Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Šarac" , jesi li upucen u to kakva je situacija sa Stefanom Lazarevicem? poceo je da igra u ovom kolu.

    Comment


    • Originally posted by Sir Oliver View Post
      "Šarac" , jesi li upucen u to kakva je situacija sa Stefanom Lazarevicem? poceo je da igra u ovom kolu.
      Nikad nisam cenio tog igrača. Potpuno neupotrebljiv na jednoj strani terena. Jeremić je James Naismith za njega.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Sir Oliver View Post
        "Šarac" , jesi li upucen u to kakva je situacija sa Stefanom Lazarevicem? poceo je da igra u ovom kolu.
        Nisam ispratio poslednju utakmicu sa Krkom, bilo je najava da ce uci u 12. Ako je zaigrao, znaci da je 100 % fit, a sada u kakvoj je formi i sta se moze ocekivati od igraca koji jos malo pa dve godine bio bez kosarke vreme ce pokazati.

        Comment


        • Igrao je sa Lazarevic utakmicu Krkom, usao i odigrao par minuta posle izasao i nije se vracao.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Evo da sada pitas forumase ovde na kom % suta za 3 je Beron u EL ( bez da gledaju zvanicnu statistiku) dobio bi odgovor da je negde oko 30 % , da ne moze okean da pogodi, da je EL visi nivo za njega, a on sutira 41.2 %.!!!!
            Ovo bi odgovorio valjda Filip Višnjić, ne znam ko drugi.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Ovo bi odgovorio valjda Filip Višnjić, ne znam ko drugi.
              Bilo je "strucnih" komenatara da ne moze da izadje iz bloka, da sutira preko ruke, nije dzabe toliko godina igrao EC, EL je za njega ipak visi nivo itd.

              Comment


              • Bilo je strucnih komentara o playbook-u, kako je Danga zavrsio karijeru ili pak da je Markovic done deal...ima svega po netu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Jel izasla utakmica protiv Oliya?

                  Comment


                  • Pudlica je totalno poludela, stavio danas za sutra 350e carter...za Kazanj..da mi neko kaze da cela uprava radi, za mene, za dz, platio bih da ne rade
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da je pleja doveo, niko ništa ne bi mogao da mu kaže. Ovako se na opasan rizik sveo al Covke voli kad nije lako izgleda.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Djenka u Himkiju 45 % za tri u dve EL sezone , Djenka kod nas u 15 kolu pogodi prvu trojku, 5% sut za tri. Mislite o tome.
                        .
                        Nije tesko, u Himkiju je sav fokus odbrane padao na Sveda, i Djenka je sutirao rasterecenije nego u Zvezdi, gde nemamo izgradjene napade, a tu je svakom suteru teze da konstantno cilja preko ruke.

                        Comment


                        • tek ce Djenka da udje u formu ...ako neko od stranaca ima kredit on ga ima!!!

                          Comment


                          • Kada sa pravom kritikujete sve onda treba biti pošten i reći kako se Đenka šlepa na stare zasluge. Igra sezonu ispod očekivanja, i ako još ima vremena za ispravke, ali dosadašnji tok nikako ne može ući u pozitivnu ocenu.

                            Comment


                            • Naravno da se slepa Dzenkins na stare zasluge ali treba biti posten i reci da on najvise vremena provodi sa Filipom u igri. Koji em sto je najgori igrac EL em kvari sve cifre saigraca. Dzenkins je pre par kola imao(mrzi me sad da gledam cifre) -35 (+/-) koeficijent a od toga je Dzenkins + Filip + 3 nasumicna kosarkasa = -34 a Dzenkins i 4 nasumicna kosarkasa = -1
                              Tako dok se najbolji plej KKCZ ne odstrani iz ekipe ne mozemo suditi nikome. Taj Dzenkins kad je Filip na terenu mora da se rve sa dvojicom protivnickih igraca jer ni jedan trener nije lud sa cuva Filipa. Covek je najgori suter EL i njegov cuvar uvek ima pametnija posla da udvaja druge igrace. Tako i ekipni sut iz igre pada za 15-20%(sto je stravican procenat) sve dok je Filip u igri. Da ne pominjem sto i protivnicki procenti suta skacu jer naravno Filip odbranu igra kao imenjak mu Filip Visnjic pa je od protivnika uvek neko sam jer je tesko braniti 4 vs 5.
                              Suludo je kada svi(navijaci bar 99%, strucni stab, sam Sakota je kad je dosao rekao da mu fali plej i kreator) vide da ti treba neki plej koji je u stanju da probije i odigra ili pik ili da povratni pas mi dovedemo beka koji je crna rupa za povratni pas, krilnog centra i centra. Dovedemo Stimca i otpustimo Odza koji ga je ponistio kao taksenu marku u medjusobnom duelu pre samo mesec, dva.
                              Ja uopste ne vidim poentu dovodjenja ovog Kevina jer problemi sa centrima i krilnim centrima ostaju. Ako vec ne dovodimo pleja koji saradjuje sa centrima onda bolje da otpustimo i Gista i Kuzmica i Odza i Fajea i Simanica (rekao bi i Stimca jer je i on vecinom zavisio od pik igre ali da sacekam prvo par utakmica) jer oni ne mogu sami da stvore poziciju. Suludo je ponasanje kada u ekipi imas pola ekipe koja bi mnogo bolje igrala sa plejom koji ume pik da igra a ti dovedes beka sutera PF i C. Sveega mi bolje da su Pota doveli umesto sve ove trojice(a da se zna da nemam nikakvo pohvalno misljenje o Potu)
                              Last edited by Ivan9; 25-12-19, 07:42.

                              Comment


                              • Eto nama i Pantera i Stimca od danas a otisao Nenadic ovo postaje cirkus Kolorado ....Terajte tog Derika ,Jovanovica ,Oja i Filipa ..pa da zatvaramo radnju i da konacno znamo u kom sastavu nastupamo

                                Comment

                                Working...
                                X