Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Ma jok neog ce da daju Deriku ugovor na 3 god sa ful platom igrao ne igrao ...toliko niko nije glup i naivan ....da je to mogao da dobije svuda kod nas sigurno ne bi dosao ...rizikovali smo i popusili ove mesece ali ostalo se nadam da ne mora da mu se plati i treba ga oterati odmah ! Simana da uzme njegove minute i da igra sto vise !
    Odakle ti da Derik ima ugovor na 3 god?

    Comment


    • I navedi mi jedan primer da smo na pola ugovora otpustili igraca bez obaveze da ga isplatimo do kraja, ako to nije bio sporazumni raskid.. kad se igracu nadje klub, kao slucaj sa Blazicem

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Opste poznata stvar je da stranci kad dodju da potpisu ugovor kazu, probajte me pa ako vam odgovaram vi me isplatite a ako ne budete zadovoljni onda ne morate da me isplacujete, pogotovo u tim godinama.
        I jos kazu, ako se desi neka povreda stavite u ugovor da se raskida na moju stetu, pa moguce da smo i mi potpisali takav ugovor sa Braunom.
        Jel ti Sarac malo razmislis o ovim informacijama pre nego sto ih podelis sa nama ili svaku Covicevu spin baljezgariju uzimas zdravo za gotovo?

        Ti mene bas potcenjujes i vredjas konstatno. Da li je moguce da sve sto napisem mora da ima veze sa spinovanjem Covica, pa imam ja informacije koje ne moraju biti direktno vezane za Covica.

        Kada se bude resila saga oko DB tada cu i nesto vise napisati, ako se klub ne oglasi svojevoljno, do tada, nastavi da me prozivas ili kako ti je volja.

        Na nekim igracima ce se verovatno izgubiti u smisli da dosadasnje plate nisu opravdale vraceno, a to bi mogli za ceo roster da napisemo osim LB.

        Nijedan igrac u teoriji nece dobiti otkaz na stetu klub jer je to samoubistvo, njega stiti ugovor, igrao ne igrao ti njemu moras isplatiti ugovor. Tehnike ustupanja ugovora drugom klubu nismo mi izmislili, na tome rade manageri igraca u saradnji sa nasim klubom. Mnogo primera je bila u proslosti ne vidim razloga da tako se ne postupi i sa igracima koje sam spomenuo.

        Naravno da igraci su zasticeni ugovorom, ali postoje zastitni clanovi ugovori kojim se stiti klub ali to opet nije za siri audotorijum a pogotovo ne za vas koji ni u sta ne verujute.

        Filip nece dobiti otkaz tako da sve ostale promene nikakvu svrhu nemaju ako on i dalje bude imao minutazu.

        Tako da mozemo nastaviti da pisemo io drugim temama manje stresnim, kao o lepom vremenu za ovo doba godine, ili smatras da i ovo spinujem?

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ti mene bas potcenjujes i vredjas konstatno. Da li je moguce da sve sto napisem mora da ima veze sa spinovanjem Covica, pa imam ja informacije koje ne moraju biti direktno vezane za Covica.

          Kada se bude resila saga oko DB tada cu i nesto vise napisati, ako se klub ne oglasi svojevoljno, do tada, nastavi da me prozivas ili kako ti je volja.

          Na nekim igracima ce se verovatno izgubiti u smisli da dosadasnje plate nisu opravdale vraceno, a to bi mogli za ceo roster da napisemo osim LB.

          Nijedan igrac u teoriji nece dobiti otkaz na stetu klub jer je to samoubistvo, njega stiti ugovor, igrao ne igrao ti njemu moras isplatiti ugovor. Tehnike ustupanja ugovora drugom klubu nismo mi izmislili, na tome rade manageri igraca u saradnji sa nasim klubom. Mnogo primera je bila u proslosti ne vidim razloga da tako se ne postupi i sa igracima koje sam spomenuo.

          Naravno da igraci su zasticeni ugovorom, ali postoje zastitni clanovi ugovori kojim se stiti klub ali to opet nije za siri audotorijum a pogotovo ne za vas koji ni u sta ne verujute.

          Filip nece dobiti otkaz tako da sve ostale promene nikakvu svrhu nemaju ako on i dalje bude imao minutazu.

