Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo bih voleo da dobijem odgovor gospodina Covica i naseg cenjenog kapitena, gde su bili da stanu u odbranu: Gala Mekela, Radicevica (kada su zvizdali isti ovi navijaci koji sada zvizde Filipu) ili Omica (kada je zvizdala FRAKCIJA, a ostali navijaci bili uzdrzani ili du bili podrska), zasto su arsini drugaciji, samo kada se radi o SINKU!?

    Navijac nije duzan da daje podrsku i da se slaze sa svime sto se u klubu radi ili kako god da se igra! To je dehilizam i nebuloza! Navijac ukoliko stvarno voli klub je OBAVEZAN da iznese kritiku! A zvizdanje je svakako kritika! Odakle Nebojsi pravo da obezvrednjuje postojanje bilo kog neistomisljenika?! Pa da nam predlaze da pravimo svoje klubove?!?! Primera radi na stadionu Santjago Beranbe, Real vodi 3:0, Galaktikosi vredni 100 miljardi, ali se navijacima ne svidja stil igre.... BELE MARAMICE?!?!? Perez ne govori pravite svoje klubove, niti idu batinasi da otimaju maramice.... UZAS OD STRANE NEBOJSE I BRANKA sa ovakvom vrstom pretnje i pozivanja na linc, ukoliko se ne aplaudira sinu....

    Comment


    • Covicu picko! Neces ti dugo funjaro.

      Comment


      • E kad sam pomislio da posle onakve konferencije tipa napravite sebi klub pa dovoditi igrače, nema dalje, desi se Sakota I Lazić. Kontam OK, to je dno, nećemo dalje, desi se saopštenje gdje dobro pobijamo sve granice normalnog sa pretnjama navijačima...
        Mislite da je kraj?!
        Grozno vam je sve to?!
        Oooo kako ste se zajebali...
        Za sutra obraćanje igrača i stručnog štaba sa menadzmentom...
        Klip kukuruza rektalno preti da bude samo laki peting!
        Trebao sam ovo laki velikim slovom, a?

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          E kad sam pomislio da posle onakve konferencije tipa napravite sebi klub pa dovoditi igrače, nema dalje, desi se Sakota I Lazić. Kontam OK, to je dno, nećemo dalje, desi se saopštenje gdje dobro pobijamo sve granice normalnog sa pretnjama navijačima...
          Mislite da je kraj?!
          Grozno vam je sve to?!
          Oooo kako ste se zajebali...
          Za sutra obraćanje igrača i stručnog štaba sa menadzmentom...
          Klip kukuruza rektalno preti da bude samo laki peting!
          Trebao sam ovo laki velikim slovom, a?
          Iskreno, ne verujem da će sebi dozvoliti igrači da budu ikebane i da stoje iza predsednika UO dok ovaj drži vakelu i brani sina. Mislim da će biti predstavnici igrača, kapiten, DeDa, Simana pogubljeni i tako...ne idu mi Gist i Zo u tu priču (ni Beron).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Mozda i bude scenario, u stilu vi ste stoka, ne zasluzujete da navijate za ovaj klub, zato ce Filip da bude milosrdni andjeo i da se skloni da ne bi stetio vise svetinji koju ki urusavamo jer smo nezahvalni i bahati! Sram da nas bude sve do jednog!

            Comment


            • Originally posted by NaviSK View Post
              Mozda i bude scenario, u stilu vi ste stoka, ne zasluzujete da navijate za ovaj klub, zato ce Filip da bude milosrdni andjeo i da se skloni da ne bi stetio vise svetinji koju ki urusavamo jer smo nezahvalni i bahati! Sram da nas bude sve do jednog!
              E da hoće biti taj scenario, mada teško, baš teško...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Predaleko je ovo otislo.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Iskreno, ne verujem da će sebi dozvoliti igrači da budu ikebane i da stoje iza predsednika UO dok ovaj drži vakelu i brani sina. Mislim da će biti predstavnici igrača, kapiten, DeDa, Simana pogubljeni i tako...ne idu mi Gist i Zo u tu priču (ni Beron).
                  Zato se coravi i plasi da otera nekog od stranaca. Tada ce jednostavno prljav ves da izadje u medije i tu mu je kraj. Faye-a ili Gista ne moze da optuzi da su ‘limarski ubaceni faktor’. Sve u svemu, Covicu se lagano izmice tlo i to je dobro.

                  Comment


                  • Originally posted by NaviSK View Post
                    Samo bih voleo da dobijem odgovor gospodina Covica i naseg cenjenog kapitena, gde su bili da stanu u odbranu: Gala Mekela, Radicevica (kada su zvizdali isti ovi navijaci koji sada zvizde Filipu) ili Omica (kada je zvizdala FRAKCIJA, a ostali navijaci bili uzdrzani ili du bili podrska), zasto su arsini drugaciji, samo kada se radi o SINKU!?

