Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo jednostavno treba posmatrati sa pozitivne strane, ili gledati kao npr Tent, Simpo Vranje, Nis, kao sto i jeste.
    Uzmite dete za rukicu, sestica, bratanicu, pa pravac bazen, atletika, komsijinu decicu pogledate na tenisu, ima vazda pametnijih stvari gledati i pratiti od ove zahebancije.
    Last edited by L a z a r; 17-12-19, 14:27.

    Comment


    • mudro zboris ...............ali Zvezda je to ....

      Comment


      • Jos samo sutra cirkus u vasem gradu, navratite Moskovljani da vidite Hobbita...Atrakcija koju je videla cela Evroliga....izmedju njegove tacke videcete Sakotu na povocu...Jos samo sutra u vasem gradu u 2019, navali narode novogodisnji cirkus stize...

        Inace preko mojih drugara sam cuo da Sakota ne zna gde bije...ne zna tri akcije da se seti...tako da prakticki i dalje je Gavrilo trener...Sakota mu dodje kao silueta trenera...

        Ako je dosao Kuridz, jel ide neko ili niko? Sad kas bolje razmislim zao mije sto nece igrati u ST Petersburgu...imao sam nameru da uzmem kartu odmah iza klupe...

        Ovo, ako ste gledali u nekim fetish filmovima kako gazda pisa po ljudima, onda ovo imate u prakticnoj primeni u zivotu..On i sns ekipa se zajebavaju, koliko god da pogrese ne mozes im nista...prazna hala je jedino resenje..nek igraju sami sa sobom i onako su se neke frakcije vec odvojile i pocele da navijaju za FMP!!!

        Jos scena on kao Djenku izvodi nakraju, posto je igrao odbranu, pa brzo da uvede Filipa da igra napad, nesto kao Zoc stoje radio sa Bobi Diksonom...e moj Djenka na sta si spao, bolje da si bi Svedu potrcko nego ovom ''igracu''...Povukli mu dres sa univerziteta a ovde zamena Hobittu...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Iskusio, veruj mi, i deluje.
          Mnogo pametnije i korisnije nego ovo palamudjenje i kidanje zbog tudjih dzepova.
          @pancev
          Last edited by L a z a r; 17-12-19, 14:34.

          Comment


          • Jos samo sutra cirkus u vasem gradu, navratite Moskovljani da vidite Hobbita...Atrakcija koju je videla cela Evroliga....izmedju njegove tacke videcete Sakotu na povocu...Jos samo sutra u vasem gradu u 2019, navali narode novogodisnji cirkus stize... moj brat Losmi

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Gista bi otpustili prvog ali se boje da ce ga uzeti Partizan
              Još jedna izmišljotina kvazi novinara.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Tabloidni Espreso navodno ima saznanja kako su na izlaznim vratima triling visokih stranaca - Odžo, Faje i Derik Braun. Suludo mi i neverovatno deluju njihova saznanja da bi se Šakota opredelio na veliki rizik i ostao bez sve trojice.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Prva reč u tvom postu je presudna za ostatak onoga što si napisao.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ali zadnja 2 ulaza Filipa Covica hahahha on nesrecnik ne moze nikog da resi 1na1 ni u Aba ni u Kls , o branjenju je iluzorno i govoriti ... sa ove distance deluje neverovatno kako smo mi uopste dobili kkp I kkb prosle godine u plej ofu ... neverovatno je i kako je Sakota pristao da bude saucesnik u ovakvom unistavanju jednog kluba

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Prva reč u tvom postu je presudna za ostatak onoga što si napisao.
                      Biće promene to je neminovnost ali baš da trojica odu u paketu to se graniči sa obećanjima Srbiji da će skoro u EU.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Potpuno je realno da odu Brown Ojo i Faye niko od njih (sam ponekad Fayea) ne može da doprinese kvalitetom, a pritom dolazi Jagodić. Nadam se da će raateretiti klub njihovim ugovorima i napraviti adekvatne korekcije kako bi bili konkurenti u play off Aba lige.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Tabloidni Espreso navodno ima saznanja kako su na izlaznim vratima triling visokih stranaca - Odžo, Faje i Derik Braun. Suludo mi i neverovatno deluju njihova saznanja da bi se Šakota opredelio na veliki rizik i ostao bez sve trojice.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          A sta mislis kako su oni dosli do informacije ili ime je iz "pouzdanih" izvora javljeno da bi se javnost pripremila.

                          OJO- promenio je svog managera, angazovao je novog da mu nadje klub jer ne zeli da ima ovako malu minutazu niti da ide u FMP. Nije zeleo da produzi ugovor letos. Znaci neko ce vec preuzeti njegov ugovor do kraja jer nije ni njemu u interesu da bleji jos 6 meseci.