          Tako da mozemo nastaviti da pisemo io drugim temama manje stresnim, kao o lepom vremenu za ovo doba godine, ili smatras da i ovo spinujem?
          Najbitnija stvar u celoj ovoj prici oko promena u timu, ukoliko i dalje bude bio na slicnoj minutazi, a ne preuzme jedinu zasluzenu poziciju u timu (pozicija koju trenutno popunjava Nenadic od spoljne linije) onda je sve uzalud.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ti mene bas potcenjujes i vredjas konstatno. Da li je moguce da sve sto napisem mora da ima veze sa spinovanjem Covica, pa imam ja informacije koje ne moraju biti direktno vezane za Covica.

            Kada se bude resila saga oko DB tada cu i nesto vise napisati, ako se klub ne oglasi svojevoljno, do tada, nastavi da me prozivas ili kako ti je volja.

            Na nekim igracima ce se verovatno izgubiti u smisli da dosadasnje plate nisu opravdale vraceno, a to bi mogli za ceo roster da napisemo osim LB.

            Nijedan igrac u teoriji nece dobiti otkaz na stetu klub jer je to samoubistvo, njega stiti ugovor, igrao ne igrao ti njemu moras isplatiti ugovor. Tehnike ustupanja ugovora drugom klubu nismo mi izmislili, na tome rade manageri igraca u saradnji sa nasim klubom. Mnogo primera je bila u proslosti ne vidim razloga da tako se ne postupi i sa igracima koje sam spomenuo.

            Naravno da igraci su zasticeni ugovorom, ali postoje zastitni clanovi ugovori kojim se stiti klub ali to opet nije za siri audotorijum a pogotovo ne za vas koji ni u sta ne verujute.

            Filip nece dobiti otkaz tako da sve ostale promene nikakvu svrhu nemaju ako on i dalje bude imao minutazu.

            Tako da mozemo nastaviti da pisemo io drugim temama manje stresnim, kao o lepom vremenu za ovo doba godine, ili smatras da i ovo spinujem?
            Nije mi namera bila da te uvredim, i izvinjavam se ako je tako zazvucalo.. Samo da znas moracu da nastavim da komentarisem tvoje postove, bez zelje za stalkovanjem.

            Sam si napisao da smo imali dogovor sa DB da mu damo sansu ili tako nesto, plus imamo u ugovoru nesto oko kolena. Obzirom da je Covic vise ne zna gde udara i da ne zna vise sta spinuje i koga laze ne bi me iznenadilo da je ovako nesto bas od njega poteklo.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              Najbitnija stvar u celoj ovoj prici oko promena u timu, ukoliko i dalje bude bio na slicnoj minutazi, a ne preuzme jedinu zasluzenu poziciju u timu (pozicija koju trenutno popunjava Nenadic od spoljne linije) onda je sve uzalud.
              SAD je uzalud i da ode na tribine jer ti nisi našao trenera da upotrebi ubitacan roster. Kao što neko reče Gist je sabijao na početku ali on ne može u konstantno da igra na taj način, potreban mu je plej koji će ga razigrAti. Derick Brown i ovako kljakav ima IQ kao i Stratos, nisi ga integrisao, iskoristio na pravi način. Eno statistika prije povrede zlo šta je radio Covjek. Ojo, deluje kao jebeno smetalo na terenu, nemoguće je da 140kg suvih mišića ne može dobiti duel pod kosem...
              Dakle mi od početka nemamo igru - trenera da to složi tako da sad ni jedan Kuridza, Sisko, Miško to neće ispraviti jer... Nemamo vremena za trening a pozicija PG zahtjeva uigravanje osim ako nisi klasa sam za sebe.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Nije mi namera bila da te uvredim, i izvinjavam se ako je tako zazvucalo.. Samo da znas moracu da nastavim da komentarisem tvoje postove, bez zelje za stalkovanjem.

                Sam si napisao da smo imali dogovor sa DB da mu damo sansu ili tako nesto, plus imamo u ugovoru nesto oko kolena. Obzirom da je Covic vise ne zna gde udara i da ne zna vise sta spinuje i koga laze ne bi me iznenadilo da je ovako nesto bas od njega poteklo.

                Jel bi ga ti drzao na ovoj plati do kraja uz ovo sto on pruza, pri tom imas uvid u njegovo zdravstvena stanje ( kolena).

