Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Stojanče šta nije jasno kod Čovića? Nismo mala deca. Čovek misli kako je Zvezdina mesija i spasitelj. Spasio je klub od bankrota i sada može da šilji q do mile volje. Govorim ovo "šilji q" iz njegovog aspekta.
    Znajući njega sigurno će terati inat, neće dati na sina i ovaj sukob može ući u ozbiljne razmere. Mora se naći neka sredina, rešenje, pitanje samo koje. Sigurno se neće rešiti svoga sina i dati mu ispisnicu.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Mnogo toga je meni jasno, al mnogima nije pa biće kasno.

    RSB je verovatno krenuo u kampanju odbrane Filipa.

    Možda organizuju i neki skup.

    Evo ja sam spreman na kompromisno rešenje.

    Filip ostaje al ulazi u igru samo kad je utakmica rešena.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Stojanče šta nije jasno kod Čovića? Nismo mala deca. Čovek misli kako je Zvezdina mesija i spasitelj. Spasio je klub od bankrota i sada može da šilji q do mile volje. Govorim ovo "šilji q" iz njegovog aspekta.
      Znajući njega sigurno će terati inat, neće dati na sina i ovaj sukob može ući u ozbiljne razmere. Mora se naći neka sredina, rešenje, pitanje samo koje. Sigurno se neće rešiti svoga sina i dati mu ispisnicu.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      zlatna sredina,dovedi pleja i nek sincic bude 3 opcija...

      Comment


      • A šta je Filip kriv? Njegovom tati zviždite. Dečko je prva liga, čovek za medalju. Koga god znam iz tih krugova samo je lepe reči imao za momka.

        Pa zviždite gazdi, prijatelji, ne igraču Crvene Zvezde. To je ružno.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Mnogo toga je meni jasno, al mnogima nije pa biće kasno.

          RSB je verovatno krenuo u kampanju odbrane Filipa.

          Možda organizuju i neki skup.

          Evo ja sam spreman na kompromisno rešenje.

          Filip ostaje al ulazi u igru samo kad je utakmica rešena.
          Predaleko je sve otislo. Mislim da se mora ici do kraja i da Covici moraju biti proterani po svaku cenu. Sezona je vec izgubljena, spasimo bar obraz.

          Comment


          • Filip za Kls,a za El i Aba ozbiljan plej,ovo je jedino resenje!

            Comment


            • Baš se neko plaši semenkara. Ima da ode u Mitrovicu da igra nećete ni moći da gledate. Skupiće se vas 50, dva tri puta, niko vas neće jebati 2%, i ćao djaci.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                A šta je Filip kriv? Njegovom tati zviždite. Dečko je prva liga, čovek za medalju. Koga god znam iz tih krugova samo je lepe reči imao za momka.

                Pa zviždite gazdi, prijatelji, ne igraču Crvene Zvezde. To je ružno.
                Nije Filip mališan, odrasto je čovek, jedino ako odbija da odraste.

                Može i sam neke stvari sprečiti.

                Zvižduci nisu došli tek tako i zato što je nekom taki ćef.

                Došli su onog trenutka kad na terenu svojim lezilebovanjem nije poštovao ni klub ni saigrače.

                Došli su onog trenutka kad je umislio da je ovo njegov klub i da je on Kris Pol pa je odlučio da rešava utakmice a da za to nije sposoban.

                Comment


                • Tata preko trenera i kapitena nastavlja svojim putem u propast, jos mu se Lorenco "usrao" u zivot ovom partijom veceras. Morace da ga proda Armaniju inace ce sincic da se totalno ubedaci gledajuci sta covek radi na EL nivou, a on jadan to nije mogao da odigra ni svojevremeno za FON u studentskoj konkurenciji kad je zbog "pritiska" otisao iz Zvezde i morao da povrati samopouzdanje igrajuci sa rekreativcima.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Baš se neko plaši semenkara. Ima da ode u Mitrovicu da igra nećete ni moći da gledate. Skupiće se vas 50, dva tri puta, niko vas neće jebati 2%, i ćao djaci.
                    jesi ti ovaj što hoće da šamara?

