Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Muka mi je vise bilo sta pisati u vezi KKCZ, ali jos par reci o ovom defektu iz ove sezone. Prvo da dodam ovo u vezi Radonje i zadnjih napada...ajde i to da progutam, ali kao Sakota zna i to je poboljsao..Sakotu sad da nadjes na ulici ne bi znao cetiri akcije da kaze...

    Dalje, ozbiljni klubovi izvade Ivanovica iz ugovora i dovedu, neozbiljni vade iz penzije..

    Punter je bek, znaci sad imate Dzenkins, Lazic, Dobric, Beron i PAnter 5BEKOVA hehehe..Jos niko nije otisao sem Nenadica,..Trenutno imamo mislim 10 stranaca...jezivo...

    Iskreno se nadam da ce Zenit, Buducnost i Bayern dobiti mec, tj najvise bi voleo da izgubimo svaki...toliko je ovaj klub otisao u qrac da je to jezivo.....

    Filip izdominirao kao na prvoj utakmici PO protiv partizana i domah naslovi, racuna se +- protiv Primorske..Iskreno se nadam da cemo izduvati qrac ove godine ako ostane kepec...

    Na sve to dovedu stimaru koji je visoka verzija covica..dace on koseve, lupace se o grudi ali odbraniti nece nista kao i Punter...od najbolje odbrane EL doci cemo vrlo brzo do najgore..

    Dva poraza pre NG i onda Dejov samar na ovaj Frankestajn od tima..nisam hteo da pisem, ali ko ga jbe..idem danas da ''gledam'' Zvezdu u Rusiju...i to je to...ko ima stomak za ova sranja svaka cast...
    E jebem mu misa Losmi.Bas ga pretera sa ovom zeljom da izgubimo sve tri utakmice u sledecih 10 dana.Previse je iako si bas revoltiran potezima NC.

    Comment


    • Prvo i osnovno kad pises sa mnom o kosarci, moras biti u nirvani...da se opustis i uzivas. Punther je moj igrac odavno, jos od Rose iz Poljske, ubica strelac, skorer koji kreira sebi, drugima ni za leka, ima osecaj da ukrade loptu i cesto zavrsi sam u kontri ali odbrana tanka. On i jeste za timove tipa AEK i Saloov Virtus...u Oly je dosao u ekipu u kojoj se zna red i on ako ne bude igrao 25-30m po mecu od njega nema nista. On mora da ima lopte, ali ne kao plej vec kao ubica koji gleda kos. Nije on los igrac, ali nama je trebao plej..ne jos jedan bek...

      Kontam da treba kreacija al to mesto je imao Djenka, pa sto on onda ostaje a mora da idu neki igraci koji nisu mnogo krivi...U svakom slucaju on dolazi na Djenkino mesto kreativca sa mesta dva, posto je Djenka americki Lazic...

      Stimac je imao srece da radi tad sa Dejom i da udje u 8 sa onom ekipom..od samo tri stranca npr..bukvalno na celo da ga istetovira..Stimara zna kosarke, ali def je uzasan..licno bih pre otpustio Kuzmica nego Odza..posto Kuzmic i ne moze da igra ozbiljnu kosarku duze od 10minuta...Odzo kad dodje vreme moze da pravi nesto u ABA F4...

      Prosle godine ste svi slavili jednu partiju gnoma, a gde su partije Odza? RESETOVAO JE GOGU na sitne cinioce i to nikom nista..ali gnom odigra jedan mec i ostale u garbidz tajmu i on junak..doneo EL Zvezdi po toj logici je KC River bio MVP finala..sto se mmmmmmmmajstoor ne bi slozio....


      Uz to da dodam da je Djedovic poceo da igra, Huestis isto, ali poceo je trening i DJ Braj tako da ce nas tim biti kompletan u Beogradu...pa cemo videti Sakotu.. ))) no problemo...
      Last edited by LosmiSK; 24-12-19, 13:22.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by uriah heep View Post
        E jebem mu misa Losmi.Bas ga pretera sa ovom zeljom da izgubimo sve tri utakmice u sledecih 10 dana.Previse je iako si bas revoltiran potezima NC.
        Nije brale, posle kise ide sunce...bolje kisa sad a na kraju sunce..za nase dobro. Ljudi navijaju za Zvezdu zbog trofeja, da nije tako oko Hobbita se ne bi prepirali. Nisu dzabe nasi junaci imali parolu ''Bolje grob nego rob''.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Jucerasnja utakmica tesko da smo i na 50 % bili sa energijom. Sem mucenog Kuridze koji nije znao gde da trci i gde bije.

