Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo i u prvom bili dobri ali kad protivnik šutira 8/11 iz glave podatak onda je realno da bude u egalu. Kad se malo stislo na liniji, nastala je razlika koja se vratila oko 30p i ako se uzme br minuta igrača za razigrava je, utakmica čista 5 za Šakotu i momke.

    Comment


    • 9-15 su šutirali za tri.

      Šakota reče da svi koji nisu igrali, da su povređeni

      O Čarliju

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        9-15 su šutirali za tri.

        Šakota reče da svi koji nisu igrali, da su povređeni

        O Čarliju

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Jbga nadam se da će se dobro završiti. Zao mi lika bas.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Jbga nadam se da će se dobro završiti. Zao mi lika bas.
          Čarli je naš i ja zaista verujem da je po sredi neki porodični problem koji će nadam se rešiti pozitivno po njegovu porodicu (nadam se da nije nešto jako loše po njegovu porodicu).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Deaktivirao sam banove Lošmiju, Pancevu i Dekardu.

            Mogu se vratiti.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Čarli je naš i ja zaista verujem da je po sredi neki porodični problem koji će nadam se rešiti pozitivno po njegovu porodicu (nadam se da nije nešto jako loše po njegovu porodicu).
              I ja se isto nadam.

              Porodica je na prvom mestu, koliko god je potrebno neka ostane.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Deaktivirao sam banove Lošmiju, Pancevu i Dekardu.

                Mogu se vratiti.
                [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Badnji dan. Opraštam im.

                  Comment


                  • https://sportando.basketball/en/baye...ejan-radonjic/

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Deaktivirao sam banove Lošmiju, Pancevu i Dekardu.

                      Mogu se vratiti.
                      Taman da nam Losmi i Dekard prenesu utiske iz Pionira posto su zajedno ispratili utakmicu.

                      Zao mi je sto sam ja morao u PP twiterom da obavestim bas na Badnje vece LosmiSK da je DR dobio otkaz u Bayernu pa moderacija moze slobodno da blokira taj topic, ne vidim da ce neko pisati na toj temi sem ako LosmiSK ne ostane veran pancerima bez obzira na promene u strucnom stabu.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Deaktivirao sam banove Lošmiju, Pancevu i Dekardu.

                        Mogu se vratiti.
                        Al si ubo trenutak!
                        (Otkaz Radonje)

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Čarli je naš i ja zaista verujem da je po sredi neki porodični problem koji će nadam se rešiti pozitivno po njegovu porodicu (nadam se da nije nešto jako loše po njegovu porodicu).
                          U tome i jeste poenta sto su privatni problemi i moraju ostati van domasaja javnosti. Svakome je porodica najbitnija pa i Djenki i shodno tome trebali bi i ispostovati njegovu zelju da se ne pise i ne siri ta tema. Da su sportski problemi u pitanju ne vidim razlog da zapali za Ameriku, imamo jos jednu petorku pored klupe pa niko nigde nije mrdnuo.

                          Tegi je na tegigardi prosuo spin da Djenka odlazi zbog FC3 a videli smo i veceras da iako je imalo prostora da zaigra FC3 i niko verovatno a ne bi rekao, on je ostao van 12 a imali smo 4 teske petice u 12.
                          Last edited by Šarac; 06-01-20, 19:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            U tome i jeste poenta sto su privatni problemi i moraju ostati van domasaja javnosti. Svakome je porodica najbitnija pa i Djenki i shodno tome trebali bi i ispostovati njegovu zelju da se ne pise i ne siri ta tema. Da su sportski problemi u pitanju ne vidim razlog da zapali za Ameriku, imamo jos jednu petorku pored klupe pa niko nigde nije mrdnuo.

                            Tegi je na tegigardi prosuo spin da Djenka odlazi zbog FC3 a videli smo i veceras da iako je imalo prostora da zaigra FC3 i niko verovatno a ne bi rekao, on je ostao van 12 a imali smo 4 teske petice u 12.
                            Tegi je govno i polunovinar... polučovek koji manipuliše (svojim skromnim intelektom) poluinformacijama.
                            Što se tiče Đenke se to dalo pretpostaviti jer zašto bi svoje naloge suspendovao, naravno da se treba poštovati privatnost.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Taman da nam Losmi i Dekard prenesu utiske iz Pionira posto su zajedno ispratili utakmicu.

                              Zao mi je sto sam ja morao u PP twiterom da obavestim bas na Badnje vece LosmiSK da je DR dobio otkaz u Bayernu pa moderacija moze slobodno da blokira taj topic, ne vidim da ce neko pisati na toj temi sem ako LosmiSK ne ostane veran pancerima bez obzira na promene u strucnom stabu.
                              Atmosfera bez ikakve euforije ali se ipak osetila pozitivnosti zbog NG i nastupajućih praznika. Nešto preko 2000 ljudi je moglo da uživa u sasvim dovoljnom broju lepih poteza i atraktivnoj i požrtvovanoj igri zbog koje se moglo reći da je vredelo doći i ispratiti ovu utakmicu.
                              Ujedno je to bila prilika da se upoznam sa dvojicom pravih navijača Zvezde, prvi iz okoline Futoga, drugi iz Sremske Kamenice.
                              Nažalost, s obzirom da je Badnji dan ograničeni smo bili što se tiče nekih đakonija nakon utakmice, ali smo razmenili utiske uz kuvano vino u Upravi.
                              Bitno je da je led odlomljen, i možemo ponoviti sve to u još brojnijem društvu i sa bogatijim menijem.
                              Last edited by dekkard; 06-01-20, 19:37.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Atmosfera bez ikakve euforije ali se ipak osetila pozitivnosti zbog NG i nastupajućih praznika. Nešto preko 2000 ljudi je moglo da uživa u sasvim dovoljnom broju lepih poteza i atraktivnoj i požrtvovanoj igri zbog koje se moglo reći da je vredelo doći i ispratiti ovu utakmicu.
                                Ujedno je to bila prilika da se upoznam sa dvojicom pravih navijača Zvezde, prvi iz okoline Futoga, drugi iz Sremske Kamenice.
                                Nažalost, s obzirom da je Badnji dan ograničeni smo bili što se tiče nekih đakonija nakon utakmice, ali smo razmenili utiske uz kuvano vino u Upravi.
                                Bitno je da je led odlomljen, i možemo ponoviti sve to u još brojnijem društvu i sa bogatijim menijem.
                                Jel nam se to @LosmiSk vraca ponovo u nase jato jer promene u strucnom stabu Bayerna ce uciniti svoje?

                                Comment

                                Working...
                                X