Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao je vratiti Simanića, jes da i mene često iritira al ne mora momka uvek zakucati za klupu ako u prva tri munuta zabrlja.

    Comment


    • Prebili su Zoa, što je on apostrofirao između redova sad kad je dao izjavu na kraju poluvremena. " Da izborimo više faulova".
      Pametnom dovoljno.
      Kad on igra igraju i svi ostali, on je bez premca najvažniji igrač Zvezde.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ali ja ne verujem kada gledam, Simanić ako napravi u odbrani grešku, zatim i prvu loptu promaši on više ne postoji na terenu. Startna petorka nam je ku**c, zatvore Zoa i Berona i tu je kraj našoj igri. Štimac je ofanzivno dobar ali defanzivno je bolno neatletičan. Ludim što ne možemo da zagradimo koš. Taman se spustim na 11 razlike i onda neki briljantan potez kao što je Beron ili Gist i sve ode u k***c.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Štimac ako ne ume da skoči ume valjda da zagradi, da malo ćušne a ne da samo nemo posmatra.

          Bolno je koliko je Beron nemoćan u odbrani. Najgora odbrana u Evroligi.

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Štimac ako ne ume da skoči ume valjda da zagradi, da malo ćušne a ne da samo nemo posmatra.

            Bolno je koliko je Beron nemoćan u odbrani. Najgora odbrana u Evroligi.
            Aj sad da ne preterujemo.
            Nas tim je pretposlednji po broju postignutih poena, ali zato prima najmanje poena u EL.
            I to je najgora odbrana?Vazi.
            Ja sam odavno pisao da je Djenka taj koji mora pocinjati meceve, imao bi vece samopouzdanje, bolji napad i kriterijum sudjenja bi u vecini utakmica bio nametnut.
            Beron kao kosarkas uzimajuci sve u obzir je tanak za EL nivo kao prva ili druga napadacka opcija.
            Natrpace on opet neki Zenit ili ce pogadjati pred havarijom i adrenalinom koji naprave nasi navijaci.
            Zasto on nikada do sada nije EL igrao, a u Evropi je x godina?
            Ja Berona gotivim i drago mi je sto ga imamo u timu, ali on je za ovaj nivo po mom skromnom misljenju igrac koji treba ulaziti sa klupe i igrac koji mora da se koristi iskljucivo kao cist suter.
            Idem na svirku sada, da smo zivi i zdravi.
            Ziveli.

            Comment


            • Mislio sam na Berona i njegovu odrbanu da je najgora u Evroligi.

              Comment


              • Na stranu ovaj već viđen poraz, meni je zanimljivo kako se dobro kapiraju Zo i Štimara.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Lazicu, zove te Filip.

                  Comment


                  • Zašto poraz? Može itekako sve da se zakuva ali ne sa greškama poput Lazićevog poklona u vidu tri bacanja.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • A sudije nek jedu govna. Ne sude ništa u prvom poluvremenu dok se ne napravi razlika, a u drugom prave kompenzacije bez uticaja na rezultat. Baš onako funjarski.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Zvezdan Mitrovic deluje kao da je izasao sa dugogodisnje robije zbog ubistva.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Na stranu ovaj već viđen poraz, meni je zanimljivo kako se dobro kapiraju Zo i Štimara.
                          Lako odustaješ, ne valja ti to.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Na stranu ovaj već viđen poraz, meni je zanimljivo kako se dobro kapiraju Zo i Štimara.
                            Lako odustaješ, ne valja ti to.

                            Comment


                            • Debil od batlera.

                              Comment


                              • Auu posle Kuridže i Braun se povredio.

                                Comment

                                Working...
                                X