Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi kad sledeća stvar kod Dee i Sarape bude (kada bude sutra ujutru gostovao) "To je, to zviždanje i skandiranje i onaj transparent...sve znamo, snimljeni su i znamo gde se kreću a videli smo i limara kako drži jednu stranu transparenta.
    Evo opet kažem: neće meni tribine određivati ko će da igra.
    Svi su oni moja deca (samo da ne čuje Vesna, mnogo je ljubomorna), dobro jedan je malo više moje dete...Evo i Šakota je izjavio da je filipnajbolji plejmejker u timu a i šire."

    #Po drška NebojšiiFilipu#
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Laziću povuci ručnu dok ti je vreme još!
      svi vide da Filim nije nivo za El! ne treba da ulazi uopšte u igru!
      ako mora da igra u Zvezdi neka igra Kls!

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Covece, kakav potencijal ima ekipa bez Filipa.

        Kako pritegnemo odbranu to je jezivo, bukvalno moze samo sut preko ruke i zidanje visokih.

        Sve smo mogli mi...sad mi jos krivlje.

        Zo je zivotinja. Prvi sam ga terao, a on mi se popisao u facu a ja nemam nista protiv. Pravi lider.
        Ma koji potencijal, Lorenzo sam igrao, sve se svodi na invidualni kvalitet.
        Majke vam, vi zivite u zabludi...
        Gde su Sarac i Brajkula da vas vrate u realnost
        Gde je Brajkula

        Comment


        • Razumljivo da Lazić kao kapiten/saigrač brani klupskog druga al ne trebaju mu ispadi tipa "videćete" i slično. Možda jeste neumesno al svaki navijač sa kupljenom ulaznicom može izraziti svoj stav i gordost prema nekoj osobi.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Marcus View Post
            Sakota beskicmenjak brani Filipa a mogao je ispasti gospodin I reci da nema komentar na pitanje novinara . To najverovatnije znaci da nece biti nikakvog dovodjenja plejmejkera I da ce se terati inat do kraja .... Takodje govnarski osmeh na pitanje da li ce biti otpustanja igraca , moguce da se pored Derika sprema katovanje I Gista
            Ne treba se tu nešto previše ložiti, meni ovo više deluje kao priča za Čovića starijeg, kad Filip zatrokira kao što je večeras ima da zaglavinja na klupi kao što je večeras zaglavinjao, igrao je 5 minuta. Disproporcija između reči i dela, a dela su bitnija, so be cool.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • sledece tekma jos veci transparent zaa tatu...mozda mu je lazic drugi sin iz nekog drugog braka...

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Ma koji potencijal, Lorenzo sam igrao, sve se svodi na invidualni kvalitet.
                Majke vam, vi zivite u zabludi...
                Gde su Sarac i Brajkula da vas vrate u realnost
                Gde je Brajkula
                Ti očigledno nisi gledao utakmicu. Brajkula može samo o fudbalu da piše.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Ma koji potencijal, Lorenzo sam igrao, sve se svodi na invidualni kvalitet.
                  Majke vam, vi zivite u zabludi...
                  Gde su Sarac i Brajkula da vas vrate u realnost
                  Gde je Brajkula
                  I u trenucima histerije i sreće Scouser objasnio kako stoje stvari. Slično mi i vi živimo u zabludi na osnovu ostvarenog rezultata. Kada se gubi sve je crno, svima treba jebati mater, kada se dobija samo je nebo granica.
                  Večeras je dobijeno samo i isključivo na fenomenalne šuterske role i ludilo Lorenca i partirure Bili Berona. Daleko da je bilo med i mleko. Igra i dalje puna pukotina.
                  Realno bilo ko da je stajao na drugoj strani večeras posle onakvog poluvremena na finjaka bi zatvorio tekmu. Pa pre samo sedam dana Baskonija je identično tako pobedila.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • nemamo sistem i konstantnost!

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Razumljivo da Lazić kao kapiten/saigrač brani klupskog druga al ne trebaju mu ispadi tipa "videćete" i slično. Možda jeste neumesno al svaki navijač sa kupljenom ulaznicom može izraziti svoj stav i gordost prema nekoj osobi.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                      Lazić ne brani Filipa kao saigrača već kao velikog prijatelja.

                      Zviždali su večeras i Gistu pa što to nije pomenuo?

                      Zviždali su i Omiću pa što nije posle utakmice isto ovako zapretio?

                      On i Čović bi da se ponašaju diktatorski.

                      Čović je pokušao da nacrta metu Lakiju, večeras su oduzeli transparent, šta je sledeće?

                      Pretnja svima onima koji zvižde Filipu?

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Lazić ne brani Filipa kao saigrača već kao velikog prijatelja.

                        Zviždali su večeras i Gistu pa što to nije pomenuo?

                        Zviždali su i Omiću pa što nije posle utakmice isto ovako zapretio?

                        On i Čović bi da se ponašaju diktatorski.

                        Čović je pokušao da nacrta metu Lakiju, večeras su oduzeli transparent, šta je sledeće?

                        Pretnja svima onima koji zvižde Filipu?
                        Svakako izrečeno ide kapitenu na dušu i on će snositi posledice ako ga navijači targetiraju kao metu pa njemu počnu zvižditi.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Lazicu igraj kosarku, mani se price...cuj videcete..ovo sko se ngde desilo na svetu qrac da secem oma.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            I u trenucima histerije i sreće Scouser objasnio kako stoje stvari. Slično mi i vi živimo u zabludi na osnovu ostvarenog rezultata. Kada se gubi sve je crno, svima treba jebati mater, kada se dobija samo je nebo granica.
                            Večeras je dobijeno samo i isključivo na fenomenalne šuterske role i ludilo Lorenca i partirure Bili Berona. Daleko da je bilo med i mleko. Igra i dalje puna pukotina.
                            Realno bilo ko da je stajao na drugoj strani večeras posle onakvog poluvremena na finjaka bi zatvorio tekmu. Pa pre samo sedam dana Baskonija je identično tako pobedila.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            Ti bar pratiš EL da ne pišeš ovakve nebuloze. Koliko je samo bilo utakmica sa i većim preokretima u dosadašnjem delu takmičenja?! Desetine sigurno.
                            Prvenstveno je odbrana odlučila, a u napadu ne samo Zo i Billy, već i to što su počeli u piku da spajaju Gista sa košem, u prvom delu je Dobrić dao dve bitne trojke iako smo bili u tom trenutku u zaostatku, održao nam je glavu iznad vode, DeDa primirio Printezisa, presekao mu momentum, Borišine I Đenkine trojke isto su došle u važnim trenucima... Mnogo je stvari tu bilo da bi se tako olako i površno gledalo na igru.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Evo i Djenke. Nemoj i ti sine Djenka. Na tebe sam bas slab. Uzas sta uradi jedno sujetno udbasko govno od kluba.
                              Last edited by Storm; 20-12-19, 21:07.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Svakako izrečeno ide kapitenu na dušu i on će snositi posledice ako ga navijači targetiraju kao metu pa njemu počnu zvižditi.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                covek je mogao da bude legenda kluba i pravi vojnik da se samo bavio kosarkom...od kad je poceo da se bavi stvarima van terena pao je u ocima ne samo meni vec mnogima....sto kaze stojance gde je bilo kad se omicu zvizdalo,gistu??? ocigledno nije objektivan jer mu je filip prijatelj,a nebojsa mu ocigledno puni glavu...ti ne branis sada klub,brani pojedinca,brani prijatelja...

                                Comment

                                Working...
                                X