Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Nije Dejo , običan bivši trener , nego najtrofejniji u novijoj istoriji kkcz . Ovacije Dejanu Radonjiću pre početka utakmice a onda samo podrška za Zvezdu ...
    I onda dodjemo do toga, da na kraju, moras zvizdati protivniku.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Zasto bi iko zvidao Radonjicu?
      To se nece desiti.
      Pitaj Nebojšu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Pitaj Nebojšu.
        Razumem tvoj odnos prema NČ ali ovo je preterivanje

        Comment


        • Delije sigurno nece zvizdati Dejanu... Delije toliko boli kurcina za covica koji ih je zajebao sa Omicem...

          Comment


          • Ajde sada ti meni objasni situaciju u kojoj bi trebalo da mu se zvizdi? Ok ako djedovic, lucic itd gadjaju bacanja pa da im se zvizdi ili se bune za nesto, ali zasto zvizdati Dejanu? Ne kapiram, publika ce da ga omete u vodjenju ekipe, sta? Izadje na parket aplaudira nasim navijacima i mi da mu zvizdimo? Samo mi objasni u kojoj bi mu ti to situaciji zvizdao?

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Razumem tvoj odnos prema NČ ali ovo je preterivanje
              Ja baš ne razumem. Čak i prisustvo Filipa u timu ne opravdava ovoliki hejt.
              U tom tonu, dopunio bih novogodišnju čestitku da svima ukupno želim više mentalne higijene, zdravog razuma, a odsustvo atmosfere linča i sociološke identifikacije čopora.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Srecna Nova Godina svim forumasima bez obzira na boje za koje navijaju, da vam se sve zelje ispune u ovoj godini.

                @Laki

                Vec sam ti replicirao na drugom forumu, ali evo i ovde, Delije nikada nece zvizdati svom igracu ili treneru, a pogotovo nece Dejanu Radonjicu jer su oni prvi njemu pruzili podrsku javno kada pola Pionira ga teralo iz kluba i to pre Cibone, tako da ne poturaj nesto sto nema veze sa zivotom.

                Sutra ce biti preko 15.000 ljudi sa kupljenim kartama i ti stvarno mislis da je NC toliko mocan da organizuje zvizdanje Dejanu Radonjicu i to od Delija?
                Dobice aplauz od cega ce da se srusi krov Arene a ne zvizduci.
                Zvizduci zna se kome su namenjeni, sutra je nova sansa pa da se vidi koliko ce jako biti sutra kada je puna Arena, pogotovo ako bude povoljan rezultat bas me interesuje koliko ce se jako cuti ti isti zvizduci jer koliko pratim nece samo FC3 biti na tapetu ima tu jos kandidata za zvizduk.
                Last edited by Šarac; 01-01-20, 23:06.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Srecna Nova Godina svim forumasima bez obzira na boje za koje navijaju, da vam se sve zelje ispune u ovoj godini.

                  @Laki

                  Vec sam ti replicirao na drugom forumu, ali evo i ovde, Delije nikada nece zvizdati svom igracu ili treneru, a pogotovo nece Dejanu Radonjicu jer su oni prvi njemu pruzili podrsku javno kada pola Pionira ga teralo iz kluba i to pre Cibone, tako da ne poturaj nesto sto nema veze sa zivotom.

                  Sutra ce biti preko 15.000 ljudi sa kupljenim kartama i ti stvarno mislis da je NC toliko mocan da organizuje zvizdanje Dejanu Radonjicu i to od Delija?
                  Dobice aplauz od cega ce da se srusi krov Arene a ne zvizduci.
                  Zvizduci zna se kome su namenjeni, sutra je nova sansa pa da se vidi koliko ce jako biti sutra kada je puna Arena, pogotovo ako bude povoljan rezultat bas me interesuje koliko ce se jako cuti ti isti zvizduci jer koliko pratim nece samo FC3 biti na tapetu ima tu jos kandidata za zvizduk.
                  Mene zanima (nemoj samo idi na njihov sajt, pitaj njih...) da li ovo osim zbog šetnje nakon utakmice i Deje (koji jeste ostavio neeizbrisiv trag u klubu) predstavlja povratak grupe kao najava kraja ABA lige? (može i na pp ako nije za javnu upotrebu)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Radonja je u toliko lošim odnosima sa Čovićem, da je u poslednjem intervjuu najavio da će se jednom vratiti u Zvezdu. Laki, koliko si para dao u kladionici da će mu se zviždati večeras?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Mene zanima (nemoj samo idi na njihov sajt, pitaj njih...) da li ovo osim zbog šetnje nakon utakmice i Deje (koji jeste ostavio neeizbrisiv trag u klubu) predstavlja povratak grupe kao najava kraja ABA lige? (može i na pp ako nije za javnu upotrebu)
                      Nikakva veze nema sa krajem ABA lige. Dok traje fudbalako prvenstvo njima je to prioritet,kosarka je u drugom planu ali su prisutni. Prva ekipa ce verovatno biti prisutna danas ali u kom broju ne znam. Spajaju lepo i korisno, dolazak na utakmicu da ne ispadnu iz forme i performans posle utakmice da se posalje poruka podrska srpskom narodu CG.

