Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @viktor
    Upravo je to sto je najgore, dva ovna na brvnu.
    Verovatno je onaj jucerasnji pokusaj kzs bio namera da se nesto pokusa I napravi neki iskorak ka smirivanju strasti.
    Kao porodican covek, pretpostavljam, a i znam, kako bi trebalo sacuvati istu,a zvezda nam je, bar se nadam, svima ovde deo porodice.
    Svi moramo biti razumni i spusti nivo tvrdoglavosti i bahatosti.
    Last edited by L a z a r; 23-12-19, 13:03.

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Vidjeniji navijaci ? oni su bitniji od mene tebe ili nekog treceg .....Nema tu dogovora ,samo neka radi u korist kluba i makne sina ,da dovede krstenog pleja i neka igraju momci i daju sve od sebe za bolji rezultat nego do sada ...pre svega u Aba ..to je jedino moguce resenje !
      Potpis za upis od prvog do poslednjeg slova.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Post je citat, a ime autora je iznad posta.
        Izvini nisam vidio odnosno obraćao pažnju, moja greška.

        Comment


        • Kakva navala botova.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            @viktor
            Upravo je to sto je najgore, dva ovna na brvnu.
            Verovatno je onaj jucerasnji pokusaj kzs bio namera da se nesto pokusa I napravi neki iskorak ka smirivanju strasti.
            Kao porodican covek, pretpostavljam, a i znam, kako bi trebalo sacuvati istu,a zvezda nam je, bar se nadam, svima ovde deo porodice.
            Svi moramo biti razumni i spusti nivo tvrdoglavosti i bahatosti.
            Pa kako se tebi činila KZS? Onako, jesu li strasti smirene? Umjesto PG mi još jednog Stratos wannabe igrača na SG bez ikakve kreacije (problem p&r igre ne rešavamo, Dobric će nam stajati ko fikus).
            Onda šlag na sve, mole da se ne zviždi inače... Radikalizacija!
            Sve gore od goreg i ako na sve ovo dodju I porazi... Moraćemo svaki dan listati Kronosove gifove ovde a nećemo do toga da dodje

            Comment


            • Kako je krenulo to nam ne gine.@viktor
              Ganac, sta je po tebi, kao razumnom coveku, ispravno ciniti? Sta je alternativa?
              Dekkard na koga mislis kada kazes botovi?

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Buraz, bukvalno si kopirao tudj post bez potpisa. Jedino ako je u originalu tvoj potpuno isti napisan na nekom drugom forumu pa te Kronos citirao bez navođenja.
                Jesam kopirao sam post i mislim da nisam nikakvu gresku napravio . Covek je rekao sve od A do S .

                Comment


                • Zadnji je momenat da se pristup ABA utakmicama digne na maksimum i krene sa popravljanjem stete koje je do sada ucinjena (pre svega na utakmicama sa Krkom i Zadrom). Prva 3 na tabeli imaju 3 poraza, 6-ti na tabeli Mornar ima 5 poraza, a ima 10 utakmica do kraja (mi i Primorska imamo 11). Naredne 2 utakmice bi mogle da odrede koliko smo udaljeni od plej-ofa i neke od 4 pozicije u istom.

                  Comment


                  • Хоће ли Јагодић бити у саставу вечерас?
                    Требали би да одморимо носиоце, Приморска изгубила све главне играче комотно ово можемо да играмо на пола гаса.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a R View Post
                      Kako je krenulo to nam ne gine.@viktor
                      Ganac, sta je po tebi, kao razumnom coveku, ispravno ciniti? Sta je alternativa?
                      Dekkard na koga mislis kada kazes botovi?
                      Ako misliš na rešenje problema u KK CZv i razrešenja na obostrano zadovoljstvo, teško je naći pravi odgovor a meni se čini da je jedno od rešenja "solomonsko rešenje". Na kraju tim rešenjem neće ni jedna strana biti u potpunosti zadovoljna ali ni nezadovoljna.

                      Da ne okolišim kao kiša oko Kragujevca: Rešenje prihvatljivo za porodicu Čović jeste da Filip i dalje bude u konkurenciji za sastav i ja se slažem sa tim delom ali uz dodatak da se mora dovesti plej (ili opet po Nebojši) kombo 1/2, na taj način bi se umanjila minutaža Filipu ali ne potpuno, i značajno umanjila šteta po klub izražena rezultatski Filipovom igrom.

                      Navijači bi dobili jaču plejmejkersku liniju, maksimlno moguće sklanjanje Filipa a Nebojša bi sačuvao svoje dostojanstvo ostajanjem Filipa u rosteru. Za sve ovo je potrebno smo malo realnosti i skromnosti kod N.Č. i želje za razrešenjem situacije jer još je moguće još taj čvor nije Gordijev.

                      P.S. u suprotnom ova sezona sigurno odlazi u nepovrat i izgubljena je a na kraju sezone nas čeka bolan razvod i dolazak nekog političara iz vladajuće garniture (ako bude Điki ne brinem puno).

                      Ono što je takođe problem su naši međunavijački odnosi, semenkri i grupa nisu jedinstvenog stava oko svih pitanja dok je kod komšija tu u pitanju jednoglasje. u ovom slučaju sa Filipom bi bila značajna njihova podrška i njihov glas. Naravno da mislim da do njihovog oglašavanja neće doći (Šarac lepo objasnio) ali tu gubi samo Zvezda.
                      Last edited by nebitan; 23-12-19, 14:18.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Dekkard na koga mislis kada kazes botovi?
                        Na ove što su naprasno otkrili ovaj forum i došli da nam podele jedinu i ružnu istinu o KK CZ, da nas izvedu iz mraka u kojem se mi nalazimo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Na ove što su naprasno otkrili ovaj forum i došli da nam podele jedinu i ružnu istinu o KK CZ, da nas izvedu iz mraka u kojem se mi nalazimo.
                          Dekki tii misliš da su po zadatku tu da menjaju mišljenje nama?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • N. Covic je sve samo ne glup covek, jer ne bi bio to sto jeste u protivnom. Zato sam siguran da uvidja situaciju, ali my je, verovatno, zbog ega ili neceg slicnog potrebno malo prostora (otvaranje obruca) da napravi potez u interestu svih nas.
                            Plasi me da sve ovo ne ode predaleko I da nece biti moguce ispraviti gluposti, a mogli smo.
                            PS
                            Hvala na odgovoru deki i ganac.
                            Last edited by L a z a r; 23-12-19, 14:47.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Dekki tii misliš da su po zadatku tu da menjaju mišljenje nama?
                              Mjok, ne nužno nama, mi svi imamo manje ili više utemeljene stavove, više ljudima koji samo čitaju forum.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ne vidim razloga zašto bi ikog sprečavali da pišu ako je upis u skladu sa pravilima foruma i na pravoj temi (kao što ovih par upisa nisu.
                                Da li je neko juče registrovan ili pre deset godina nije bitno (bar meni).
                                Nemojmo da budemo kao drugi forumi i da gajimo neki nakaradni elitizam zasnovan na nekakvoj podobnosti da bi uopšte mogao da piše a na paleti foruma ima ih na oba kraja koliko ti duša želi, samo je malo foruma u kojima se poštuje drugačije mišljenje.
                                Upravo tako.

                                Tu smo mi moderatori da vidimo ko je klon a ko nije.

                                Nema potrebe da neko drugi gubi vreme na takve stvari.

                                I Marko je u sastavu večeras.

                                Comment

                                Working...
                                X