno se ne trpe drugacija misljenja i ako ne mislis kao oni vrlo brzo bivas izopsten i trajno banovan. Prvi su mrzitelji svega sto ima veze sa Nebojsom Covicem, a drugi njegovi sledbenici i svedoci. Ovo je jedini forum gde se apsolutno dozvoljava da imas svoj stav i da u granicama pristojnosti pises sta god mislis. Tacno je da se pojedinci koji imaju nameru da isprovociraju druge tolerisu vise nego sto bi trebalo, ali i dalje je ovo zdravija sredina od drugih. Ziv ti nama bio i brzo da se vratis.
          Uglavnom se slažem sa tvojim komentarima, ali sa ovim apsolutno ne. Ja uglavnom pišem na Vox92 forumu, baš iz razloga jer je ovaj pdf zatrovan provokacijama pojedinaca, koji ni nakon 1001 bana ne odustaju. Ponekad napišem ponešto i ovde, ali u poslednje vreme sve redje, nažalost. RSB ne bih da komentarišem jer tamo vedri i oblači Čovićev klan, koji neutrališe banom neistomišljenike.

          Comment


          • Има ли нешто ново у вези Ђенке , да ли се вратио , ако јесте да ли ће сутра бити у тиму ?

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Uglavnom se slažem sa tvojim komentarima, ali sa ovim apsolutno ne. Ja uglavnom pišem na Vox92 forumu, baš iz razloga jer je ovaj pdf zatrovan provokacijama pojedinaca, koji ni nakon 1001 bana ne odustaju. Ponekad napišem ponešto i ovde, ali u poslednje vreme sve redje, nažalost. RSB ne bih da komentarišem jer tamo vedri i oblači Čovićev klan, koji neutrališe banom neistomišljenike.
              Hajde da budemo iskreni jedni prema drugima, za promenu. I tamo ne pišeš nešto često, kao ni ovde iz istog razloga kao i ovaj što pravi dramu od prestanka pisanja ovde: navikli ste da prosipate hejt za svaku i najmanju glupost i sitnicu i da sve vidite crno, kad bi nešto pohvalili vezano za trenere, igrače, igru tačno bi Srbiju zatresla veća kataklizma nego što je bila u Indijskom okeanu 2004. - te.
              Sve manje prilike ima da se opljune bilo ko za bilo šta i normalno da se zato ne piše, ovde ili bilo gde drugde.
              A i Filip ne igra, onda treba pisati o sportu, ko će to.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Hajde da budemo iskreni jedni prema drugima, za promenu. I tamo ne pišeš nešto često, kao ni ovde iz istog razloga kao i ovaj što pravi dramu od prestanka pisanja ovde: navikli ste da prosipate hejt za svaku i najmanju glupost i sitnicu i da sve vidite crno, kad bi nešto pohvalili vezano za trenere, igrače, igru tačno bi Srbiju zatresla veća kataklizma nego što je bila u Indijskom okeanu 2004. - te.
                Sve manje prilike ima da se opljune bilo ko za bilo šta i normalno da se zato ne piše, ovde ili bilo gde drugde.
                A i Filip ne igra, onda treba pisati o sportu, ko će to.
                Vidiš, nisam imao nameru nikoga da imenujem, ali ako ćeš iskreno, 90% ljudi sa ovog foruma ovde više ne piše upravo zbog tebe. Ti si osoba koja se sa svima raspravlja, besomučno provocira i trudi se da svima nametne svoje mišljenje. Probao si i tamo, ali su te odjebali, tj. niko nije reagovao na tvoje provokacije, jednostavno su te ignorisali, pa si se ti vratio ovde. Ako ti je sad lakše, evo - napisao sam. Meni je žao što kronos više nije moderator, jer iako je znao da podjebava naš Zvezdaše, najčešće nekim gifovima, za tebe je bio streptomicin. Ima ovde izuzetno dobrih forumaša, pre svega zaista dobar drug Ganac, sa kojim je zadovoljstvo komunicirati. Ali kad god vidim notifikaciju da je neko nešto pisao, to su u 90% slučajeva ili Losmi ili dekkard. To je zaista previše za moj želudac. Pozdrav i od mene do nekih boljih vremena.