          @losmisk

          3 stranca odlaze ali ajde vazno je da ti brojis koliko ce biti stranaca,

          Stimara kod Radonje, to je srce zna Radonja koga potpisuje

          Stimara kod Sakote nema pojma, vreca sala. A kod Radonje je bio vise nego smesan osim protiv Cedevite u finalu. Od kako je otisao iz KKCZ te sezone, covek zaradio para kao nikada u zivotu i gde god igrao imao dobre brojke.
          Kakva je vezara Obradovic sto ga uzeo za 3 meseca, kakva je vezara Blat sto je uzeo Pantera za prvu opciju na beka.


          Ako mislis na trenera IVanovica HAHAHAH pa covek dobio otkaz u nikad mocnijem Besiktasu. Bas je izasao iz ugovora.
          Štimara je zaista napredovao ali i dalje mu teško izvući flis ispod patika kada skoči.
          Što se tiče Pantera, ne sumnjam u odluku Blata ali nije ga Blat uzeo da bude plej već bek šuter a kod nas ga hoće na mestu pleja. Istina je da smo na utakmici delovali kao da su ih puškom naterali u dvoranu.
          P.S. Imaćemo stanovitih problema da shvatimo ko je kevin panter a ko Kevin Panter.
          Nadam se da neće otići Gist, a ukoliko je on jedan od trojice koji su na izlaznim vratima, definitivno bi bio dokaz kako N.Č. sam uništava klub.
          Last edited by nebitan; 24-12-19, 13:29.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Dobar je Punter skorer tu nema velikih problema oko toga. Sad videh da je igrao i za Lavrio kad su bili meni jako simpaticni neko tu vreme kad je tamo bio Keselj, mozda nesto malo kasnije...Nema, statistika ne laze, covek je klasican skorer i ubica. Takvim igracima treba prostora, mislim da on ne moze na jedan nikako. On je covek koji zna da izlazi iz blokova, da napada u tim omentima i da loptu prima vec oko linije tri poena. Zato mi je to malo cudno, nekako mi deluje da ce Dobric tu fasovati najvise.

            Malo mi je nelogicno on i Beron ili pak zele da takav tip igraca imaju 40m u igri. Punter i Stimac ce sigurno doneti energiju, i Punter se lozi samo tako i ako bude dobre atmosfere covek ce kidati.

            Mane su mu pre svega odbrana jedan na jedan, u prostoru nije los. Zna da zabaguje da uzima teske suteve i da iskomplikuje prosto a i nije neko ko ce produziti loptu dalje, nije bas skretnicar.

            Na Stimca i Kuridzu su isli na poene sa niskog posta, tkz zidanje koje Odzo videli smo ne zna, Jovanovic vidi samo kos, dok Kuridza moze sa mestacetiri npr da napadne zidanjem sto nismo imali kod Simane, Faye i Brauna...

            Mislim da je to neka ideja da se dobje da kazem na kreaciji sopstvenih poena i srcanosti, sto nam je falilo kod nekih igraca koji ce otici.Stmac ce loziti masu, Punter isto ako ga krene zapalice Pionir i tu dobijamo sigurno na energicosti tima posebno kad igramo kod kuce...Kuridza ce da radi posao, ali iz drugog plana i on upgrade na Fayea za ono sto nama treba, ne treba nam jos jedan pucac nego neko dole da zida malo. Stimac ce nam doneti poene dole, ali nece plasiti igrace dole kao Odzo ali ima iskustva dosta...

            Punter je upgrade napadacki naspram Dzenkinsa i donece poene kad bude zaplo u napadu tj izmisljace poene nesto kao Beron ako se snadje u timu..kazem njemu treba prostora..nije neko ko samo ceka loptu na nekom spot up sutu.

            To je nesto ozbiljno napisano od mene za ova tri igraca, sigurno je upgrade za ovaj tim. Igraci nisu bas level EL ali ce nam doneti neke stvari koje sad nemamo.

            Ovim igracima treba vremena, narocito Punteru i Kuridzi. Kazem za njih dvoje zbog toga sto Kuridzi prvi put dolazi u jak klub a Punter zato sto tek treba da zauzme svoje mesto i poziciju u timu. Treba da steknu poverenje publike ali i saigraca.

            Eto, nesto sto znam o ovim igracima i sto mislim da ce doneti +- KKCZ...svakako mislim da nisu losa resenja, ali def cemo malo otupeti, ali napadacki cemo dobiti dosta vise.

