Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo mi igraca i vise nego sto nam treba. Trener nama fali i Filip da okaci patike o klin. Tj obrnutim redom

    Comment


    • Transfer za anale košarkaške scene da u timu kome fali kreacije i asistencija ti dovedes slabo pokretnu četvorke kojoj je Zvezda vrhunac karijere kao sedmog na toj poziciji.
      Najlošiji igrac ostaje na PG i ne dovodi se preko potrebna pomoć.
      Nije period prije 2011 već godina sa najvećim budžetom.

      Comment


      • Zato je bila pomama za sezonskim kartama.
        Fer i korektno skroz.
        Najgore je sto se klub raspolutio na sto strana. Delije, uprava, stalni na dve tri struje i td.
        Steta, a malo nam je trebalo.

        Comment


        • kako si nas zajebo Ćoravi da kupimo sezonske,svaka ti čast! smradu!

          Comment


          • "Ko s đavolom tikve sadi, o glavu mu se lupaju."

            Comment


            • A samo treba oterati porodicu Čović i odmah će mnogi proigrati.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                A samo treba oterati porodicu Čović i odmah će mnogi proigrati.
                Tako je, odmah ce OJO da postane Shaqil iz najboljih dana, nece mu lopta prolaziti kroz ruke vise nijednom, Djenka ce sigurno pogoditi prvu trojku posle 13 utakmica u El jer ocigledno kada vidi Nebojsu u klubu on obruc ne moze da pogodi, Derick Brown ce odmah dobiti na eksplozivnosti sa sjebanim kolenima, DeDa ce preko noci definisati misice i ostaviti cigare, samo taj mali detalj da se desi.

                Comment


                • Teranje covica je stvar morala, ali i higijene.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Tako je, odmah ce OJO da postane Shaqil iz najboljih dana, nece mu lopta prolaziti kroz ruke vise nijednom, Djenka ce sigurno pogoditi prvu trojku posle 13 utakmica u El jer ocigledno kada vidi Nebojsu u klubu on obruc ne moze da pogodi, Derick Brown ce odmah dobiti na eksplozivnosti sa sjebanim kolenima, DeDa ce preko noci definisati misice i ostaviti cigare, samo taj mali detalj da se desi.


                    Treba ih najuriti govnjivom motkom da mozemo da gledamo kosarku kao ljudi, a rezultati nisu bitni. Samo da nam svojom odvratnoscu ne zagadjuju klub vise, to je vazno... Neka svoj gnoj pustaju malo na nekom drugom mestu i u nekom drugom klubu.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Teranje covica je stvar morala, ali i higijene.
                      Sto svakako nema veze sa upisom @ Ganca da ce odjednom igraci proigrati tim cinom,
                      To teranje moze vec u petak da se desi,za mesec dana ili krajem godine.
                      Bas me zanima ako se desi sada u petak, ko je prinudni upravnik, ko preuzima sve obaveze u klubu, jer po pravilu raspusta se i UO, znaci skupstina bi morala da se zakaze, da se izabere novo rukovodstvo.
                      Koliko se secam komsijama je trebalo par meseci dok nisu doveli Ostoju, i to u periodu kada je bila pauza u sezoni, ovde je u toku sezona.

                      Naravno ako ima ovde dobrovoljaca sa isksustvom ocekujem da odmah zasuku rukave i prionu se na posao i ciscenja kluba od svega vezano za Covica. Treba predlazem za prinudnog upravnika i da sprovedes sve svoje ciste ideje ( higijenski ispravne) prvo sa ciscenjem rostera, dovodjenjem trenera, i gradnjom hale u roku od dve a najvise tri godine.

                      Ako nisi sposoban to da nam obezbedis molim te predlog neki (samo da znas da mora biti iz SNSa) koji te nase ciste i uzvisene ciljeve moze ostvariti odmah a ne za dve ili tri godine.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Tako je, odmah ce OJO da postane Shaqil iz najboljih dana, nece mu lopta prolaziti kroz ruke vise nijednom, Djenka ce sigurno pogoditi prvu trojku posle 13 utakmica u El jer ocigledno kada vidi Nebojsu u klubu on obruc ne moze da pogodi, Derick Brown ce odmah dobiti na eksplozivnosti sa sjebanim kolenima, DeDa ce preko noci definisati misice i ostaviti cigare, samo taj mali detalj da se desi.
                        Ne Šarac, desiće se druga stvar. Otići će kvariše atmosfere u timu i konačno će Gist da zaigra kao na pripremama. Derik neće nikada više proigrati na onom nivou i to je vidljivo iako se on trudi. Đenka može proigrati jedini i dati tu trojku koju mu strašno zameraju mnogi a u suštini je mislim jedini koji ne troši loptu iako je posle Zoa najbolji finišer oko obruča. On je jednostavno jedan od najzahvalnijih "stranaca" za trenere ali i za navijače. Uz sve to taj Đenka pegla odbranu "za sve pare".
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • nema potvrde ni za Kuridzu ni za Siska....

