Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ja mislim na ovu danas Crnu Goru a ne na Srbe iz iste. Oni su Srbi živeli u Crnoj Gori, Čikagu ili Ontariu.

    Od Hrvata očekujem sve i u tom smislu poštujem što znam na čemu sam, ali nož u ledja od svojih više boli, od dojučerašnjih saboraca.

    Znaš ti dobro šta sam hteo da kažem.

    Bolje iskren neprijatlelj nego neiskren prijatelj. Neprijatelja ću mačem čekati, a lažnog prijatelja pogačom i soli, a on će me sa ledja...
    Last edited by Cassius Clay; 30-12-19, 16:53.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Nemoj da za’ebavas. Mila na vladti drzi 150.000 muslimana i siptara plus 100.000 izdajnika. Bar 200.000 Srba dole se nalazi u nemilosti tog istog Mila, dok njihova matica zabija glavu u pesak i ne radi nista da ih zastiti. Postuj ti Hrvate koji poklase milion Srba a nek’ ti se ‘sere’ od sopstvenog naroda i potomaka heroja sa Mojkovca.
      Serdara Janka Vukotica...to su ti veliko Srbi....Bio ove godine i poklonio se spomeniku.

      .
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Kada su Marko Komandant Vučković i ostale viđenije Delije izašle na centar da kobajagi podbacuju loptu šta je to bilo nego priprema za klanje...
        Da,da,vi ste cvecke,to sam zaboravio.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ljudski je tražiti ali nismo dobili. Al smo otišli i izašli na parket.

          A posle pewtokoraka Berona od prošler sezone zar misliš ima vajde tražiti nešto. Samo Limar nikako da utuvi tako nešto.
          Istovetno trojci Drobnjaka iz auta.

          Comment


          • Ja ti o njima i pričam jer oni vladaju. Boli mene patka što nas Hrvati mrze ne pogadja me, ali da sa Cetinja ide ubij Srbina to me u sred srca pogodi.

            Kao da si mi uzeo mač i u grudi zario. Meni ne smeta što su oni Crnogorci nego što su antisrbi. E to boli više od svega.

            Što se oni hvale kako su dobri sa našim neprijateljima.

            Isto me boli kao što me više bolela Mustafina izjava od izjave Lole. Od Lole sam očekivao da mrzi Zvezdu, ali Mustafa koji je ljubio grb Zvezde da ono priča... E to boli.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Halo, dole je vanredno stanje trenutno. Ne zvanično, ali su pizdarije i veliki neredi. Nije isto kao obična utakmica dva kluba.
              Ne brini, da treba Partizan da igra zastupao bi stav da se ne igra. If you know what I mean...
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ljudi ja razumem da su uzavrele strasti ali spustile malo loptu i nemojte da pravimo pičvajz od teme.

                Razmenjujte mišljenja uz međusobno uvažavanje i bez uvreda.

                Comment


                • Za RPZ .Samo vi profitirate iz ovoga .Ako dobijete Buducnost u BGD,vi ste prvi pred play-off,tako da mozes u svakom smislu da uzivas u kosarci.

                  Comment


                  • Originally posted by uriah heep View Post
                    Za RPZ .Samo vi profitirate iz ovoga .Ako dobijete Buducnost u BGD,vi ste prvi pred play-off,tako da mozes u svakom smislu da uzivas u kosarci.
                    Najmanje profita, bezace od prvog mesta ko djavo od krsta, posto cemo mi onda biti cetvrti 99%
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Pa nama su najvece sanse protiv vas u best of 3, a ne best of 5.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Smanjuju vam se drasticno sanse u best of 3 protiv FMPa

                        Comment


                        • @stojance
                          Mozda si zakasnio posle silnih provokativnih I upisa na ovoj temi?

                          Comment


                          • Pa mi ni u Bar vise necemo a igrali smo i u Zagrebu i Zadru i svi smo prosli citavi to sto su na ratnoj nozi predsednici Zvezde i Buducnosti to je drugi par rukava.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              @stojance
                              Mozda si zakasnio posle silnih provokativnih I upisa na ovoj temi?
                              Nisam ni stigao sve pažljivo da prekontrolišem jer raduckam nešto i van foruma.

                              Comment


                              • Coravi vijaj licencu inace odosmo svi sa ovih prostora niz potok .....

                                Comment

                                Working...
                                X