                Comment


                • bez trenera sve je dzabe! ali coravi nece sada menjati trenera i nece Filipa odjebati ...Filip moze sam da ode ako mu savest proradi!

                  Comment


                  • Vrlo brzo ce coravi u Zeleznik. Sad nema fudbala pa ce malo i ultra kop bagra u halu, a oni nisu bas fini kao Laki da ih coravi vredja. ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      SAD je uzalud i da ode na tribine jer ti nisi našao trenera da upotrebi ubitacan roster. Kao što neko reče Gist je sabijao na početku ali on ne može u konstantno da igra na taj način, potreban mu je plej koji će ga razigrAti. Derick Brown i ovako kljakav ima IQ kao i Stratos, nisi ga integrisao, iskoristio na pravi način. Eno statistika prije povrede zlo šta je radio Covjek. Ojo, deluje kao jebeno smetalo na terenu, nemoguće je da 140kg suvih mišića ne može dobiti duel pod kosem...
                      Dakle mi od početka nemamo igru - trenera da to složi tako da sad ni jedan Kuridza, Sisko, Miško to neće ispraviti jer... Nemamo vremena za trening a pozicija PG zahtjeva uigravanje osim ako nisi klasa sam za sebe.
                      Imao si mesec dana da nadjes trenera, one koji si hteo su te odbili na ovaj ili onaj nacin, i ti sada ocekujes da opet krenes u poteru za trenerima?Koga sada da zoves?

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jel bi ga ti drzao na ovoj plati do kraja uz ovo sto on pruza, pri tom imas uvid u njegovo zdravstvena stanje ( kolena).
                        Ma ne bih, nije to ni poenta. Ja da se pitam da bih Borisi 30 minuta a ovih 10 moze da pokrpi bilo ko.
                        Samo kazem da coveka ne mozemo otpustiti niti mozemo ustedeti ni dinara dok mu ne nadjemo klub koji bi preuzeo njegovu platu i cak i tada mora on da pristane na to.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Vrlo brzo ce coravi u Zeleznik. Sad nema fudbala pa ce malo i ultra kop bagra u halu, a oni nisu bas fini kao Laki da ih coravi vredja. ;)
                          A sta ce oni da urade? PItanje da li ce oni uopste da dodju sada u petak, mozda i dodju ali to bi bilo to od njih ove sezone, eventualno protiv Pao u drugom delu.

                          Da li ti stvarno mislis da se on njih nesto plasi posle Olimpijakosa u Areni, posle odbijanja da preuzme FK kada su mu oni otvorili put, posle OMICA.


                          Njih zabole za KK sve dok bratija ne zaigra u KK klubu, moze i Vesna da zaigra ne terenu zabole ih i za rezultate i igre, pogotovo sto ih ABA ne zanima.

                          Da li ti je cudno da nijedan clan grupe nije bio protiv Baskonije, Hoces mi reci da su svi bili u Grckoj?

                          Ne zanima ih i smeju se jer su u pravu, evo vam semenkari vi koji nam zvizdite zbog Kalinica, Omica, evo vam vodite navijanje, pravite atmosferu, a ne da kukate sto nas nema.

                          Ta prica je zavrsena i oni ce se pojavljivati samo kada oni budu zeleli i pod njhovim uslovima.

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ma ne bih, nije to ni poenta. Ja da se pitam da bih Borisi 30 minuta a ovih 10 moze da pokrpi bilo ko.
                            Samo kazem da coveka ne mozemo otpustiti niti mozemo ustedeti ni dinara dok mu ne nadjemo klub koji bi preuzeo njegovu platu i cak i tada mora on da pristane na to.

                            Za Borisu su zakljucili da kada je prva opcija da najvise pruza, cim mu neko zauzme poziciju on se pogubi, to se pokazalo mnogo puta do sada. Na kraju sta ce izaci , niko ne zna.

                            Naravno da mora da mu se ne samo njemu nego bilo kome kada se sporazumno dogovore sve tri strane.

                            Nego o nasim igracima ce se pricati nasiroko ali zato komsije kada otpuste Browna a on ne nadje klub ispada da je on samo jedan mesec isplacen, Parahouski, Peiners, Aranitovic, sta cemo sa njima, ko i gde je preuzeo njihove ugovore i pod kojim uslovima.

