Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vec je doneo odluku.

    Rekao na twiteru ili tako nekom kurcu da ne dolazi u Zvezdu

    Comment


    • Ne ide Bogdan nigde, dzaba se lozite. Ono sto je do jaja je to sto po svaku cenu zelite da uzmete igraca KKP. Pokazatelj vaze mrznje i naseg kvaliteta.
      sigpic

      Comment


      • Zvezda i Partizan u petom sesiru..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Шансе да доведемо Богдана су исте као и да Скот оде код њих..

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ne ide Bogdan nigde, dzaba se lozite. Ono sto je do jaja je to sto po svaku cenu zelite da uzmete igraca KKP. Pokazatelj vaze mrznje i naseg kvaliteta.
            Milos Vujanic, Luka Bogdanovic? Neki su krsili zakone i smenjivali komisije KSJ da dodju do Zvezdinih igraca.

            Ja sam vec rekao, nisam za uzimanje igraca zavlacenja u pozadinu radi, vec samo ako donosi kvalitet, isto kao i sa bilo kojim igracem iz bilo kog tima. Ostatak Zvezdasa sa kojima sam pricao je ili u fazonu da ga ne uzimamo nikako jer je iz Partizana ili da nema kvalitet da igra i mislim da i jedni i drugi grese, malo ko je u fazonu: Daj da ga uzmemo da zavucemo rivalu, nema veze ko je. Mozda jedino gazda.

            Ja cu Bogdana i dalje veoma postovati sta god uradio i izabrao.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Milos Vujanic, Luka Bogdanovic? Neki su krsili zakone i smenjivali komisije KSJ da dodju do Zvezdinih igraca.

              Ja sam vec rekao, nisam za uzimanje igraca zavlacenja u pozadinu radi, vec samo ako donosi kvalitet, isto kao i sa bilo kojim igracem iz bilo kog tima. Ostatak Zvezdasa sa kojima sam pricao je ili u fazonu da ga ne uzimamo nikako jer je iz Partizana ili da nema kvalitet da igra i mislim da i jedni i drugi grese, malo ko je u fazonu: Daj da ga uzmemo da zavucemo rivalu, nema veze ko je. Mozda jedino gazda.
              Ti transferi su davna proslost, jos ste mogli da uzmete titulu u fudbalu. Na kraju krajeva, tu je i mnogo iskarikiranih prica za Luku. Za Vujanica se jeste grizlo ali ne tako kao sto vas truju. Imate Blazica i Rakocevica i jos hocete Bogdana. Igrao bi decko 5-7 minuta u tom slucaju. Cemu to onda osim da se uzme igrac rivalu jer eto imamo prljavog kapitala. Ako biste ikoga i uzimali, taj vam najmanje treba.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ti transferi su davna proslost, jos ste mogli da uzmete titulu u fudbalu. Na kraju krajeva, tu je i mnogo iskarikiranih prica za Luku. Za Vujanica se jeste grizlo ali ne tako kao sto vas truju. Imate Blazica i Rakocevica i jos hocete Bogdana. Igrao bi decko 5-7 minuta u tom slucaju. Cemu to onda osim da se uzme igrac rivalu jer eto imamo prljavog kapitala. Ako biste ikoga i uzimali, taj vam najmanje treba.
                Razloga za tako nešto je 100. Možda je tvoja konstantacija sasvim na mestu, i možda si već i naveo pravi razlog zašto bi oni hteli da od nas uzmu Bogdana. Jednostavno, može im se, i koriste situaciju. Kao što smo mi iskoristili nikad goru situaciju u FK Czv i uzeli Klea, bez obzira što je on stranac i što ne razume mnoge stvari vezane za ova dva kluba.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ti transferi su davna proslost, jos ste mogli da uzmete titulu u fudbalu. Na kraju krajeva, tu je i mnogo iskarikiranih prica za Luku. Za Vujanica se jeste grizlo ali ne tako kao sto vas truju. Imate Blazica i Rakocevica i jos hocete Bogdana. Igrao bi decko 5-7 minuta u tom slucaju. Cemu to onda osim da se uzme igrac rivalu jer eto imamo prljavog kapitala. Ako biste ikoga i uzimali, taj vam najmanje treba.
                  Ne bi igrao 5, 6 nego dosta vise, jer nije njegov dolazak uslovljen samo voljom sa svih strana, vec i nedostatkom volje u jednom drugom slucaju. Ako si dobro obavesten kao sto mislim da jesi, razumeces.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ne bi igrao 5, 6 nego dosta vise, jer nije njegov dolazak uslovljen samo voljom sa svih strana, vec i nedostatkom volje u jednom drugom slucaju. Ako si dobro obavesten kao sto mislim da jesi, razumeces.
                    Mislim da sam razumeo ali pusti PM cisto da overimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • a sta je bilo sa Brankom Lazicem, poznatijim kao "dominator"?

                      Comment


                      • Grupa po meri: Oly, Montepaschi, Zalgiris, Bamberg i Nant.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Shone bre sta je ovo kakva je ovo tisina?Ceo dan niko nije pisao.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Pa bolje da niko nista ne pise nego da izmisljamo 100 gluposti i nabijamo dnevno po 20 strana prazne price ko ekipa sa b92 foruma. Koga sve nisu doveli zadnja 2 dana, ono je strasno . Kad bude bilo nekih informacija objavice Cova preko sajta i to je to.

                            Comment


                            • Pa dobro ima nekih koji ce saznati pre zvanicnog sajta
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pa dobro ima nekih koji ce saznati pre zvanicnog sajta
                                Pa reci onda sta se stidis
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X