Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Svi ti sto pljuju cast izuzecima halu videli nisu za zivota, najlakse je iza tastature se boriti za neku svoju stvar.
    vidi...i Udav Bou si udavio na mrtvo ovim fanometrom koji priznaje samo prvoborce sa sezonskim.
    Last edited by Wingwalker; 12-01-20, 14:41.

    Comment


    • Choking Golden Keyboard Warriors
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        vidi...i Udav Bou si udavio na mrtvo, ovim fanometrom koji priznaje samo prvoborce sa sezonskim.
        Da je bilo twitera i foruma 5 oktobra , Sloba bi jos vladao, pusti me molim te sajber boraca za pravdu i istinu.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          vidi...i Udav Bou si udavio na mrtvo, ovim fanometrom koji priznaje samo prvoborce sa sezonskim.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Nadam se da je sa Kuridžom sve u redu.

            Uskoro nam se vraća Perper a nadam se da će Đenka već protiv Žalgirisa biti u timu.

            Gledajući naše rivale u ABA ligi mislim da su oni dostigli svoj vrhunac a da kod nas ima rezervi.

            Ostaje žal što povrede i neke druge stvari utiću na to da uhvatimo formu al ima još uvek vremena da sve dođe na svoje.

            Comment


            • Koga zanima kako izgleda pravi clutch šut ima mogućnost da pogleda još jednom

              Last edited by dekkard; 12-01-20, 10:41.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ovde je uvek neko nabedjivanje i uvek ide ono "e jesam vam rekao". Pa kada krenemo da gubimo onda se jave ovi drugi pa kaze "e sta sad jesam li ja vama rekao". I tako u krug...

                Previse je ovo za mene nezdravo okruzenje. Pozdrav od mene. Posebno za Ganca

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Ovde je uvek neko nabedjivanje i uvek ide ono "e jesam vam rekao". Pa kada krenemo da gubimo onda se jave ovi drugi pa kaze "e sta sad jesam li ja vama rekao". I tako u krug...

                  Previse je ovo za mene nezdravo okruzenje. Pozdrav od mene. Posebno za Ganca
                  Postoji jedna super opcija IL. Sklonis one cije gluposti ne zelis da citas i mirna backa.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Ovde je uvek neko nabedjivanje i uvek ide ono "e jesam vam rekao". Pa kada krenemo da gubimo onda se jave ovi drugi pa kaze "e sta sad jesam li ja vama rekao". I tako u krug...

                    Previse je ovo za mene nezdravo okruzenje. Pozdrav od mene. Posebno za Ganca
                    Nema potrebe da ideš. Potrebni su nam forumaši kao ti.

                    Neke stvari jesu prevršile meru ali je tačka stavljena, pa ko oće da piše na normalan način i poštuje pravila pisaće, ko neće široko mu polje.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Nadam se da je sa Kuridžom sve u redu.

                      Uskoro nam se vraća Perper a nadam se da će Đenka već protiv Žalgirisa biti u timu.

                      Gledajući naše rivale u ABA ligi mislim da su oni dostigli svoj vrhunac a da kod nas ima rezervi.

                      Ostaje žal što povrede i neke druge stvari utiću na to da uhvatimo formu al ima još uvek vremena da sve dođe na svoje.
                      Надам се да ће Куриџа бити спреман до Албе, мислим потребан је и за Жалгирис али свакако потребнији за Албу тј за Сикму, прошли меч нас је Сикма убијао а сад би било добро да га Куриџа мало успори.

                      Comment


                      • Usporice ga gistara, samo neka on igra cetvorku, nije on petica i nikad nece biti

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Nadam se da je sa Kuridžom sve u redu.

                          Uskoro nam se vraća Perper a nadam se da će Đenka već protiv Žalgirisa biti u timu.

                          Gledajući naše rivale u ABA ligi mislim da su oni dostigli svoj vrhunac a da kod nas ima rezervi.

                          Ostaje žal što povrede i neke druge stvari utiću na to da uhvatimo formu al ima još uvek vremena da sve dođe na svoje.
                          Citacemo se ali za sad odjava, ovo je previse.

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Citacemo se ali za sad odjava, ovo je previse.
                            Moram da napisem nesto u odbranu ovog mesta, iako se slazem sa tobom da nekolicina forumasa truje ovaj forum. Druga dva foruma, ex b92 i rsb su neuporedivo losija mesta. Apsolutno se ne trpe drugacija misljenja i ako ne mislis kao oni vrlo brzo bivas izopsten i trajno banovan. Prvi su mrzitelji svega sto ima veze sa Nebojsom Covicem, a drugi njegovi sledbenici i svedoci. Ovo je jedini forum gde se apsolutno dozvoljava da imas svoj stav i da u granicama pristojnosti pises sta god mislis. Tacno je da se pojedinci koji imaju nameru da isprovociraju druge tolerisu vise nego sto bi trebalo, ali i dalje je ovo zdravija sredina od drugih. Ziv ti nama bio i brzo da se vratis.
                            Last edited by Storm; 12-01-20, 15:55.

                            Comment


                            • Baš tako.

                              Možda je i tako što ne piše mnogo ljudi na ovom delu foruma, ali šta nam i vredi veći broj ljudi ako bi svakog dana bio pičvajz i pisanje takvo da ti pripadne muka.

                              Ponavljam, pooštrićemo kriterijum, pa i neka ostane nas nekoliko.

                              Bolje i nekoliko vrednih nego stotinu bezvrednih.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Moram da napisem nesto u odbranu ovog mesta, iako se slazem sa tobom da nekolicina forumasa truje ovaj forum. Druga dva foruma, ex b92 i rsb su neuporedivo losija mesta. Apsolutno se ne trpe drugacija misljenja i ako ne mislis kao oni vrlo brzo bivas izopsten i trajno banovan. Prvi su mrzitelji svega sto ima veze sa Nebojsom Covicem, a drugi njegovi sledbenici i svedoci. Ovo je jedini forum gde se apsolutno dozvoljava da imas svoj stav i da u granicama pristojnosti pises sta god mislis. Tacno je da se pojedinci koji imaju nameru da isprovociraju druge tolerisu vise nego sto bi trebalo, ali i dalje je ovo zdravija sredina od drugih. Ziv ti nama bio i brzo da se vratis.
                                Lepo zapažanje, i slažem se u velikoj meri.
                                Ni na jednom od pomenuta dva mesta se ne tolerišu ljudi koji imaju distancu od zaslepljenosti mržnjom prema Čovićima ili idolopoklonstvu prema njima, a takvih je zapravo najmanje.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X