Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni liči, mada ne mora da znači, da Čović stariji ima saznanja da je ABA titula od ove sezone potpuno obezvređena time što pobednik neće igrati EL, te se ne tangira previše oko ovih poraza, a izgleda da i ostali znaju tu neminovnost pa otud mnogo više poraza praktično svih vodećih ekipa. Više poraza na manje od pola sezone nego u nekim celim prethodnim sezonama, to sigurno nije slučajno i nije došlo kao posledica povećanja kvaliteta ostalih ekipa već zbog opuštanja favorita. Da li nešto stoji iza tog opuštanja i ove, stvarno nezabeležene ABA sezone, videćemo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pa onda strpa 5 trojki na jednom mecu i utihne negodovanje zbog Birche. Ja koliko se secam jedini igrac kome su grobari zvizdali je bio Gagara...
      ... Eto to je sto ja pamtim ali to je sve decja igra za ovo sto traje vec duzi period za FC3.
      Grešiš, dečja igra je upravo ovo Čokijevo...kada pusti dete da se igra.
      Da je Gagara celu sezonu nosio Birču na leđima...imali bi obaška bolju statistiku od ove Filipove analne.
      Greh je trofejnog reprezentativca i internacionalca stavljati u isti post sa spadalom čije su patike do tridesete godine jednom prošetale do Grčkog fenjeraša i koji za još tri života ne bi dostigao te visine.
      Ali zato Birča može samo da sanja Filipov ''Funny videos'' serijal...jer to već zahteva visoke cirkuske škole, ''stand up comedy'' samouverenost i naravno da te nie sramota.
      Last edited by Wingwalker; 17-12-19, 00:04.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Meni liči, mada ne mora da znači, da Čović stariji ima saznanja da je ABA titula od ove sezone potpuno obezvređena time što pobednik neće igrati EL, te se ne tangira previše oko ovih poraza, a izgleda da i ostali znaju tu neminovnost pa otud mnogo više poraza praktično svih vodećih ekipa. Više poraza na manje od pola sezone nego u nekim celim prethodnim sezonama, to sigurno nije slučajno i nije došlo kao posledica povećanja kvaliteta ostalih ekipa već zbog opuštanja favorita. Da li nešto stoji iza tog opuštanja i ove, stvarno nezabeležene ABA sezone, videćemo.
        Svakake stvari si pisao, ali ovo je krem. Sumnjam da su Cedevita, kkp i Buducnost imali vise pobeda prosle sezone..

        Samo Zvezda ima vise poraza i to je to.

        Fino razmisljas
        Last edited by LosmiSK; 16-12-19, 23:46.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Samo Zvezda je izuzetno korektan forumaš i istinski zaljubljenik u KK Crvena Zvezda.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Glupo je reći da sa skoro 40g u dupetu mene nervira vijest o MJK toliko da bi najradije suzu pustio. Zato što imam utisak da se sprdaju sa nama.
            Makni malog taman sve izgubili, nije fer da mahač rukama i pratilac pogledom igra minut u klubu.
            Ne možeš strancima objasniti situaciju da u profi klubu igra takav neko a da ne spomenš kako je tatin sin. On nema jednu jebenu prednost u odnosu na rivala, ne EL, evo ABA mu bauk.
            Sada će na 6 igrača sposobnih da igraju PF dovesti sedmog al pleja nemamo.
            Jadno, loše, bijedno, možete sad i osvojiti ABA, ovaj neprijatan osjećaj klipa kukuruza rektalno pozicioniranog u navijačima Zvezde neće biti zaboravljen.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Samo Zvezda je izuzetno korektan forumaš i istinski zaljubljenik u KK Crvena Zvezda.
              I ja izuzetno poštujem njegove stavove i žao mi je što je proredio pisanje, naravno kada već ovo pišem i Šarca cenim iako se mnogo puta ne slažem sa njegovim stavovima oni se uglavnom preklapaju.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ja nisam bio, kao sto niko od nas nema dokaza da je taj hrvat bio na utakmici, on tvrdi da je Beron bio izvredjan kada je promasio dva slobodna bacanja, dve statistike SOFA Score i ABA liga pisu da je imao jedno bacanje, i da je po play by play aba lige Covic bio na terenu.
                Ja verujem samo ono sto vidim a okacio sam da i ostali vide.

                Ogradio sam se i napisao da je mozda mislio na dva uzastopna suta, a mi protumacili kao dva slobodna bacanja koja statistika demantuje.


                Nemoj da tumacis nista u vezi odbrane gazde, ovde ti na 34minutu sutira 3 bacanja, ne dva, vec tri

                Na stranu sto mislim da mu vrv nije psovao, samo tvoje branjenje covica je degutantno..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Plus da doda,m sto sam video na brzinu. Zadnjih 5-6 minuta.. bacio je tri cigle, dva ulaza koja nemaju veze sa vezom. Podelio dve asistencije iz dva uzastopna bloka za Berona i jednu mozda Simanica to nisam video dobro. Bacio lob pas na Kuzmica preko dva-tri igraca, naravno TO i napravio korake pri ulazu. Ah da i da dodam da su skocili u napadu preko njega, uzeli dva bacanja ali i promasili.

