Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Филип Човић је одиграо 12 мечева у ЕЛ и у 2 је забележио солидне бројке и индекс корисности 16 (гостовање Алби) и 12 (гостовање ЦСКА)
    Оно што је мени запало за око јесте да је пред домаћом публиком одиграо 5 утакмица и забележио следећи учинак:

    Минути: 12,2 по мечу
    Шут за 2: 0/4
    Шут за 3: 0/5
    Слободна бацања: /
    Укупно: 0/9 из игре

    На 2 меча чак није ни узимао шутеве и заправо је на њима и имао позитиван индексни учинак од 1 (словима: ЈЕДНОГ) индексног поена!

    Comment


    • Verovatno ste primetili (ko je bio u Areni): u trenutku izlaska Filipa iz igre i salve zvizduka, pesma Delija se odjednom naglo pojacala. Ja se, ali iskreno, plasim reakcije na sledecoj utakmici. Ali stvarno. Sprega Covic-Delije definitivno postoji. NAdam se da sva ova euforija nece izazvati neke negativne posledice po realne navijace. Uvek se zvizdalo igracima koji ne prikazuju ono sto se od njih ocekuje. U ovom slucaju vrag je odneo salu. Nadam se da me razumete. Prosle godine sam (ja se retko oglasavam, ali uzivam da citam ovaj forum) par puta pokusao da branim Filima od LosmiSK, ali ove godine stvarno nemam argumenata. Na zalost, cini mi se da je Coviceva (N) sujeta mnogo veca od svih nas i da sve ovo ne vodi ka dobrom. Nema sanse da se zvizdanje smiri na sledec-oj(im) utakmic-i(ama). Sta ce proisteci iz toga...

      Comment


      • Originally posted by majobab View Post
        Verovatno ste primetili (ko je bio u Areni): u trenutku izlaska Filipa iz igre i salve zvizduka, pesma Delija se odjednom naglo pojacala. Ja se, ali iskreno, plasim reakcije na sledecoj utakmici. Ali stvarno. Sprega Covic-Delije definitivno postoji. NAdam se da sva ova euforija nece izazvati neke negativne posledice po realne navijace. Uvek se zvizdalo igracima koji ne prikazuju ono sto se od njih ocekuje. U ovom slucaju vrag je odneo salu. Nadam se da me razumete. Prosle godine sam (ja se retko oglasavam, ali uzivam da citam ovaj forum) par puta pokusao da branim Filima od LosmiSK, ali ove godine stvarno nemam argumenata. Na zalost, cini mi se da je Coviceva (N) sujeta mnogo veca od svih nas i da sve ovo ne vodi ka dobrom. Nema sanse da se zvizdanje smiri na sledec-oj(im) utakmic-i(ama). Sta ce proisteci iz toga...


        Kakvu spregu ti tu vidis? Ocekujes da Delije stanu na stranu Covica u borbi protiv semenkara/zvizdaca/mamojebaca? Onih istih malopre kvalifikovanih koji su im jebali mater i to svih 17.000 u areni posle poraza od Olija za ulazak u top 8, onih istih koji su imali jebali mater za Omica, onih istih koji su im zvizdali za vredjanje Kalinica? Ocekujes da oni sada to zaborave i predju na stranu u borbi protiv Covica ? Ili da stanu na stranu Covica koji ih je prevario kod ulaska u FK na mesto prvog coveka umesto KOKEZE, da stanu na njegovu stranu a on je nahuskao navijace u utakmici protiv Olimpijakosa da zajebemo bratstvo i da nas zabole za bracu vazna je pobeda, da daju podrsku njemu koji im je obecao da Omic sigurno nece doci ali ga ipak potpise u minut do 12, od milion igraca na ovoj planeti. Pa imao je iza sebe ove iste zvizdace koji su mu govorili bravo gazda, jebi ultra kopase.
        Sto kazu delije gde su zvizdaci bili prosle godine , kada je taj isti pobedio groblje svojim igrama, i futuru, tada nije bilo nepotizma, nego je bilo izadji mala, i milo siptare! Da ne sirim pricu.

        Da ne prenosim stavove sa njihovog foruma, otidi i procitaj upise. Mnogo zzrelo i istinito pisanje njihovog glavnog ( imam pravo na svoj stav i milsljenje, bez obzira na moje licne (ne) simpatije prema grupi. Mogu oni sto sta da ucine ali imaju jako bitnu poentu. Zaigrali su se i jedni i drugi, i Covic koji je stvorio tzv kosarkaske navijace , oni isti koji se groze fudbalskih navijaca, mahom obrazovani ljudi u nekim kasnim dvadestim i 30 tim godina zivota, poznavaoci kosarke, twiterasi, facebook i instgram navijaci, svi oni koji do 2011 nisu ni znali da ofsajd ne postoji u kosarci. Ti isti sada su najveci kriticari Covica jer im ne isporucuje one rezulate koji su bili do pre par godina, jer jelte tada nije bilo ni fudbala pa su se svi kosarkaski navijaci dicili tim istim Covicem za organizaciju i uspehe koje pravi. Taj isti Covic kada je stvorio tu kriticnu masu se osetio dovoljno jakim da pokaze i zube prema grupi u smislu samo vi bojkotujte, imam ja svoju armiju vernih navijaca, e pa cvrc sada.

