Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Znači cilj je dovesti valjda jedinog srpskog pleja kraj kojeg bi Gnom izgledao kao košarkaš.
    Znači, po tvom mišljenju Filip je bolji od Radičevića? Zanimljivo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Wingwalker View Post
      zašto se preskače Pot i iz čije kuhinje dolazi ta inicijativa.

      ...pravda za Stefana.
      To je možda jedini lik koji me vise puta od Covica iznervirao a čak ni ne gledam FMP

      Comment


      • Ne radi se da li su oni bolji od Felipea, vec da li mogu da pomognu Zvezdi na pravi nacin. Ne mora da bude Srbin, moze da se da otkaz nekom strancu i dovede drugi. Npr D Braun, posto Fayeu ne bi mogao dati otkaz, slomilo bi mi srce i ako je kranje nepotreban bio..ali realno D Braun zasluzuje otkaz za ovo sta je odigrao do sada..

        Ljudi, po meni ni LBraun ne radi ono sto treba da radi u napadu. Mi smo najgori tim po procentu suta, akcije su nam vecinski sterilne i treba nam neki plej koji moze dati pas i kos..NAPADACKI nastrojen plej...Bayernu se vraca Bray i mozemo uzeti Nelsona ali koji ce vam on? Treba nam skorer, neki mali iz Kine koji voli da trpa...mi smo previse staticni i treba nam neki PG Kvinsi Miler, treba neko da sipa..da uprosti igru..Koji crni Radicevic ili Pot...treba nam EL plej...

        Nama je problem napad, a ne odbrana sa Filipom. Odbrana ne pati, posto je tu L Braun, ali napad je uzasan po svim parametrima..Apsolutno nista ne bi dobili sa Potom, Uskokovicem ili Radicevicem...iskljucivo govorim za EL.
        Last edited by LosmiSK; 05-12-19, 08:43.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Toney Douglas ode u Estudiantes kod Dzileta i Dangubica prošle nedelje dok se mi nakanimo da angažujemo nekog stvarno ćemo ostati na Potu, Radičeviću i Nelsonu kao izborima

          Comment


          • Šakota svakom izjavom pokazuje zasto je doveden,pudlica matora Ćokijeva,bruka i sramota!

            Comment


            • sad mi pade na pamet,Džile je dobar trener,njega dovesti posle ove drtine matore

              Comment


              • Ne bi ja voleo Dzikica.
                Ali isto tako Sakota. Nisam bio srecan ni posle imenovanja a tek posle ovog intervjua. Jebbb da covek moze da kaze da mi rekreativno igramo EL. Pa kako ces da motivises igrace ako ti ne verujes da mozes da napravis neki rezultat. Niko naravno ne ocekuje osvajanje EL ali borba za TOP8 mora da bude nesto cemu ce teziti prvak ABA. Pa posle ovog njegovog intervjua i kukanja kako prvak ABA nema sta da trazi u EL, fali onaj gif Radonje koji pita: "Kako?"
                Sram ga bilo godina.
                Filipovskog su trebali dovesti. Domaci a ambiciozan. Ekipa mu ima glavu i rep. Zna se ko sta radi.
                Nama kao sto trebaju kosarkasi koji ce da 'grizu' treba nam i trener koji ce da se dokazuje i usavrsava. Ne penzioner koga zabole za rezultate jer i sve da upropasti samo ce ponovo da se vrati u penziju.
                Neko ko ce da se bori za sto bolji rezultat da bi mogao da juri bolji posao od nas.

                Comment


                • Zdrav razum govori da Nam je za ovu godinu zatvorena pozicija trenera, jer realno mnogo bi bilo 4-5 trenera za sezonu.
                  Kakav je takav je, ali to je sto je.
                  Sto se raznih Dzikica tice, svaka njima cast, ali ne pripadaju oni nama.Sama pomisao na "idi gledaj fmp" ili mamu sa salom u rukama ogadi mi gore kosarku nego trenutna situacija sa ovim nametnuto prinudnim resenjem.

                  Comment


                  • kad si ostrašćen bez potrebe,Dzikic je skolovan kvalitetan trener,Filipovski isto,a ova drtina mi opasno ide na .!.

