Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa nama nikad dosadno, i nama i Grobarima koji nas prate
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Samo me zanima sta ce biti kad ispadnete u grupnoj fazi i ne osvojite ABA i domacicu naredne sezone ? Nije mi realno da nas tucete sledece sezone sve i da spomenutog Jamesa dovedete. Mada nije mi ni jasno odakle silne pare i kako to da vi imate a mi nemamo... Mada jasno mi je u sustini nego mi razlika nije jasna...



      Da se razumemo, ja bi volio da se pojacate samo tako i da tako jaki opet pogubite sve trofeje od nas
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Nego mene zanima ko je onaj Deda Mraz ?
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Nego mene zanima ko je onaj Deda Mraz ?
          Spoiler


          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Spoiler


            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Djed Bozicnjak.

              Miko, prati fabulu radnje i pogledaj na moj avatar. Sve ti bude jasno
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • A sta cete kada nafta presusi?

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  A sta cete kada nafta presusi?
                  pretposavljam da ce se traziti drugi izvori energije...gas, voda...

                  Comment




                  • Kako su opasni
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Veteran nastavlja u njegovom ritmu*

                      Deda Mraz traži dodatne garancije da su svi navijači dobili kvbalitetne šlemove pre nego ga promovišu ... Betmena boli uvo za navijače,on igra za pare,kad može gazda da se "zajebava" sa informacijom o Darku,onda mogu i ja o ovoj dvojici
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Sto volim preko leta da citam vase forume, puni euforije, sve osvajate, dovodite najbolje strance, onda u aprilu/maju postanete realni, pa opet ispocetka

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Sto volim preko leta da citam vase forume, puni euforije, sve osvajate, dovodite najbolje strance, onda u aprilu/maju postanete realni, pa opet ispocetka
                          Necu nista reci, rece ti se samo za koji dan.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Necu nista reci, rece ti se samo za koji dan.
                            Meh, ista prica ko prosle godine. Mada sad i mene stvarno zanima koga dovodite

                            Comment


                            • Odakle vam tolika potreba da se javljate na nasoj temi,pitam se i uopste mi nije jasno
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Како иста прича кад правимо тим за ЕЛ?

                                Comment

                                Working...
                                X