                          DB- posle medicinske intervencije koje imao tokom sezone, dogovor je bio da mu se da sansa da li moze da odigra na nivou EL, da li je on iskoristio ako pogledamo mesec dana unazad? EL i ABA zajedno? Verovatno postoje i jos neki detalji ugovora a ticu se kolena kada je dolazio oko izlaska iz ugovora i pod kojim uslovima,

                          - Faye Tu su jos neke nedoumice verovatno, mislim da su zakljucili da sa Borisom se rizikuje pa sta bude, MJK je totalno suprotan igrac od sve trojice zajedno plus ima srpski pasos i dolazi na daleko manju platu i slobodan je igrac.

                          Tako da nije daleko od istine da su ova trojica na izlaznim vratima. Videcemo sa koliko " zaradom" a MJK je svakako najjeftiniji od svih igraca u danasnjem rosteru.

                          Sto se tice playa, po info koje kruze je da Misko se bori da Sisko dodje kod nas, i da mu predlaze da mu je to najbolja opcija, mali se mnogo necka.

                          Svakako ako ne prodje Sisko doci ce neki drugi Misko, da li kao cist play ili kombo to ne znam.

                          4 stranca plus Djenka je valjda plan, pa onda vidite koliko je realno ovo sto su tabloidi danas okacili.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post

                            DB- posle medicinske intervencije koje imao tokom sezone, dogovor je bio da mu se da sansa da li moze da odigra na nivou EL, da li je on iskoristio ako pogledamo mesec dana unazad? EL i ABA zajedno? Verovatno postoje i jos neki detalji ugovora a ticu se kolena kada je dolazio oko izlaska iz ugovora i pod kojim uslovima,

                            Opste poznata stvar je da stranci kad dodju da potpisu ugovor kazu, probajte me pa ako vam odgovaram vi me isplatite a ako ne budete zadovoljni onda ne morate da me isplacujete, pogotovo u tim godinama.
                            I jos kazu, ako se desi neka povreda stavite u ugovor da se raskida na moju stetu, pa moguce da smo i mi potpisali takav ugovor sa Braunom.
                            Jel ti Sarac malo razmislis o ovim informacijama pre nego sto ih podelis sa nama ili svaku Covicevu spin baljezgariju uzimas zdravo za gotovo?

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              A sta mislis kako su oni dosli do informacije ili ime je iz "pouzdanih" izvora javljeno da bi se javnost pripremila.

                              OJO- promenio je svog managera, angazovao je novog da mu nadje klub jer ne zeli da ima ovako malu minutazu niti da ide u FMP. Nije zeleo da produzi ugovor letos. Znaci neko ce vec preuzeti njegov ugovor do kraja jer nije ni njemu u interesu da bleji jos 6 meseci.

                              DB- posle medicinske intervencije koje imao tokom sezone, dogovor je bio da mu se da sansa da li moze da odigra na nivou EL, da li je on iskoristio ako pogledamo mesec dana unazad? EL i ABA zajedno? Verovatno postoje i jos neki detalji ugovora a ticu se kolena kada je dolazio oko izlaska iz ugovora i pod kojim uslovima,

                              - Faye Tu su jos neke nedoumice verovatno, mislim da su zakljucili da sa Borisom se rizikuje pa sta bude, MJK je totalno suprotan igrac od sve trojice zajedno plus ima srpski pasos i dolazi na daleko manju platu i slobodan je igrac.

                              Tako da nije daleko od istine da su ova trojica na izlaznim vratima. Videcemo sa koliko " zaradom" a MJK je svakako najjeftiniji od svih igraca u danasnjem rosteru.

                              Sto se tice playa, po info koje kruze je da Misko se bori da Sisko dodje kod nas, i da mu predlaze da mu je to najbolja opcija, mali se mnogo necka.

                              Svakako ako ne prodje Sisko doci ce neki drugi Misko, da li kao cist play ili kombo to ne znam.

                              4 stranca plus Djenka je valjda plan, pa onda vidite koliko je realno ovo sto su tabloidi danas okacili.
                              Fajea i Oja bi zadru Bi zadrzao a Derika pedala ..zajedno sa njim Filip i Nenadic kao i Jovanovic koji je samo iz njima poznatih razloga dosao a da ne igra uopste!

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Opste poznata stvar je da stranci kad dodju da potpisu ugovor kazu, probajte me pa ako vam odgovaram vi me isplatite a ako ne budete zadovoljni onda ne morate da me isplacujete, pogotovo u tim godinama.
                                I jos kazu, ako se desi neka povreda stavite u ugovor da se raskida na moju stetu, pa moguce da smo i mi potpisali takav ugovor sa Braunom.
                                Jel ti Sarac malo razmislis o ovim informacijama pre nego sto ih podelis sa nama ili svaku Covicevu spin baljezgariju uzimas zdravo za gotovo?
                                Ma jok neog ce da daju Deriku ugovor na 3 god sa ful platom igrao ne igrao ...toliko niko nije glup i naivan ....da je to mogao da dobije svuda kod nas sigurno ne bi dosao ...rizikovali smo i popusili ove mesece ali ostalo se nadam da ne mora da mu se plati i treba ga oterati odmah ! Simana da uzme njegove minute i da igra sto vise !

                                Comment

                                Working...
                                X