Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Nenadic ide u Megu 99%, Radanov svakako nece kod nas, ima preko 20 minuta u proseku u FmPu, prva ili druga u napadu, a kod nas bi pored, LB, BERONA< GISTA< bio coskar.
    Originally posted by Laki21 View Post
    Kakav si ti spin majstor, jbt, svaka čast.

    Pazi sad - neke nedoumice. Najsrčaniji čovek u ekipi, definicija glue guy-a treba da dobije nogu? Jedan od najzaslužnijih za sve što je bilo dobro prošle sezone? I sada mu se nešto zamera u ovom cirkusu od kluba? Čisto da se preventivno još jednom najebem matere svakom ko bude imao umešane prste u ovu sramotu ako se desi.
    Kako sam ga ja razumio, on je sa nama podelio ono što zna.
    Drugo, veliki si optimista ako misliš da o tome nisu razmišljali jer MJK!
    Hahaha ha ja jos sebi ne dolazim od poteza vijeka, najgoreg igrača na PG ne diras, dovede PF pored 6 u timu koji to mogu da igraju na Većem nivou

    Ps slučajno sam Sarca ubacio

    Comment


    • Sto rek’o jedan moj drug, Nebojsa Covic ce uspeti da nam toliko ogadi KK, da cemo jos na kraju da navijamo za Partizan protiv nas koliko smo gadni sebi samima. Sacuvaj Boze, sta radi jedan umobolnik i ljiga.

      Comment


      • Ništa, bez nervoze ko je u mogućnosti što reče Šarac, tako je najpametnije. Ova kola idu niz brdo, samo nas čudo može spasiti, ako se desi, super ako ne, opet super jer će Covic morati iz kluba.

        Comment


        • De jbt, zasto se Sarcu obracate kao da je on kriv?

          Covek nam da sve info a vi ospete po njemu, tumacite postove na 1001 nacin.

          Hvala na informacijama UVEK.

          Dodacu samo to da ako maknete ovog coveka iz tima, coveka koji je na mom avataru...zaista to ce biti potez veka.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Opste poznata stvar je da stranci kad dodju da potpisu ugovor kazu, probajte me pa ako vam odgovaram vi me isplatite a ako ne budete zadovoljni onda ne morate da me isplacujete, pogotovo u tim godinama.
            I jos kazu, ako se desi neka povreda stavite u ugovor da se raskida na moju stetu, pa moguce da smo i mi potpisali takav ugovor sa Braunom.
            Jel ti Sarac malo razmislis o ovim informacijama pre nego sto ih podelis sa nama ili svaku Covicevu spin baljezgariju uzimas zdravo za gotovo?
            Nisu zdrav stranac koji je u formi i nezalečeni rekonvalescent isto, tu nije bitno da li je stranac ili domaći igrač nego stanje u kojem se igrač nalazi. Ili možda misliš da svi oni potpisuju tipske ugovore? Get real.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Nisu zdrav stranac koji je u formi i nezalečeni rekonvalescent isto, tu nije bitno da li je stranac ili domaći igrač nego stanje u kojem se igrač nalazi. Ili možda misliš da svi oni potpisuju tipske ugovore? Get real.
              Klubovi sve sto mogu je da odrade lekarski pregled i na osnovu njega da procene da li da ulaze u rizik ako je neki igrac sklon nekoj povredi. Ako igrac prodje lekarski i klub se odluci da rizikuje sa nekim ko je izasao iz povrede i potpise ugovor na godinu dana, taj ugovor je sveto pismo

