Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma boli me patka. Znam strukturu navijaca. Bez covica i vucica umiru Srbija i KKCZ, bez tebe nema informacija i taj trio svetog trojstva ne treba razdvajati.

    covic je svakako sns potrcko kao i terza, seselj, canak, ceda itd...

    Da ove igrace nije doveo duh iz konzeerve..

    Da ima pravde davno bi se klub prodao ili dao nekom sportskom radniku. Dudi, Rakocevicu, Pesicu itd...

    Sa ovim parama bi znao i bolje. Dao bi otkaz svim debilima od SD pa nadalje i zaposlio sposobne ljude. Moje je da nabavim pare i nadjem sposobne da rade. Dobijem pare od snsa, zapislim kvalitetne ljude i ladim jaja.

    Nemam sina tako da se ne brinu ljudi a nisam ni bio kradiator za Kosovo..cak nisam ni "zaduzio" ovu zemlju ko covic...

    Higijena nije stvar ideje, vec morala i ljudskosti..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      nema potvrde ni za Kuridzu ni za Siska....
      Nije bilo ni za Gista, Kuzmica , Djenku .....

      Comment


      • Al UPRAVA JE OBEZBEDILA hahaha....a idi, mislio sam da si ozbiljan.

        Ti ovo sto pricas je tacno kao i ban na onom forumu.
        Last edited by Karamazov; 18-12-19, 15:35.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post

          Uprava je omogucila budzet sto se od nje i trazi, omogucila je treninge u tri hale 24h, chartere za ABA ligu ( Ljubljanu, Zadar) za ( El u Kazanj) plate u dan, eh sada sto ne moze da se resi jednog igraca i ne zeli da vidi da je on taj igrac koji i na terenu i na delu tribina pravi problem, pa neka se onda desi ta izmena, samo cekam reakciju te publike koje ce svoju ideju da sprovedu u delo. Sto kaze poslovica " lako je tudjim q..zem gloginje mlatiti".


          Uprava nam je obezbedila 3 Coviceve hale, cena prava sitnica. Takoreci gazda nam cini uslugu sto treniramo u njegovim halama

          Comment


          • Mozda ti Sarac mislis da mi ne bi imali gde da treniramo da nije 3 Coviceve hale

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ma boli me patka. Znam strukturu navijaca. Bez covica i vucica umiru Srbija i KKCZ, bez tebe nema informacija i taj trio svetog trojstva ne treba razdvajati.

              covic je svakako sns potrcko kao i terza, seselj, canak, ceda itd...

              Da ove igrace nije doveo duh iz konzeerve..

              Da ima pravde davno bi se klub prodao ili dao nekom sportskom radniku. Dudi, Rakocevicu, Pesicu itd...

              Sa ovim parama bi znao i bolje. Dao bi otkaz svim debilima od SD pa nadalje i zaposlio sposobne ljude. Moje je da nabavim pare i nadjem sposobne da rade. Dobijem pare od snsa, zapislim kvalitetne ljude i ladim jaja.

              Nemam sina tako da se ne brinu ljudi a nisam ni bio kradiator za Kosovo..cak nisam ni "zaduzio" ovu zemlju ko covic...

              Higijena nije stvar ideje, vec morala i ljudskosti..


              A ko nije potrcko ko nije na bilo kojoj javnoj funkciji ovde, Gde zivis ti, imas li oci, ovaj zvalavi je okupirao sve u ovoj drzavi, i ono malo pametnih ljudi koji su mogli su pobegli od ove zemlje ( medju njima i ja), a tek se sprema ko ima i malo mogucnosti ce otici i to ne zbog para nego zbog dostojanstva sebe i porodice.

              Cuj Duda jednom nogom u grobu ce da vodi klub, Rakocevic koji pola dana provodi po teretanama a ostatak dana bleji po kaficima, pusti me ti bivsih sportista rukovodilaca, gde to pise da bivsi sportista moze biti i rukovodilac, koji je vrhunski sportista u poslednjih 20 godina zavrsio i srednju skolu redovno, a da ne pricam o nekoj visoj skoli?

              Ako nisi u Snsu, ne mozes ni kiosk voditi za drzavu a ne klub, firmu, agenciju i bilo sta sto ima veze sa finansiranjem drzave.

              Samo nemoj opet tvoju pricu o ulasku privatnika u KKCZ, shvati nikada se nece ni KKCZ FK CZ ILI KOMSIJE biti privatizovane bez obzira na tvoje utopisticke ideje.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Al UPRAVA JE OBEZBEDILA hahaha....a idi, mislio sam da si ozbiljan.

                Ti ovo sto pricas je tacno kao i ban na onom forumu.


                Sorry DRZAVA, ali se secam i ranijih godina ta ista drzava je obezbedjivala i nama i njima isto ili manje para pa kako su je rasporedjivali kao manageri.

