Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja debilana majko mila...
    Vucic style sekta.

    Comment


    • Posto vidim da nista pozitivno niste napisali , da unesem malo vedrine ovde.

      Mornar nije bas neki pokazatelj ali iznecu neke pozitivne stvari koje sam primetio na utakmici :

      - Lorenzo je konacno za razliku od vecine prethodnih utakmica konstantno organizovao i uglavnom je lopta bila kod njega u protivnickoj polovicni , nije bila skoro nijedna siguracija gde Lorenzo prenese loptu i da je Baronu na 9 metara od kosa da on nesto organizuje.. Sakota je konstantno pricao sa Lorenzom i cini mi se da ce od njega napraviti pravog lidera ove ekipe

      -Dosta puta je pokusan high-low gde Borisa spusta loptu za Odza/Kuza na niskom postu to moze biti nasa velika prednost posto Borisa ima okroman raspon ruku i tako moze da napravi odlican ugao dodavanja za cetre , naravno jos nije skroz uvezbano ali za neko vreme to moze da ispadne odlicno

      - Energetski ekipa je izgledala fantansticno vidi se da je i njima prijala ova promena i da imaju neku sigurnost u trenera , takodje Sakota konstatno na nogama stvara pritisak na sudije prigovara drzi koncentraciju tako igracima kroz celu utakmicu

      Videcemo kako ce biti u narednim utakmicama ali da ima pomaka u odnosu na Gavrilovica ima.
      Last edited by Netz; 26-11-19, 15:50.

      Comment


      • To sto nije dodao loptu Berona ne znaci nista. Puleni ekipa njihovih bekova mene ne bi sacuvala niti bi imala neku nameru. Jos gori i mlitaviji su dole. Bedan tim na gostovanjima i generalno. Mi smo pre svega fizicki dosta jak tim i ovako mlitave time ubijamo. Da me ne razumes pogresno, oni su dosli sa spustenim gacama, broj suteva Nidama i njegova kurcobolja sve govori.

        Poredjenje sa Gavrilom ne idu, on nije prvi trener niti je planirao da bude prvi trener. Moze se uzeti poredjenje sa Tomicem. Sakota je iskusan trener, ali videcemo ga za 2 meseca kad promeni 100 aviona, 20 gradova, da li ce on to moci da izdrzi. Treba spremati i voditi svaki mec. Koliko je upoznat sa EL ekipama, posebno tim tempom.

        Ono sto je dobro to je minutaza, kad se lomilo sklonio je Filipa i vratioga je na velikoj granici, nije puno menjao dok nije slomio i video je da je najbolja def petorka Braun, Lazic, Simanic, Odzo i mislim jbm li ga Beron..neko mora i kos da da. Posle je mesto njega uveo Djenku da jos vise stisne. To je nesto sto mi se svidelo i odmah je on ukapirao da FC ne moze def nista i ukazivao mu je na ogromne greske u defanzivnoj kretnji.

        On zna, ali EL je igrao pre 15 godina zadnji put, ovo je nesto skroz drugacije. Doduse ako moze Kari, moze i on verovatno, ali njegov kvalitet nije toliko velik koliko se prica, ima sest trofeja od toga samo jedna liga 2002 godine+ tri kupa Saloa Djordjevica.

        Meni se licno ne svidja govor tela Kuzmica a ni Gista koji uzima uvek teske suteve, ne samo sinoc. Sinoc je sve bilo dobro, ali def intezitet Mornara je jeziv bio i za njihove standarde.

        Inace Valensija ima citao sam u ovom periodu koji sledi oko 17k km da predje..ima zajebana gostovanja i po Spaniji, gde su im Tenerifi dosta dalji od Begorada npr...Imaju neku seriju pobeda na u EL, ali generalno oni su domacica.

        Oni do 9 meceva na strani ove sezone, dobili su samo Burgos, imaju cetiri pobede u EL, tri vezane ali nisu izlazi sa domaceg terena ta tri kola, tako da mogu biti fresh.

        Kolom je odigrao zadnji mec protiv Himkija za 10. Imao je 11 asistencija i unistavao ih je, dao je i neku clutch trojku. Loyd sutira najbolje trojke, tu i San Emeneterio mada je mator, ne ide vise u meso. Dubljevic se ispucava, spolja ga treba pustati. Imaju dole Tobija koji moze biti nezgodan( pokretan ),kao i Dubi ali samo unutra, spolja ih treba pustati..Ndur i Laberi su opasni skaci i defanzivci...


        Marinkovic je isti qrac kao u partizanu, ako krene da pogadja dobro je ako ne, napolje..Moje misljenje da treba Kolom da se ustopuje. Nije najbolji igrac, ali on je jedini koji moze razigrati ekipu. Loyd prangija dobar..Motum moze dati svoje ali nije game changer kao i Dubljevic. Svakako na strani su teska rupa, trener im je bio pred otkazom ali se izvukao sa pobedama na kraju

        Prosle godine su dobili dva puta u BG-u. Secamo se svi ulaza na kraju Van Rosoma mislim, mada se ne secam. Slican tim, dodas Koloma, Motuma i Loyda.

        Oni igraju timski i to nam moze stvarati problem,ne padaju previse. Oni igraju svoje i to je to,pa sta im Bog da. Imaju jbn raspored, kazem da ce putovati mnogo i ovo im je mec gde ce vijati brake, posle ko ziv ko mrtav...bice umorni ali ovaj prvi mec ce probati. Slaba ekipa na strani, ali svakako da mogu dobiti u Beogradu.

        Po meni zaustaviti Koloma i onda verujem da ne mogu dati vise od 70 poena, suprotno idu na 80+ i dobice.