                      Sve i da se ukine ABA liga i da igramo nasu pastetu ligu da li stvarno verujes da bi vise od 200 ljudi dolazilo da gleda i to sa sve Delijama? Pa oni i na fudbalu imaju problem da prebace 2000 ljudi za ping pong ligu a ne da ce sada da se vrate na kosarku zbog domace lige.
                      Videcemo posle danasnje utakmice koliko ce ih biti jer danasnja je po mnogo cemu "specificna"☺

                      Comment


                      • Cuj ovog Dekkija, pa kakve veze ima povratak Radonje sa Pudlicom, apsolutno nikakve. Moze se on vratiti ali kad on nije tu. Radonja voli da trosi na telefon a Cova kao stari dobri domacin koji ne zeli da se pare bacaju vec voli 10 stranaca u timu da ima...cuva svaki dinar...Evo prodje godina a Faye, Braun i Odzo otisli ))

                        Ovo danas ce biti smesno, gusle i ostala sranja...posle setnja a umesto da odu kod kurcica i da ga pitaju zasto cuti nad ''ugnjetavanjem'' srpskog naroda..kojeg u principu i nema..


                        Laki je pogresio u jednom. Nece oni zvizdati coveku koj je jedini zasluzan za uspeh Zvezde, ali bice komplikovano zvizdati Bilbu Baginsu..Inace Covara jeste krenuo u kontraofanzivnu na ljude koji ga ne vole, ali o tome za koji dan. Zalosno sta se sve dozvoljava ljudima da rade po Srbiji, ali proci ce i ovaj zulum...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Pitaj Nebojšu.
                          U pravu si Laki, Nebojša je jedini koji bi zviždao Radonjiću.

                          Đubre jedno neopevano, videće večeras divovsko poštovanje za Radonjića.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            U pravu si Laki, Nebojša je jedini koji bi zviždao Radonjiću.

                            Đubre jedno neopevano, videće večeras divovsko poštovanje za Radonjića.
                            On je rekao da će mu zviždati publika, nije u redu sada da se izvrće da bi se opravdao. Videćemo večeras da li će to biti tako.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Uvek će biti maloumnika, šake jada, koja će svoje bolesne frustracije izbaciti time što će vređati nekog ko to ni po kojem osnovu ne zaslužuje. Dal su orkestrirani, plaćeni da to čine, ne znam, ali takvi nisu navijači jednog kluba već banditi koji bi za više ciljeve, pare učinile šta im se kaže.

                              Ne tako davno mi smo u našim redovima imali takve izrode koji su se na najbrutalniji, najokrutniji način bavili Duškom Vujoševićem. Nazivali ga svakakvim pogrdnim imenima, terali iz kluba. Na svu sreću takva mala šačica jada, ma ko stoji iza njih, ne može izboriti svoje želje i zahteve jer ipak na kraju uvek prevlada razum i normalno sagledavanje situacije i stvari.

                              PS komšije SVE NAJBOLJE U NG. Sve osim da budete ispred nas

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                On je rekao da će mu zviždati publika, nije u redu sada da se izvrće da bi se opravdao. Videćemo večeras da li će to biti tako.
                                A kako može znati da će mu zviždati? Opet se Nebojša počeo baviti proročanstvom.

                                Comment

                                Working...
                                X