Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije neka tajna da sve sto je birao Tomic za ovu sezonu pod velikim upitnikom..pa kako sta urade. Verovatno ni Zvezda ne zna sta treba da uradi. Ne znam, da se ja pitam nesto. Oterao bih dosta njih..Kuzmic ne lici na kosarkasa...Lazic ili Dzenkins...Faye je los za EL, u ABA mozda moze nesto..Braun je bivsi mislim sigurno. Mada i Beron je Tomicev, tako da me ni to ne bi cudilo...Bukvalno svi mogu da lete sem Dede, Dobrica, Covica, Brauna i Gista..napeto je
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Sto Beron da leti... pored Lorenca nas najbolji igrac.

      Comment


      • Tomicev je igrac, eto zasto. Isto tako Filipu se nije svidelo sto sutira a nece njemu da doda, to tako ne moze. Nek mu tata napravi klub pa nek sutira koliko hoce.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Potpisao je ugovor sa Zvezdom a ne sa Tomicem, tako da bas ne kacim vezu sem toga da ga je on zvao, sto znaci - nista?

          Comment


          • Bice brutalno u nastavku ako se Filip ne skloni iz tima.

            Mislim da ce ljudi spontano toliki gnev iskazivati prema njemu da ce to biti uzasno.

            Definitivno, ova sezona ce biti upisana kao jedna od najgorih a pri tome ne mislim na rezultate. Definitivno best case scenario jeste Filip bez El i po 10 min u Aba. Mislim, da ne dodje do raspada totalnog, praznih hala i da ostanemo bez PO.

            Nadam se tom Sisku sto pre.

            Braun, Sisko, Covic
            Beron,Djenka , Lazic
            Perper, Dobric, Davidovac
            MJK, Simanic, Faje
            Gist, Kuzmic, Jovanovic

            Comment


            • Sarac, jesi ti popio trajni na RSB?
              Sto ne pozoves neke drugare da pisu ovde kod nas, pod uslovom da su normalni. Verujem da ljudi i ne znaju za ovaj forum a tamo ih moderacija bukvalno zlostavlja.

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Braun, Sisko, Covic
                Beron,Djenka , Lazic
                Perper, Dobric, Davidovac
                MJK, Simanic, Faje
                Gist, Kuzmic, Jovanovic
                Може ово само да Фића преседи целу сезону. Нека му повећају уговор само да не прилази паркету, ко је све и преко кога извлачио паре из клуба ово ми уопште не би тешко пало.

                И Бориша у стартној!

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Sarac, jesi ti popio trajni na RSB?
                  Sto ne pozoves neke drugare da pisu ovde kod nas, pod uslovom da su normalni. Verujem da ljudi i ne znaju za ovaj forum a tamo ih moderacija bukvalno zlostavlja.
                  Nije trajni, do kraja Aprila ( da se zavrsi El i ABA liga)

                  Imao sam neku internu raspravu sa nekima iz moderacije van foruma naravno jer nikakav pristup nemam, neki smatraju da sam prestrogo banovan, opet neki kao opemenu drugim forumasima da ne smem da optuzujem moderaciju da spinuju na forumu ( konkretno angazovanje kombo beka a ne playa).
                  Uglavnom zatvorio sam tu pricu, ne bih je vise pominjao, mada oni prate sta pisem po twiteru i ovde, te i ako su mislili da mi smanje kaznu, ne verujem da ce se desiti jer svojim pisanjem ne doprinosim nikako da mi se ukine ban.

                  Sutra dvojka u Moskvi.
                  Last edited by Šarac; 18-12-19, 00:31.

                  Comment


                  • da ne kvarim žurku...
                    ali ''šaptač trenera'' je na sebe već stavio predebeo sloj ratničkih boja da bi mi Kuridža pa i Šiško u paketu zaličili na spasioce.

                    One noći kada je Filip zablistao protiv Partizana u PO...iz Nebojše je izvetrelo i to malo profesionalne odgovornosti i objektivnog osećaja za ovu igru.
                    Od tog trenutka...to je standardna tragična priča sa ovih prostora:
                    otac tajkun koji ima veliki uticaj na klub uvaljuje smotanog sina i svaki njegov povremeni dobar potez idealizuje dok mali saranjuje sve oko sebe.

                    Napisao sam negde anegdotu kada Dika Stojanović dolazi na završne pripreme juniorske fudbalske reprezentacije pred odlazak na prvenstvo i dovoze ga nekim uber-džipom firme koja pripada ocu mladog sportiste sa kojim se dogovorio da mu pogura klinca koji se bori za poziciju drugog golmana sa još jednim dečkom jer trener tog dana jednog mora da pošalje kući...Dika je tu eto slučajno u prolazu i plan je da svojim komentarom dok gleda tekmu A i B tima gde obojica brane to izvede spontano pred trenerima i nekim naručenim novinarima i tako prebaci zastavicu na željenu stranu.
                    Dika prati tekmu samo zadnjih pola sata, jer je pre toga davao intrvjue i slikao se sa jedno pedes očeva, ujaka...tetaka...i resto familija. Ništa ne komentariše i onda nakon jedne parade golmana ustaje i eforično održi predavanje u par rečenica:
                    ''...ma ovaj mali je lud, pa i ne možeš da postaneš vrhunski golman ako nisi lud...gledaj gde on uleće majko mila...
                    slušajte momci...(kaže selektoru i njegovoj ekipi koja ga gleda ko Isusa) ovaj osećaj kada da kreneš na visoku loptu to vi ne možete da ih naučite...ni Sep Majera to nisu učili...to te majka rodi takvog...trt, mrt...uhhh pa mi već kasnimo, ajde puno sreće na prvenstvu i sa medaljom da se vratite''.

                    Odrađeno profi, recenzija vrhunska kratka i jasna...jedino što Dika nije dobro upamtio koji golman treba da se pogura pa je nahvalio ovog drugog čiji tata nema namuđeni Land Cruiser.

                    Posle se on opasno naljutio na lokalnog novinara koji je bio deo te priče što ga nije prekinuo ili bar upozorio da su zamenili strane na poluvremenu...a ne ovako da se blamira.
                    Last edited by Wingwalker; 18-12-19, 10:01.

                    Comment


                    • dobro jutro,jel stigo Kuridza

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        dobro jutro,jel stigo Kuridza
                        Daleko bilo. Faye je za njega Dankan.

                        Comment


                        • "a jedan poziv menja sve"

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            dobro jutro,jel stigo Kuridza
                            Stigao je. Već je registrovan u KSS
                            Jubilarni sedmi igrac na visokom krilu.
                            Šakota baš pre neki dan reče da mu treba više igrača sa dobrim 'bol-hendling'-om pa eto..... odmah smo reagovali

                            Comment


                            • Idealno vreme za fabrička podešavanja.
                              Takvo nam je i pojačanje.
                              Nije bilo ni realno da se akamo sa evropskim gromadama i velikanima.
                              Najveći uspeh bi bio kada bi shvatili gde pripadamo.
                              Bice nam mnogo lakše kada budemo malo više cenili"školske hale" i ekipe koje igraju u istim, jer su one najrentabilnije,sasvim dobro popunjene i znaju svoje mesto gde pripadaju.
                              Sto pre se kurtalisemo preskupih igrača lakše ćemo se i bezbolnije privići na realnost.

                              Comment


                              • Mislim da je baš rešenje u angažovanju još skupljih igrača.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X