                    Navijac nije duzan da daje podrsku i da se slaze sa svime sto se u klubu radi ili kako god da se igra! To je dehilizam i nebuloza! Navijac ukoliko stvarno voli klub je OBAVEZAN da iznese kritiku! A zvizdanje je svakako kritika! Odakle Nebojsi pravo da obezvrednjuje postojanje bilo kog neistomisljenika?! Pa da nam predlaze da pravimo svoje klubove?!?! Primera radi na stadionu Santjago Beranbe, Real vodi 3:0, Galaktikosi vredni 100 miljardi, ali se navijacima ne svidja stil igre.... BELE MARAMICE?!?!? Perez ne govori pravite svoje klubove, niti idu batinasi da otimaju maramice.... UZAS OD STRANE NEBOJSE I BRANKA sa ovakvom vrstom pretnje i pozivanja na linc, ukoliko se ne aplaudira sinu....
                    Pitali su ih iz Max bet-a
                    Sutra ce cova i laza da im odgovore; verovtno jos poneko, ko mora, ili ko veruje...

                    Comment


                    • Pozdrav , i u deželi prepoznaju istinske vrednosti [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mozda bude i pametan... Mozda prizna grešku za ono što se izlanuo na konferenciji, najavi dovođenje pleja, otkaz za (ja sam čuo Ojo, Derick, Faye)
                        Iskritikuje ove sto su zvizdali ali da razumije nervozu zbog rezultata za koje je i sam očekivao više ali to je sport.
                        Eto uprava je učinila sve što je do nje da se pobrine da rezultati ne izostanu, sada je na ovim momcima i treneru da zapnu i učine nas sve ponosnim.
                        Molim vas da im ne zvizdite već da ih podržite, oni će borbom vratiti... Prilazi kapiten, izvinjava se, stalo mu do Zvezde, do onog ludila koji Zvezda si naprave, razumimo ga stao je u odbranu prijatelja jer su u timu svi za jednog jedan za sve i nastaviće borbu za trofeje.
                        Covic uzima mic, objašnjava da Ojo želi veću ulogu i da su obje strane našle zajednički interes u prekidu, Derik nam se zahvalio za šansu ali će povratak sačekati u nekom Italijanskom klubu, Faye ide za minutazom u tipa Spaniju, dajemo minute Borisi jer on zna i može...
                        U suštini spuštanje tenzija, poniznost i pamet, sl utakmica pune tribine i ludilo kreće!

                        Al kurac, inzinjer jeste, namazan jeste ali je egoista.

                        Comment


                        • Moguce da je ovaj "kombo 1/2" u pitanju

                          https://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_...eer_statistics

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Moguce da je ovaj "kombo 1/2" u pitanju

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_...eer_statistics
                            Izvanrednih 0.8 asistencija po mecu, 0.6 izgubljenih i 0.5 presecenih. 17% za 3 i oko 40% za dva. Dakle, kamenjar bez asistencija u rukama. 72% slobodna. 6.8 koseva po tekmi
                            Last edited by Grof; 21-12-19, 20:01.

                            Comment


                            • Čist plej, da razigrava staticnu drugu postavu. Treba nam p&r igrač, centri nam isključeni iz igre. Neko mora da razigra jer Zo ruku na srce nezaustavljiv u prodor u... Msm pazi mene, pišem kao nešto što bih volio a menadžment kluba traži da se nezadovoljni navijači nasilno izvode iz dvorane...

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Čist plej, da razigrava staticnu drugu postavu. Treba nam p&r igrač, centri nam isključeni iz igre. Neko mora da razigra jer Zo ruku na srce nezaustavljiv u prodor u... Msm pazi mene, pišem kao nešto što bih volio a menadžment kluba traži da se nezadovoljni navijači nasilno izvode iz dvorane...
                                Pa FC :-). Eto, citam komentare po netu - kazu ljudi - nije on kriv sto ne zna i ne moze. Trudi se, u losoj je trenutno formi:-))))). Popravice se. Ne dobacuju da on ne bi ni trebalo da je tu, a da za to krivicu snose obojica; i tata i on. Takodje, da on nije u losoj formi, vec da ne moze bolje.
                                Da ne pricamo o visini, stanju tela, brzini, sutu. Kada je juce uspeo da za onih 5 minuta promasi ceo kos dva puta... sreca, pa se ostalo vreme sakrivao u cosku, dok su veliki decaci igrali lopte

                                Comment

                                Working...
                                X