Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Al' dobro mu je odgovorio Schilb.

    Ne stvarno, opasno pojacanje, ovo je vec neki drugi nivo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • U sunce ti jbm kakvog igraca smo doveli
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Zamislite koliko ce samo asistencija imati preko Dareta!!!
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          BLAKE SCHILB MADAFAKAAAAAAAAAAAAAZ
          Je l ga naso moj brat D-Rose?

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Najbolji stranac koji je u istoriji zasao u ove prostore, bar po reputaciji sa kojom dolazi. Kada te smatraju najboljim igracem francuske lige, koja je jaca od ABA, to je cini mi se dosta. Plus je sklop licnosti slican Nelsonu, dakle nije neka tetovirana budala. Ovo treba slaviti, ovo je bolji igrac od Omara Tomasa, zamislite kad je Galata bila spremna da slupa 1.2 miliona u njega na sredini sezone posle otpustanja Hawkinsa (300k obestecenje plus plata).
            Ne znam jesi ti ovo pisao ili je neko drugi ali ista prica prosle sezone kad je Brown dolazio, najbolji ikad, MVP turske lige, najbolji skakac, 20 poena po mecu, dominirace pa 'op... Ne bih se ja zaletao previse sto se ovog tice, moze da bude pun pogodak, da ubacuje 15 po mecu ali isto tako moze da bude promasaj. A da je najbolji stranac ne bih se slozio, 5 mi ih je vec u glavi koji su daleko bolji, ma 10... Samo kod nas Lazme,Mekejleb,Gist,Dzavai,Dzerels,pa i Lo ako gledamo igre u Olimpijakosu. Svi ovi nabrojani su zavrsili u najboljim evropskim timovima a ovom je domet iz Salona u Zvezdu. I to u 30-oj godini.
            Iz Partizana bar 6 boljih od njega u istoriji. A da ne spominjem ove iz Cibone,Cedevite sto su igrali, Zelabal recimo prosle godine,Gordon(Cibona,CSKA,Galata),Caki Etkins,Alan Anderson(Toronto sada),Kalovej. Eto nabrojah 10 boljih od njega koji su igrali ABA kao stranci. Mogao bih jos 10-ak koji su u njegovoj klasi. Ne zaleci se
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Samo Bo je bolji od njega.

              Comment


              • Zelabal je dosao u Cedevitu na dva meseca. Ovaj lik dolazi u klub na tri godine kao 4. najbolji po indeksu uspesnosti regularnog dela EL. Niko nije bio ni blizu te reputacije kada je dolazio. To sta su kasnije napravili je druga stvar. Niko nije imao bolju pocetnu poziciju od Shilba, mozda kazem eto kosmati, ali i on je to zaradio pre svega kao rotacioni igrac i specijalac Reala. Ovo je druga dimenzija. Nije garant uspeha, ali koliko god vi bajalica izgovorili nece vam pomoci.

                Edit: U pravu je Ljuba, i Bo zbog onoga u turskoj ligi, ali opet u Evropi nije bio toliko uspesan.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Samo Bo je bolji od njega.
                  Sta bi ti radije u ekipi imao Silba ili Gista/Zelabala/Gordona

                  A nisam se dotakao igraca iz Olimpije... Nemoj bre Ljubasine zezati, Dzavai prvi centar u Barsi celu sezonu, u Uniksu igrao strasno, Gist i Lazme dominiraju u PAO-u, svaki od nabrojanih bi u Salonu imao 15 poena po mecu.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Zelabal je dosao u Cedevitu na dva meseca. Ovaj lik dolazi u klub na tri godine kao 4. najbolji po indeksu uspesnosti regularnog dela EL. Niko nije bio ni blizu te reputacije kada je dolazio. To sta su kasnije napravili je druga stvar. Niko nije imao bolju pocetnu poziciju od Shilba, mozda kazem eto kosmati, ali i on je to zaradio pre svega kao rotacioni igrac i specijalac Reala. Ovo je druga dimenzija. Nije garant uspeha, ali koliko god vi bajalica izgovorili nece vam pomoci.

                    Edit: U pravu je Ljuba, i Bo zbog onoga u turskoj ligi, ali opet u Evropi nije bio toliko uspesan.
                    Slazem se da ima najbolju startnu poziciju ali ovi momci kad su dolazili su imali po 20-22 godine(vecina njih) ili jos nisu bili dokazani pa kasnije izgradili odlicne karijere dok ovaj na vrhuncu karijere dolazi u Zvezdu, nemoj da se zezamo s takvim stvarima. Pa Bertans bi u Salonu imao 15 poena po mecu.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ali ja to svo vreme i pricam, najbolji igrac po pocetnoj reputaciji. Ne vidim sta je nejasno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Zelabal je dosao u Cedevitu na dva meseca. Ovaj lik dolazi u klub na tri godine kao 4. najbolji po indeksu uspesnosti regularnog dela EL. Niko nije bio ni blizu te reputacije kada je dolazio. To sta su kasnije napravili je druga stvar. Niko nije imao bolju pocetnu poziciju od Shilba, mozda kazem eto kosmati, ali i on je to zaradio pre svega kao rotacioni igrac i specijalac Reala. Ovo je druga dimenzija. Nije garant uspeha, ali koliko god vi bajalica izgovorili nece vam pomoci.

                        Edit: U pravu je Ljuba, i Bo zbog onoga u turskoj ligi, ali opet u Evropi nije bio toliko uspesan.
                        Bo je brate bio prvi igrac Sijene. Je l si ozbiljan

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Bo je brate bio prvi igrac Sijene. Je l si ozbiljan
                          Kada, pre ili posle sezone kod vas?
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • BTW, izgleda da dobijamo jos jedno pojacanje

                            Spoiler




                            Izvalio covek sta je kosarkaska lopta pa mu se svidelo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Sta bi ti radije u ekipi imao Silba ili Gista/Zelabala/Gordona

                              A nisam se dotakao igraca iz Olimpije... Nemoj bre Ljubasine zezati, Dzavai prvi centar u Barsi celu sezonu, u Uniksu igrao strasno, Gist i Lazme dominiraju u PAO-u, svaki od nabrojanih bi u Salonu imao 15 poena po mecu.
                              Ja Silba. Gist i Jawa su meni kurtoni

                              Ne kazem da je neka igracina, ali svakako bolji od debelog i narkomana.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja Silba. Gist i Jawa su meni kurtoni

                                Ne kazem da je neka igracina, ali svakako bolji od debelog i narkomana.
                                Your trolling is bad and you`re bad
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X