            Ovo je sto stvarno mislim o pojacanjima, na kraj toga sto nismo dobili pleja, mada nje nuzno da ce ovo ispasti lose...
            Last edited by LosmiSK; 24-12-19, 14:01.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Štimara je zaista napredovao ali i dalje mu teško izvući flis ispod patika kada skoči.
              Što se tiče Pantera, ne sumnjam u odluku Blata ali nije ga Blat uzeo da bude plej već bek šuter a kod nas ga hoće na mestu pleja. Istina je da smo na utakmici delovali kao da su ih puškom naterali u dvoranu.
              P.S. Imaćemo stanovitih problema da shvatimo ko je kevin panter a ko Kevin Panter.
              Nadam se da neće otići Gist, a ukoliko je on jedan od trojice koji su na izlaznim vratima, definitivno bi bio dokaz kako N.Č. sam uništava klub.
              Pa ko kaze da je play? Pa ja sam i banovan na RSBu bas iz razloga sto sam optuzio moderaciju da namerno pisu o neophodnosti kombo beka i da su jos tada poceli da pripremaju zvezdasku javnost da nam nije potreban play jer imamo najboljeg domaceg dostupnog nego da nam treba suter.

              Moj ban je onda opravdan jer sam otkrio istinu jos tada, koja je i potvrdjena vec danas potpisom Pantera.


              DB I FAYE su na izlaznim vratima, OJO vec dve nedelje je isto, mada ne bi me cudilo i da se zaradi jedno 800 k eur sa odlaskom Gista u neki klub koji je spreman da mu plati ostatak njegovog ugovora.

              Ovo bi se prikazalo kao velika zarada, nemogucnost da isplatimo igrace jer nam je budzt projektovan.

              Dovodjenjem dva srpska igraca i oprastanjem od 4 svodis ekipu na vecinsku sa nasim pasosom jer oni znaju sta je KKCZ , pokazali smo mnogo puta do sada da domaci igrac srce ostavjaju na teren, stranci samo za pare bla bla bla itd.
              Last edited by Šarac; 24-12-19, 14:02.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Dobar je Punter skorer
                ...
                Nema, statistika ne laze, covek je klasican skorer i ubica.
                ....
                Punter je upgrade napadacki naspram Dzenkinsa
                ...
                sigurno je upgrade za ovaj tim.
                ...
                Ovim igracima treba vremena, narocito Punteru i Kuridzi.
                .
                Pa za ovog si se sprdao dok je igrao u Virtusu, samo jer je bio kod Saleta. Sad si promenio pricu?

                Comment


                • Aли отпустити Фајеа, па тај човек је лав!
                  Један од најготивнијих играча а и најбољих играча са почетка сезоне. Која хладнокрвност онда кад се фенер враћао резултатски, како је само бранио оног Брукса који као да је попио креатин и мислио да ће да га угура у кош. Доћи ће Мо на своје за разлику од Оџа ДБ и Гиста.
                  MO was here, Mo was there...

                  Comment


                  • Pa jel odluceno ko ce biti otpusten?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pa za ovog si se sprdao dok je igrao u Virtusu, samo jer je bio kod Saleta. Sad si promenio pricu?
                      Trebali bi da te zovu Mmmmajstor Tarot...

                      Pa covek je klasican skorer, ne znam sta hoces da kazes..narodski receno divljak..zato verovatno nije prosao bas dobro u Oliju. Sakota je radio sa njim pa zna, doduse nije radio celu sezonu ali opet. Covek se probio, ima sigurnu neku manu posto ga niko nije zadrzao duze od sezone.

                      Kazem kakav je igrac, ako trazis jednu rec onda je to skorer. Kod Sala mnogi igraci izgledaju lose..nepropznatljivo, stavise kad stavis najboljeg centra sveta na cetvorku...dalje je glupo diskutovati i ako ga bas postujem...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Pa ko kaze da je play? Pa ja sam i banovan na RSBu bas iz razloga sto sam optuzio moderaciju da namerno pisu o neophodnosti kombo beka i da su jos tada poceli da pripremaju zvezdasku javnost da nam nije potreban play jer imamo najboljeg domaceg dostupnog nego da nam treba suter.

                        Moj ban je onda opravdan jer sam otkrio istinu jos tada, koja je i potvrdjena vec danas potpisom Pantera.


                        DB I FAYE su na izlaznim vratima, OJO vec dve nedelje je isto, mada ne bi me cudilo i da se zaradi jedno 800 k eur sa odlaskom Gista u neki klub koji je spreman da mu plati ostatak njegovog ugovora.

                        Ovo bi se prikazalo kao velika zarada, nemogucnost da isplatimo igrace jer nam je budzt projektovan.

                        Dovodjenjem dva srpska igraca i oprastanjem od 4 svodis ekipu na vecinsku sa nasim pasosom jer oni znaju sta je KKCZ , pokazali smo mnogo puta do sada da domaci igrac srce ostavjaju na teren, stranci samo za pare bla bla bla itd.
                        To bi tako bilo u stilu Nebojse Covica, nema veze sto bi ostali bez igraca na 5 koji moze (i to dobro) da igra odbranu od pick and roll-a i da nam bar neku sansu da odbranom probamo da osvojimo nesto.