                    Comment


                    • Da se vratimo mi na nas napad. Prvo da krenemo od organizacije napada. Trenutno prva opcija u napadu Beron, traži šut kroz dupli blok. Ako ne ostvari prednost ili ide na p&r ili uručuje loptu Borisi koji spušta na low post.
                      Ovo nam prilično lako čitaju i trebali bi da ovaj set ostavimo po strani makar do PO.
                      Centri su nam rođeni za p&r što mi u arenalu nemamo od početka sezone, dakle plej koji će da vrti pik a koji može fintom da stvori prednost i da asistira. Dakle potrebna je brzina, pass, ball handling se valjda podrazumeva ako igraš PG.
                      Šta će nam takav donijeti? Pa razbice staticnost druge petorke koja jako slabo kruži sa loptom gotovo nikako bez nje. Sakota mora da promjeni Tomicevu naviku da u tim trenucima igra ISO sa Stratosom.
                      Mnogo više bi nam odgovarala utrcavanja i blokovi na penalu da bi imali prostora ili za ulaz ili za 3p.
                      Zabranio bih zidanje pod kosem osim u slučaju da se neki C potpuno otvori nakon bloka.
                      Mnogo više uletanja Borise kroz reket ako ne primi pas iz p&p za šut, nema čekanja lopte, pravac u reket(Faye igra kako ja mislim da PF treba). Još sam nesto primjetio...
                      Da! Raditi switch sa Lorencom kako bi ostao sa višim igračem, nema toga ko ga može čuvati 1:1 a kad mu zatvore reket sa strane pomoći, može da bira ili Gista na obrucu ili izlazni pass na onog igrača sa koga je rotirano. (pogledati utakm sa Valensijom).
                      Dakle nama ne treba neki preskupi vrhunski igrač, samo da ima pregled i da može p&r da završava u EL konkurencije, da u odbrani nije cunj I mi imamo tim za top 8,kako je Kvinsi prelomio sezonu tako može i novi plej.
                      Ako dođe Pot, to vam je samo prst u oko kako bi svi rekli vraćaj Filipa.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        kad si ostrašćen bez potrebe,Dzikic je skolovan kvalitetan trener,Filipovski isto,a ova drtina mi opasno ide na .!.
                        Ko je rekao da je los trener, neskolovan?
                        Da ne bi bilo kao sto si naveo da Sam ostrascen I slicno, zao mi sto nemamo vise "nasih ljudi" u I oko kluba kao I strucni kadar slican Dziletu. Verovatno puno kosta odrzavanje I okupljanje tih kadrova, I da je skupa ta ljubav prema klubu, ali jednostavno covek ne pripada nama ili ako ti je lakse meni.
                        Nista licno @pancev
                        Last edited by L a z a r; 05-12-19, 12:21.

                        Comment


                        • Još jedan glas za Filipovskog, on mi je bio želja ako se ispostavi bust sa Ćavijem, što se i desilo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • I ja sam bio za Filipovskog, barem je vodio timove u EL u nekoj skorijoj proslosti za razliku od penzionera iz Atine koji je samo sa Olimpijakosom imao tu cast cini mi se.
                            Last edited by Borca; 05-12-19, 13:46.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Ko je rekao da je los trener, neskolovan?
                              Da ne bi bilo kao sto si naveo da Sam ostrascen I slicno, zao mi sto nemamo vise "nasih ljudi" u I oko kluba kao I strucni kadar slican Dziletu. Verovatno puno kosta odrzavanje I okupljanje tih kadrova, I da je skupa ta ljubav prema klubu, ali jednostavno covek ne pripada nama ili ako ti je lakse meni.
                              Nista licno @pancev
                              opet kazem ,gledajuci navijacki tako ispada ali ovo sto on radi ,trenerski posao je njemu POSAO...jebe se njemu i za partizan i za Zvezdu....ici ce tamo gde su mu bolji uslovi i veci izazov....da smo mu ponudili video bi dal bi odbio da vodi Zvezdu u EL!

                              Comment


                              • Vodio bi I Lalatovic Partizan.

                                Comment

                                Working...
                                X