Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Aha, vidi se po procentima.

    41.2 % sut za 3 u El. 8 na tabeli od svih igraca. Ma treba ga oterati kada nije najbolji

    Comment


    • Mo was here Mo was there Mo was everywhere

      Attached Files

      Comment


      • Otkacite igraca koji je vise doprineo osvajanju te ABA lige nego onaj zbog kojeg se sazivaju vanredne KZS.

        Terajte se bre u 3 lepe iako sam ovo najavio odavno ali srce je uvek moje jace od pameti. I ne zanima me sada sve price koje ce okaciti za Fayea napravili su mu mesto letos ali da na dan Bozica ga otkacis imate li malo pameti ili duse.

        Nadam se da DB i Mo nece naci klubove i da ce ostati do kraja ugovora u KkCz .
        Last edited by Šarac; 25-12-19, 16:10.

        Comment


        • Covic je jedno govno i picka. Mo hvala ti za sve! Jebem li vam mater Covici funjare!

          Comment






          • Comment


            • Kuridza za Fayea

              Stimsc za jeftinog Brauna

              I Punter za Nenadica.

              5 bekova, 5 centara...bahanalije cokija pudlice sa covekom iz sporta sto kaze znojavi.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Zamijeniti jadnog Moa za MJK to je glupost epkih razmijera a i sticem utisak sve je promijenjivo svako moze da ode ali FC3 nikako.

                Comment


                • Ma samo polako braco. Skotovi ce biti najureni govnjivom tojagom u Zeleznik, zajedno sa bivsom legendom kluba LeSrankom Lazicem.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Otkacite igraca koji je vise doprineo osvajanju te ABA lige nego onaj zbog kojeg se sazivaju vanredne KZS.

                    Terajte se bre u 3 lepe iako sam ovo najavio odavno ali srce je uvek moje jace od pameti. I ne zanima me sada sve price koje ce okaciti za Fayea napravili su mu mesto letos ali da na dan Bozica ga otkacis imate li malo pameti ili duse.

                    Nadam se da DB i Mo nece naci klubove i da ce ostati do kraja ugovora u KkCz .
                    POTPIS. Kevinom panteru se spominju 2-3 prosecne partije od prosle godine kao spasiteljske. Coveka koji je izginuo za CZ u prosloj sezoni i bio medju boljima + sasvim pristojna ova sezona otkacise na 1.
                    Sve kapiram (u stvari ne), ali da im je Mo smetao...
                    Mrsssssssssss
                    Da ne pominjem da bih ja kao laik cekao Derika, da se nekom na... m.me u polufinalu / finalu ABA.. Samo da to uradi, sve pare (nemam pojma koliko je to) koje su se potpisale bi se isplatile.
                    Last edited by Grof; 25-12-19, 17:16.

                    Comment


                    • Originally posted by Borca View Post
                      Mo was here Mo was there Mo was everywhere

                      I wish you were here... samo cemo to moci da pevamo... Nije mi u karakteru da psujem 'javno', ali ovo je jadno, da jadnije ne moze da bude...
                      U ovavim situacijama ni kucno vaspitanje, ni moralne / drustvene norme nemaju znacaj. Ja kapiram da stoka razume samo silu i otpor...

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Ma samo polako braco. Skotovi ce biti najureni govnjivom tojagom u Zeleznik, zajedno sa bivsom legendom kluba LeSrankom Lazicem.
                        Ja kapitena nisam kapirao, a ni postovao ni na vruncu (njegovom). Pun mi je q tih tupavih, a bitnih faca. 5 recenica se ne moze sklopiti, a da negde ne skripi, ali se zato drze predavanja i salju poruke, pa se onda to sto se izasralo (@ Seselj), polize... i u krug. Super si. Mlad, visok, jak, lep. Vole te glupacice... Mrsssss u Bgd na vodi

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Ja kapitena nisam kapirao, a ni postovao ni na vruncu (njegovom). Pun mi je q tih tupavih, a bitnih faca. 5 recenica se ne moze sklopiti, a da negde ne skripi, ali se zato drze predavanja i salju poruke, pa se onda to sto se izasralo (@ Seselj), polize... i u krug. Super si. Mlad, visok, jak, lep. Vole te glupacice... Mrsssss u Bgd na vodi
                          Onda ti je lakse. Ja sam se kleo u njega. Ne kao coveka (ne poznajem ga licno da bih sudio) vec kao kosarkasa koji je uvek ginuo za dres i kao jednog od najboljih defanzivaca EL tih godina. A onda je pojeo govno i sam sebi se posrao na glavu, posrao se po klubu i posrao se po nama navijacima koji mislimo drugacije. Nazalost, to ludilo se ne smiruje vec nastavlja sranjem po coveku koji je vise nego korektno odradio svoj ugovor i postao jedan od ljubimaca Zvezdasa. Svi smo mi Mo Faje...

                          Comment


                          • Nebojsa, imao si fore da prodas Lorenca Milanu (do pre 20 min) i da upotpunimo cirkus. Kako si to propustio, ili nisi?????????
                            PS koliko sam zapamtio transferi izmedju EL timova su bili do 18:00 danas

                            Comment


                            • Faje je morao ostati,takav borac takva energija,za mlitavog Derika pohvale sto je dobio nogu u dupe,jos Jovanovića na pozajmicu da date to bi bilo ok. . .ali Filip Zlatni je jedini koji mora da ostane izgleda!

                              Comment


                              • Ono na šta me asociraju postupci predsednika UO najbliže je sceni iz filma Kozara kada onaj Nemac oslepi od bombe i krene da po maglovitoj Kozari luta i udara glavom o drveće sa sve replikom Ćetnik, Ustaš Hilfe, hilfe... E tako i Nebojša, ne zna gde bije. Kapitenčina lazić će ispasti teško govno ako ne izađe pred medije i ne pokuša da brani Moa a kritikuje upravu.
                                (A znam da govno to neće učiniti jer mu nije kum u pitanju).
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X