        Bitne stavke su jos da su igrali ligu protiv Baskonije i izgubili, ali su dosta rotirali i mislim odmarali neke igrace za BG. Ono sto nama smeta jeste sto su fizicki dole poprilicno jaki i nece nam biti bas lako. Ipak, nemaju oni taj kapacitet da se vrate iz bunara, kad im krene na strani mec 10+ oni se ne vracaju... treba iskoristiti start, na buku ih prelomiti u prvi 10 minuta...

        Nase je da ih spustimo na bar 70poena i dobijamo. Njihova odbrana nije vise tako jako kao pre i na mali broj poena oni nema sta da traze po meni.

        Ovde cemo videti kako reagujemo na jedan TIM, ne na grupu gradjana zvanu Mornar Bar. Ovo je u principu mec koji se mora dobiti, poraz ako se desi, to je vec gotova prica i rekreacija do kraja. Mada po meni oba tima nisu za borbu za F8..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Gudura View Post
          Izvinjavam se ako krsim neka autorska prava ili tako nesto, ali prenecu u vidu screen shot-a info za nevericu sa drugog foruma....

          [ATTACH=CONFIG]16876[/ATTACH]

          [ATTACH=CONFIG]16875[/ATTACH]
          Čuo sam da se i Nebojša peo na tribine. Možda je i laž.

          Dovoljno je bilo da se i jedan zvižduk čuo.

          Pokazala se bar neka reakcija posle one bahate i idiotske konferencije.

          Poštovanje za sve one koji su zviždali!

          Da se razumemo ne mislim da oni koji su tapšalai ili ćutali ne vole klub.

          Svi mi volimo klub na svoj način.

          Ja sam samo mišljenja da je njihov način pogrešan i da će zbog toga Nebojša postati još bahatiji.

          Comment


          • Posle Mornara imali smo tri dana treninga sa novim trenerom, pa da vidimo ima li naznaka (glupo je očekivati da se drastično stvari promene) boljih igara ili ćemo se brzo utopiti u sivilo.
            Interesantno će biti gledati gnoma i kako će Šakota regulisati i preraspodeliti 40 minuta na Lorenca i njega i da li će u tu jednačinu ubaciti i Đenku ili će i dalje maltretirati tribine i ostale igrače prisustvom (jer to što Filip radi nije igra) na terenu.
            Nadam se da sujetni stvarno radi na pronalaženju pravog pleja koji će podeliti minutažu sa Zoom, u suprotnom džabe dovođenje Šakote, agonija će se nastaviti.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Isto cekam sa nestrpljenjem utakmicu da vidim ima li kakvih pomaka. Ja procitah na vise mesta da trazimo pleja i to na nas standardan nacin: "Miško vidi imaš li šta slobodno na poziciji PG..."
              Ali lepo je i znati da smo se pomirili sa Miškom

              Comment


              • Nije loše imati poslovnu saradnju sa Miškom ali na poludistanci. Uzimati igrače koji nam odgovaraju a ne koje Miško želi da nam uvali, daa ne bude dogovora o potkusurivanju i ja tebi ti meni...i onda Lipovij - pljas, ničim izazvan.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Шакота: Сваки тренинг, свака утакмица, отварају очи

                  http://www.zurnal.rs/kosarka/evrolig...a-otvaraju-oci

                  Comment


                  • https://youtu.be/toEc_T5RfkM

                    Kako je andjus prosao kad je sponenuo filipa 😂😂😂

                    Comment


                    • Larry O'Bannon [emoji41][emoji123][emoji123][emoji41]



                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Izašao intervju sa Covicem, rsb na yt.
                        Avioni kamioni na kraju Sakota i Filip
                        Pohvalio bi momke sa Rsb, pitali su sve što me interesovalo.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Izašao intervju sa Covicem, rsb na yt.
                          Avioni kamioni na kraju Sakota i Filip
                          Pohvalio bi momke sa Rsb, pitali su sve što me interesovalo.
                          Klasican politicar procavac magle....ocekivano ...sramota je i bruka na ovakav roster ne dodati jos jednog valitetnog EL pleja ...samo nebo je granica

                          Comment


                          • Vidim da je Čović dao intervju za RSB.

                            Zato su se oni brzo primirili posle juriša na Filipa, uspeli su moderatori da smire bes i sad izgleda više niko ne sme zucnuti.

                            Inače, pogledah i izjavu Šakote pred utakmicu sa Valensijom. Pametno zbori, videćemo kakva će biti dela.

                            Comment


                            • Sakota je ok trener, ali videcemo tek kad budu dvokola, lige itd...Videcemo kako ce mu se organizam navici na to i kako ce razmisljati u tim uslovima. Mada boli ga pendrek ima 70g i nije da vija karijeru, verovatno bi sa Dudom igrao sah na Kalemegdanu da nije nazvao Cova.

                              Sto se tice intervjua mislim da je bio skroz nepotreban, tj on je to odradio ne da kaze nesto novo vec da se operei deluje smireno. U principu nije trebao ni da zove RSB, mogao je i bez njih odraditi to. Ne voli nezgodna pitanja i to ne mogu ni ''pravi'' novinari da postave,kamoli ovi sa rsb ciji je najveci uspeh da dobiju novinarski pass za utakmicu. Njihov nivo silaksa u rektum je jednak npr Nebojsi Stefanovicu ili Vuluinu kad ulaze Pickoustom.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nije mi bas jasno zasto trujete sebe gledajuci bahatog bolesnika u namestenoj saradi
                                Kao da ste culi nesto pametno i istinito!

                                Comment

                                Working...
                                X