Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Ljudi ja razumem da su uzavrele strasti ali spustile malo loptu i nemojte da pravimo pičvajz od teme.

    Razmenjujte mišljenja uz međusobno uvažavanje i bez uvreda.
    Na temi pomračenje

    Comment


    • Sto se tice današnje odluke Covica, mogu da razumijem ali kao navijač šteta što ovaj zicer nismo iskoristili. Odgovornost je sva bila na njima al kapiram da bi performans bio takav da bi politika vristala iz njega. Ne vidim ni kako će se to promeniti za 10+ dana al ok. Sad treba videti posledice odluke i dalje korake.
      Sad kad Bokan ima loptu, teško da ce propustiti zakucavanje.
      Znam da je spreman za obje varijante al ne vidim kako odlaganje meča nama ide u korist zbog kalendara. Možda i zbog saznanja da neće biti odlaganja sprema teren za nešto drugo, ne bi on i Ostoja KLS pominjali slučajno.

      Comment


      • Kakva licenca, nema od toga nista.

        Comment


        • Ako neko treba da dobije EL licencu iz ovog regiona ( znači ne samo ex-yu, nego Austrija, Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka, Bugarska, Rumunija) to je Zvezda.
          NBA poseta bez fudbalskih navijača, vrhunska hala i organizacija kluba koja je na mnogo višem nivou nego kod mnogo finansijski moćnijih klubova, fenomenalan marketing, najkulturnija i košarkaški najobrazovanija publika.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pri tom izuzetno kriticki I samokriticki opredeljena I nadasve realna.

            Comment


            • Šta nije tačno od svega ovoga? Pretpostavljam da gledaš uživo utakmice u Areni? Pošto ja gledam. Svaku.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ako neko treba da dobije EL licencu iz ovog regiona ( znači ne samo ex-yu, nego Austrija, Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka, Bugarska, Rumunija) to je Zvezda.
                NBA poseta bez fudbalskih navijača, vrhunska hala i organizacija kluba koja je na mnogo višem nivou nego kod mnogo finansijski moćnijih klubova, fenomenalan marketing, najkulturnija i košarkaški najobrazovanija publika.
                partizan ima mnogo vecu tradiciju, bili su prvaci Evrope, a i par puta na F4. Igraju u istoj hali i publika je kosarkaska. Olimpija je takodje igrala F4 i ona je osnivac EL, svakako da imaju i prvatan novac. Zvezdina vlasnicka struktura i finasiranje su losi, hala nje njihova.

                Publika je pravila sranja i to debela. Velika kultura sa papcima i ostalim sranjima..mada razumem te, nisi bas bio preko na puno utakmica, ali i generalno...

                Organizacija je sta, ovi klimaci glave??? Novac, ko to i odakle se finasira, njima treba privatna struktura i ne navijaci koji zvizde himni...Sve si pomesao.


                Zvezda moze imati licencu, ali mora da se privatizuje klub, da se ima odgovorno lice za svaki sektor, pa ostao tu i covic.Svoja hala i da se ne zvizdi himni i da se ne prebacuju domacinstva, kao i Zenit, koji je seljacki klub poserem im se u usta...ali svakako to su lose stvari ali koje se mogu promeniti..

                Djordi sad kad bi birao, uzeo bi partizan na keca. Zbog istorije, sto nisu imali problema sa navijacima koji ne zvizde himni ili prozivaju svog igraca zbog porekla itd...da ne pricam sto mu sin igra, pa i taj Djordi se smeje...tome..tu je i trener, Loncar...organizacija je bolja od nase, posto se sigurno auto-limar ne pita nista oko sportskog dela...

                Ima tu jos dosta stvari koje su za nas lose, koje se mogu ispraviti ali nece to tako lako.

                Covic je usro sve i ne moze to tako lako...da se vrati...A licencu sa njim videti necemo..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne igra ulogu tradicija nimalo, nego stanje u kome se klubovi nalaze i ko kako funkcioniše.
                  S jedne strane imaš od 10000-18000 prodatih karata, s druge strane 3000-5000, od čega su više od pola podeljene besplatno, druga polovina duplo jeftinije se prodaje od karata za Zvezdine mečeve.
                  I još gomila stvari, počevši od marketinga, animiranje navijača preko sponzora, prodaja navijačke odeće, rekvizita, suvenira (naravno pričam o oficijelnoj prodaji).
                  Bez ikakve uvrede, Partizan ne može ni da prisnrdi tome.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kod Žordija ne igra istorija glavnu ulogu, već novac. Zato on i jedva čeka da se reši klubova sa ovih prostora jer zna da što se tiče finansija uvek je labavo.