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Vidiš, nisam imao nameru nikoga da imenujem, ali ako ćeš iskreno, 90% ljudi sa ovog foruma ovde više ne piše upravo zbog tebe. Ti si osoba koja se sa svima raspravlja, besomučno provocira i trudi se da svima nametne svoje mišljenje. Probao si i tamo, ali su te odjebali, tj. niko nije reagovao na tvoje provokacije, jednostavno su te ignorisali, pa si se ti vratio ovde. Ako ti je sad lakše, evo - napisao sam. Meni je žao što kronos više nije moderator, jer iako je znao da podjebava naš Zvezdaše, najčešće nekim gifovima, za tebe je bio streptomicin. Ima ovde izuzetno dobrih forumaša, pre svega zaista dobar drug Ganac, sa kojim je zadovoljstvo komunicirati. Ali kad god vidim notifikaciju da je neko nešto pisao, to su u 90% slučajeva ili Losmi ili dekkard. To je zaista previše za moj želudac. Pozdrav i od mene do nekih boljih vremena.
                  Zdrava provokacija je u duhu sporta, vređanje nije. A ja nikad nikog ne vređam, barem ne prvi.
                  Ovi sa voxa nisu znali kako da izađu na kraj sa mnom, a da budem deo ekipe koja jedni drugima gladi testise ne pada mi na pamet.
                  Kronos je, kao moderator da se ogradim, najveća sramota koja je zadesila bilo koji forum i dobio je što je zaslužio. Ne smeta mi kao običan forumaš, kao što mi ne smeta niko sve dok argumentovano diskutuje.
                  A diskusije sve liče kao ova između mene i tebe: ja iznesem stav, potkrepim ga argumentima i apsolutno ne dobijem niti jedan kontrargument već samo jalovi napad na mene. Već viđeno milion puta.
                  Što se tiče boljih vremena problem je samo koja su bolja vremena za mene a koja za tebe. Pošto si sam rekao da ti pišeš kad su "bolja vremena" vrlo je jasno koja su ta - kad Zvezda ima probleme, ili je dovoljno naznaku problema.
                  Ali to je već razlika u vaspitanju, i karakteru.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Uglavnom se slažem sa tvojim komentarima, ali sa ovim apsolutno ne. Ja uglavnom pišem na Vox92 forumu, baš iz razloga jer je ovaj pdf zatrovan provokacijama pojedinaca, koji ni nakon 1001 bana ne odustaju. Ponekad napišem ponešto i ovde, ali u poslednje vreme sve redje, nažalost. RSB ne bih da komentarišem jer tamo vedri i oblači Čovićev klan, koji neutrališe banom neistomišljenike.
                    Ok, ne iskljucujem da je bolje otkako je b92 postao vox. Ali ja pamtim sopstvena dva trajna bana na b92 jer sam napisao svoj stav bez da sam ikog vredjao. A pritom su postojali clanovi poput Coopera i slicnih koji su otvoreno vredjali i sirili mrznju. Postoje i ovde ‘zasticeni’, ali bar ne banuju mene kad im se suprostavim, vec mi eventualno izbrisu komentar. I to me ume iznervirali, ali ajsad.
                    Last edited by Storm; 12-01-20, 20:00.

                    Comment


                    • Originally posted by uriah heep View Post
                      Има ли нешто ново у вези Ђенке , да ли се вратио , ако јесте да ли ће сутра бити у тиму ?
                      Dosao je Djenka, sve je to ok sa njim...Kad ce igrati to ne zna niko...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ljudi, pišete van teme. Kad smo vec zagazili u to, ovo je forum, ne očekujte da svi mogu da imaju izraženu kulturu dijaloga, da su ostvareni, znaju isto/više, da možeš naučiti nešto... Vecina foruma je siljenje patke, ajde da ga merimo, ja znam vi glupi i sl al ovde bar svi imaju slobodu.
                        E sad, Stojanče se prihvatio posla, radi ga kako zna i za sad nije toliko toksicno. Ignore lista pomaže al sta ces kad većina krene da quotuje pa te ne mimoidje određena vrsta gluposti al generalno postoje likovi od kojih se nešto može naučiti, saznati, diskutovati, nasaliti.
                        Ne čitam druge forume pa ne bih mogao da poredim, čitam vas Šta pišete.