        Oni jednostavno jos uvek ne zele da se mesaju, posmatrace sa strane, ne zele da udju u blato i mulj koje su obe strane stvorile, za sada na minimalnom nivou, ali njima je smesno da neko moze tek tako da unosi transparente koje je opet neki trademark grupe. Pojedinac sa transparentom ne izrazava stav svih zvezdasa i navijaca, par zvizduka ne odrazava stav svih navijaca, i zato opet podsecam na moj sinocni upis, bez obzira koliko neki mislili da je broj zvizdaca ogroman, on nije, nijedan zvizduk se ne bi cuo da smo vodili 10 razlike i da je FC3 poslao 4 pasa u aut,

        Vecina navijaca su navijaci rezultata i tako i menjaju raspolezenje u hali.

        Isto je i ovde na forumu, kada se dobije trazi se koji je najslabiji bio u toj pobedi, menjaj ga nema pojma, daj ovoga, sta je sa minutazom ovog treceg, kada se izgubi, mozda jedan igrac zasluzuje da igra ostali van. I tako iz nedelju u nedelju.
        Last edited by Šarac; 22-12-19, 23:57.

        Comment


        • Ova drzava je otisla u qrac, najgore sto ovde narod nije svestan toga. Obraz je najtrazenija ali nazalost i najeftinija roba danas.

          Bezite iz ove vukojebine ko moze..to vam je moj savet i jedno vreme necu pisati.

          I bukvalno nikom ne verujte ni rec. Jezive su ove stvari...cojstva i ljudskosti ni za hleba..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ova drzava je otisla u qrac, najgore sto ovde narod nije svestan toga. Obraz je najtrazenija ali nazalost i najeftinija roba danas.

            Bezite iz ove vukojebine ko moze..to vam je moj savet i jedno vreme necu pisati.

            I bukvalno nikom ne verujte ni rec. Jezive su ove stvari...cojstva i ljudskosti ni za hleba..
            Ovakve dramoserske i depresivne postove bi mogao da zaobidjes.

            Comment


            • Ja sam vam pricao protiv Mornara da sam u Pioniru video neke ''sumnjive njuske''.
              O onim botovima sto su se okretali ka narodu koji je zvizdao i aplaudirali, bolje da ne pricam.

              Comment


              • Originally posted by majobab View Post
                Verovatno ste primetili (ko je bio u Areni): u trenutku izlaska Filipa iz igre i salve zvizduka, pesma Delija se odjednom naglo pojacala. Ja se, ali iskreno, plasim reakcije na sledecoj utakmici. Ali stvarno. Sprega Covic-Delije definitivno postoji. NAdam se da sva ova euforija nece izazvati neke negativne posledice po realne navijace. Uvek se zvizdalo igracima koji ne prikazuju ono sto se od njih ocekuje. U ovom slucaju vrag je odneo salu. Nadam se da me razumete. Prosle godine sam (ja se retko oglasavam, ali uzivam da citam ovaj forum) par puta pokusao da branim Filima od LosmiSK, ali ove godine stvarno nemam argumenata. Na zalost, cini mi se da je Coviceva (N) sujeta mnogo veca od svih nas i da sve ovo ne vodi ka dobrom. Nema sanse da se zvizdanje smiri na sledec-oj(im) utakmic-i(ama). Sta ce proisteci iz toga...
                ovaj post nema veze sa zivotom ...

                Comment


                • Štime slobodan, ajde Zvezdašu dolazi da pokažeš pojedinima kako se bori za crveno-beli dres.
                  Jedva čekam da ga vidim kako hvata off skokove, poentira i slavi kao dečak

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Štime slobodan, ajde Zvezdašu dolazi da pokažeš pojedinima kako se bori za crveno-beli dres.
                    Jedva čekam da ga vidim kako hvata off skokove, poentira i slavi kao dečak
                    to niko ne moze da mu ospori! borac je pre svega ali ja nikako da se otmem utisku da je nepotreban pored Kuzme Gista i Kuridze

                    Comment


                    • Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Vesnin panter

                        Comment


                        • Evo malo cifara da upotpune vizuelni utisak kevinog pantera koji je 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL(posle ovog duplog kola)
                          Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):

                          FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)
                          PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca
                          Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca
                          STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca
                          TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca
                          PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca
                          TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)
                          eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca
                          TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca

                          Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL?

                          Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            ovaj post nema veze sa zivotom ...
                            Nije baš da nema.

                            Ne znam kakav je odnos navijačke grupe i Čovića, al je tačno da se u trenutku zvižduka pojačala njihova pesma.

                            Da li je namerno ili slučajno, ne znam.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Evo malo cifara da upotpune vizuelni utisak kevinog pantera koji je 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL(posle ovog duplog kola)
                                Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):

                                FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)
                                PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca
                                Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca
                                STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca
                                TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca
                                PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca
                                TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)
                                eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca
                                TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca

                                Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL?

                                Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.
                                I to su nam brojke najboljeg pleja u ekipi? pa kakav je onda rezervni jadna nam majka ...

                                Comment

                                Working...
                                X