                    Verovao ili ne ali ja sam mišljenja da je Žordija boleo stojko što se zviždi himni, čak mislim da je i on bio oduševljen.

                    Mnogi su čekali naše utakmice samo zbog tog početka.

                    Mnogi protivnički igrači su bili oduševljeni, neki su se i pogubili pa nisu ni znali gde se nalaze.

                    Comment


                    • Znaci nema veze tri F4 i jedna titula, vec ima veze broj prodatih trenerki i solja Promenilo bi se to lako da se igra EL a mi EC, mislim broj karata. Kako to klubovi funkcionisu? Koliko im da veliki vezir psiho...ludilo...

                      Na to dodamo sve probleme koje pravimo samo sa zvizdanjem himne...gde cak i klub utisava himnu da bi bila izvizdana...

                      Nijedan klub nema cime da se ponosi..ti i ja da smo predsednici isto bi bilo manje vise.....Coki je ulozio dve konzerve a Ostoja jednu felnu i to verovatno polovnu....

                      itd itd...

                      Klub mora da napravi pravu strukturu, da ima svoju halu. Da se privatizuje i da navijaci postuju takmicenje gde se nalaze.To pricam za A licencu, sigurno je ovako nece dobiti.

                      Sreca je nasa sto su Slovenci tu pali, sve sa Splitom npr..pa konkurencija je vise nego bedna...i zavisi od toga, kako se psihu digne....ko dobije garancije za sl godinu od psihopate, taj ce i igrati EL...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Kod Žordija ne igra istorija glavnu ulogu, već novac. Zato on i jedva čeka da se reši klubova sa ovih prostora jer zna da što se tiče finansija uvek je labavo.

                        Verovao ili ne ali ja sam mišljenja da je Žordija boleo stojko što se zviždi himni, čak mislim da je i on bio oduševljen.

                        Mnogi su čekali naše utakmice samo zbog tog početka.

                        Mnogi protivnički igrači su bili oduševljeni, neki su se i pogubili pa nisu ni znali gde se nalaze.
                        Ovako razmisljanje je pogresno. Sto se tice novca, mi ne pravimo njima novac..Svakako da Srbija treba da ima predstavnika u EL, to sigurno zasluzujemo, ali ne ovakvi kakvi smo...objasnio sam post gore...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • ma boli njega buljica ko zvizdi dok kaplje lova. Sa pevanjem umesto zvizdanjem je gledanost bila jos veca.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post

                            Djordi sad kad bi birao, uzeo bi partizan na keca. Zbog istorije, sto nisu imali problema sa navijacima koji ne zvizde himni ili prozivaju svog igraca zbog porekla itd.
                            Evo šta kaže Bertomeu:

                            Osvrnuvši se na atmosferu koju navijači u Beogradu već godinama priređuju na evroligaškim utakmicama, Bertomeu je imao samo reči hvale za pristalice Crvene zvezde, dok mu navijači Partizana nisu u najlepšem sećanju.

                            - Mislim da je Beograd na samom vrhu kada je atmosfera u pitanju. Sa navijačima Crvene zvezde do sada nismo imali problema, u prošlosti smo imali nekih problema sa Pionirom kada je Partizan igrao tamo, ali otkad je Zvezda došla sa novim menadžmentom, nismo imali poteškoća sa navijačima. Ambijent u Beogradu potpuno je jedinstven, ne može se pronaći na mnogo mesta u Evropi, zato smo ponosni što imamo u ligi takve klubove kao što je Zvezda, zaključio je Bertomeu.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ovako razmisljanje je pogresno. Sto se tice novca, mi ne pravimo njima novac..Svakako da Srbija treba da ima predstavnika u EL, to sigurno zasluzujemo, ali ne ovakvi kakvi smo...objasnio sam post gore...
                              Okej, ti misliš da je njemu bitna istorija kluba a ne novac i još neke druge stvari.

                              Svako ima pravo da misli kako hoće.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Evo šta kaže Bertomeu:



                                i pored svega ako djordi vidi da neko ima budzet 15 mil ...jebes i Zvezdu i partizan.............

                                Comment

                                Working...
                                X