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post


                            Treba ih najuriti govnjivom motkom da mozemo da gledamo kosarku kao ljudi, a rezultati nisu bitni. Samo da nam svojom odvratnoscu ne zagadjuju klub vise, to je vazno... Neka svoj gnoj pustaju malo na nekom drugom mestu i u nekom drugom klubu.
                            Mene zanima ko ce to da uradi a da nije ovde na tastaturi.
                            Ponasamo se isto onako kao sto se tera Vucic pomocu twitera i komentara na portalima, a onda kada krene rusenje RTSa Bosko i Djilas ne mogu vise od 100 ljudi da skupi od cega pola njegovih telohranitelja.

                            Ista je prica i ovde svi bi nesto da menjaju, teraju, evo petak je prilika , vec je 10.000 karata prodato, dovoljan broj, ali nesto muda kao u pauka svih revolucionara.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ne Šarac, desiće se druga stvar. Otići će kvariše atmosfere u timu i konačno će Gist da zaigra kao na pripremama. Derik neće nikada više proigrati na onom nivou i to je vidljivo iako se on trudi. Đenka može proigrati jedini i dati tu trojku koju mu strašno zameraju mnogi a u suštini je mislim jedini koji ne troši loptu iako je posle Zoa najbolji finišer oko obruča. On je jednostavno jedan od najzahvalnijih "stranaca" za trenere ali i za navijače. Uz sve to taj Đenka pegla odbranu "za sve pare".
                              Ne placa se Djenka 400.000 godisnje samo da pegla odbranu, svi mi znamo sta je problem, ali strance bole uvo za unutrasnje sukoba dela navijaca sa vodecim covekom kluba dok god njima svakog prvog legne plata, oni su profesionalci i igraca na ovom istom nivou pa postavili i LosmiSK na celo kluba. Nama je potreban veliki reset u igrackom kadru, kao sto sam napisao juce , shilbovanje tri stranca, dovodjenja playa, MJK je tu da srcem i masom ugura neki kos, lepote tu nema.

                              Uprava je omogucila budzet sto se od nje i trazi, omogucila je treninge u tri hale 24h, chartere za ABA ligu ( Ljubljanu, Zadar) za ( El u Kazanj) plate u dan, eh sada sto ne moze da se resi jednog igraca i ne zeli da vidi da je on taj igrac koji i na terenu i na delu tribina pravi problem, pa neka se onda desi ta izmena, samo cekam reakciju te publike koje ce svoju ideju da sprovedu u delo. Sto kaze poslovica " lako je tudjim q..zem gloginje mlatiti".

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Mene zanima ko ce to da uradi a da nije ovde na tastaturi.
                                Ponasamo se isto onako kao sto se tera Vucic pomocu twitera i komentara na portalima, a onda kada krene rusenje RTSa Bosko i Djilas ne mogu vise od 100 ljudi da skupi od cega pola njegovih telohranitelja.

                                Ista je prica i ovde svi bi nesto da menjaju, teraju, evo petak je prilika , vec je 10.000 karata prodato, dovoljan broj, ali nesto muda kao u pauka svih revolucionara.
                                Ma sta jebem tog Covica, nije on neka sila. Ja bi jebao njega i sina sam
                                Ja sam od junacke loze.. Moj otac bio heroj, dao glavu za ovu zemlju a ja da ne smem da krenem na 2 picopevca. Covic je švrćko, vise postoji neki mit o njemu.
                                Dzaki legenda ga pripalio na prvu nije smeo da mu pisne.

                                To sto trpimo njegove svinjarije ne znaci da nemamo muda, nego da smo pristojni ljudi

                                Comment

                                Working...
                                X