                        Logicni koraci posle dolaska Stimca i Punter-a bi bili Stimac in Ojo out, Punter in Filip Covic out, ali videli smo ko je sinoc od spoljne linije imao najmanju minutazu (0:55 da budem precizniji) bez obzira sto je napravio par gresaka kad je usao u igru. Drugi prave dvocifren broj istih pa je minutaza zagarantovana.
                        Bojim se da je realnost koja ce se desiti Stimac in Gist out (mozda i Ojo ali to nije ni bitno), Punter in Dobric out.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Trebali bi da te zovu Mmmmajstor Tarot...

                          Pa covek je klasican skorer, ne znam sta hoces da kazes..narodski receno divljak..zato verovatno nije prosao bas dobro u Oliju. Sakota je radio sa njim pa zna, doduse nije radio celu sezonu ali opet. Covek se probio, ima sigurnu neku manu posto ga niko nije zadrzao duze od sezone.

                          Kazem kakav je igrac, ako trazis jednu rec onda je to skorer. Kod Sala mnogi igraci izgledaju lose..nepropznatljivo, stavise kad stavis najboljeg centra sveta na cetvorku...dalje je glupo diskutovati i ako ga bas postujem...
                          Deluje da si ga prilicno nahvalio....a onomad ga zesce ocrnio, kao i sve koje igraju u Virtusu. Jokic je igrao i na 5ici pa bio podjednako neprepoznatljiv, kao i prva 2 meseca u NBA kod Malouna....btw. ovo ti nije tema za to.

                          Punter ima smisla jedino ako Djenka ode. U suprotnom - ne razumem.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Deluje da si ga prilicno nahvalio....a onomad ga zesce ocrnio, kao i sve koje igraju u Virtusu. Jokic je igrao i na 5ici pa bio podjednako neprepoznatljiv, kao i prva 2 meseca u NBA kod Malouna....btw. ovo ti nije tema za to.

                            Punter ima smisla jedino ako Djenka ode. U suprotnom - ne razumem.
                            Definitivno si pogodio. Mada sumnjam u to. Tamo gde ima tu i preliva....eto, napisao sam, pogodio si nesto...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              To bi tako bilo u stilu Nebojse Covica, nema veze sto bi ostali bez igraca na 5 koji moze (i to dobro) da igra odbranu od pick and roll-a i da nam bar neku sansu da odbranom probamo da osvojimo nesto.

                              Logicni koraci posle dolaska Stimca i Punter-a bi bili Stimac in Ojo out, Punter in Filip Covic out, ali videli smo ko je sinoc od spoljne linije imao najmanju minutazu (0:55 da budem precizniji) bez obzira sto je napravio par gresaka kad je usao u igru. Drugi prave dvocifren broj istih pa je minutaza zagarantovana.
                              Bojim se da je realnost koja ce se desiti Stimac in Gist out (mozda i Ojo ali to nije ni bitno), Punter in Dobric out.

                              Kakve veze imaju pozicije Dobrica i FC3?

                              Dobric koliko god ga mi svi voleli ne moze se pohvaliti nekim kvalitetnim partijama ove ssezone, bilo u napadu ili odbrani.

                              Panter ne moze biti in a FC3 out jer nikakve veze nemaju. Mogao si napisati Kuridza in Covic out.

                              Ja pisem odavno, FC3 ce ostati u timu da ne znam sta da se desi.

                              Samo je pitanje da li ce doci do masovnih sece sezonskih, masovnih demonstracija ispred skupstine grada, demonstracija na kalemegdanu ili masovnog histerisanja po forumima. Rezultat je isti.

                              Naslov u Blicu ti sve govori svi smo filip filip je nas.

                              To su sve poltroni, danas jure kineze po kineskoj pijaci da potvrde da nam PreCednik zna kineski, iza stoje trzisni inspektori i cik pokusaj da ne potvrdis da mu je izogovor kao da je rodjen na 1 km od kineskog zida. I vi bi sada da neko na KZS postavi pitanje Shakoti zasto smo doveli beka sutera a treba nam organizator. ili je sjajna partija protiv amatera ucvrstila tu poziciju . Kakve god partije da pruzi on tu ostaje. Svi ostali neka gule kolena.

                              Comment


                              • Đenka neće otići sigurno.

                                Mislim da će on mnogo vremena provoditi i na kecu.

                                Dobri će najverovatnije izvisiti.

                                Comment

                                Working...
                                X