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Klubovi sve sto mogu je da odrade lekarski pregled i na osnovu njega da procene da li da ulaze u rizik ako je neki igrac sklon nekoj povredi. Ako igrac prodje lekarski i klub se odluci da rizikuje sa nekim ko je izasao iz povrede i potpise ugovor na godinu dana, taj ugovor je sveto pismo
                Potpisuju se i igrači koji nisu fit 100%, ako mu takva okolnost obori cenu i ako klub proceni da je povreda takve prirode da će igrač u nekom trenutku biti u potpunosti na raspolaganju klubu sa punim potencijalom. Ugovor štiti prava i obavezuje obe strane, naivno je verovati da su u potpunosti na strani igrača.
                Last edited by dekkard; 17-12-19, 20:53.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Potpisuju se i igrači koji nisu fit 100%, ako mu takva okolnost obori cenu i ako klub proceni da je povreda takve prirode da će igrač u nekom trenutku biti u potpunosti na raspolaganju klubu sa punim potencijalom. Ugovor štiti prava i obavezuju obe strane, naivno je verovati da su u potpunosti na strani igrača.
                  U potpunosti na strani igrača. Imas detaljan lekarski pregled u instituciji nadležnoj za to po tvojoj želji. Ukoliko igrac prodje preglede potpisuje se ugovor sa konačnim datumom trajanja. Klauzule tipa o vremenu na parketu i naknadne povrede te raskid ugovora na štetu igrača ne postoje.
                  To što ti potpišeš igrača koji nije 100% fit je samo tvoj rizik jer si sa opasnostima istih upoznat opet kroz lekarski koji si ti izabrao kod koga ćeš da radiš tako da opet igrač ostvaruje sva prava na isplatu potpisanog ugovora.
                  Ne postoji blanko otkaz kako to rade javna preduzeća kod nas ako na to misliš.

                  Comment


                  • Sta se brinete za pare. Vi ucestvujete u budzetu Zvezde sa 1.5 evro kao i svih ostalih 6m ljudi u Srbiji. Za ni 2e ste dobili EL da uzivate,mislim da je dobar dil. Niti ce biti minusa, sezona sam Bog zna...Uzivajte u minijaturama Hobbita, ja jedva cekam Moskvu da mu se iseru po glavi. Svaki novi mec i gledanja njega je za mene vrhunski dogadjaj
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      U potpunosti na strani igrača. Imas detaljan lekarski pregled u instituciji nadležnoj za to po tvojoj želji. Ukoliko igrac prodje preglede potpisuje se ugovor sa konačnim datumom trajanja. Klauzule tipa o vremenu na parketu i naknadne povrede te raskid ugovora na štetu igrača ne postoje.
                      To što ti potpišeš igrača koji nije 100% fit je samo tvoj rizik jer si sa opasnostima istih upoznat opet kroz lekarski koji si ti izabrao kod koga ćeš da radiš tako da opet igrač ostvaruje sva prava na isplatu potpisanog ugovora.
                      Ne postoji blanko otkaz kako to rade javna preduzeća kod nas ako na to misliš.
                      Svaki ugovor je drugačiji. I klub ima načine kako da zaštititi svoje interese, i to je slučaj sa svim profesionalnim klubovima, pogotovo ovim najkvalitetnijim.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Svaki ugovor je drugačiji. I klub ima načine kako da zaštititi svoje interese, i to je slučaj sa svim profesionalnim klubovima, pogotovo ovim najkvalitetnijim.
                        Ne kažem da nije, samo ti tvrdim da ovo što sam napisao je suva istina. Sam zaključi koliko je realno da postoji neka klauzula na papiru gdje tipa igrač zbog povrede svesno potpisuje pored agenta i to overava na svoju štetu. Sem toga mislim da takve odredbe sud u Lozani lako obara, ne znam ni da bi nas KSS to mogao verifikovati.

