Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ono na šta me asociraju postupci predsednika UO najbliže je sceni iz filma Kozara kada onaj Nemac oslepi od bombe i krene da po maglovitoj Kozari luta i udara glavom o drveće sa sve replikom Ćetnik, Ustaš Hilfe, hilfe... E tako i Nebojša, ne zna gde bije. Kapitenčina lazić će ispasti teško govno ako ne izađe pred medije i ne pokuša da brani Moa a kritikuje upravu.
    (A znam da govno to neće učiniti jer mu nije kum u pitanju).
    nema sta da Lazic ikoga brani,pa tako nije trebao da brani ni malo goveče. . .

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      nema sta da Lazic ikoga brani,pa tako nije trebao da brani ni malo goveče. . .
      U ovom trenutku, meni je samo zao sto sam 8,000km daleko
      Nisam neki konfliktan tip, ali uopste, ali ovo sto radi ova stoka mi radja toliki bes da bih isao na svaku utakmicu i drao se iz svog glasa (ne znam da zvizdim jako) kada su 'kapiten' i kevin panter pri lopti.
      Po onome sto citam na par foruma koje pratim, kapiram da ce tako nesto i da se desi.

      I da... Sorry Mo, we cannot always be responsible for the acts of those who represent our KKCZ

      Comment


      • Mo, oprosti. Ako nista drago mi je da si uzeo dobar ugovor. Ti si definicija igraca kakav Zvezdi treba. Davao si uvek maksimum i bio si srce ovog tima.

        Zvezdasi te nikada nece zaboraviti. Ziv i zdrav bio!

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Ma samo polako braco. Skotovi ce biti najureni govnjivom tojagom u Zeleznik, zajedno sa bivsom legendom kluba LeSrankom Lazicem.
          Seme im se zatrlo.

          Ne mogu da zamislim kako se sada oseća Mo. Bukvalno mi se srce cepa.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Kako ono bi... Surovi profesionalni am, nema emocija.
            Ostavio najgoreg u timu jer... Sin.

            Comment


            • Koliko simbolike u ovom razlazu sa Moom ima oni nisu ni svesni, pomenuli ste ih sve. Od onog Beronovog legendarnog "Mo je ovde, Mo je tamo, Mo je svuda" do ovog Lesrankovog nazor jedinstva. Usrali su se u sve principe, poništili sve zasluge osim sinka. Neka znaju i njihove zasluge za uspehe Zvezde su zasluge ali ništa više od toga i za ovaj i sav prethodni loš rad bi MORALi da polože račune (a položiće ih), ako ne sada onda sigurno na kraju sezone koja će po svemu sudeći biti lošija od one sa prepodobnim AleNpijem.
              Radiće govnjiva motka.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ali šta Branko Lazić napravi od sebe...
                kad se setim objave kod potpisivanja ugovora: ''šta zna srce šta su milioni''
                ...ništa srce Lazo...gistro genge.
                Kratak je put od ljubljenja grba do celivanja gazdinih skuta kad obraza nemaš.
                Last edited by Wingwalker; 26-12-19, 13:13.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Ali šta Branko Lazić napravi od sebe...
                  kad se setim objave kod potpisivanja ugovora: ''šta zna srce šta su milioni''...ništa srce Lazo...gistro genge.
                  Kratak je put od ljubljenja grba do celivanja gazdinih skuta kad obraza nemaš.
                  Jedino što mene interesuje je Covicev rezon za ove poteze. Msm sjajan budžet, roster i nije išlo kako je planirano, šta je rezon za Stimca MJK i Puntera dok su ti Ojo Derick Faye na sisi? To je direktno bačeni 500k tek tako...
                  Ako je u predjasnjim raspravama bilo zaista malo toga da mu se zameri i držao sam mu stranu, ovde realno nema pokrića. Čak i da ostvari ciljeve, zaista mislim da ništa epohalno nije uspeti osvojiti ABA sa ovim parama, što bačeni što utrosenim na MJK BEZ PLEJA

                  Comment


                  • Daj te ljudi, vi jos trazite neku poentu?

                    Cekam samo da vidim tu tragikomediju u odbrani pnr Filipa i Stimca.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Daj te ljudi, vi jos trazite neku poentu?

                      Cekam samo da vidim tu tragikomediju u odbrani pnr Filipa i Stimca.
                      Pogledom ga sasekoh ko mačem....je njihov lajt motiv u odbrani pika uzet iz Borine pesme
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Daj te ljudi, vi jos trazite neku poentu?

                        Cekam samo da vidim tu tragikomediju u odbrani pnr Filipa i Stimca.
                        Za Odza je Oladzuvon licno.

                        Comment


                        • Nemojte u tim odbrambenim strahovanjima propustati Kuridzu. On nikad nije bio neki defanzivac i Faje je mnogo bolji od njega na tom polju. Kuridza bi u teoriji trebao biti bolji ofanzivno ali i tu bi ja sacekao da vidim prvo kako ce se snaci na pozornici sa jacim svetlima kao i sa Filipom kao saigracem

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Jedino što mene interesuje je Covicev rezon za ove poteze. Msm sjajan budžet, roster i nije išlo kako je planirano, šta je rezon za Stimca MJK i Puntera dok su ti Ojo Derick Faye na sisi? To je direktno bačeni 500k tek tako...
                            Ako je u predjasnjim raspravama bilo zaista malo toga da mu se zameri i držao sam mu stranu, ovde realno nema pokrića. Čak i da ostvari ciljeve, zaista mislim da ništa epohalno nije uspeti osvojiti ABA sa ovim parama, što bačeni što utrosenim na MJK BEZ PLEJA
                            Nema tu nikakvog rezona kad su pare u pitanju.Jednostavno je vrlo:kada imas mogucnosti da trosis nemilice a pritom da nikom ne odgovaras za iste,onda te izgleda boli ona stvar sta ce drugi da kazu.Nikad nisam imao toliko da bih mogao nekontrolisano da trosim.Ako ikad dodjem u takvu poziciju napisacu kako to izgleda odn.kakav je osecaj.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Pogledom ga sasekoh ko mačem....je njihov lajt motiv u odbrani pika uzet iz Borine pesme
                              Prosto, smanjimo ocekivanja. Nismo glavni favoriti za titule i to je to. Ko ima stomak neka gleda ko nema...u milosti i nemilosti smo jednog coveka.

                              Comment


                              • Lazić je đubre poltronsko.

                                Comment

                                Working...
                                X