Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post

    Obratite pažnju na zvuk Kuzmanovića kada Panter gubi loptu.
    Mora se priznati da je i Lajti ovo fantasticno presekao, nije bas da mu je bacio u ruke.

    Originally posted by LosmiSK View Post
    Da padnu Zalgiris i Alba!!!!
    .
    Ovaj Budiveljnik mi je preseo na licu mesta. Ulazili u halu vise od sat vremena, pesnicenje na vratima, propustio prvih 10 minuta, stojanje na stepenicama iz kokosinjca... proklinjao sam Covica. Da je izbilo neko sranje bilo bi pregazenih...

    Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
    Svaka čast i za mene, jer sam na -21 rekao da treba gađati dvojku u lajvu. Što bi @mmmajstor rekao, treba biti glup za to, al ne zameram
    Obeshrabrio sam te?

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Fun fact: imamo već sad, na početku drugog dela sezone isti broj pobeda kao Futura za celu prošlu.
      Zar nije Budućnost imala ukupno šest pobeda?

      Jel komentarisao neko onu Štimarinu ass u Jokićevom stilu...[emoji112][emoji112][emoji112]

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Zar nije Budućnost imala ukupno šest pobeda?

        Jel komentarisao neko onu Štimarinu ass u Jokićevom stilu...[emoji112][emoji112][emoji112]

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        6,9 permutovao sam. [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Zar nije Budućnost imala ukupno šest pobeda?

          Jel komentarisao neko onu Štimarinu ass u Jokićevom stilu...[emoji112][emoji112][emoji112]

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          A koliko smo imali pobeda na strani u onoj cuvenoj sezoni sa Radonjom 5? Armani, Bamberg, Zaligiris, Baskonija,Makabi.

          Vec smo na 4 a ima da se igra hohoh jos,

          Samo kazem

          Comment


          • Dosadan si sa Radonjom, budzet tog i ovog tima je nebo i zemlja. Imas 10 stranaca i 20 igraca svi over 200k sem Pigmejca, Dobrica i Davidovca i to mozda...

            Kad vidim ovakve upise i onda kad odgovorim..onda Losmi mrzi klub u stvari ne volim kad ljudi pisu gluposti i lazi.

            Sarac, toksican si, daj malo vedrine. Zvezda dobija a Hobbit ne igra a ti tuzan i dalje peckas.

            Srecom pa sam tolerantan, osecam se srecno i opusteno, tako da cu ti oprostiti.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Dosadan si sa Radonjom, budzet tog i ovog tima je nebo i zemlja. Imas 10 stranaca i 20 igraca svi over 200k sem Pigmejca, Dobrica i Davidovca i to mozda...

              Kad vidim ovakve upise i onda kad odgovorim..onda Losmi mrzi klub u stvari ne volim kad ljudi pisu gluposti i lazi.

              Sarac, toksican si, daj malo vedrine. Zvezda dobija a Hobbit ne igra a ti tuzan i dalje peckas.

              Srecom pa sam tolerantan, osecam se srecno i opusteno, tako da cu ti oprostiti.

              Od kada to budzeti igraju, da budzeti igraju mi bi bili zakucani za dno El , kakve veze imaju budzeti sa onim sto sam napisao. Glorifikovale se te pobede tada kao nedostizne , nikada vise se nece desiti a evo tu smo.

              Sto se ti osecas prozvanim ovde da se javljas, kako se niko od navijaca Future ne javlja na broj ostvarenih pobeda prosle sezone a ti sada ovde branis Radonjica od mene?

              Nije mi bila namera da unizim nikoga a ja naravno da sam tuzan sto ne igra Filip, pa zar on nije nas najbolji play po recima naseg trenera. Pobedjujemo i ako smo hendikepirani njegovim odsustvom zajedno sa Stratosom. Kada se njih dvojica vrate tek cemo da meljemo.

              Comment


              • Зна ли неко кад почињу да се продају карте за дупли програм следеће недеље ?4

                Comment


                • Originally posted by uriah heep View Post
                  Зна ли неко кад почињу да се продају карте за дупли програм следеће недеље ?4
                  Više ti se isplate polusenske... 2000 nivo 400

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Samo Zvezda; 11-01-20, 15:54.

                  Comment


                  • Svi ovi sto "pljuju" su pravi cigani do koske...kritika je majka sto smo tu gde smo. Cak ju je i cova prihvatio...

                    Zvezda nema najmanji budzet za plate, to je glupost. Stavi 500e na sto ja cu ti naci bar 3 kluba.

                    Pusti nas prave cigane da uzivamo..nas sto pratimo Zvezdu u kosarci od jaslica do dana danasnjeg. Since 2011 da malo odmori..
                    Last edited by Karamazov; 12-01-20, 10:26.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Više ti se isplate polusenske... 2000 nivo 400

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      У праву си .

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da ste se vi sa RSB pitali on bi jos sluzio onaj jedan mec i ubijao tim.

                        Svi ovi sto "pljuju" su pravi cigani do koske...kritika je majka sto smo tu gde smo. Cak ju je i cova prihvatio...

                        Zvezda nema najmanji budzet za plate, to je glupost. Stavi 500e na sto ja cu ti naci bar 3 kluba.

                        Pusti nas prave cigane da uzivamo..nas sto pratimo Zvezdu u kosarci od jaslica do dana danasnjeg. Since 2011 da malo odmori..
                        Alba ima manji budzet sigurno,za ostale nisam siguran!

                        Comment


                        • Meni ova Zvezda bolje deluje nego bilo koja pod Radonjom. Budžeti i onda i sada su bili najmanji od svih EL klubova.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Da ste se vi sa RSB pitali on bi jos sluzio onaj jedan mec i ubijao tim.

                            Svi ovi sto "pljuju" su pravi cigani do koske...kritika je majka sto smo tu gde smo. Cak ju je i cova prihvatio...

                            Zvezda nema najmanji budzet za plate, to je glupost. Stavi 500e na sto ja cu ti naci bar 3 kluba.

                            Pusti nas prave cigane da uzivamo..nas sto pratimo Zvezdu u kosarci od jaslica do dana danasnjeg. Since 2011 da malo odmori..

                            Svi ti sto pljuju cast izuzecima halu videli nisu za zivota, najlakse je iza tastature se boriti za neku svoju stvar.

                            Dovoljno je uci na live komentarisanje i videti ko se nalazni i gde kada je utakmica u toku.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Svi ti sto pljuju cast izuzecima halu videli nisu za zivota, najlakse je iza tastature se boriti za neku svoju stvar.

                              Dovoljno je uci na live komentarisanje i videti ko se nalazni i gde kada je utakmica u toku.
                              Od ovog ponedeljka do sledećeg, retka prilika da se posete najpoznatije košarkaške hale u Beogradu... Hala sportova na NB, Arena dva puta, Pionir sledećeg ponedeljka. Za nas " pantere" tu je i obavezan odlazak u subotu do Fmp Arene[emoji1]

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Zamolio bih uredjivace ,bar ove stranice,da se razmisli o tome da se malo smanji vredjanje i pogrdno oslovljavanje.
                                Kritikovati je uredu,ali vredjati nije lepo da ne kažem nesto drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X