Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da se plasim da ce Filip igrati u El jer nema kvalitet.

    Sto se tice ABA lige, rekao sam i na pocetku sezone, nemam nista protiv da odigra u Aba i zameni Zoa protiv slabijih pogotovo sto je ta liga kako stvari stoje proslost.

    Comment


    • Gazda se opasno kurci i preti istupanjem iz Aba lige. Videcemo uskoro je l’ puca u prazno ili se sprema da Bokanu i Limaru licencom utera pitona.

      Comment


      • Na pomolu još jedno samoubistvo iz zasede.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Na pomolu još jedno samoubistvo iz zasede.
          To je nazalost najizvesnije... Al’ aj kao nadam se...

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Gazda se opasno kurci i preti istupanjem iz Aba lige.
            pre bi se reklo da preti ''krajem ABA lige'' ...što mu više priliči.

            Comment


            • čović ucenjuje ligu, kako odvratan stav, stvarno previše daje sebi za pravo

              ma neće on ostoji uvaliti nikakvog pitona, jasno je da svoje mesto tražimo kroz evrokup, jer je cela priča oko aba i EL od starta sumnjiva
              Last edited by mark !t zer0; 04-01-20, 21:37.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Znači da mi moramo da tražimo prolaz u EL preko osvajanja EL. Nikakav problem.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Znači da mi moramo da tražimo prolaz u EL preko osvajanja EL. Nikakav problem.
                  to jeste ironija, kada konačni kroz Evrokup izborimo plasman, u sezoni igranja EL nemamo realnu mogućnost za plasman, mora opet u EK
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it 20:0 View Post
                    to jeste ironija, kada konačni kroz Evrokup izborimo plasman, u sezoni igranja EL nemamo realnu mogućnost za plasman, mora opet u EK
                    Cak i ako osvojis EL....jebiga, naredne sezone branis titulu u Evrokupu.

                    sprdnja nas sprdnjama.
                    However, ja nesto mislim da ce i ove sezone na kraju sampion igrati EL....za narednu vec mislim da to nece biti slucaj. Sto se tice istupanja iz ABA tu Covic moze da racuna i uslihtavanje delijama. Ali ce to opet zavisiti od dogovora sa Djordijem...domaca liga nema ulaz u evrokup.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Tako je!
                      Gasi Zvezdo besmislenu ligu.
                      KLS ce u najboljem slucaju da bude malo bolja liga od Poljske i Rumunije. Pucamo sami sebi u nogu.

                      Nema tu nekog kvaliteta u srpskim klubovima, samo ce igraci sporije da se razvijaju zbog toga sto ce imati manje jacih utakmica u slabijem takmicenju od ABAe i dosta njih ce imati manji plafon. Zahvaljujuci ABA ligi imamo ovakvu kosarkasku reprezentaciju. Tako da ako se to desi, za mene je Coki grobar regionalne, pa zatim i srpske (reprezentativne) kosarke.

                      Comment


                      • Ok. Imamo Nostradamusa. I sleteće vanzemaljci i prebiće Sai babu, a Dalaj Lama će baciti čini sa Tibeta kojim će ih zalediti u mestu.

                        Mislim kad se već bavimo iracionalnim predvidjanjima.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          1. Ja nemam nista protiv da Filip igra 40' ako ce da doprinosi.
                          2. Mi smo odlučili da ne idemo (sa dobrim razlogom) al kako se ABA predsednistvo koje ima ingerencije da utakmicu odloži ukoliko nema uslova za igru, nije oglasio, svaka kazna je zaslužena.
                          3. Ako nam se ne igra, to je OK ali dobro da se razmisli sta nam je alternativa. Jasno ko dan da ABA bez Srbije ne može opstati ali meni prosto nije zanimljiva liga gdje se Partizan i Zvezda zagrijavaju godinu dana za finale.
                          4. Šteta što nismo otišli dole da ih nalupamo ko kantu ali mi je potpuno jasna odluka zašto se nije išlo, i podržavam to, samo sad treba snositi I posledice odluke. Ove pretnje oko ABA mi se ne sviđaju, msm da pucamo u prazno ajd videćemo.
                          Sve 5
                          1 - niko normalan nema protiv. bas me briga ciji je sin ako zna i moze
                          2 - lici na politicke igre. ni preCednik ne ode, iako je zagovarao privatnu posetu
                          3 - apsolutno. samo kls bi bio horor i srozavanje kvaliteta kosarke
                          4 - mislim da bi ih odvalili uz iole pristojno sudjenje, a pobedili uz kradju

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Ok. Imamo Nostradamusa. I sleteće vanzemaljci i prebiće Sai babu, a Dalaj Lama će baciti čini sa Tibeta kojim će ih zalediti u mestu.

                            Mislim kad se već bavimo iracionalnim predvidjanjima.
                            Podsecas me na gradjanina Teksasa koji trazi otcepljenje celokupne drzave od SADa. To je tvoj nacin posmatranja cele situacije.

                            Ili da zivis u Barseloni i trazis otcepljenje Katalonije.
                            Last edited by Ricma; 05-01-20, 10:42.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Gazda se opasno kurci i preti istupanjem iz Aba lige. Videcemo uskoro je l’ puca u prazno ili se sprema da Bokanu i Limaru licencom utera pitona.
                              Gde si ti procitao da se uopste spominje napustanje ABA lige od strane KK Crvena Zvezda?

                              Comment


                              • Originally posted by uriah heep View Post
                                Gde si ti procitao da se uopste spominje napustanje ABA lige od strane KK Crvena Zvezda?
                                U saopstenju koje je klub izdao juce.

                                Comment

                                Working...
                                X