                            Gtrovci i kada znaju nesto cute, ili spinuju poput Kupera da je Parahouski dosao za 200 i odrekao se svih plata unapred.How yes no.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Imao si mesec dana da nadjes trenera, one koji si hteo su te odbili na ovaj ili onaj nacin, i ti sada ocekujes da opet krenes u poteru za trenerima?Koga sada da zoves?
                              Normalno da ce ga odbiti kad je ponudio uslove ispod svakog minimuma. Evo ti sad raskida 3 ugovora, nisi mogao ponuditi Teu ili Jovicu nešto više...
                              U principu svelo se na slobodnu procenu oko ugovora i ok napravila se greška i ti sad umjesto da prizna jednu, praviš 3 jer su manje poražene za tvoj ego.
                              Fuj
                              U takvim smo govnima bili da nismo trebali da pregovara o sa Paskvalom ili Bracokasom već samo da ih zamolimo da nas sto manje boli a ugovor se sa takvima morao potpisati i sin da se stavi na poziciju 13-15 u roster u.
                              Ps. Ne mislim da se moralo radi njihovog znanja, Sakota ga ima više od svih spominjanih, zna košarke bolje od svih skupa već pitanje ingerencije i samostalnosti. Oni bi to imali što Covic bas i ne voli mnogo a Wingwalker je to fino objasnio u jednom prošlom postu za Šakotu.
                              Last edited by Victor BG; 17-12-19, 18:08.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Normalno da ce ga odbiti kad je ponudio uslove ispod svakog minimuma. Evo ti sad raskida 3 ugovora, nisi mogao ponuditi Teu ili Jovicu nešto više...
                                U principu svelo se na slobodnu procenu oko ugovora i ok napravila se greška i ti sad umjesto da prizna jednu, praviš 3 jer su manje poražene za tvoj ego.
                                Fuj
                                U takvim smo govnima bili da nismo trebali da pregovara o sa Paskvalom ili Bracokasom već samo da ih zamolimo da nas sto manje boli a ugovor se sa takvima morao potpisati i sin da se stavi na poziciju 13-15 u roster u.
                                Ps. Ne mislim da se moralo radi njihovog znanja, Sakota ga ima više od svih spominjanih, zna košarke bolje od svih skupa već pitanje ingerencije i samostalnosti. Oni bi to imali što Covic bas i ne voli mnogo a Wingwalker je to fino objasnio u jednom prošlom postu za Šakotu.
                                Koliko puta moramo da se vracamo na pricu oko Teodosica, Jovica i Pefija. Jel treba opet da se vracamo da je Jovicu ponudjeno 1 milion za dve godine , da je dignuto za novih 100 po godini, da se Raskovic sprdao sa nama da ga traze Houston Rocketsi, i na kraju ode za pola miliona vise u zbiru za dve godine u Himki, neto. Jel bi ti da si kosarkas odrekao se 500 k bilo koje novcanice. A pri tom si vec kao igrac proveo 4 godine u tom istom klubu. Sam Jovic je izjavio da je zeljan da upozna druge kulture gradove, ide dalje covek i zabole ga za KKCZ

                                Teo, dogovorio sa celavim u Februaru sve, 6.4 miliona za tri godine, a niko pojma nema koliko jos ima kosarke u njemu, kako to da nijedan EL nije imao sluha da mu ponudi te iste pare, Da li mi imamo te pare za Teodosica

                                Pefi, vise njegovih izjava, ne zeli da se vrati ni za kakve pare na nase prostore, Nije igrao ni za nas ni za komsije, ne zeli da ima ikakvih veze sa nama.
                                Da se vratim na Tea, imao si njegovu izjavu za onog grobara sa Arene, gadi mu se one sto je video u finalu ABA LIGE i ne zeli da ucestvuje u tome.

                                Daj vise da prekinemo sa tim sto nije neko od njih trojice dosao, uostalom nadji skorasnjih intervju Davora Ristovica oko psihologije nasih igraca kada odu preko, kako i pod kojim boljim uslovima igraju cak ni pare tu nisu primarne (U obrucu emisija). Davor nikakvih dodirnih tacaka nema sa nasim klubom vise te njegova izjava nema veze sa branjenjem Covica kao sto se meni ovde spocitava
                                Last edited by Šarac; 17-12-19, 18:38.

                                Comment

                                Working...
                                X