                AJde ne hvataj se za svaku moju rec, ne branim ih samo i ti ides u drugu krajnost.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Mozda ti Sarac mislis da mi ne bi imali gde da treniramo da nije 3 Coviceve hale

                  Slusaj, zabole gde ce da treniraju, vracamo se na 2011 , imacemo onu kucicu na Kalemegdanu, i trofeje, posteno, samo neka i ostanu oni tereni i koseve da nam ne odnesu kada se ispostavi konacan racun koliko tih termina nije placeno za ove godine, i uplate za UPPR, ali tu su navijaci da udele neki dinar za novi klub bez Covica , verujem da ce licno DJordi da nam pomogne da udjemo u EL i da licencu.

                  Comment


                  • http://kkcrvenazvezda.rs/2019/12/18/...je-upozorenje/

                    Sto se kaze daj jos par slajmara ka njihovim a i nasim igracima i da zavrsimo sa El, nije ovo za nas ocigledno.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Slusaj, zabole gde ce da treniraju, vracamo se na 2011 , imacemo onu kucicu na Kalemegdanu, i trofeje, posteno, samo neka i ostanu oni tereni i koseve da nam ne odnesu kada se ispostavi konacan racun koliko tih termina nije placeno za ove godine, i uplate za UPPR, ali tu su navijaci da udele neki dinar za novi klub bez Covica , verujem da ce licno DJordi da nam pomogne da udjemo u EL i da licencu.
                      Kad najurimo Covica neka se obrati sudu ako ima neka potrazivanja prema klubu. I pre Covica su neki funkcioneri imali visemilionska potrazivanja pa im je Covic dao paju patka. Cak ih je ismevao na KZS.
                      A sto se kosarke i koseva tice, ne brini se, igracemo mi i posle njega kosarku ma koliko tebi to zvucalo neverovatno.

                      Comment


                      • Jbg, kada smo stoka od naroda.
                        Nekome je KK cista ljubav i emocija, a majmunima filter za lecenje frustracija.

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Jbg, kada smo stoka od naroda.
                          Nekome je KK cista ljubav i emocija, a majmunima filter za lecenje frustracija.
                          Ne samo lecenje kompleksa nego i odlican izvor prihoda porodici Covic.
                          Pisao sam o tome dok je Covic ovde imao status svete krave.. Oni drugi izvor prihoda nemaju i klub vide iskljucivo kao porodicni plen ok kojeg zivi cela porodica. U to su se ukljucile i zena i snajka..
                          Zanimljivo je i to da ih je za klub uvek boleo kurac.. Covici nikad nisu navijali za Zvezdu za razliku od nas.
                          Kad sam ja o tome pisao ovde mi je vecina skakala na ledja, sad kako vidim samo je jos Sarac na liniji

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Slusaj, zabole gde ce da treniraju, vracamo se na 2011 , imacemo onu kucicu na Kalemegdanu, i trofeje, posteno, samo neka i ostanu oni tereni i koseve da nam ne odnesu kada se ispostavi konacan racun koliko tih termina nije placeno za ove godine, i uplate za UPPR, ali tu su navijaci da udele neki dinar za novi klub bez Covica , verujem da ce licno DJordi da nam pomogne da udjemo u EL i da licencu.
                            Negde je Čović izjavio da je sve regulisano između FMP i Zvezde i da Zvezda nema dugovanja prema FMP, ako on potegne sale i šta god još, uvek se može postaviti pitanje koliko je iz budžeta Zvezde išlo na FMP a očito je da nije malo. Naravno da je za očekivati dau nekom "razvodu" on potegne papire ali kao što i sam potenciraš SNS uticaj prvorođeni može da potegne ko zna šta i da ga smiri. Uplate za UPPR sigurno nije patio ni fmp NI Čović familija već sponzori kroz budžet KK CZv.
                            Zanima me kada je njegov limenka biz propao, ja sve nešto mislim da je on propao pre fuzije, čini mi se da i FMP-u nisu u tom periodu cvetale baš ruže. moglo bi se o tome raspravljati.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Moze da skine pritisak ako prizna poraz,a poraz je da sinu da sut kartu. Ovo niko normalan ne radi i niko nije iznad Zvezde. Nije znao da prizna ni poraz sa Alimpijem...Ovo sto se sad radi Zvezdi sa sinom je genocid...

                              Svestan sam dok je sns na vlasti na on nece otici...kao sto niko od njihovih nije i nece odgovarati dok su na vlasti....a otici ce kad tad...onda cemo da se prebrojimo..da li sad ili za 5 godina,prosto ce se desiti..
                              Last edited by LosmiSK; 18-12-19, 15:59.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Kad najurimo Covica neka se obrati sudu ako ima neka potrazivanja prema klubu. I pre Covica su neki funkcioneri imali visemilionska potrazivanja pa im je Covic dao paju patka. Cak ih je ismevao na KZS.
                                A sto se kosarke i koseva tice, ne brini se, igracemo mi i posle njega kosarku ma koliko tebi to zvucalo neverovatno.
                                Može da dobije 2,5% i neka stane u red.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X