                        Comment


                        • Ne bih da trujem temu, ali ovde su Zvezdasi i mene apsolutno ne interesuje sta se pise na temi KK Partizan ili KK Buducnost. Tamo nikad ne pisem, niti planiram. Za Dekkarda i Losmija imam svoj stav koji jemnogo umereniji od drugih forumasa, jer radim sa ljudima i sa tKvim profilima se srecem svaki dan. Prihvatam razlike u karakterima i misljenjima. Meni ne smetaju. Jedino sto bi mi moglo zasmetati ako su tacne price da je neko pretio nekom na PP i da zbog toga nije trajno banovan. Mislim na slucaj Laza Kacanski. Inace, necija potreba za paznjom i kontriranje radi kontriranja mi ic ne smeta. Da ne bude da nemam sta lepo da kazem o pomenutim forumasima, kad popiju banovina forum dosta zamre. Valjda je svako koristan na neki nacin, ma koliko delovao kao beznadexan slucaj. Svacije crnilo ima malo svetlosti.

                          Comment


                          • Унапред да се извиним модераторима што ћу да одем са теме, на воксу сам писао око месец дана и добио сам бан нисам вређао никог да се разумемо не би никог увредио у стварном животу а не камоли особу коју не видим и не познајем. Али оне на воксу оно као да је једна мајка родила сви су исти сви хејтују и овде постоји одбојност и хејт али овде је на мањем нивоу него тамо. Волим кошарку и Звезду и ако немам исто мишљење као ти то не мора да значи да сам глуп или ко зна шта већ или супрутно. Да је неко од нас стручан толико не би писао на форуму него би зарађивао од тога.
                            Драго ми је да уђем у распараву здраву без подсмеха и подлости има овде људи који знају доста и који се разуму доста у кошарку али деградирати неког само зато што се не слаже с тобом ни у лудилу.
                            Исто тако разумем да ја као делимично нов овде је могу да имам исти статус као већина старијих форумаша и да је њима дозвољено да пишу мало да кажем "отвореније" него мени или некима који пишу чешће.

                            Још једно извињење модераторима. Пријатно свима!

                            Comment


                            • Originally posted by Triple View Post
                              Унапред да се извиним модераторима што ћу да одем са теме, на воксу сам писао око месец дана и добио сам бан нисам вређао никог да се разумемо не би никог увредио у стварном животу а не камоли особу коју не видим и не познајем. Али оне на воксу оно као да је једна мајка родила сви су исти сви хејтују и овде постоји одбојност и хејт али овде је на мањем нивоу него тамо. Волим кошарку и Звезду и ако немам исто мишљење као ти то не мора да значи да сам глуп или ко зна шта већ или супрутно. Да је неко од нас стручан толико не би писао на форуму него би зарађивао од тога.
                              Драго ми је да уђем у распараву здраву без подсмеха и подлости има овде људи који знају доста и који се разуму доста у кошарку али деградирати неког само зато што се не слаже с тобом ни у лудилу.
                              Исто тако разумем да ја као делимично нов овде је могу да имам исти статус као већина старијих форумаша и да је њима дозвољено да пишу мало да кажем "отвореније" него мени или некима који пишу чешће.

                              Још једно извињење модераторима. Пријатно свима!
                              Slažem sa svim napisanim, kompleksi su čudo, a posebno sa boldovanim. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja nemam problem sa Dekkard-om i Lošmijem pojedinačno...ali u tandemu truju ko erte-es.
                                već neko vreme pišem manje gusto i oko dvojke kada klonu i iskreno već mi je bolje...samo da potraje.

                                u stvari...Lošmija ipak ne mogu ni pojedinačno...ako ćemo iskreno ni Dekkard-a.

                                Comment

                                Working...
                                X