Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takodje, epski zajeb Tomica je plan daBeron bude prva violina u napadu.

    Comment


    • Kako se taj epski zajeb manifestuje na rezultate u EL?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kakav post jbt, ciganima stvarno nista ne valja.
        Last edited by nine33; 25-12-19, 09:22.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Beron igra za sve pare njemu svaka cast ,to je igrac koji nije imao iskustva u EL a sasvim pristojno igra ,odlican je suter oko koga i treba da se vrti nasa spoljna linija.Takvos sutera htela bi svaka ozbiljna ekipa u EL ....to cete videti dogodine ....

          Comment


          • Beron je pre zvezde samo na Tv-u gledao EL.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Beron je pre zvezde samo na Tv-u gledao EL.
              a sada je jedan od najboljih šutera u El

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kada sa pravom kritikujete sve onda treba biti pošten i reći kako se Đenka šlepa na stare zasluge. Igra sezonu ispod očekivanja, i ako još ima vremena za ispravke, ali dosadašnji tok nikako ne može ući u pozitivnu ocenu.
                Nemoj tako, ne stoji tvrdnja. Istina ne pruža neke igre al Ivan9 lijepo objasni I jedan od glavnih razloga (nije jedini svakako). To što daje u odbrani je direktno prelomilo nekoliko utakmica.
                Ne može se za njega reći da ga neko nosi, neka svako od njih u odbrani bude max skoncentrisan u napadu ćemo lako.
                Što se centara tiče na žalost nisu sposobni da sami sebi stvore poene a Zo nasuprot zdravoj logici ne zna da vrti pik. Kako I zašto pojma nemam, ima ama baš sve da to radi na vrhunskom nivou + je iz USA gdje je to osnova košarke.
                Trebali smo dovesti nekog pleja koji bi razigrao ostatak ekipe, kapiram da mi je veći doprinos bolja igra centara i ostalih igrača po malo nego li poeni Puntera kog smo doveli.
                Predpostavljam da se ide na to da Punter i Stratos trpaju kad Zo I Beron izadju pa da imamo taj tempo u napadu bez žutih minuta al jebem li ga, run&gun nama nikad nije ležao pogotovo za titule još na gostujućim terenima.

                Comment


                • Da pozelimo dobrodošlicu novim igračima,da im pozelimo tri trofeja,zdravlje i sreću i sto manju minutazu Filipu. . .ja bi se zahvalio Oju,Jovanoviću i Deriku

                  Comment


                  • Pitam se koliko je Bajern platio za Šiška?baš me zammima. . .ne verujem iskreno da su to neke velike pare!

                    Comment


                    • Sve dzarajte i poturajte, ali Djenku ostavite na miru.
                      Tu niko nece rasturiti postovanje i respekt.
                      P. S.
                      @ivane, bravo za komentar.
                      Last edited by L a z a r; 25-12-19, 11:11.

                      Comment


                      • Covicu pederu!

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          a sada je jedan od najboljih šutera u El
                          Aha, vidi se po procentima.

                          Comment


                          • Zvezda precrtala Brauna i Fajea!

                            https://www.mozzartsport.com/kosarka...i-fajea/346047

                            Fajea mi žao.

                            Momak je uvek davao maksimum. Kod njega nije bilo malih i velikih utakmica.

                            Jedan od razloga njegove loše forme je i rotacija ove sezone.

                            Te daju šasnu Simaniću, te Deriku, pa Fajeu, pa pokušaju sa Davidovcem na 4...

                            Korisniji je igrač od Kuridže.

                            Hvala mu za prošlu sezonu! Kada se sve skupi i sabere možda je bio najkonstantniji prošle sezone.

                            Sve najbolje u nastavku karijere.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              ne sumnjam u odluku Blata ali nije ga Blat uzeo da bude plej već bek šuter
                              Odgovaram tebi, ali je komentar uopsten...
                              Ja verujem da ovde ima malo ljudi koji bolje znaju kosarku od NC-a (koji je u basketu desetine godina), da ne pominjemo Gavrilovica, Tomica, Radonju, ili Sakotu. Naravno, ajde da stavimo i Blata i ostale trenere.
                              To ipak ne sprecava mnoge da komentarisu i dele savete, pricaju kako treneri rade lose rotacije, nemaju akcije... To iskustvo, ili znanje takodje ne sprecava NC-a da pravi gluposti, po opste prihvacenom misljenju na forumima.
                              To dalje znaci da napisati - znas ti bolje od Blata u stvari ne znaci nista, jer naravno da ne znam(o), ali sam taj izraz je besmislen i svakako ne ti trebalo da obespravi nekoga da komentarise.
                              Mi imamo previse (verovatno ce neki da odu sada) igraca na koje se ceka. Ceka se D. Braun, ceka se Kuz, ceka se Gist (a nema beka za pnr), ceka se Djenka da proradi napadacki, ceka se Odzo da nauci da igra, ceka se Simanic da se 'obezobrazi', ceka se Stratos da ne bude povredjen. Mnogo njih se ceka. I sada dovodimo jos jednog koji isporucuje (napisah pre neki dan) 17% za 3, 39% za 2, oko 70% bacanja i 0.8 asistencija. Mi uz Djenku koga ne ide sut, dovodimo jos jednog, na istoj poziciji, koga isto tako ne ide, ali je losiji u odbrani. Super ako moze da kreira za sebe, imao je dobre brojke van EL... ali nama ne treba kreacija za sebe, vec kreacija za igrace na 5 i 4 sto bi, ako bi pocelo da prolazi, svakako dalo vise prostora suterima kojih imamo.
                              Tako da, kako ja u ovom trenutku vidim, od svih ovih izmena, jedino Stimac (za koga uopste ne mislim da je super centar) ako dodje i isljucivo samo ako menja Odza moze da bude neko poboljsanje.
                              Ali, ionako niko nije ocekivao da cemo dovesti pleja i 'ugusiti' od letos zategnutog (as per Danas).

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Zvezda precrtala Brauna i Fajea!

                                https://www.mozzartsport.com/kosarka...i-fajea/346047

                                Fajea mi žao.

                                Momak je uvek davao maksimum. Kod njega nije bilo malih i velikih utakmica.

                                Jedan od razloga njegove loše forme je i rotacija ove sezone.

                                Te daju šasnu Simaniću, te Deriku, pa Fajeu, pa pokušaju sa Davidovcem na 4...

                                Korisniji je igrač od Kuridže.

                                Hvala mu za prošlu sezonu! Kada se sve skupi i sabere možda je bio najkonstantniji prošle sezone.

                                Sve najbolje u nastavku karijere.
                                Takodje. Mozda ce MJK da doprinese nesto vise u napadu, ali sto neko napisa, lagano cemo da i u odbrani krenemo ka zacelju EL liste.

                                Comment

                                Working...
                                X