                  Verovali ili ne, to je sve bilo za tih 5-6minuta u igri i to protiv Zadra. Meni nije bitno da je juce da i 20p...lik kad ga vidis na terenu, mislim samo njega..rekao bi da je to neka Letonska liga,tipa Liepaja-Valga ....da nekom kazes da je ovo drugi back up tima...Albert Oliver je sa 40g izgledao kao kosarkas i zver u Granki prosle sezone.

                  I smesno mi je ovo, ej ja navijam za Zvezdu, necu da pljujem ''naseg'' igraca, necu da pisem...itd...kad nema kritike na racun kluba, bilo cega...klub tesko moze ici napred.

                  Da su cenjena gospoda na vreme sa Lakijem krenuli da zvizde, vrv ne bi imali tuce poraza. Mozda da verujemo Dekkardu da ABA liga nema mesto u EL i da Djordi drka na Cokija i da ce mu dati licencu...

                  I taj Djordi svasta prozivljava, od Bokana, Cokija, jos kad bi video Ostoju, batalio bi kosarku skroz.
                  Last edited by Karamazov; 17-12-19, 08:45.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Meni liči, mada ne mora da znači, da Čović stariji ima saznanja da je ABA titula od ove sezone potpuno obezvređena time što pobednik neće igrati EL, te se ne tangira previše oko ovih poraza, a izgleda da i ostali znaju tu neminovnost pa otud mnogo više poraza praktično svih vodećih ekipa. Više poraza na manje od pola sezone nego u nekim celim prethodnim sezonama, to sigurno nije slučajno i nije došlo kao posledica povećanja kvaliteta ostalih ekipa već zbog opuštanja favorita. Da li nešto stoji iza tog opuštanja i ove, stvarno nezabeležene ABA sezone, videćemo.
                    pre početka napisao sam da mi smrdi da je ovo poslednja sezona Aba,jer se osvajanjem na kraju sezone neće dobiti El!

                    Comment


                    • Ja nikad ne bih gađao uvredama igrača koji se trudi. Druga je stvar što ne zna.

                      Ovde je postavljen jedan gif (mrzi me da tražim) gde se vidi kakav je Filipov odnos prema saigračima i klubu.

                      Zašto je onda ružno zafrkavati pa i vređati takvog igrača? Ružan je samo njegov džabalebaroški stav na parketu.

                      Isto tako za Šakotu. Pristao si matori da budeš poslušnik i da radiš na štetu kluba forsirajući sina predsdnika.

                      E pa onda budi spreman i na zafrkanciju.

                      Samo još da dodam, tačnije imam jednu molbu za ubuduće. Bilo kakvo insinuiranje da je neko Čovićev čovek, bot, biće obrisano.

                      Vrlo dobro mi je poznato kako izgleda jedan bot, takvih ima na jednom drugom forumu, ne ovde.
                      Last edited by Karamazov; 17-12-19, 08:44.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Ja nikad ne bih gađao uvredama igrača koji se trudi. Druga je stvar što ne zna.

                        Ovde je postavljen jedan gif (mrzi me da tražim) gde se vidi kakav je Filipov odnos prema saigračima i klubu.

                        Zašto je onda ružno zafrkavati pa i vređati takvog igrača? Ružan je samo njegov džabalebaroški stav na parketu.

                        Isto tako za Šakotu. Pristao si matori da budeš poslušnik i da radiš na štetu kluba forsirajući sina predsdnika.

                        E pa onda budi spreman i na zafrkanciju.

                        Samo još da dodam, tačnije imam jednu molbu za ubuduće. Bilo kakvo insinuiranje da je neko Čovićev čovek, bot, biće obrisano.

                        Vrlo dobro mi je poznato kako izgleda jedan bot, takvih ima na jednom drugom forumu, ne ovde.
                        Jesi ti to admin? De se raspitaj kako da Gancu i Ivanu9 dajem reputaciju, ima ih jos par, ne mogu ni prići onoj zvezdici a nekima mogu.
                        Jebeni auto korekt 100x moram ispravljati txt

                        Comment


                        • Ja sam moderator.

                          I ja bih voleo da u bilo kom trenutku mogu dodeliti nekome reputaciju. Da ih imamo neograničeno.

                          Spoiler
                          Ganac ima reputacija u izobilju i samo ih deli. Kako dolazi do njih, 'bem li ga.

                          Očigledno šuruje sa rukovodećim organima ovog foruma.

                          Comment


                          • Срећан 7. високи играч.
                            Добродошао Марко!

                            Comment


                            • Ваљао би неки наслов на клупском сајту типа ако не можеш да га чуваш, удвоји га, ако не можеш да га удвојиш, потпиши га!

                              Comment


                              • Nije iskljuceno da kasiramo cak trojicu stranaca

                                Comment

                                Working...
                                X