                        Ps ostavljam mogućnost usmenog dogovora koji nije zvaničan, kao i vezano za minute (tj uloga u timu). Pa jedino na taj način kroz ljudsku stranu da se dogovore. Ako se bude držalo striktno ugovora, on je na strani igrača uvijek ukoliko je ispunio obaveze.
                        Last edited by Victor BG; 17-12-19, 21:22.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Ne kažem da nije, samo ti tvrdim da ovo što sam napisao je suva istina. Sam zaključi koliko je realno da postoji neka klauzula na papiru gdje tipa igrač zbog povrede svesno potpisuje pored agenta i to overava na svoju štetu. Sem toga mislim da takve odredbe sud u Lozani lako obara, ne znam ni da bi nas KSS to mogao verifikovati.
                          Igrač koji je povređen potpisuje ugovor na svoju štetu?! Koji mu je izbor - da potpiše neki ugovor, da uzme neke pare ili da bleji dok se ne oporavi, a i pitanje je da li će tada biti nekom potreban, jer su svi popunili rostere u međuvremenu.
                          Svaka situacija je predviđena pravno gledano, ono što se dve strane dogovore je ono što je najvažnije. A to može da se razlikuje, i razlikuje se ne samo kad je u pitanju zdrav igrač - rekonvalescent, nego i između svih ostalih igrača.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Igrač koji je povređen potpisuje ugovor na svoju štetu?! Koji mu je izbor - da potpiše neki ugovor, da uzme neke pare ili da bleji dok se ne oporavi, a i pitanje je da li će tada biti nekom potreban, jer su svi popunili rostere u međuvremenu.
                            Svaka situacija je predviđena pravno gledano, ono što se dve strane dogovore je ono što je najvažnije. A to može da se razlikuje, i razlikuje se ne samo kad je u pitanju zdrav igrač - rekonvalescent, nego i između svih ostalih igrača.
                            Ako se povredi u toku sezone...
                            Ne možeš takvu klauzulu staviti na papir, u slučaju povrede raskid ugovora. To ne smije. Rizik je samo kluba, svesno ulazis u to.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ako se povredi u toku sezone...
                              Ne možeš takvu klauzulu staviti na papir, u slučaju povrede raskid ugovora. To ne smije. Rizik je samo kluba, svesno ulazis u to.
                              Kakav rizik, o čemu pričaš, pa on je zbog njegovog stanja jeftin i dostupan klubu kao što je Zvezda. Ako je igrao pa se javio recidiv povrede to je kao da se prvi put povredio u tekućoj sezoni u novom klubu pravno gledano i primenjuju se odredbe koje važe u tom slučaju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Kakav si ti spin majstor, jbt, svaka čast.

                                Pazi sad - neke nedoumice. Najsrčaniji čovek u ekipi, definicija glue guy-a treba da dobije nogu? Jedan od najzaslužnijih za sve što je bilo dobro prošle sezone? I sada mu se nešto zamera u ovom cirkusu od kluba? Čisto da se preventivno još jednom najebem matere svakom ko bude imao umešane prste u ovu sramotu ako se desi.
                                Ja tebe ne razumem stvarno, jel ti stvarno mislis da ja imam ikakve veze sa ovim.Pri tom ja sam ovo saznao jutros, pre nego sto se uopste i pojavilo na nekim portalima, jel treba da kacim viber poruke u koliko sati. I sada ispada da ja uzbunjujem javnost a ne portal koji ima 10.000 puta vecu citanost od ovog istog foruma.
                                Cak cujem da i moje postove odavde kace na drugim forumima, pa ajde onda da bude da sam ja uticajniji od Espresa ili bilo kog drugog sportskog portala.

                                Jel smem da napissem zasto je Faye [B]mozda pred izlaznim vratima: ako vec nisam to obrazlozio ajde da ponovim:

                                a/ Simanicu mnogo veca uloga i minutaza
                                b/ potpis domaceg igraca drugacijeg stila igra MJK
                                c/ Faye je sa manjom platom , lakse je da ubode novi ugovor u Grckoj, Italji, tj da mu neko preuzme placanje ostatka ugovora, ako nema u takvom iznosu , manje je steta nego da je neki sa mnogo vecim ugovorom ( GIST npr),ili Stratos.
                                d/ MJK moze i na 4 i na 5
                                E/ mozda i Faye ima drugacijih planova posto je Tomic bio za njega, a Sakota ga nije birao nego nasledio.

                                Njegove ljudske osobine niko ne spori u klubu, cak sta vise znam kakva je borba bila letos da mu se nadje neko mesto u ovom timu i da zaigra EL, jednostavno su pricali da mu moraju izimisliti mesto u rosteru. Da li je opravdao svoju poziciju, pa ne znam , neka to neko proceni, uklopio se u sivilo kao i svi ostali i sem par sekvenci ne vidim ja licno da je bitan faktor u nasem timu na EL nivou, sem pozitivnih emocija koji svi mi kao navijaci imamo prema njemu.

                                Ako smatras da ja bilo sta radim drugo osim sto podelim informacije i ponekada iznesem i svoje licno stetno ovde , prijavi me moderaciji i neka oni rese sta ce ubuduce samnom.

                                Ali me zaobidji sa tim spin etiketama kao i tvoj drugar LOSMISK

                                Comment

                                Working...
                                X