Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    A kako može znati da će mu zviždati? Opet se Nebojša počeo baviti proročanstvom.
    Ne Nebojša, Laki.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ništa se ne izvrće, znam ja dobro šta je gos'n Laki mislio.

      Ajd da vidim da li će ono đubre neopevano skupiti hrabrosti i zviždati Dejanu Radonjiću.

      Sedeće tamo iza koša ko popišan.

      Comment


      • Ne bih isključio da osvane neka zajednička fotka Čovića i Radonje u nekoj kafani. Percepcija se menja kada se drma trenerska klupa u Minhenu, uostalom otud i ovakvi pomirljivi tonovi od strane Radonjića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zanmljiv dule Davida protiv Golijata. Bayern kod kuce ima 5-4 ali na strani 1-6, sa tim da je dobio samo Albu pravim cudom u zadnjih 30 sekundi meca.

          Bayern je igrao protiv Brosea derbi za vikend u Bambergu, dok je Zvezda domarala kuci jer nje izasla na dvoboj u Podgorici. Takodje Bayern je igrao derb bez Bartela koji se povredio i Radosevica, polako se vraca Bray, sumnjam da ce Sisoko igrati,mozda bude u 12 a tu je i Huestis koji se vratio, defanzivno odlican, ofanzivno po meni slab za stranca.

          Najbolji igraci Bayerna su Monro i Lucic, ostali po meni igraju ispod ocekivanja, Djedovic i Lo su nosioci igre isto, Zipster i Koponen daju podrsku ostalo saka jada...ako Bartel ne bude igrao to je kraj. Skakacki jako losa ekipa Bayerna, Lesort ne igra za kurac a Radosevica nema...

          Bayern igra lepu kosarku, defanzivno nisu jaki ali povratkom Huestis promenice se i to, cak i razigravanje je lose ali tu se vracaju Brej i Sisko bice bolje ali po meni i kasno za bilo sta u EL ako se izgubi danas, a izgubice se mislim...

          Imam cak i ludu teriju da je Cova odmarao tim zbog ovog meca a i pozvao Delije da budu vetar u ledja...svim snagama da se srusi mit o Radonjicu..

          Bayern je poprilicno umoran, u EL su 4 puta prebacili 80 poena, nema nekogposebnog protoka, Lo jeste ok igrac ali nije on dobar paker..usrane 3.4 asistencije, prebedno za jednog PG...Dejo je to osetio i sa Brejom i Siskom bi to trebalo biti drugacije, valjda....

          Zvezda imamnogo bolje igrace, dosta vise stranaca, iskusnih EL igraca koji su sigurno veliki favoriti danas, i ne vidim kako Dejo u ovoj situaciji moze da se izvuce...Otkaz i te price nece dobiti, ali svakako po meni razocaravajuce zbog EL, gde zbog silnih povreda nije mogao da igra njegovu igru....

          Zvezda ce ovo dobiti ako ostavi Bayern ispod 75poena a to ce se verovatno desiti, prosto Bayern nema trenutno poene u rukama i to je problem..Lucic je topskorer i tu je cela prica jasna...jedino cemu se nadam jeste da ostanu u deset ako ikako mogu...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • malo je reci da ti je ono luda teorija. Nego Losmi nisi napisao za koga ces da navijas

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ne bih isključio da osvane neka zajednička fotka Čovića i Radonje u nekoj kafani. Percepcija se menja kada se drma trenerska klupa u Minhenu, uostalom otud i ovakvi pomirljivi tonovi od strane Radonjića.


              Pozdravice Cova Radonju kao i ostali koji ga ''obozavaju'' zato sto cestitog coveka postuju cak i oni koji to nisu. Od zajednicke fotke nema nista, Radonja je uvek drzao do higijene..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ne Nebojša, Laki.
                Sorry. Izgleda sam još pijan od reprize

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  malo je reci da ti je ono luda teorija. Nego Losmi nisi napisao za koga ces da navijas
                  Dao bih dupe svoje da Radonja pobedi, stavio sam vec pare na Zvezdu, ako izgubi Dejo da imam bar neku utehu...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dao bih dupe svoje da Radonja pobedi, stavio sam vec pare na Zvezdu, ako izgubi Dejo da imam bar neku utehu...
                    pa bre Losmi ti si izgleda skroz zastranio?

                    Comment


                    • Zvezda je veliki favorit. Mnogi podvlače paralelu sa Baskonijom samo tada je tim igrao slabije nego sada. Samopouzdanje je na višem nivou + Štimac i Panter kao nove akvizicije za puniji roster. Ne vidim kako Bajern može iznenaditi. Nisu za bacanje al nisu ni za previše respekta. Na strani se ne snalaze, samo jedna pobeda i to slučajna govori tome u prilog.

                      Bajernova najveća snaga i adut je na klupi. Sigurno da će vaš ljubimac dodatno napaliti i spremiti igrače ne bi li velikim skalpom i pobedom započeo NG.

                      Ja nemam dvojbe, kečina ko Arena.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        pa bre Losmi ti si izgleda skroz zastranio?
                        Sto sam to ja zastranio?

                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Tu je i Admiral kojeg su mnogi prizivali u Zvezdu. Bayern je podjednako u krizi rezultata i igre, i mesto koje zauzimaju je realno. Sigurno je da tim sa tolikim budžetom ima veća očekivanja od začelja tabele, tako da će sasvim izvesno doći do nekih promena. Kakvih, ostaje da se vidi...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Admiral je veliki apgrejd u odnosu na FČ.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Da, s tim da je on bio u priči za prvog pleja.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sto sam to ja zastranio?
                                Pa bratore ne igra Radonja nego klub u kojem on radi za platu. Jos nisam cuo da neko svim srcem navija za pojedinca ispred kluba/brenda, a jos ti treba i novcana uteha ako Zvezda pobedi, boze sacuvaj. Verovatno se u drustvu osecas 'vako

                                Comment

                                Working...
                                X