Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igracemo sve u Areni, sa Djilasom smo sredili popust na kolicinu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Od kada je, krajem 2012. godine, napustio Boston Seltikse postao je želja navijača i simpatizera Crvene zvezde Telekom. Snove Delija dodatno su podgrejale informacije koje su kao bomba odjeknule u petak, a govorile su da je Darko Miličić već potpisao ugovor sa Zvezdom.

      "To su izmišljotine. Ne mogu da verujem šta oni pišu. Kao da potpisujem u Bangladešu, a ne u Beogradu pa da se puštaju takve dezinformacije", počeo je razgovor za "MVP" Miličić i priču nastavio u Zvezdi:

      "Meni je od malih nogu želja da zaigram za Zvezdu i to nije tajna. U ovom stadijumu karijere je malo drugačije. Ljudi mi non-stop dolaze i pitaju da li ću da potpišem. To je najlakše uraditi, ali postoji mnogo stvari koje prate čitavu priču. Oni to ne razumeju. Loša iskustva su na meni ostavila traga i postoje sitnice koje u ovom trenutku psihički ne bih mogao da izdržim".

      Miličić je istakao da radi individualno sa trenerom i da će biti spreman, pa ako se pojavi prava priča povratak na teren je realna opcija, a ne isključuje mogućnost da obuče crveno-beli dres:

      "Moram sa sobom u glavi da raščistim neke stvari, što se tiče priče šta i kako dalje. Ja sam u nečemu ili 300 odsto ili nisam uopšte. Ako budem mislio da stvarno želim i da ću biti maksimalno skoncentrisan - možda je i Zvezda opcija. Da potpišem pošto-poto, samo da bih igrao negde, ne pada mi na pamet", jasan je Miličić.

      Za njega je karijera počela kao u najlepšem snu. Drugi pik na Draftu, ispred Karmela Entonija, Krisa Boša, Dvejna Vejda, ali se kockice nisu poklopile. Darko nam je rekao da se u NBA ligu više ne vraća.

      "Nema šanse više. To je završena priča. Bilo i prošlo. Odatle nosim mnogo loših iskustava. Krivica je obostrana, bilo je loših poteza i sa njihove i sa moje strane. Ali, ne vredi više pričati o tome. Oni misle da bi trebalo da igram sporednu ulogu i čekam svoju šansu. Razumem zašto imaju takav stav. Moja NBA karijera govori da sam takav igrač, a ja znam da nisam".

      Svakog leta priča je ista, Darko Miličić i reprezentacija?

      "Mislim da je to završena priča. On (selektor Dušan Ivković prim. aut) je malo stariji čovek pa ga neke stvari malo više pogađaju. Ja nisam shvatio tragično čitavu tu priču, ali on izgleda jeste. Možda bih igrao, ali kontakt ne postoji. Ne znam kako u Savezu gledaju na mene. Ja gledam reprzentaciju preko leta. Nema više kontinuiteta. Danas nas ima, sutra nas nema."

      Sjajnog centra smo zatekli u Vrbasu, gde je bio jedan od učesnika humanitarne akcije za pomoć deci koja boluju od Batenove bolesti. Miličić je osvedočeni borac protiv ovog zla, a pomogao je mnogima.

      "Ja sada imam decu i mnogo sam osetljiv na njih. Kada vidim neku tužnu priču pokušam da pomognem koliko mogu. Nažalost, ne mogu sve sam. Mnogo je takve dece. Bilo bi super da nas je više. Bilo bi lakše. Teško je osloniti se na jednog čoveka, ali nikada i nikome neću okrenuti leđa. Pomoći ću koliko mogu", poručio je za kraj razgovora, poslavši sjajnu poruku.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...olazi-u-zvezdu

        Comment


        • PREZADOVOLJAN.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Vrhunski igrač,pravi allaround,ko je igrao ELFC prethodne sezone to dobro zna.U napadu igra 3 pozicije a u odbrani brani 4.Veoma raznovrstan.U stanju da neverovatnim serijama sam preokrene utakmicu...Omiljen gde god da je igrao...Dokazao se na najvišem nivou košarke u Evropi...
            Bolji od Strawberry-ja

            Pozitivno sam iznenađen,nije bilo "obaveštenih" u ovom slučaju...

            http://www.gophoto.it/view.php?i=htt...g#.Uca84dglFHE

            Last edited by TarHeel; 23-06-13, 10:18.
            Not all who wander are lost

            Comment


            • Bilo je nekih koji su znali, ali se nisu sirili
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Mislim na "obaveštene", a ne na obaveštene
                Not all who wander are lost

                Comment


                • Kakav je odbrani ?

                  Prezadovoljan sam i ja,cini mi se da nije jedan od divljaka,nego igra racionalno,ume da udeli asistenciju,na klipu jednom se vidi...FANTASTICNO POJACANJE !

                  Comment


                  • Najbolji stranac koji je u istoriji zasao u ove prostore, bar po reputaciji sa kojom dolazi. Kada te smatraju najboljim igracem francuske lige, koja je jaca od ABA, to je cini mi se dosta. Plus je sklop licnosti slican Nelsonu, dakle nije neka tetovirana budala. Ovo treba slaviti, ovo je bolji igrac od Omara Tomasa, zamislite kad je Galata bila spremna da slupa 1.2 miliona u njega na sredini sezone posle otpustanja Hawkinsa (300k obestecenje plus plata).
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Američki internacionalac, koji igra na poziciji krila, prošle sezone je bio najbolji igrač Šalona i četvrti igrač regularnog dela Evrolige po indeksu uspešnosti (176 poena)!
                      Samo bahato...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Covek je poor man's Grant Hill/LeBron James, sada cete videti kako izgleda ozbiljan euroligaski igrac.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Covek je poor man's Grant Hill/LeBron James, sada cete videti kako izgleda ozbiljan euroligaski igrac.
                          Da ne budem partibrejker ili tako nesto, on stvarno lici na njih stilom igre ali ako sa 29 godina, ne igras u ozbiljnijem klubu od Salona, postoji jedna stvar koja ti fali da bi bio prvi igrac ekipe koja ima zelju za trofejima, navika pobede. Luca to stavlja u pdze

                          Comment


                          • BLAKE SCHILB MADAFAKAAAAAAAAAAAAAZ
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...ilb-video.html
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • izgleda da cemo stvarno imati mocan tim

                                Comment

                                Working...
                                X