Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Većina je na kraju podržala Filipa.

    Comment


    • Dobar mec, Mornar def uzasan, ajde i spoljna linija se trudi ali ovi dole ne mogu da odvoje od zemlje. Kod nas svi dobro, ali ne svidja mi se govor tela Davidovca i Gist koji kod tih suteva, ulaze mu ali uzima nepotrebno teske suteve.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mi smo picke. To je sve sto cu reci braco Cigani.

        Comment


        • Nismo picke ..sacekajte malo ..ne treba odustati ... mislim da Filip nije kriv sto ga ova budala gura da igra ono sto ne ume ,mislim da Filip ima moral za razliku od oca ...da ce otici ako jos na par utakmica bude sa tribina slusao zvizduke i "Filipe odlazi"....Skandirati Covicu senioru bice samo kontraproduktivno jer je u stanju da sve odvede u propast samo da ne bude kako navijaci hoce

          Comment


          • Pionir = slika i prilika danasnje Srbije

            Lepo rece "gazda", napravite svoj klub pa navijajte za njega

            Comment


            • Malo nas je al smo govna

              Mozda je ovo samo pocetak. Utakmica je resena jos u prvoj cetvrtini.. Ljudi su uzivali u kosarci.
              Videcemo kad usere nesto u EL lakva ce biti reakcija publike.

              Ja sam siguran da je patuljak zavrsio svoje u Zvezdi.

              Comment


              • Ma samo da se dovede jos jedan plej kvalitetan onda Filuip nece ni igrati ...meni on ne smeta ali mi Coravi ide na k....

                Comment


                • Do kraja godine nas očekuju još 5 utakmica u ABA ligi od toga 4 u gostima - Cedeviti, Zadru, Primorskoj i Budućnosti. Dakle idemo na noge 3/4 ekipa iz top4 i nemamo taj luksuz kiksanja.

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    Do kraja godine nas očekuju još 5 utakmica u ABA ligi od toga 4 u gostima - Cedeviti, Zadru, Primorskoj i Budućnosti. Dakle idemo na noge 3/4 ekipa iz top4 i nemamo taj luksuz kiksanja.
                    3 od 4 ako dobijemo to je skroz ok

                    Comment


                    • Antona, zao mi je sto nisam mogao da se javim. Zurio sam da se vratim kuci, posto nisam bio sam, mada bice prilike.
                      Pozdrav za sve koji su zvizdali, ako ih sem Antone ima na ovom forumu.
                      Covic se popisao po publici, i nece se to tek tako zavrsili.
                      Nazalost, prisustvovao sam situaciji da deo publike sa tribine A u trenutku kada ja zvizdim i vicem sa nekim ljudima govancetu, okrece se ka nama i aplaudira nam.
                      Zalosno, nemam reci.
                      Nadam se da ljudi vise nece misliti da sam Cokijev bot.
                      Ja sam samo navijac zvezde, i zao mi je sto je nekoliko velikih zvezdasa otislo sa ovog foruma zbog nekih gluposti.
                      Svako dobro, da ste svi zivi i zdravi, i da oteramo govno.
                      Odjavljujem se.

                      Comment


                      • Barem smo se na forumu ujedinili

                        Comment


                        • Comment


                          • Nije glupo zvizdati samo junioru, i senior je zasluzio posle konferencije isto. Problem je sto se javlja debilana i kao zvizidis svom klubu...bude neprijatno, posebno kad trpas mornar koji je dosao spustenih gaca jos iz Bara...gde tri kapi znoja nisu trebala da se oni dobiju.

                            Covara senior je neka vrste seselja, sarape, krla dubokog grla i grbovica. Kako se oni menjaju vidi se po stavu grbovica npr u emisiji kod Edina i Koleta. Jbte on proziva sudije, proziva sve a da budem iskren oni uopste nisu pokradeni dole, vec isamarani sa sve znojavim na klupi. Taj nivo bahatosti vucicevih kerbera davno nije vidjen. Tako moze i cova da na KZS dodje i napusi sve i da pripreti tako da me i ne cudi sto ljudi bas nisu smeli da dodju. Svakako tu treba organizacija i to dosta ozbiljnija od ajde da dodjemo.

                            Ono sto mene brine jeste plitkost ove nacije. Prodju utakmice, prodje kosarka, prodje zivot ali covek ostane idiot. To je poenta. Neki vidjeni navijaci npr pljuju vucica a kao cova im cool.covi ako budu sudili ikad za ono sto je uradio sto znamo samo, mislim da bi odsluzio kaznu morale bi godine da mu idu unazad.

                            Ovako mesto toga moze samo da ide na pink, happy, studio b da laje na opoziciju i normalne ljude i tu i tamo spomene KKCZ....

                            Doslo je vreme jajara i glupih ljudi. Nije to samo u Srbiji, ali mi onako odudaramo...Ovde ce cak i misa vacic dobiti cenzus..da se boguljub prijavi za predsednika dobio bi 40% da nema vucica...

                            Izvinjavam se na ovako odvratnom postu, ali to je to sto se tice ove teme van kosarke.
                            Last edited by Karamazov; 26-11-19, 10:21.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Da li on uopšte piše na RSBu?
                              Jok.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Izvinjavam se ako krsim neka autorska prava ili tako nesto, ali prenecu u vidu screen shot-a info za nevericu sa drugog foruma....

                                Screenshot_20191126-150622_Chrome.jpg

                                Screenshot_20191126-150926_Chrome.jpg
                                Last edited by Gudura; 26-11-19, 14:38.

                                Comment

                                Working...
                                X