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Baš se neko plaši semenkara. Ima da ode u Mitrovicu da igra nećete ni moći da gledate. Skupiće se vas 50, dva tri puta, niko vas neće jebati 2%, i ćao djaci.
                      A što bi se neko plašio semenkara?

                      Ne daj Bože da krene nešto ozbiljnije prema Filipu njega ima ko da zaštiti.

                      Važna je ličnost njegov otac, cela država će ga zaštiti.

                      Ne daj Bože da se nešto desi nekom semenkaru zbog zvižduka, državu će boleti stojko za njega.

                      Običnog čoveka nema ko da štiti.

                      Comment


                      • Filip nije mogao da bira roditelje,zapao ga ovaj na zalost! Ali Filip nije mali.Vidi kakvo je stanje. . .spakuj se Filipe molimo te. . .idi. . .

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          A šta je Filip kriv? Njegovom tati zviždite. Dečko je prva liga, čovek za medalju. Koga god znam iz tih krugova samo je lepe reči imao za momka.

                          Pa zviždite gazdi, prijatelji, ne igraču Crvene Zvezde. To je ružno.
                          Mani se tih prica, znam lika koji zna lika itd...Niko ne kaze da je on djavo i jede ljude...ne znam sta ti ocekujes? da ide i da bije ljude?? Danas na parketu bio 6minuta i ubise nas...usrali nas...svakoj budali je jasno o cemu se radi, jos te prave budalom...isto kao kad kazu, pa nije vucic los, a i nema niko bolji od njega...

                          toliko me ovo sve nervira, da cu da batalim gledanje utakmica...ne mogu sa mirom da gledam..mozes ga jebati..ajde mec, ali ovo posle je jezivo...KLUB napada navijace zato sto imaju svoje misljenje i sto ispoljavaju kritiku....

                          Pa jel Sarac rekao dodjite u Arenu i zvizidite, ljudi dosli i sad se spremaju kazne itd...nece da igraju...umobolan narod...pa imamo oci jbte nismo debili. Nismo svi usrani sendvicari...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Filip svakako jeste neko ko trpi ogroman pritisak! to je Djenka u pravu!

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Ti si tu da mi otvoriš oči.
                              Samo dosta si neshvacen od većine tako da se tešim.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Ne bih rekao da si u pravu, uvek se nekako većina stvari obistini koje napišem. Samo ljudima je problem da to priznaju, a ja ih i ne teram na to.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Pored onakvog oca psihopate ne može ništa da odluči. Ja verujem da je sam 10 puta tražio da ode, ali psihopata hoće da pokaže da je on hazjajin i gazda i da je njegova poslednja. Boli Fiću karina da ga ponižavaju semenkari, može u FMP da overava po 25-30 poena, ali tatko je ozbiljna dijabola.

                                Ja sam pričao o kakvoj se dijaboli radi još pre 2 godine, kad je odbio da se skloni u savez i da ne šteti Zvezdi, taj voli samo sebe i keš.

                                Tad su me napušavali B92 da sam SNS bot.

                                E evo vam ga Nebojša Čović. Možete da ga povučete za kurac. Tu lisicu nisu sjebali ni braća Vučić. Usrećili ste se, uživajte. Ovo nije za tebe Stojanče nego za prepoštenu b92 gardu, rokaj mile.

                                Taj je bre neuništiv. Nećete ga nikada pobediti. Da je mogao da padne pao bi odavno, ne iz Zvezde nego uopšte.

                                Najbolje vam je da podržite Filipa da ga on sam onda skloni, ovako nema 1% šanse.
                                Last edited by Cassius Clay; 20-12-19, 21:45.

                                Comment

                                Working...
                                X